Oznámení

2. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

2. listopadu : Univerzální tvarohové těsto, ze kterého připravíte mnoho variant různorodých sladkých dobrot!

2. listopadu : Začátek adventu se každý rok mění. Letos si první svíčku na věnci zapálíme už 28.listopadu

#1 2. 3. 2010 21:16

pírko
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 7. 2007
Příspěvky: 182

pneumologie

Dobrý večer, mám syna 4 roky. Od září 2009 je neustale nemocny, kašel, rýma, laringitida, pak měl dokonce prej v krku zveřinec. Vezem se v tom do teď. Tak mu dělali ruzne testy, astma, alergie,krevni obraz, test z potu,nosni mandle, ale vše měl v pořádku. Doktor poradil, léčbu klimatu, tak se s ním manžel v lednu sebral a jeli spolu na 10 dni na hory. Tam to přežili ve zdraví, ale vrátili se a jsme tam zase. Hned v den příjezdu rýma, 4dny na to laringitida, nasadili jsem léky do 4 dnů začal vykašlávat a za další 3dny bylo po všem. Jenže za 2 dny dostal suchý dráždívý kašel, má ho už týden, dostali jsme na noc airus a ráno a večer spiropent, jenže furt kašle, nezabírá to a dnes dostal zas rýmu. Jsem z toho už zoufalá. tak nas doktor objednal na Bulovku na pneumologii. Jsem už z toho vyřízená co všechno tam chudákovi budou dělat. Je už sám z toho hodně špatný. Chce chodit do školky, jezdit plavat atd. pořád mu jen říkám, že až bude zdravý.Je mi z toho už zle. Chci se vás zeptat, nevíte co ho tam čeká? Byla jste některá z vas se svým dítkem na pneumologii? Co z toho nakonec bylo?


http://www.mytickerz.com/tickers/ypz5apoievjo441n.png

Není tady

 

#2 3. 3. 2010 21:24

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: pneumologie

Pírko jde o vyšetření a poruch dýchacího ústrojí, dolních dýchacích cest (tj. průdušnice, průdušek a plic), dále na onemocnění pohrudnice.
Nevím jak je to u dětí asi to bude stejné. Vyšetření, se kterými se na pneumologii může člověk setkat, jsou to kromě základních vyšetření, prováděných běžně i v jiných oborech (krevní obraz, biochemický rozbor krve, zobrazovací vyčetření – RTG, CT, angiografie), vyšetření speciální, zaměřená na dýchací systém.
Patří sem spirometrie, endoskopická vyšetření dýchacích cest, alergologická vyšetření, v některých případech biopsie plic.
pro tvůj klid budeš mít lepší se informovat u lékaře o jaké vyšetření půjde..
já osobně měla vyšetření krve,spirometrii.RTG.CT


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 
NÁŠ TIP:

    Zápatí

    Powered by PunBB 1.2.24c
    © Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
    Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
    Ochrana osobních údajů