|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Dobrý den. Od 17 let trpím obsedantní poruchou a beru na to léky. Momentálně to jsou 3 tbl denně - Remood a Serquel. Hormonální antikoncepci neberu, pouze spermicidní čípky a prezervativ.Chtěla jsem se zeptat pokud bych otěhotněla jestli by ty léky měly na dítě nějaké špatné účinky, jestli by mohlo být postižené. Psychiatrička mi řekla že mi doporučuje plánované těhotenství, že by mi pak dala lepší léky....HA nemůžu brát nebot mám špatné jaterní testy. Moc se bojim abych neotěhotněla a miminko pak nebylo nemocné. Moc děkuju Eva
Evi, myslím si, že pokud Ti psychiatrička řekla, že Ti pak předepíše jiné léky, znamená to, že ty současné nejsou moc vhodné.... pokud plánuješ těhu, nebo se mu už tak moc nebráníš, určitě by to chtělo zajít za svou psychiatričkou a poradit se s ní...
Není tady
Není tady