Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#976 30. 4. 2010 16:10

Snažilenka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od Českých Budějovic
Registrovaný: 6. 10. 2006
Příspěvky: 2570
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Na nástěnce letňátek jsem vyšpiónovala Blavu - taky jí posílám velkou podporu a hlavně ať se drží všichni 3 hjarta pussa Ať určitě dodržuje ten nejpřísnější režim, je to vopruz ale pro miminka vydržíme všechno a ty její drobečci jsou ještě strašně malinký roll Vydržet ten květen by bylo supr godlike  oni to zmáknou pussa


http://www.baby-cafe.cz/modules/coppermine/albums/userpics/13557/normal_metrik%20leden2011.jpghttp://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif

Není tady

 

#977 30. 4. 2010 16:18

Snažilenka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od Českých Budějovic
Registrovaný: 6. 10. 2006
Příspěvky: 2570
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Holky prosím prosím podpoříte naše řehtátko v té soutěži FisherPrice jak tu na běží reklama? Fotku má tady:   http://www.hracky-fisher-price.cz/soute … -novakova/   Teda jen jestli se vám líbí (běda jak ne lol ). Naději na vítězství si nedělám, ale ať má víc hlasů vissla Děkujůůůůůůůů godlike


http://www.baby-cafe.cz/modules/coppermine/albums/userpics/13557/normal_metrik%20leden2011.jpghttp://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif

Není tady

 

#978 30. 4. 2010 16:35

sima 75
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: OV
Registrovaný: 10. 12. 2008
Příspěvky: 6316
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Snazi tak mozna spek butter lollol
Hlas poslu wink


http://www.ticker.7910.org/as1cMjG0g410000MDAwNjkwM2p8MDAwMTc1NWR8eW91ciB0ZXh0.gif
Valentince je

Není tady

 

#979 30. 4. 2010 16:59

Snažilenka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od Českých Budějovic
Registrovaný: 6. 10. 2006
Příspěvky: 2570
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Pchááá kde Ty bys vzala špek???? dumbom

Děkuju pussa


http://www.baby-cafe.cz/modules/coppermine/albums/userpics/13557/normal_metrik%20leden2011.jpghttp://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif

Není tady

 

#980 30. 4. 2010 17:51

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Snáží má to za pět wink hvězdiček sámo pussa

Jinak ty symetrické fotky...to šlo na facebooku wink


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#981 30. 4. 2010 17:52

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

sima 75 napsal(a):

Silvi pozdravuj a ,ze na ni myslim hjarta

Jinak ses modelka lol tummenupp ta drzticka je tak trochu jak od Arnolda Swancenegra lol

lol tongue


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#982 2. 5. 2010 14:05

sima 75
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: OV
Registrovaný: 10. 12. 2008
Příspěvky: 6316
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Ahojte tak me zacala MS dneska 25 den tak jen doufam ,ze je to po te laparce jeste takove rozhozene hmm


http://www.ticker.7910.org/as1cMjG0g410000MDAwNjkwM2p8MDAwMTc1NWR8eW91ciB0ZXh0.gif
Valentince je

Není tady

 

#983 2. 5. 2010 15:17

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Ahojda holky,
tak zdravim,podavam info,v patek byl UZ,abychom zacli s planovanim IVF,ale na levem vajecniku mam jeste folikul a i pres norhisteron tam byl, pokud nesplaskne po cele lecbe,tak ho vypunktuji,takze se zitra ukaze,zda uz vyfasuji puregon,ale uvidime.Jinak mam taky stejne pocity ,co Simca, dala vsechno,co mam za bricho plne miminek a mela uz jine starosti, zatim jen s malinkou zavisti koukam kolem sebe. Nekdy mam pocit, ze snad musim byt prasiva,ale asi to je jen depkovita nalada.Tak se mejte, zase se ozvu, pekne se tu opatrujte.

Není tady

 

#984 3. 5. 2010 7:33

Kaťulka 33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 4. 2009
Příspěvky: 4007

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Simi dumbom no to snad ne kapitulation a dívala ses dobře va grater no to ne tillfreds hmm

Lediiii,držím Ti palečky,ať to jde vše dobře.... pussa hjarta

Není tady

 

#985 3. 5. 2010 17:49

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Tak po norhisteronu mam na levem vyjecniku vetsi cystu,ktera se nevstrebala, takze zacatek stimulky odlozen na dalsi cyklus a uvidime,tedka s tim nic delat nechteji, jsem docela nastavana madmad mad .Se holky ozvu, az zklidnim hormon a prestanu byt nasrana na cely svet. kapitulation

Není tady

 

#986 3. 5. 2010 18:24

sima 75
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: OV
Registrovaný: 10. 12. 2008
Příspěvky: 6316
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Ledi to je mi lito sakra butter butter sakra,sakra butter

jinak ja mam depky taky a velke ,ja tu budu strasit snad porad yikes dumbom


http://www.ticker.7910.org/as1cMjG0g410000MDAwNjkwM2p8MDAwMTc1NWR8eW91ciB0ZXh0.gif
Valentince je

Není tady

 

#987 3. 5. 2010 18:46

Kerstin
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Víska na konci světa :P
Registrovaný: 11. 10. 2009
Příspěvky: 6897
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

sima 75 napsal(a):

Ledi to je mi lito sakra butter butter sakra,sakra butter

jinak ja mam depky taky a velke ,ja tu budu strasit snad porad yikes dumbom

hjarta ale prd, já ti sržím taky místo v zimňatech, přece nezrušíš rezervačku storstark


http://www.pregnancy-layouts.com/countdown/images/index-Month-12-Year-2010-Day-29-ImageID-6-String-Kocicka+is+Here.jpg http://www.beruska8.cz/deti/mini2/21.gif

Není tady

 

#988 3. 5. 2010 18:51

sima 75
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: OV
Registrovaný: 10. 12. 2008
Příspěvky: 6316
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Kerstin ja vcera byla na Baniku ,ti rikam peeeeeeeeeeeeeeeeckaaaaaaaaaaaaa hod mi do sz email tvuj poslu to fotky mam to vyfocene ,atmosfera tummenupptummenupptummenupptummenupp


http://www.ticker.7910.org/as1cMjG0g410000MDAwNjkwM2p8MDAwMTc1NWR8eW91ciB0ZXh0.gif
Valentince je

Není tady

 

#989 3. 5. 2010 18:55

Kerstin
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Víska na konci světa :P
Registrovaný: 11. 10. 2009
Příspěvky: 6897
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

sima 75 napsal(a):

Kerstin ja vcera byla na Baniku ,ti rikam peeeeeeeeeeeeeeeeckaaaaaaaaaaaaa hod mi do sz email tvuj poslu to fotky mam to vyfocene ,atmosfera tummenupptummenupptummenupptummenupp

Hej závist tillfredstillfreds
Normálně mám e-mail pod avatarem tummenupp


http://www.pregnancy-layouts.com/countdown/images/index-Month-12-Year-2010-Day-29-ImageID-6-String-Kocicka+is+Here.jpg http://www.beruska8.cz/deti/mini2/21.gif

Není tady

 

#990 3. 5. 2010 18:55

sima 75
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: OV
Registrovaný: 10. 12. 2008
Příspěvky: 6316
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Asi vis ,ze jsme hrali se spartou a byla jsem vedle kotle takze jsem poprve v zivote skala jak koza a skandovala a sproste coz asi vis taky big_smile


http://www.ticker.7910.org/as1cMjG0g410000MDAwNjkwM2p8MDAwMTc1NWR8eW91ciB0ZXh0.gif
Valentince je

Není tady

 

#991 3. 5. 2010 18:56

sima 75
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: OV
Registrovaný: 10. 12. 2008
Příspěvky: 6316
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Tatka a pritel to fotili vecer ti to poslu az mi to preposle tatka na email ,fakt bylo super stolt


http://www.ticker.7910.org/as1cMjG0g410000MDAwNjkwM2p8MDAwMTc1NWR8eW91ciB0ZXh0.gif
Valentince je

Není tady

 

#992 3. 5. 2010 18:58

Kerstin
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Víska na konci světa :P
Registrovaný: 11. 10. 2009
Příspěvky: 6897
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

sima 75 napsal(a):

Asi vis ,ze jsme hrali se spartou a byla jsem vedle kotle takze jsem poprve v zivote skala jak koza a skandovala a sproste coz asi vis taky big_smile

lollol dobře ty!!! Sparta smrdí cooltummenupp


http://www.pregnancy-layouts.com/countdown/images/index-Month-12-Year-2010-Day-29-ImageID-6-String-Kocicka+is+Here.jpg http://www.beruska8.cz/deti/mini2/21.gif

Není tady

 

#993 3. 5. 2010 19:00

ledovecek
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 1. 12. 2008
Příspěvky: 2395

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Simi,tak to jsme dve, me se v hlave honi jenom jedno, ze nikdy deti mit nebudu, protoze kdyz neco vypada nadejne, tak z toho nic neni.Hruza,asi budu muset najit neco, co me dostane na zem.

Uz vyprchavam, jen jsem dost nestatna z toho vseho.Dost me to vsechno zklamalo a stve me to.Ale asi nic nenadelam.Si asi koupim misto mimina stene a budu se starat spsie o nej a ne jenom sobecky saa o sebe a jen se porad litovat.

Není tady

 

#994 3. 5. 2010 19:01

sima 75
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: OV
Registrovaný: 10. 12. 2008
Příspěvky: 6316
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

ja kupuji krecka ,na psa nemame cas hmm


http://www.ticker.7910.org/as1cMjG0g410000MDAwNjkwM2p8MDAwMTc1NWR8eW91ciB0ZXh0.gif
Valentince je

Není tady

 

#995 3. 5. 2010 19:08

sima 75
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: OV
Registrovaný: 10. 12. 2008
Příspěvky: 6316
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Ledi ja nevim co ti napsat sama jsem nastvana na vechno a to strasne .


http://www.ticker.7910.org/as1cMjG0g410000MDAwNjkwM2p8MDAwMTc1NWR8eW91ciB0ZXh0.gif
Valentince je

Není tady

 

#996 4. 5. 2010 7:32

Kaťulka 33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 4. 2009
Příspěvky: 4007

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Holky Ledi,Simi,je mi to tak líto pussa sad sad sad ani nevím co napsat,držte se pussa hjarta

Není tady

 

#997 4. 5. 2010 9:57

Snažilenka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od Českých Budějovic
Registrovaný: 6. 10. 2006
Příspěvky: 2570
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Ach joooo grater Simíku vyjde to tenhle cyklus a běda jak ne cool Hlavně že sis užila fandění tummenupp

Ledi - pejska doporučuju, mě to pomohlo godlike A vydrž, vždyť ono na to IVF dojde, důležitý je že už se něco začíná dít (mmch tohle "že se něco začíná dít" přece pomohlo už tolika holkám k přirozenému otěhotnění vissla ). Ten folík to je cysta?



Pomaloučku polehoučku jdu zakládat nový Clostilky wink


http://www.baby-cafe.cz/modules/coppermine/albums/userpics/13557/normal_metrik%20leden2011.jpghttp://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif

Není tady

 

#998 4. 5. 2010 9:58

Snažilenka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od Českých Budějovic
Registrovaný: 6. 10. 2006
Příspěvky: 2570
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

A Silvíku a Simi - moc děkuju za hvězdičky pussa


http://www.baby-cafe.cz/modules/coppermine/albums/userpics/13557/normal_metrik%20leden2011.jpghttp://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif

Není tady

 

#999 4. 5. 2010 10:00

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9473

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

chjooo Ledí sad jako by nestačilo, že to nejde doma, ještě k tomu se to pořád musí komplikovat..... dumbom
ale víš co si říkám já ? když odešel dr. a nám se odložilo IVF.... když jsem v únoru musela odložit tu laparku.... prostě to z nějakého důvodu tak mělo být stolt a další pokus se prostě uskuteční, resp. miminko přijde, až na to bude ta správná chvíle par

simi, sakryš sakryš, tak tenhle měsíc to prostě pokořííííš par


"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

 

#1000 4. 5. 2010 10:06

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Hooolky pussa vydržte ještě!! vím jak moc těžké jsou ty pády na zem, jak moc bolí, když neúspěch střídá neúspěch sad Prostě se musíme smířit s tím, že právě MY nemáme tu cestu jednoduchou! nemá cenu říkat si proč ona může a já ne-to nám nepomůže! já chci už jen sama sobě ukázat, že i přes to vše, co mě potkalo, stojí za to být silná, nevzdávat se a vydržet a VĚŘIT!
Také to neumím pořád...


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů