|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
sima 75 napsal(a):
kveten tehotnime vsechny
![]()

Já chci takýýýýý
ale nebudu předbíhat 


Není tady
Snažilenka napsal(a):
sima 75 napsal(a):
kveten tehotnime vsechny
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Já chci takýýýýý![]()
ale nebudu předbíhat
A okamzite do rady 
kamosky muzem byt ale od sad pod sad 
A ted vazne riakm do rady 
klidneeeee aspon by jsi plivala bacilky 
Není tady

sima 75 napsal(a):
Snažilenka napsal(a):
sima 75 napsal(a):
kveten tehotnime vsechny
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Já chci takýýýýý![]()
ale nebudu předbíhat
A okamzite do rady
kamosky muzem byt ale od sad pod sad
![]()
A ted vazne riakm do radyklidneeeee aspon by jsi plivala bacilky
odsaď podsaď
jo,jo....
Simi,Ty si tajtrlík jako ten Tvůj pod metrem,ten nemá chybu,ty vadoooooo,válíte oba dva
hele my ještě chvíli domácí snážo
a květen si piš....je nás všech
kuuuuuurňa a teď mám poplivanej metřík od 3-násobný maminy
a spoustu dalšího pro štěstí.... 
Ledí,Ty jo injekce.....já jak slyším doktoři a nemocnice a léky atd. tak se mi zvedaj chlupky po celýýým těěěle....
si dobrá,to zmákneš 
Není tady

Hele Simi s tím věkem,jsem se dozvěděla,že známá mmch je jí 32
čeká třetí dítě,to už bych se musela úplně zbláznit z toho našeho věku
bohužel,nám ho už nikdo neodpáře a čas se bohužel posouvá jen dopředu
ani chvíli dozadu....ale jak si psala ve 35 otěhulíme nebo ne,ty si psala že rodíme,že ?
Tak teď jsem zmatoš...
jo psala si že ve 35 rodíme,jsem tenkrát říkala,že na to mám 4měsíce
prostě příští rok rodíme a basta fidly

Není tady
Já bych čtvrťátko chtěla v květnu rodit
(jsem si to naplánovala, co?
no ale po zkušenostech s těhotněním s klukama si to můžu dovolit plánovat
). Ale až tak za rok, za dva. Tak Simo - kámošky...?
Ale jak tu píšete že v květnu těhotníte, tak jsem se musela taky přidat

Věk
- holky já si myslim že až se povede to první
takže se rozrodíte a do 40tky máte nejmíň 3 děti
A ještě budete muset pak používat antikoncepci



Není tady
Jo ještě jsem si Katí vzpomněla že když jsem těhotněla s Dandou, chovala jsem si čerstvý miminko a nasávala z něho tu miminkovskou vůni a moc si přála ať to vyjde
a vyšlo 


Není tady
Sííímo speciálně pro Tebe pro připomenutí!!!
Uploaded with ImageShack.us

Není tady
Simí, dnes nevím...včera dobrý, dostává kapačky a uklidnilo se to. Zítra za ní jdu pokud jí bude dobře, se pak ozvu 
Není tady

Silvíku moc Blani pozdravuj,ať se drží
jo a jinak seš kusanec
konkurence itiho

Není tady

sima 75 napsal(a):
Kaťulka 33 napsal(a):
Silvíku moc Blani pozdravuj,ať se drží
![]()
jo a jinak seš kusanec
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
konkurence itiho
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
no fakt úplně vidím ITI volá domů
každý máme dva přední tesáky,naša Silvi má tři

jsem hotovson dobrou
a co Simi jak se cítíš?
Květen za dveřmi......a víš,že si vedoucí 
Není tady
Holky něco se Vám jako nezdá??
Kusáků si všimnete, ale že mám i obrovský mozek to néééé

Jinak jsem se právě vrátila z nemocnice a s vééélkým pozdravem
. Blavuška je ok víceméně, pomáhají jí kapačky...bohužel už se ale z nemocnice nehne, nesmí ani chodit...jen minimálně na záchod, do koupelny nemůže sama. Dnes tam měla poměrně klídek, díkybohu už má nadstandart, ale je to pakárna. Každou hodinu, včetně v noci, jí chodí měřit tlak
pořád tam lítají žákyňky a ta strava-si stěžuje
No je to hodně náročné psychicky i fyzicky, ale drží se a určitě to s klucíma zvládnou. Doktoři jí bohužel nemohou říci, jak dlouho ještě vydrží pohromadě...bříško jí tvrdne pořád, ale zatím dobrý (zaklepávám). Modlí se, ať ještě alespoň ten květen vydrží, tak jim musíme držet palčáky 
Není tady
Silvi.100 napsal(a):
Holky něco se Vám jako nezdá??
![]()
Kusáků si všimnete, ale že mám i obrovský mozek to néééé
![]()
Jinak jsem se právě vrátila z nemocnice a s vééélkým pozdravem. Blavuška je ok víceméně, pomáhají jí kapačky...bohužel už se ale z nemocnice nehne, nesmí ani chodit...jen minimálně na záchod, do koupelny nemůže sama. Dnes tam měla poměrně klídek, díkybohu už má nadstandart, ale je to pakárna. Každou hodinu, včetně v noci, jí chodí měřit tlak
![]()
pořád tam lítají žákyňky a ta strava-si stěžuje
![]()
No je to hodně náročné psychicky i fyzicky, ale drží se a určitě to s klucíma zvládnou. Doktoři jí bohužel nemohou říci, jak dlouho ještě vydrží pohromadě...bříško jí tvrdne pořád, ale zatím dobrý (zaklepávám). Modlí se, ať ještě alespoň ten květen vydrží, tak jim musíme držet palčáky
tak že Kerstin MOC pozdravuje..tedy Nejvíc 

A všechny info sem!! Dík 
A mozek musí být přímo GIGA, o tom není pochyb
vypadáš trošku jako avatár zkříženej s chameleonem 


hned bych si tě dala do terárka 
Není tady
Silvi.100 napsal(a):
Tsss téda
mi to ale nedá takže ......
http://img87.imageshack.us/img87/1826/2 … 627434.jpg
LEPŠÍÍÍÍ?![]()









tak teď jsem si učurkla skoro 

taková tykev 
no sorry, musím se jít uklidnit do kuchyně 


Není tady
Silvi.100 napsal(a):
símtě taková kóča sem
Ty vůbec nevíš, co je to krááása
![]()
Jo
na týhle fotce máš táááák krásnou duši 


teď nevím která je lepší z těch dvou... Asi proběhne veřejné hlasování 

Není tady
Teda Silvíku tohlel mi nedělej nebo si vzbudím dítě
ŘEHTÁM SE TU NA CELÝ KOLO a manžel se přišel kouknou a říká co je to za fešandu
To je bombový, škoda že mi to nejde taky s mojí fotkou.
Simi - děláme co můžeme - tak co už roste?



Není tady