Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#951 28. 4. 2010 22:43

Snažilenka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od Českých Budějovic
Registrovaný: 6. 10. 2006
Příspěvky: 2570
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

sima 75 napsal(a):

kveten tehotnime vsechny tummenupp storstark

tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp stolt stolt stolt stolt stolt stolt


Já chci takýýýýý vissla lol ale nebudu předbíhat cool


http://www.baby-cafe.cz/modules/coppermine/albums/userpics/13557/normal_metrik%20leden2011.jpghttp://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif

Není tady

 

#952 28. 4. 2010 22:54

sima 75
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: OV
Registrovaný: 10. 12. 2008
Příspěvky: 6316
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Snažilenka napsal(a):

sima 75 napsal(a):

kveten tehotnime vsechny tummenupp storstark

tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp stolt stolt stolt stolt stolt stolt


Já chci takýýýýý vissla lol ale nebudu předbíhat cool

A okamzite do rady lollol  kamosky muzem byt ale od sad pod sad lollol


A ted vazne riakm do rady lollol klidneeeee aspon by jsi plivala bacilky big_smile


http://www.ticker.7910.org/as1cMjG0g410000MDAwNjkwM2p8MDAwMTc1NWR8eW91ciB0ZXh0.gif
Valentince je

Není tady

 

#953 29. 4. 2010 7:36

Kaťulka 33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 4. 2009
Příspěvky: 4007

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

sima 75 napsal(a):

Snažilenka napsal(a):

sima 75 napsal(a):

kveten tehotnime vsechny tummenupp storstark

tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp tummenupp stolt stolt stolt stolt stolt stolt


Já chci takýýýýý vissla lol ale nebudu předbíhat cool

A okamzite do rady lollol  kamosky muzem byt ale od sad pod sad lollol


A ted vazne riakm do rady lollol klidneeeee aspon by jsi plivala bacilky big_smile

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol odsaď podsaď dumbom jo,jo.... lol Simi,Ty si tajtrlík jako ten Tvůj pod metrem,ten nemá chybu,ty vadoooooo,válíte oba dva tummenupp big_smile hele my ještě chvíli domácí snážo wink a květen si piš....je nás všech tongue wink smile kuuuuuurňa a teď mám poplivanej metřík od 3-násobný maminy pussa tummenupp a spoustu dalšího pro štěstí.... vissla

Ledí,Ty jo injekce.....já jak slyším doktoři a nemocnice a léky atd. tak se mi zvedaj chlupky po celýýým těěěle....tillfreds si dobrá,to zmákneš tummenupp

Není tady

 

#954 29. 4. 2010 7:44

Kaťulka 33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 4. 2009
Příspěvky: 4007

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Hele Simi s tím věkem,jsem se dozvěděla,že známá mmch je jí 32 va čeká třetí dítě,to už bych se musela úplně zbláznit z toho našeho věku tillfreds bohužel,nám ho už nikdo neodpáře a čas se bohužel posouvá jen dopředu rock ani chvíli dozadu....ale jak si psala ve 35 otěhulíme nebo ne,ty si psala že rodíme,že ? va Tak teď jsem zmatoš...va jo psala si že ve 35 rodíme,jsem tenkrát říkala,že na to mám 4měsíce tongue prostě příští rok rodíme a basta fidly styrka styrka styrka

Není tady

 

#955 29. 4. 2010 10:11

Snažilenka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od Českých Budějovic
Registrovaný: 6. 10. 2006
Příspěvky: 2570
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Já bych čtvrťátko chtěla v květnu rodit wink (jsem si to naplánovala, co? lol no ale po zkušenostech s těhotněním s klukama si to můžu dovolit plánovat vissla tummenupp ). Ale až tak za rok, za dva. Tak Simo - kámošky...? tongue lol Ale jak tu píšete že v květnu těhotníte, tak jsem se musela taky přidat cool gloria

Věk albert - holky já si myslim že až se povede to první dudlik takže se rozrodíte a do 40tky máte nejmíň 3 děti tummenupp A ještě budete muset pak používat antikoncepci lol lol lol


http://www.baby-cafe.cz/modules/coppermine/albums/userpics/13557/normal_metrik%20leden2011.jpghttp://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif

Není tady

 

#956 29. 4. 2010 10:14

Snažilenka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od Českých Budějovic
Registrovaný: 6. 10. 2006
Příspěvky: 2570
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Jo ještě jsem si Katí vzpomněla že když jsem těhotněla s Dandou, chovala jsem si čerstvý miminko a nasávala z něho tu miminkovskou vůni a moc si přála ať to vyjde hjarta a vyšlo tummenupp


http://www.baby-cafe.cz/modules/coppermine/albums/userpics/13557/normal_metrik%20leden2011.jpghttp://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif

Není tady

 

#957 29. 4. 2010 12:53

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Sííímo speciálně pro Tebe pro připomenutí!!!

http://img406.imageshack.us/img406/7323/25895387693049580627434.jpg

Uploaded with ImageShack.us


lol tongue


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#958 29. 4. 2010 12:54

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Jen podotýkám, že to jsem byla ještě hubená lol


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#959 29. 4. 2010 16:34

sima 75
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: OV
Registrovaný: 10. 12. 2008
Příspěvky: 6316
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Silviii lollollollollollol ses kus tummenupptummenupp


http://www.ticker.7910.org/as1cMjG0g410000MDAwNjkwM2p8MDAwMTc1NWR8eW91ciB0ZXh0.gif
Valentince je

Není tady

 

#960 29. 4. 2010 16:39

sima 75
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: OV
Registrovaný: 10. 12. 2008
Příspěvky: 6316
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Silvi co Blani ?? nemam cas docitat a hledat tak pisni tady pussa


http://www.ticker.7910.org/as1cMjG0g410000MDAwNjkwM2p8MDAwMTc1NWR8eW91ciB0ZXh0.gif
Valentince je

Není tady

 

#961 29. 4. 2010 19:54

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Simí, dnes nevím...včera dobrý, dostává kapačky a uklidnilo se to. Zítra za ní jdu pokud jí bude dobře, se pak ozvu wink


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#962 29. 4. 2010 22:07

Kaťulka 33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 4. 2009
Příspěvky: 4007

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Silvíku moc Blani pozdravuj,ať se drží pussa hjarta jo a jinak seš kusanec lol lol lol lol lol lol lol konkurence itiho tummenupp big_smile lol lol lol lol

Není tady

 

#963 29. 4. 2010 22:08

sima 75
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: OV
Registrovaný: 10. 12. 2008
Příspěvky: 6316
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Kaťulka 33 napsal(a):

Silvíku moc Blani pozdravuj,ať se drží pussa hjarta jo a jinak seš kusanec lol lol lol lol lol lol lol konkurence itiho tummenupp big_smile lol lol lol lol

lollollol


http://www.ticker.7910.org/as1cMjG0g410000MDAwNjkwM2p8MDAwMTc1NWR8eW91ciB0ZXh0.gif
Valentince je

Není tady

 

#964 29. 4. 2010 22:24

Kaťulka 33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 4. 2009
Příspěvky: 4007

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

sima 75 napsal(a):

Kaťulka 33 napsal(a):

Silvíku moc Blani pozdravuj,ať se drží pussa hjarta jo a jinak seš kusanec lol lol lol lol lol lol lol konkurence itiho tummenupp big_smile lol lol lol lol

lollollol

lol lol lol lol no fakt úplně vidím ITI volá domů va každý máme dva přední tesáky,naša Silvi má tři godlike godlike godlike tummenupp tummenupp tummenupp

jsem hotovson dobrou sova a co Simi jak se cítíš? vissla Květen za dveřmi......a víš,že si vedoucí vissla

Není tady

 

#965 30. 4. 2010 12:47

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Holky něco se Vám jako nezdá?? lol lol Kusáků si všimnete, ale že mám i obrovský mozek to néééé dumbom lol


Jinak jsem se právě vrátila z nemocnice a s vééélkým pozdravem pussa. Blavuška je ok víceméně, pomáhají jí kapačky...bohužel už se ale z nemocnice nehne, nesmí ani chodit...jen minimálně na záchod, do koupelny nemůže sama. Dnes tam měla poměrně klídek, díkybohu už má nadstandart, ale je to pakárna. Každou hodinu, včetně v noci, jí chodí měřit tlak dumbom dumbom pořád tam lítají žákyňky a ta strava-si stěžuje usch big_smile No je to hodně náročné psychicky i fyzicky, ale drží se a určitě to s klucíma zvládnou. Doktoři jí bohužel nemohou říci, jak dlouho ještě vydrží pohromadě...bříško jí tvrdne pořád, ale zatím dobrý (zaklepávám). Modlí se, ať ještě alespoň ten květen vydrží, tak jim musíme držet palčáky hjarta


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#966 30. 4. 2010 12:52

Kerstin
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Víska na konci světa :P
Registrovaný: 11. 10. 2009
Příspěvky: 6897
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Silvi.100 napsal(a):

Holky něco se Vám jako nezdá?? lol lol Kusáků si všimnete, ale že mám i obrovský mozek to néééé dumbom lol


Jinak jsem se právě vrátila z nemocnice a s vééélkým pozdravem pussa. Blavuška je ok víceméně, pomáhají jí kapačky...bohužel už se ale z nemocnice nehne, nesmí ani chodit...jen minimálně na záchod, do koupelny nemůže sama. Dnes tam měla poměrně klídek, díkybohu už má nadstandart, ale je to pakárna. Každou hodinu, včetně v noci, jí chodí měřit tlak dumbom dumbom pořád tam lítají žákyňky a ta strava-si stěžuje usch big_smile No je to hodně náročné psychicky i fyzicky, ale drží se a určitě to s klucíma zvládnou. Doktoři jí bohužel nemohou říci, jak dlouho ještě vydrží pohromadě...bříško jí tvrdne pořád, ale zatím dobrý (zaklepávám). Modlí se, ať ještě alespoň ten květen vydrží, tak jim musíme držet palčáky hjarta

tak že Kerstin MOC pozdravuje..tedy Nejvíc visslahjartatummenupp
A všechny info sem!! Dík par
A mozek musí být přímo GIGA, o tom není pochyb lol vypadáš trošku jako avatár zkříženej s chameleonem big_smilebig_smilevisslatummenupp hned bych si tě dala do terárka lol


http://www.pregnancy-layouts.com/countdown/images/index-Month-12-Year-2010-Day-29-ImageID-6-String-Kocicka+is+Here.jpg http://www.beruska8.cz/deti/mini2/21.gif

Není tady

 

#967 30. 4. 2010 13:00

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Tsss téda lol mi to ale nedá takže ......


http://img87.imageshack.us/img87/1826/25895387693074580627434.jpg





LEPŠÍÍÍÍ? lol lol


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#968 30. 4. 2010 13:02

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

prozměnu jeden tesák a malý mozek big_smile to abych byla blíže tomu chameleoonu...jen jsem lepší lol


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#969 30. 4. 2010 13:02

Kerstin
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Víska na konci světa :P
Registrovaný: 11. 10. 2009
Příspěvky: 6897
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Silvi.100 napsal(a):

Tsss téda lol mi to ale nedá takže ......


http://img87.imageshack.us/img87/1826/2 … 627434.jpg





LEPŠÍÍÍÍ? lol lol

lollollollollollollollollollol tak teď jsem si učurkla skoro lollollol taková tykev lollol no sorry, musím se jít uklidnit do kuchyně lollollol


http://www.pregnancy-layouts.com/countdown/images/index-Month-12-Year-2010-Day-29-ImageID-6-String-Kocicka+is+Here.jpg http://www.beruska8.cz/deti/mini2/21.gif

Není tady

 

#970 30. 4. 2010 13:07

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

lol símtě taková kóča sem dumbom Ty vůbec nevíš, co je to krááása dumbom lol


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#971 30. 4. 2010 13:09

Kerstin
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Víska na konci světa :P
Registrovaný: 11. 10. 2009
Příspěvky: 6897
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Silvi.100 napsal(a):

lol símtě taková kóča sem dumbom Ty vůbec nevíš, co je to krááása dumbom lol

Jo big_smile na týhle fotce máš táááák krásnou duši hjartabig_smilebig_smile

teď nevím která je lepší z těch dvou... Asi proběhne veřejné hlasování visslalol


http://www.pregnancy-layouts.com/countdown/images/index-Month-12-Year-2010-Day-29-ImageID-6-String-Kocicka+is+Here.jpg http://www.beruska8.cz/deti/mini2/21.gif

Není tady

 

#972 30. 4. 2010 13:18

Silvi.100
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 2. 1. 2008
Příspěvky: 12861
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

lol


1.-3.IVF sad 4.IVF-11.6. //, HCG 490, ale krvácení a KONEC sad KET: 31.10.12-SP 5.týdnu sad
http://www.ticker.7910.org/as1cOEm0g410000Mzc1ZGp8NjMxOTNkfEVsbGlua3UgbWFtZSBkb21hIA.gifhttp://www.ticker.7910.org/as1cMoE0g410010MTEzfDI1NmR8RWxsaW5jZSBqZQ.gif

Není tady

 

#973 30. 4. 2010 15:36

sima 75
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: OV
Registrovaný: 10. 12. 2008
Příspěvky: 6316
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Silvi pozdravuj a ,ze na ni myslim hjarta

Jinak ses modelka lol tummenupp ta drzticka je tak trochu jak od Arnolda Swancenegra lol


http://www.ticker.7910.org/as1cMjG0g410000MDAwNjkwM2p8MDAwMTc1NWR8eW91ciB0ZXh0.gif
Valentince je

Není tady

 

#974 30. 4. 2010 15:41

sima 75
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: OV
Registrovaný: 10. 12. 2008
Příspěvky: 6316
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Holky me uz to tu nebavi probirat otehu ja chci probirat tehu slysiiiiiiiiiiiiiiiiiite me dumbom tak delejte neco lollol

Ja chci tehu bricho stoltstoltstolt a v nem mimi to je jasne ,ze lollol


http://www.ticker.7910.org/as1cMjG0g410000MDAwNjkwM2p8MDAwMTc1NWR8eW91ciB0ZXh0.gif
Valentince je

Není tady

 

#975 30. 4. 2010 15:55

Snažilenka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od Českých Budějovic
Registrovaný: 6. 10. 2006
Příspěvky: 2570
Web

Re: CHAT: CLOSTILBEGYTKY - 6

Teda Silvíku tohlel mi nedělej nebo si vzbudím dítě lol lol lol lol lol lol lol lol ŘEHTÁM SE TU NA CELÝ KOLO a manžel se přišel kouknou a říká co je to za fešandu lol To je bombový, škoda že mi to nejde taky s mojí fotkou.

Simi - děláme co můžeme - tak co už roste? cool wink


http://www.baby-cafe.cz/modules/coppermine/albums/userpics/13557/normal_metrik%20leden2011.jpghttp://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů