|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Kotr, Dany mel take premieru s bryndzovyma haluskama a zdlabnul dva talire
Teda ty jeho male...
A teplotu uz ma i Tomasek a trosku i Dany, tak cekam, kdy lehne muz a jsme komplet v tom 
Není tady
čau, tak jsme byli venku, ráno jsme chrněli do 11 a pak dali obídek a pak šli znovu spát, takže Vojtín se z toho jaksi vyspal, ale mě je hůř, prostě musím být v pohybu, jinak pořád smrkám a chrchlám.
Silw - já jsem si pak nechala vytrhnout mandle, ale je to tak 4 roky, dřív jsem se strašně bála, ale teď mám klid, chřipku jsem měla naposledy na střední a až teď mi to nějak zkolilo. Držím palce, ať kluci budou dobrý a taťka přežije, není nic horšího než chlap s rýmou.......
Rendí - to je mi moc líto, takže jseš na tom asi jako já, naprosto rozhodnutí všechno opustit a zdrhnout aspoň na dva dny a jenom spát a spát, a případně se najíst u stolu jako člověk a ne za pochodu.
KOtr - tak to bude ségra mladá babička, nebo ne???
HOlky, já jsem mazanec dnes koupila s 50% slevou, takže nic péct nebudu, ani mě to neba. Tak já zase jdu, zkusím večer dát Vojtínovi mlíko, neměl ho od neděle, tak snad to bude dobrý a nepůjde hned ven.....
Není tady
Cass - a kolik toho verunka tedy vypije, čůrá dobře nebo ne??? To je hodně důležitý, na teploty jedině zábaly, studený ponožky případně vlažná sprcha, ale pokud bude třeba celý den apatická nebo se ti prostě nebude zdát, nalož a vyraž směr nemocnice, pro jistotu, určitě tě nevyhodí ( mě taky nevyhodili, i když si asi říkal dr., že jsem matka hysterka), a když to bude nutný, tak si vás tam nechaj, je to sice blbý, ale pokud má toho rota, tak nic jinýho nezabere než kapačky. Moc ti držím palce, protože vím, jak ti je a co to všechno obnáší, a jak je člověk naprosto bezmocnej. 





Není tady

Marti: dík moc ... Verunka je živel, tak i na to všechno, jak si to teď "užívá" jepěkně živoučká, sice s tím pitím to je horor, četla jsem to na Kulíškovi, jak to je s tou dehydratací, čůrání 2x nic moc, ale naprostá katastrofa to není - nejhorší je pro mně to do ní narvat, už nechce vůbec nic prostě, stříkačku, flašku, hrnek, nic (už začíná být problém i s Nurofenem a Panadolem, teďka stávkovala teda fest), ale dnešek přes den jsme drželi v rozmezí 37-38 ... teď samozřejmě zase má 38 už
ale to se dalo čekat, večery a noci jsou nejhorší, takže teˇˇ(d se starám na noc
Není tady
Cass- držím palce, ať je brzo líp, ono to přeci jen chvíli trvá než to všechno zabere, jinak Vojta taky nechtěl žádnej sirup na teplotu, ale já jsem měla výhodu, že co mu dám k pití, tak to vyžunkne, je mu naprosto jedno, co to je.
Není tady
ahojky,
tak jsem teď nějak nestíhala, ale doufala, že už se nám to v chlívečku uzdravuje.. ale bohužel, co dočítám - tak moc ne 
Sussi - tak rotavir škaredej? ježišky drobek malej, vy taky jste v té nemocnici často 
Cassi - chudinka Verunka, už tu teplotu má nějak dlouho, radši si zajdi k dr nebo na pohotovost, jak píše Marťa... a s tím pitím - to chápu, taky je to občas u nás děs...
a se sirupama jsme taky bojovali, vždycky mi bylo do brečení, jak jsem mu to tam stříkačkou cpala násilím 
Rendi - tak vidím, u vás taky pořád bojujete.. ach jo. Snad to bude lepší, přece to nemůže být pořád takovej šrumec..
Marti - tak nejen Vojtík, ale už i Ty jsi marod.. ty si holka taky vytrpíš...
Silw - ať máš brzo po angíně a kluci ať to nechytnou. Je mi líto, že vám nevyšla cesta k vašim 
Luci - držím pěsti, ať je reklamace Manduky uznána!
jo a já se přidávám ke KOtr a myslím i dalším - taky se budíme cca co 2 hodiny i v noci... někdy už tam nic ani nemám a pořád saje. Je to asi fakt zoubkama - teploty byly jen dva dny, ale teď víc kaká (naštěstí ne průjem) a je protivka a občas pláče z neznámé příčiny - tak myslím, že se klubou stoličky.. ale taky už nějak dlouho 
Fi - jak u vás? a prosíme si novej domeček - děkujeme 
Upravil(a) Berka (3. 4. 2010 20:20)
Není tady
a děkujem za přání, Luci, k 13 měsícům... zítra to bude rok, co jsme byli na vítání občánků
je to vůbec možný?? 
jo a Yvettce taky přeju, aby auto hezky sloužilo! 
Není tady
bRÉ RÁNKO,
hlásím, že žiju, ale hrůza. Vojtín včera zase zvracel, tak už nevím, že by to fakt byla ta alergie na mlíko, nebo nemá pořád dobrej žaludek, takže zase dietka.
KOukám , že nikde nikdo.
Vojtín vám něco písne, aby jste měly co louskat.
v\vĚĚĚĚĚ SXYCUDCMNN NNNNNNN\A HBE NMBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBN N CNNNNNNNNNNN
Není tady
Ahoj,
teda tady to fakt stojí za houby s tím zdravím! Jsme se všichni tak těšili na sluníčko a to nám teda pěkně zatopilo 
Terka už má taky rýmu, ale to je houby proti tomu co tady popisujete! Myslím na vás, hlavně ať se brzo uzdravíte 
My jsme měli dneska jet dopoledne na návštěvu a odpoledne, že se pojedem podívat do Olomouce do ZOO, návštěva se ještě neozvala (jezdí sem jen za rodinou, jsou z daleka) takže nevím, ještě jsem nezačala vařit ani oběd
Jsem nějaká nervozní, nemám ráda když není všechno naplánovaný, takový živelný akce na mě nejsou! I skrz prcka je to komplikovaný.
Vidím to tak, že známí se ozvou až po obědě, chvíli se u nich zdržíme a ze ZOO nebude nic! 
Posíláme všem pusinku a pofoukání 
Není tady
Ahojki,
tak u nas jsem nejvetsi lazar ja. Tomaskovi odpoledne tedy stoupla teplota, ale v noci ok a i ted pres den ma jen lehounce zvysenou, tak snad to bude dobry. Dany to same, ma troskinku rymu, ale asi tak, ze mu rano poradne vycistim nos a pres den jen, kdyz vidim, ze tam ma zaschly sekret, netece mu to. Skoda, venku je krasne. Manzel uz take smrka...
Ale neva, jinak dobry...
Tak se opatrujte a hlavne, at jsme vsichni co nejdrive fit

Není tady
Silw - tak největší lazar jsem tady taky JÁ, odpo jsem to prostě už neustála a upadla na 3 hodiny do kómatu, Nikča si vzala Vojtu ven a byli i za babi, tak ani nevím v kolik šli. Bylo mi hrozně, teď je to lepší, ale bylo i líp. Jen doufám, že zítra to už bude lepší, páč nos mám jednu velkou červenou bramboru, do toho oteklý oči, prostě celá krásná holka.
Posílám marodům pofoukáníčko .
Koukám na Šrekouše a docela se bavím, hlavně oslík vede.
Jj, viděly jste tu reklamu na jednoho operátora, jak tam rodí ta králice ty prcky , ta je prostě boží....
Mějte se jdu si dát asi 10 litr čaje.
Není tady
Nikde nikdo????
Holky, krásné velkonoční pondělí, hodně zdraví a málo ran na prd.ku (ale nějaká být musí, aby jsme neuschly). Mějte se bezvadně.
Není tady
Krásné velikonoční svátky 
doufám, že marodům už je lépe 
ozvu se zítra, dneska jsme celý den pryč, tak přejeme klidné a pohodové velikonoční pondělí 
a Erískovi vše nej k 13 měsícům 
Není tady

tak velikonoční zprávy od nás: Verunka začíná kropenatět jako velikonoční kuřátko, začalo to již včera na zádech, momentálně už má osypanou i hlavu a nožičky ... teplota včera celý den i dnes nonstop 37 - 38 stupňů ... takže to vypadá na pěkně vyžranou šestku ... jo a má opar na horním rtíku
... a ještě vám napíšu, jak pouze pije - po lžičkách Frutapurou slazený čaj lesní jahoda a v té lžičce musí být vždy drobeček sušenky Sunarka ... průjem se ještě dnes neobjevil, a to již kakala, tže jsem čím dál víc přesvědčená o tom, že to bylo z těch sirupů (včera v 18 jsem jí ho dala naposled)
Není tady
Ahoj holky,
u nas se take porad marodi, pro jistotu vsichni.
Cassi, pri sestce by mela s vysevem opadnout teplota
Spousta viroz je provazena exantemem, tezko pak rict, kterou zrovinka mate
Ale hlavne, at uz je to za vama 
Vsichni chlapi mi chrni 
Není tady
Ahoj všem
vůbec nestíhám s dračicí je to mazec chvilku nevydrží na místě
, ale teď šel taťka na chvilku ven s malou tak je klid.
Opožděně přeju k svátkům jara a doufám, že jste moc nedostali na prďku, kdyby teda záleželo na mě tak bych ty velikonoce klidně zrušila 
Jinak co jsem dočetla tak je to tady stále dokola samý marod tak všem posíláme pofoukání a brzké uzdravení 






U nás je to zatím v poho z rýmy už se malá dostala ťuk ťuk ťuk
A chtělo by to asi nový chlíveček koukám, že už docela přetahujeme 
Není tady
Brej večír,
jak je bábovky??? U nás už se chrní od 7, což je super, asi ho unavilo to chození za jednu ruku venku, chodil celou hodinu, tak je KO ( no, radši nebudu psát a chválit).
Mějte se bezva, jdu na véču (vajíčka a vajíčka a vajíčka) a něco k tomu.
Jo, přidala jsem fotečky s marťanem.
Fi, prosíme domeček. Jsi se nám někde zatoulala, viď???
Není tady

Silw: to jsem na netu četla
ale napadla mě verze, že teď tu 37 - 38 může mít ze zubů a s šestkou to nemusí mít nic do činění) no uvidíme zítra, ráno volám naší dětské
dneska byla Verunka celý den bez sirupů (nebyl důvod, neustále kolem 37,5) a ani na noc jsem jí ho nedala (před spaním 37,5) tak uvidíme jaká bude noc
Není tady