Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 25. 2. 2010 18:00

beruska007
♥♥-----
Registrovaný: 25. 2. 2010
Příspěvky: 32

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

Dekuji vsem za nazory.......ale je nejak neprustrelny prosadit aby ty hovory nebyly......snazim se o to opravdu dost dlouho....

Není tady

 

#27 25. 2. 2010 21:30

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

Muj partner me od toho odrazuje, rika, ze je to kravina, at to nedelam

No a co, že ON tě odrazuje? va Mᚠsnad svůj názor a ten si prosadíš, ne? smile Jak Tě donutí, abys někam nešla? Stejně na Tebe jinak ohledy nebere. Nechci být kategorická, ale ty jejich pozdní telefonáty nepovažuji zrovna za solidní chování vůči Tobě. Vzmuž se! wink Zřejmě bys měla změnit taktiku. Buď tohle jejich chování rázně utnout (těžké) nebo mu dát najevo, že je Ti to jedno a trochu se odtáhnout. Ale mám pocit, že jeho láska k Tobě není nic moc (neumím si představit, že tohle by mi předváděl můj manžel - dlouho bych jeho ženou nebyla), takže každá náprava situace bude složitá. Ne-li zbytečná.

Není tady

 

#28 25. 2. 2010 22:19

Blossom
Host

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

beruska007 napsal(a):

Dekuji vsem za nazory.......ale je nejak neprustrelny prosadit aby ty hovory nebyly......snazim se o to opravdu dost dlouho....

...a co kdybys ten pozdní telefon zvedla jednou tedy ty, a řekla něco v tom smyslu - Chápu, že asi potřebujete něco vyřešit kolem syna, tak vám samozřejmě manžela předám. Jen prosím buďte tak hodná, napříště vyřizujte tyhle věci někdy normálně přes den. Dobu po 22. hodině, víkendy a svátky považuju za takový soukromý čas každé rodiny a není příjemné, když nás v tu dobu někdo ruší. Děkuju Vám předem za to, že to budete respektovat. A teď Vám předám manžela...


každopádně bych si zmíněné věty předem pečlivě připravila, každou formulaci (já to tak dělávám před každým důležitým rozhovorem...)

 

#29 25. 2. 2010 22:40

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

Blossom napsal(a):

beruska007 napsal(a):

Dekuji vsem za nazory.......ale je nejak neprustrelny prosadit aby ty hovory nebyly......snazim se o to opravdu dost dlouho....

...a co kdybys ten pozdní telefon zvedla jednou tedy ty, a řekla něco v tom smyslu - Chápu, že asi potřebujete něco vyřešit kolem syna, tak vám samozřejmě manžela předám. Jen prosím buďte tak hodná, napříště vyřizujte tyhle věci někdy normálně přes den. Dobu po 22. hodině, víkendy a svátky považuju za takový soukromý čas každé rodiny a není příjemné, když nás v tu dobu někdo ruší. Děkuju Vám předem za to, že to budete respektovat. A teď Vám předám manžela...


každopádně bych si zmíněné věty předem pečlivě připravila, každou formulaci (já to tak dělávám před každým důležitým rozhovorem...)

přesně tohle by měl ale říct její manžel svojí ex....hmm
obávám se, že Beruška by si tím moc nepomohla, možná naopak.... sad

Není tady

 

#30 26. 2. 2010 8:40

Blossom
Host

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

To je jasné, že by to měl říct její ex, ale když na to ona bude čekat, tak se třeba vůbec nikdy nedočká a bude se jen užírat.
Já bych v takovém případě opravdu vzala věci do svých rukou. Tu odpověď bych si několik dní předem pečlivě naformulovala, (a snad i naučila říkat nahlas), tak, aby to vyznělo slušně, jasně a jednoznačně,  nikoli útočně, ironicky, konfliktně. Je možné dobré předem si promyslet i odpovědi na případné reakce všech druhů. prostě - být připravená.

Je mi jasné, že je to  hra trochu vabank, ale to je celý lidský život.
Na druhou stranu je třeba se psychicky připravit i na to, že ta bývalka to třeba respektovat nebude a že manžel za tuto iniciativu berušce vynadá. To by byla sice jasná změna k horšímu, ale aspoň by věděla, na čem opravdu je a z toho by dál vycházela.
Tak to tedy mám já - nežli žít v nejistotě, raděj znát (by nepříjemnou)  pravdu a podle té pravdy se pak zařídit.
Je to fakt nelehká situace, kéž dopadne beruško k tvé spokojenosti.... pussa

 

#31 26. 2. 2010 10:49

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

Tercila napsal(a):

Muj partner me od toho odrazuje, rika, ze je to kravina, at to nedelam

No a co, že ON tě odrazuje? va Mᚠsnad svůj názor a ten si prosadíš, ne? smile Jak Tě donutí, abys někam nešla? Stejně na Tebe jinak ohledy nebere. Nechci být kategorická, ale ty jejich pozdní telefonáty nepovažuji zrovna za solidní chování vůči Tobě. Vzmuž se! wink Zřejmě bys měla změnit taktiku. Buď tohle jejich chování rázně utnout (těžké) nebo mu dát najevo, že je Ti to jedno a trochu se odtáhnout. Ale mám pocit, že jeho láska k Tobě není nic moc (neumím si představit, že tohle by mi předváděl můj manžel - dlouho bych jeho ženou nebyla), takže každá náprava situace bude složitá. Ne-li zbytečná.

...taky si říkám, že bych tohle svému muži nikdy nechtěla předvádět, že by mi ex volal v neděli v jedenáct a já bych si s ním pokecala co nᚠmaličký 17ti letý klacek....usch to je komedie až se mi tomu těžko věří. Každopádně utnout to bude muset manžel zakladatelky vlákna. Ta hysterka co jí to dělá dobře to nemá důvod ukončovat. Řekla bych že si to dost užívá. Ohledy na miminko brát nebude na to její ho taky nikdo nebral. Považuju do za dobře dotaženou a nikdy nekončící sladkou pomstu novomanželce na které má manžel lví podíl. Asi bych to taky nevydržela a telefon jí zvedla s tím, že má zavolat ráno, že jsme zrovna v posteli a chce se nám spát. Jenže to by to musel manžel dovolit. Až by se takhle dovolala poněkolikáté přestalo by jí to zaručeně bavit.


dum spiro spero

Není tady

 

#32 26. 2. 2010 11:09

Blossom
Host

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

xxxx napsal(a):

Tercila napsal(a):

Muj partner me od toho odrazuje, rika, ze je to kravina, at to nedelam

No a co, že ON tě odrazuje? va Mᚠsnad svůj názor a ten si prosadíš, ne? smile Jak Tě donutí, abys někam nešla? Stejně na Tebe jinak ohledy nebere. Nechci být kategorická, ale ty jejich pozdní telefonáty nepovažuji zrovna za solidní chování vůči Tobě. Vzmuž se! wink Zřejmě bys měla změnit taktiku. Buď tohle jejich chování rázně utnout (těžké) nebo mu dát najevo, že je Ti to jedno a trochu se odtáhnout. Ale mám pocit, že jeho láska k Tobě není nic moc (neumím si představit, že tohle by mi předváděl můj manžel - dlouho bych jeho ženou nebyla), takže každá náprava situace bude složitá. Ne-li zbytečná.

...taky si říkám, že bych tohle svému muži nikdy nechtěla předvádět, že by mi ex volal v neděli v jedenáct a já bych si s ním pokecala co nᚠmaličký 17ti letý klacek....usch to je komedie až se mi tomu těžko věří. Každopádně utnout to bude muset manžel zakladatelky vlákna. Ta hysterka co jí to dělá dobře to nemá důvod ukončovat. Řekla bych že si to dost užívá. Ohledy na miminko brát nebude na to její ho taky nikdo nebral. Považuju do za dobře dotaženou a nikdy nekončící sladkou pomstu novomanželce na které má manžel lví podíl. Asi bych to taky nevydržela a telefon jí zvedla s tím, že má zavolat ráno, že jsme zrovna v posteli a chce se nám spát. Jenže to by to musel manžel dovolit. Až by se takhle dovolala poněkolikáté přestalo by jí to zaručeně bavit.

Tak to já bych na dovolení manžela nečekala. Bylo už naznačeno, že on to řešit nechce. A komu tohle chování ex-manželky vadí? Berušce. Tak proč by měla jen tiše a pasivně doufat a čekat, až někdo vyřeší její problém? (zbylí 2 účastníci to evidentně za problém nepovažují, takže to ani řešit nebudou).
Takže já bych jednala, jak jsem už dřív psala, a na nějaké dovolení od manžela bych nečekala. Mimochodem - exmanželka snad žádá o dovolení, zda jim smí o půlnoci volat? Nežádá. Takže já bych to prostě na místě berušky řešila sama.

 

#33 26. 2. 2010 12:02

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

Beruško, ty si můžeš promluvit s kým chceš, ale jenom ze sebe udělᚠpitomce. Tvůj přítel není zbavený svéprávnosti a kdyby  ho volání BM obtěžovalao a on s ní  NECHTĚL mluvit, tak by ji telefony v noci nezvedal (případně by vypnul zvonění).

I 17 chlapec je stále jeho bobánek vissla .

Není tady

 

#34 26. 2. 2010 12:07

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

Blossom napsal(a):

xxxx napsal(a):

Tercila napsal(a):

Muj partner me od toho odrazuje, rika, ze je to kravina, at to nedelam

No a co, že ON tě odrazuje? va Mᚠsnad svůj názor a ten si prosadíš, ne? smile Jak Tě donutí, abys někam nešla? Stejně na Tebe jinak ohledy nebere. Nechci být kategorická, ale ty jejich pozdní telefonáty nepovažuji zrovna za solidní chování vůči Tobě. Vzmuž se! wink Zřejmě bys měla změnit taktiku. Buď tohle jejich chování rázně utnout (těžké) nebo mu dát najevo, že je Ti to jedno a trochu se odtáhnout. Ale mám pocit, že jeho láska k Tobě není nic moc (neumím si představit, že tohle by mi předváděl můj manžel - dlouho bych jeho ženou nebyla), takže každá náprava situace bude složitá. Ne-li zbytečná.

...taky si říkám, že bych tohle svému muži nikdy nechtěla předvádět, že by mi ex volal v neděli v jedenáct a já bych si s ním pokecala co nᚠmaličký 17ti letý klacek....usch to je komedie až se mi tomu těžko věří. Každopádně utnout to bude muset manžel zakladatelky vlákna. Ta hysterka co jí to dělá dobře to nemá důvod ukončovat. Řekla bych že si to dost užívá. Ohledy na miminko brát nebude na to její ho taky nikdo nebral. Považuju do za dobře dotaženou a nikdy nekončící sladkou pomstu novomanželce na které má manžel lví podíl. Asi bych to taky nevydržela a telefon jí zvedla s tím, že má zavolat ráno, že jsme zrovna v posteli a chce se nám spát. Jenže to by to musel manžel dovolit. Až by se takhle dovolala poněkolikáté přestalo by jí to zaručeně bavit.

Tak to já bych na dovolení manžela nečekala. Bylo už naznačeno, že on to řešit nechce. A komu tohle chování ex-manželky vadí? Berušce. Tak proč by měla jen tiše a pasivně doufat a čekat, až někdo vyřeší její problém? (zbylí 2 účastníci to evidentně za problém nepovažují, takže to ani řešit nebudou).
Takže já bych jednala, jak jsem už dřív psala, a na nějaké dovolení od manžela bych nečekala. Mimochodem - exmanželka snad žádá o dovolení, zda jim smí o půlnoci volat? Nežádá. Takže já bych to prostě na místě berušky řešila sama.

...asi mᚠrecht, určitě by mě to hodně rušilo, volat o víkendech v těchto hodinách je vlastně téměř jistota, že by se u nás trefila do mazlících chvilek, až by mě paní ex po několikáté vyrušila vylítla bych jako papírovej čert a všechny naučený slušný řeči by šly stranou. big_smile Myslím, že by si příště rozmyslela volat. Problém je ten, že takový submisivní trouba jako se jeví muž Berušky by se nejspíš svojí exminželce omluvil a řekl jí a si z toho nic nedělá a klidně volá dál. Jak říkᚠi ty...jemu to zjevně vyhovuje /takovej buridanův osel - teoretik- telefonista/a ona si tím krátí nudu co má doma a určitě se dobře baví, protože není-li úplně blbá chápe jaké peklíčko to v deset večer v neděli způsobuje. Chce to radikální řešení. Možná by stálo za to dát manželovi přečíst tuhle diskusi, aby viděl co si nezávislí pozorovatelé myslí o tom jak se chová ke  své nové rodině. Něco jako chytrému napověz a hlupák se rozvede podruhé, protože se ke své druhé ženě chová jako .....vissla


dum spiro spero

Není tady

 

#35 26. 2. 2010 13:10

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

No hlavně,když chce tatíček mluvit s chlapečkem tak a mu zavolá.....tohle přece může jít úplně mimo matku.Mým synům je 9 a 17, a když s nimi chce ex mluvit,tak volá přímo jim- a volá jim tak 3x denně.Spolu řešíme jen jejich zdravotní stav,studijní výsledky apod. To,že mi můj ex volá skoro každý den je proto,že si se mnou prý skvěle pokecá,vůbec neřešíme naše děti,ale potřebuje si spíš postěžovat ( ne teda na svou manželku,to by si zase nedovolil,páč bych ho poslala do...háje big_smile)na takové ty běžné věci,vypráví mi kde byl co tam viděl a vyptává se :dumbom:jak jsem spokojená v práci......většinou mu říkám,že o těchto věcech by se měl doma bavit se ženou,tak jako to dělám já se svým mužem....zkrátka kdybych to pokaždé neutnula byly by z toho hovory na hodinu....ale beruščinýmu příteli to nejspíš vyhovuje a té jeho ex také i s tou škodolibostí jaké problémy tím berušce dělá.....


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#36 26. 2. 2010 13:12

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

POřád jsi argumentovala svým pohledem, argumentovat pohledem dítěte, které nemá klid - jeho dítěte by nešlo? Když takhle slyší na 17 letého bobánka, jak se zapojuje do péče o mimi? Nejsi ty nakonec na všechno sama?


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#37 27. 2. 2010 14:11

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

rejka napsal(a):

No hlavně,když chce tatíček mluvit s chlapečkem tak a mu zavolá.....tohle přece může jít úplně mimo matku.Mým synům je 9 a 17, a když s nimi chce ex mluvit,tak volá přímo jim- a volá jim tak 3x denně.Spolu řešíme jen jejich zdravotní stav,studijní výsledky apod. To,že mi můj ex volá skoro každý den je proto,že si se mnou prý skvěle pokecá,vůbec neřešíme naše děti,ale potřebuje si spíš postěžovat ( ne teda na svou manželku,to by si zase nedovolil,páč bych ho poslala do...háje big_smile)na takové ty běžné věci,vypráví mi kde byl co tam viděl a vyptává se :dumbom:jak jsem spokojená v práci......většinou mu říkám,že o těchto věcech by se měl doma bavit se ženou,tak jako to dělám já se svým mužem....zkrátka kdybych to pokaždé neutnula byly by z toho hovory na hodinu....ale beruščinýmu příteli to nejspíš vyhovuje a té jeho ex také i s tou škodolibostí jaké problémy tím berušce dělá.....

a tvému muži to nevadí?

Není tady

 

#38 27. 2. 2010 20:19

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

Umím to pochopit...totéž bylo u nás doma v bleděmodrém...ale s rodiči muže. Léta jsem se nedokázala srovnat s tím, že oni mají kdykoli přístup do bytu a volnou linku 24 hodin denně. A jsem dělala, co jsem dělala, vždycky jsem to byla já, kdo byl tak nepochopitelně blbej, že nedovedl pochopit něco tak normálního, jako je tak vzácný vztah syna a rodičů. Taky jsem byla za žárlivku, hysterku a tupou manželku. A taky jsem s tím léta nic nesvedla. Pokud s tím Beruško chceš skutečně něco udělat, mᚠdvě možnosti. Buď Ti na tom zcela přestane záležet, protože v době telefonátů budeš s kámoškou v divadle, s kamarády na pivu, v sousední místnosti v družném hovoru s návštěvou, která by pak mohla ze strany pozorovatele říct...hele, to je u vás normální tohleto, že ti bejvalka volá takhle pozdě, by se měla nechat vyšetřit nebo tak něco, aby mu nastavili zrcadlo...a nebo se postarej, aby muž měl sám důvod jí to zatrhnout, protože ho večer doma tak zaměstnáš, že na to nebude mít čas. Buď budete mít fajn večer ve dvou, nebo Ti bude pomáhat zavařovat kompoty, nebo Tě bude pěkně střídat v chování mimi, co mu polezou zoubky a Ty budeš spát....zkrátka...musíš to udělat jinak a hlavně tak, aby na ni on zařval...sakra, já tu nevím, co dřív a Ty mě pořád otravuješ s hloupostma, už toho ale vážně mám dost! Něco takového...chytře udělaného...protože pozice ukřiděné manželky s ním asi nehne. Do té doby Ti přeji pevné nervy...budeš je ještě kolikrát potřebovat!

Není tady

 

#39 27. 2. 2010 22:08

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

agewa napsal(a):

rejka napsal(a):

No hlavně,když chce tatíček mluvit s chlapečkem tak a mu zavolá.....tohle přece může jít úplně mimo matku.Mým synům je 9 a 17, a když s nimi chce ex mluvit,tak volá přímo jim- a volá jim tak 3x denně.Spolu řešíme jen jejich zdravotní stav,studijní výsledky apod. To,že mi můj ex volá skoro každý den je proto,že si se mnou prý skvěle pokecá,vůbec neřešíme naše děti,ale potřebuje si spíš postěžovat ( ne teda na svou manželku,to by si zase nedovolil,páč bych ho poslala do...háje big_smile)na takové ty běžné věci,vypráví mi kde byl co tam viděl a vyptává se :dumbom:jak jsem spokojená v práci......většinou mu říkám,že o těchto věcech by se měl doma bavit se ženou,tak jako to dělám já se svým mužem....zkrátka kdybych to pokaždé neutnula byly by z toho hovory na hodinu....ale beruščinýmu příteli to nejspíš vyhovuje a té jeho ex také i s tou škodolibostí jaké problémy tím berušce dělá.....

a tvému muži to nevadí?

agewo,vadí to nejen mému manželovi,ale vadí to i mně a já to svému ex mnohokrát řekla.Bohužel to nechce akceptovat, a tak musím být mnohdy až protivná,jak mi občas říká.Ale kdyby se nevhodně nechoval.....nejhorší je,že pokaždé má úžasné záminky proč mi volá na které nelze co říct.Ale já mu volám jen v těch nejnutnějších případech- když měl syn otřes mozku apod. jinak ne. Můj manžel má ke mně důvěru,ví,že to není moje chyba. Je to rozumný a inteligentní chlap. A já se naučila nezvedat svému ex telefon......Ale nechci nic hrotit nebo hnát do extrému,protože ex je dost vstřícný,kromě výživného je ochotný se spolupodílet na větších výdajích pro děti-školy v přírodě,hory...dokonce se i sám nabízí a to mi přijde velmi velkorysé.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#40 28. 2. 2010 7:45

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

Blossom napsal(a):

xxxx napsal(a):

Tercila napsal(a):

Muj partner me od toho odrazuje, rika, ze je to kravina, at to nedelam

No a co, že ON tě odrazuje? va Mᚠsnad svůj názor a ten si prosadíš, ne? smile Jak Tě donutí, abys někam nešla? Stejně na Tebe jinak ohledy nebere. Nechci být kategorická, ale ty jejich pozdní telefonáty nepovažuji zrovna za solidní chování vůči Tobě. Vzmuž se! wink Zřejmě bys měla změnit taktiku. Buď tohle jejich chování rázně utnout (těžké) nebo mu dát najevo, že je Ti to jedno a trochu se odtáhnout. Ale mám pocit, že jeho láska k Tobě není nic moc (neumím si představit, že tohle by mi předváděl můj manžel - dlouho bych jeho ženou nebyla), takže každá náprava situace bude složitá. Ne-li zbytečná.

...taky si říkám, že bych tohle svému muži nikdy nechtěla předvádět, že by mi ex volal v neděli v jedenáct a já bych si s ním pokecala co nᚠmaličký 17ti letý klacek....usch to je komedie až se mi tomu těžko věří. Každopádně utnout to bude muset manžel zakladatelky vlákna. Ta hysterka co jí to dělá dobře to nemá důvod ukončovat. Řekla bych že si to dost užívá. Ohledy na miminko brát nebude na to její ho taky nikdo nebral. Považuju do za dobře dotaženou a nikdy nekončící sladkou pomstu novomanželce na které má manžel lví podíl. Asi bych to taky nevydržela a telefon jí zvedla s tím, že má zavolat ráno, že jsme zrovna v posteli a chce se nám spát. Jenže to by to musel manžel dovolit. Až by se takhle dovolala poněkolikáté přestalo by jí to zaručeně bavit.

Tak to já bych na dovolení manžela nečekala. Bylo už naznačeno, že on to řešit nechce. A komu tohle chování ex-manželky vadí? Berušce. Tak proč by měla jen tiše a pasivně doufat a čekat, až někdo vyřeší její problém? (zbylí 2 účastníci to evidentně za problém nepovažují, takže to ani řešit nebudou).
Takže já bych jednala, jak jsem už dřív psala, a na nějaké dovolení od manžela bych nečekala. Mimochodem - exmanželka snad žádá o dovolení, zda jim smí o půlnoci volat? Nežádá. Takže já bych to prostě na místě berušky řešila sama.

Přesně tak. Zvedla bych jí telefon s tím, že u slušných lidí se telefonní hovory (a sms) vedou v přijatelnou denní dobu. Nehledě na to, že manželovi bych řekla, že a si to vyřeší a to co nejdříve. Bylo to snad jeho rozhodnutí, se rozvést a být s tebou a pokud to není nésvéprávný, nezralý egoista, tak by to měl pochopit. Já si skoro to samé zažila taky a taky jsem to dost dlouho tolerovala...ale to je ta největší chyba, kterou můžeš udělat. Dát jasná pravidla a trvat na nich, jinak se dočkᚠnemilých překvapení a nikam to nevede, nervy budeš mít v háji.

Není tady

 

#41 28. 2. 2010 15:38

beruska007
♥♥-----
Registrovaný: 25. 2. 2010
Příspěvky: 32

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

Je to fakt tezky...........protoze to neni tak jak tady nekdo reaguje, ze by si volali..." jak se mas, co noveho...atd."...pak by to mozna muj muz chapal.......ale oni opravdu asi z 90% resi syna ( ale v tech 22hod. a pozdeji, nekdy je tyden klid, nekdy je to i nekolikrat do tydne ).......MUJ MUZ SLYSI:" NESMIM VOLAT SE SVOU EX".......a ja mu nejsem schopna vysvetlit, ze to tak neni.......jen presunout hovory na NORMALNI SLUSNOU HODINU, je to trochu psycho.

Jedine co asi muzu delat, jak mi tady radite je to, ze sveho muze 100% zamestnam (cimkoliv). Kazdopadne diky moc za reakce

Upravil(a) beruska007 (28. 2. 2010 21:08)

Není tady

 

#42 28. 2. 2010 21:13

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Vztah meho partnera se svou byvalou zenou narusuje nas vztah, co s tim

Beru - jinak to nevidím. Jemu to nevadí, proto neřeší. Tedy jediné rozumné je udělat to tak, aby jemu to začlo vadit.  Těžké, mᚠto hodně těžké...


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů