Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 24. 2. 2010 15:19

azraba
♥------
Registrovaný: 24. 2. 2010
Příspěvky: 7

Stehovani - Severni Cechy

Ahoj vsichni,
hledam lidicky, kteri bydli v Severnich Cechach - Most, Decin, Usti nad Labem, Teplice...V nejblizsich mesicich se budu stehovat do jednoho z techto mest a potrebovala bych poradit, kde jsou nejlepsi podminky pro zivot a pro deti. Zni to asi hloupe, ale nikdy jsem jeste v severnich Cechach nebyla a tak mam ze stehovani trochu obavy. Nevim, co mam ocekavat a s jakymi problemy se muzu setkat. Sama pochazim ze stredoceskeho kraje. Diky moc za odpovedi.

Není tady

 

#2 24. 2. 2010 20:28

majkafa
Host

Re: Stehovani - Severni Cechy

Těžko říct. Hodně záleží taky na tom, kde budeš v daném městě bydlet.

 

#3 24. 2. 2010 20:42

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Stehovani - Severni Cechy

azraba napsal(a):

Ahoj vsichni,
hledam lidicky, kteri bydli v Severnich Cechach - Most, Decin, Usti nad Labem, Teplice...V nejblizsich mesicich se budu stehovat do jednoho z techto mest a potrebovala bych poradit, kde jsou nejlepsi podminky pro zivot a pro deti. Zni to asi hloupe, ale nikdy jsem jeste v severnich Cechach nebyla a tak mam ze stehovani trochu obavy. Nevim, co mam ocekavat a s jakymi problemy se muzu setkat. Sama pochazim ze stredoceskeho kraje. Diky moc za odpovedi.

Proč se tam stěhuješ? To ještě nevíš do kterého města přesně? K vůli cenám bytů? To je dost velký rozsah - tolik měst.

Není tady

 

#4 24. 2. 2010 21:10

azraba
♥------
Registrovaný: 24. 2. 2010
Příspěvky: 7

Re: Stehovani - Severni Cechy

Ahoj,
diky za odpoved. Hlavni duvod jsou asi finance, mam 2 deti, jsem sama a muj rozpocet je takovy, ze v Praze si nemuzu koupit vubec nic :-) a ve strednich Cechach akorat tak garsonku, nehlede na tom, ze mi ceny bytu v Praze a ve strednich Cechach pripadaji prehnane. Ale neni to pouze tento duvod. Ted bych mozna svuj vyber zuzila na Teplice a Usti nad Labem. Pokud nekdo odtud jste a poradili byjste dobrou lokalitu, budu rada. Diky moc.

Není tady

 

#5 24. 2. 2010 21:19

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Stehovani - Severni Cechy

Dobré lokality v Ústí nad Labem jsou dle mého Všebořice, Skřivánek, Severní Terasa. Klid, dobrá dostupnost do města.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#6 24. 2. 2010 21:29

majkafa
Host

Re: Stehovani - Severni Cechy

Já bych volila Střekov.
Všebořice příliš daleko od centra a s ostatními to není o moc lepší. Mně se vůbec UL moc nelíbí, to je jen malé centrum a pak rozstrkaná sídliště po krajině. To není žádné město.
Teplice (kromě Prosetic), to je jiné kafe. Most hrůza, to je hromada paneláků, žádná historie. :-(
To už je lepší Bílina. Nebo Duchcov, Osek, Hrob, Chlumec, Krupka, ...

Upravil(a) majkafa (24. 2. 2010 21:31)

 

#7 24. 2. 2010 21:33

majkafa
Host

Re: Stehovani - Severni Cechy

Teplice - Trnovany.
V UL - skřivánek a pod, tam už jdou ceny bytů do milionu. Na Skalce - dobré ceny, moc daleko od centra.
Já bydlím v Bílině, naprostá spokojenost. Do UL dojíždím do práce.

 

#8 24. 2. 2010 21:48

azraba
♥------
Registrovaný: 24. 2. 2010
Příspěvky: 7

Re: Stehovani - Severni Cechy

Diky za vsechny odpovedi, jste zlaticka :-)

Není tady

 

#9 24. 2. 2010 21:55

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Stehovani - Severni Cechy

majkafa napsal(a):

Teplice - Trnovany.
V UL - skřivánek a pod, tam už jdou ceny bytů do milionu. Na Skalce - dobré ceny, moc daleko od centra.
Já bydlím v Bílině, naprostá spokojenost. Do UL dojíždím do práce.

To asi bydlíš v té lepší části Bíliny,ne? Protože jinak je to samá menšina. Mě se líbí ta část,když od Loun přijedeš do Bíliny,kde jsou ty vilky a nízké paneláky.
Jinak,já ačkoliv jsem rozený pražák a teprve poslední 4 roky bydlím kousek od Prahy,tak já bych volila Teplice-Trnovany jako ty. Je to všude blízko, jak na Masaryčku se spoustou obchůdků,tak i do Olympie.A vůbec lázeňská část je překrásná.Dovedu si představit,že bych tam jednou bydlela,což není zcela vyloučené,protože manžel odtud pochází. Ještě je krásná část Nová Ves. V Duchcově prý chcípl pes,Hrob to je něco podobného,přestože tam máme švagra.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#10 24. 2. 2010 21:55

majkafa
Host

Re: Stehovani - Severni Cechy

Kdybys chtěla přijet a provést po UL, TP, Mostě a třeba i jinde, aby sis udělala představu, jsem k dispozici. smile

 

#11 24. 2. 2010 21:58

majkafa
Host

Re: Stehovani - Severni Cechy

rejka napsal(a):

majkafa napsal(a):

Teplice - Trnovany.
V UL - skřivánek a pod, tam už jdou ceny bytů do milionu. Na Skalce - dobré ceny, moc daleko od centra.
Já bydlím v Bílině, naprostá spokojenost. Do UL dojíždím do práce.

To asi bydlíš v té lepší části Bíliny,ne? Protože jinak je to samá menšina. Mě se líbí ta část,když od Loun přijedeš do Bíliny,kde jsou ty vilky a nízké paneláky.
Jinak,já ačkoliv jsem rozený pražák a teprve poslední 4 roky bydlím kousek od Prahy,tak já bych volila Teplice-Trnovany jako ty. Je to všude blízko, jak na Masaryčku se spoustou obchůdků,tak i do Olympie.A vůbec lázeňská část je překrásná.Dovedu si představit,že bych tam jednou bydlela,což není zcela vyloučené,protože manžel odtud pochází. Ještě je krásná část Nová Ves. V Duchcově prý chcípl pes,Hrob to je něco podobného,přestože tam máme švagra.

Nová Ves je děsně z ruky a pořád tam hodně fouká.
V Duchcově je bohužel hodně občanů cikánského původu.
V Bílině myslíš Pražskou. Dost z ruky. Ale jinak to tam není špatné. Ale jsou tam hlavně vysoké paneláky. Jen je z té silnice nevidíš. Jsou směrem dolů ke Kyselce.

 

#12 24. 2. 2010 22:04

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Stehovani - Severni Cechy

Majko asi je to pražská,já ti to nepovím přesně,protože Bílinu znám jen z okénka auta,ale manžel mě hodně poinformoval.Mě se třeba líbilo místo okolo té hlavní co vede na TP,vlastně naproti Intersparu.Nižší paneláky v zeleni.Ale tam je to právě samá menšina. Jo a ještě mě napadlo jedno místo v TP. Říká se tomu Bílá cesta.Tak tam je to teda taky krásný. Ale u mě by to vyhrály jednoznačně Trnovany.....


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#13 24. 2. 2010 22:11

majkafa
Host

Re: Stehovani - Severni Cechy

Nu, naproti Intersparu menšina není. Ta je o kousek dál, v tom sídlišti před pasovkou. Naproti Sparu, tak tam já bydlím. Všude blízoučko, vše při ruce. stolt Ale ne v těch nízkých, ale v tom nově opraveném sedmipatráku naproti nádraží, úúplně nahoře v našem orlím hnízdě. Daleký výhled do kraje.

 

#14 24. 2. 2010 22:18

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Stehovani - Severni Cechy

majkafa napsal(a):

Nu, naproti Intersparu menšina není. Ta je o kousek dál, v tom sídlišti před pasovkou. Naproti Sparu, tak tam já bydlím. Všude blízoučko, vše při ruce. stolt Ale ne v těch nízkých, ale v tom nově opraveném sedmipatráku naproti nádraží, úúplně nahoře v našem orlím hnízdě. Daleký výhled do kraje.

Jůůů,tak já asi tuším kde. Mě se právě líbí ty nižší,kdyby se hodily do nové fasády ( okna už postupně mění,jak jsem si všimla stolt ). Jsou tak pěkně rozházené mezi nimi spousta zeleně a úžasná místa pro dětské prolézačky. myslím,že se tam ale budují dětská hřiště. Až pojedeme do Hrobu zamávám ti........big_smilebig_smilebig_smile


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#15 24. 2. 2010 23:00

majkafa
Host

Re: Stehovani - Severni Cechy

Zamávej big_smile Je to ten oranžový big_smile Jo, a klíďo můžeš i zazvonit. big_smile

Upravil(a) majkafa (24. 2. 2010 23:01)

 

#16 25. 2. 2010 7:42

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Stehovani - Severni Cechy

Zvážila bych taky to, kde mám šanci najít práci a jakou. Jaký mᚠobor, čím by ses chtěla živit?

Není tady

 

#17 25. 2. 2010 9:51

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Stehovani - Severni Cechy

majkafa napsal(a):

Já bych volila Střekov.
Všebořice příliš daleko od centra a s ostatními to není o moc lepší. Mně se vůbec UL moc nelíbí, to je jen malé centrum a pak rozstrkaná sídliště po krajině. To není žádné město.
Teplice (kromě Prosetic), to je jiné kafe. Most hrůza, to je hromada paneláků, žádná historie. :-(
To už je lepší Bílina. Nebo Duchcov, Osek, Hrob, Chlumec, Krupka, ...

Asi je to otázka názoru ale nemám pocit, že Všebořice jsou daleko do centra va. Deset minut trolejbusem, který jezdí, co deset minut mi nepříjde jako špatná dostupnost.  Ale je fakt, že já jsem dojížděcí typ, takže pokud se jsem schopná dostat do města v tak krátkém čase, tak mám skoro pocit, že bydlím v centru. Ze Skřivánku chodím do města pěšky, páč jsem tam za 15 minut.
Ale je fakt, že jestli je tazatelka ze středních Čech, tak hrozí, že z ÚL bude dost silně rozhozená.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#18 25. 2. 2010 10:53

azraba
♥------
Registrovaný: 24. 2. 2010
Příspěvky: 7

Re: Stehovani - Severni Cechy

Ahoj vsichni, dekuji moc za vase odpovedi a nazory.
Nevim, jestli budu z UL rozhozena :-) zila jsem pomerne dlouhou dobu na Kladne, takze jsem zvykla na ledacos :-) Ted sice bydlim na vesnici blizko Kladna, ale nejak mi chybi mesto, vesnicky zivot asi neni pro me to prave.
Co se tyka prace, tak pred materskou jsem delala v logistice, v kancelari, ale nebranim se jakekoli praci, umim dobre anglicky, tak snad by se nejaka prace v okoli nasla. Je mi jasne, ze to nebude tak lehke jako v Praze, ale snad to pujde :-)
Urcite se nekdy v nejblizsich tydnech chystam do UL a Teplic zajet, abych si mesta prohledla a vedela, do ceho jdu. Taky musim zacit shanet nejaky byt :-)

Není tady

 

#19 25. 2. 2010 13:37

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Stehovani - Severni Cechy

azraba napsal(a):

Ahoj vsichni, dekuji moc za vase odpovedi a nazory.
Nevim, jestli budu z UL rozhozena :-) zila jsem pomerne dlouhou dobu na Kladne, takze jsem zvykla na ledacos :-) Ted sice bydlim na vesnici blizko Kladna, ale nejak mi chybi mesto, vesnicky zivot asi neni pro me to prave.
Co se tyka prace, tak pred materskou jsem delala v logistice, v kancelari, ale nebranim se jakekoli praci, umim dobre anglicky, tak snad by se nejaka prace v okoli nasla. Je mi jasne, ze to nebude tak lehke jako v Praze, ale snad to pujde :-)
Urcite se nekdy v nejblizsich tydnech chystam do UL a Teplic zajet, abych si mesta prohledla a vedela, do ceho jdu. Taky musim zacit shanet nejaky byt :-)

Tak Na Kladno mám jen dobrý názor big_smile Syn tam jezdí na gympl a my s manželem jsme si tam půjčovali svatební šaty ( za finančákem vedle pavoučka ) tummenupp. Ale znám jen povrchně určité části centra.....Dej vědět jak se ti na severu líbilo.


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#20 25. 2. 2010 14:49

sugar
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 1. 2009
Příspěvky: 457

Re: Stehovani - Severni Cechy

rejka napsal(a):

azraba napsal(a):

Ahoj vsichni, dekuji moc za vase odpovedi a nazory.
Nevim, jestli budu z UL rozhozena :-) zila jsem pomerne dlouhou dobu na Kladne, takze jsem zvykla na ledacos :-) Ted sice bydlim na vesnici blizko Kladna, ale nejak mi chybi mesto, vesnicky zivot asi neni pro me to prave.
Co se tyka prace, tak pred materskou jsem delala v logistice, v kancelari, ale nebranim se jakekoli praci, umim dobre anglicky, tak snad by se nejaka prace v okoli nasla. Je mi jasne, ze to nebude tak lehke jako v Praze, ale snad to pujde :-)
Urcite se nekdy v nejblizsich tydnech chystam do UL a Teplic zajet, abych si mesta prohledla a vedela, do ceho jdu. Taky musim zacit shanet nejaky byt :-)

Tak Na Kladno mám jen dobrý názor big_smile Syn tam jezdí na gympl a my s manželem jsme si tam půjčovali svatební šaty ( za finančákem vedle pavoučka ) tummenupp. Ale znám jen povrchně určité části centra.....Dej vědět jak se ti na severu líbilo.

My jsme si tam zase s manželem kupovali snubáky smile asi před 100 lety... lol

Není tady

 

#21 25. 2. 2010 15:01

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Stehovani - Severni Cechy

sugar napsal(a):

rejka napsal(a):

azraba napsal(a):

Ahoj vsichni, dekuji moc za vase odpovedi a nazory.
Nevim, jestli budu z UL rozhozena :-) zila jsem pomerne dlouhou dobu na Kladne, takze jsem zvykla na ledacos :-) Ted sice bydlim na vesnici blizko Kladna, ale nejak mi chybi mesto, vesnicky zivot asi neni pro me to prave.
Co se tyka prace, tak pred materskou jsem delala v logistice, v kancelari, ale nebranim se jakekoli praci, umim dobre anglicky, tak snad by se nejaka prace v okoli nasla. Je mi jasne, ze to nebude tak lehke jako v Praze, ale snad to pujde :-)
Urcite se nekdy v nejblizsich tydnech chystam do UL a Teplic zajet, abych si mesta prohledla a vedela, do ceho jdu. Taky musim zacit shanet nejaky byt :-)

Tak Na Kladno mám jen dobrý názor big_smile Syn tam jezdí na gympl a my s manželem jsme si tam půjčovali svatební šaty ( za finančákem vedle pavoučka ) tummenupp. Ale znám jen povrchně určité části centra.....Dej vědět jak se ti na severu líbilo.

My jsme si tam zase s manželem kupovali snubáky smile asi před 100 lety... lol

tummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupptummenupp


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#22 25. 2. 2010 16:56

azraba
♥------
Registrovaný: 24. 2. 2010
Příspěvky: 7

Re: Stehovani - Severni Cechy

Ahoj,
ale ne na Kladne je fajn, hlavne v posledni dobe se hodne zmenilo k lepsimu. Drive, tak pred 15 lety, kdyz jsme se tam nastehovali, tak to byla hruza, jeste fungovala Poldovka, vzduch nebyl nic moc, ted je mnohem lepsi. Na gympl jsem chodila taky, dokonce tam mamca i vyucuje :-)

Není tady

 

#23 25. 2. 2010 17:01

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Stehovani - Severni Cechy

Tak to ti věřím,že když byla fabrika funkční,že to stálo za prd.Ono i dnes je to nádhera :butter:když jedeš okolo. Já jinak Kladno neznám,bydlíme jinde- blíž k Praze stolt ale třeba třeba tvoje mamka učí mého syna wink svět je malej...dumbom


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#24 1. 3. 2010 13:59

PINDULI
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 1. 2009
Příspěvky: 102

Re: Stehovani - Severni Cechy

Já se stěhovala za svů život už několikrát a vlastně naposled ze Středních čech(5min. autem do prahy), do Teplic, do ulice Alejní :-) bylo tam super, teda všechno blízko, nemusela jsem používat autíčko apod. Ale vadil mi ten hluk z ulice, dceru jsem se bála sama pustit do obchodu a vůbec ven, jezdí tam jak blázni. A tak jsme hledali nové svoje hnízdečko a vybrali jsme KRUPKU, Sídliště Hamry. Jsou tady mladí lidé a nebo důchodci, pro děti je tu rá :-) Autíčkem to mám všude blízko a když potřebuu něco v obchodě, jsou tu malé obchůdky, pro děti místa na hraní hodně, auta tu jezdí fakt pomalu, protože všude sou děti. Taky je tu školka, dům dětí a mládeže, škola.... mno prostě super.

Takže jestli mᚠautíčko, tak bych volila klidně i tu Krupku... hamry. Jo a nepřízpůsobivý občani tady nejsou. ;-) Fakt je tady klid až neskutečný oproti těm Teplicím.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů