Oznámení

8. června : Vážení uživatelé, v současné době pracujeme na vylepšení stránek Babinet.cz, což může způsobovat občasné výpadky či problémy spojené zejména s přihlašováním. Na odstranění problémů a doladění detailů usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení.

8. června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

28. května : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

#51 5. 4. 2010 9:46

Hana1
♥♥♥----

Re: Co znamená "miluji Tě"

Slova- Miluji Tě byla pro mě vždycky největším vyznáním lásky. Bohužel po rozvodu nevím, jestli jim budu ještě někdy věřit. Jeden den mě BM objímal, říkal miluji Tě a druhý den byl pryč.....tři měsíce už měl jinou ženu a když je říkal tak už měl převedeny všechny naše úspory na svůj účet a připravený život jinde. Dnes už se na ně dívám jako jen na slova a když je slyším vždycky si na něj vzpomenu a zabolí to, i když je to minulost.......

Není tady

#52 5. 4. 2010 19:07

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

tak už měl převedeny všechny naše úspory na svůj účet a připravený život jinde.

Z tohoto opravdu "nemůžu". Pak a mi někdo říká, že chlapi se o sebe neumějí postarat hmm smile neutral
Jednu velkou výhodu tohle chování ovšem má. Ta opuštěná žena aspoň nemusí litovat, že s takovým xindlem dál nežije...

Není tady

#53 6. 4. 2010 14:36

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-

Hana1 napsal(a):

Jeden den mě BM objímal, říkal miluji Tě a druhý den byl pryč.....

Jo, tak tohle jsem taky zažila...s přítelem. Jeden den říká, že je vše v pořádku, nic se neděje, miluje mě a druhý den se sebere a je pryč. Pak už jen přijde sms-ka, že je mu to líto, ale ta láska se vytratila.

Nějak tohle chování nepochopím. Ta láska se totiž nevytratí ze dne na den. A když už tam není nějakou dobu, tak proč to říkájí. Přijde mi to docela ubohé butter

Není tady

#54 7. 4. 2010 10:33

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Web

Kuřátko napsal(a):

Hana1 napsal(a):

Jo, tak tohle jsem taky zažila...s přítelem. Jeden den říká, že je vše v pořádku, nic se neděje, miluje mě a druhý den se sebere a je pryč. Pak už jen přijde sms-ka, že je mu to líto, ale ta láska se vytratila.

Nějak tohle chování nepochopím. Ta láska se totiž nevytratí ze dne na den. A když už tam není nějakou dobu, tak proč to říkájí. Přijde mi to docela ubohé butter

To jen potvrzuje jeden z názorů, že pro někoho "miluji tě" jsou jen slova.
Nezbývá, než tento fakt přijmout. A smířit se s tím. I když to nikdy plně nepochopíš.

I když k mírnému pochopení ti může dopomoci to, že spousta chlápků jsou sr.áči. Nejsme schopni říct ti pravdu do očí. Bojíme se (konfliktu, scének, ztráty své jistoty, teplé večeře a dalšího servisu od tebe). Proto lžeme o lásce, i když ji už dávno necítíme.

Není tady

#55 7. 4. 2010 11:26

BB
♥♥♥♥♥♥-

Kuřátko napsal(a):

Hana1 napsal(a):

Jak je vidno pro každého znamenají něco jiného, a je asi zásadní chyba předpokládat, že  pro všechny znamenají to samé. Někteří pánové zjistili, že je to "heslo" pro  to, aby jim dotyčná  "dala" a některé dámy  toto "heslo" používají pro udržení svého  životního standardu u movitého sponzora.
Pro někoho jsou to jen slova - nic víc,  jen klíč k otevření nějakých dveří ....

BB

Není tady

#56 7. 4. 2010 12:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava

Nicolas napsal(a):

Kuřátko napsal(a):

Hana1 napsal(a):

To jen potvrzuje jeden z názorů, že pro někoho "miluji tě" jsou jen slova.
Nezbývá, než tento fakt přijmout. A smířit se s tím. I když to nikdy plně nepochopíš.

I když k mírnému pochopení ti může dopomoci to, že spousta chlápků jsou sr.áči. Nejsme schopni říct ti pravdu do očí. Bojíme se (konfliktu, scének, ztráty své jistoty, teplé večeře a dalšího servisu od tebe). Proto lžeme o lásce, i když ji už dávno necítíme.

Mne jeden aspoň na rovinu povedal: "Poslal som ti email o rozchode, lebo som sa ti nevládal pozera do očí va a vidie tú boles..." Mno, boles bola, ale zasa nie taká hrozná, ako sa zdalo jemu. big_smile Hlavne keď som si uvedomila, o aký "poklad" som prišla. stolt Nie je to, pravda, príjemné, ale niekedy musí človek robi aj nepríjemné a nepopulárne veci - to je proste život.

Upravil(a) Selima (7. 4. 2010 12:24)

Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí