Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 15. 2. 2006 21:43

Lada
Host

opakované početí

Dobrý den,
čekali jsme trojčátka.Nebylo to ani z hormonální léčby ani z umělého oplodnění,jenže osud nám jej nepřál a já potratila,pravděpodobně jsem měla toxoplazmozu.Nyní jsem těhotná a zajímalo by mne,jestli mohu otěotnět i v těhotenství.Vím,že se možná mé otázce vysmějete,ale já už se bojím všeho.
Předem děkuji za odpověď.
                                                                       Lada.L

 

#2 15. 2. 2006 22:02

Rybička
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 505

Re: opakované početí

Lada napsal(a):

Dobrý den,
čekali jsme trojčátka.Nebylo to ani z hormonální léčby ani z umělého oplodnění,jenže osud nám jej nepřál a já potratila,pravděpodobně jsem měla toxoplazmozu.Nyní jsem těhotná a zajímalo by mne,jestli mohu otěotnět i v těhotenství.Vím,že se možná mé otázce vysmějete,ale já už se bojím všeho.
Předem děkuji za odpověď.
                                                                       Lada.L

Tělo vyplavuje během těhotenství hormony, které brání dozrávání dalších vajíček, takže to není možné.

Hlavně bych si být Tebou dávala pozor na kontakt se zvířaty, především s kočkami, které toxoplazmózu přenášejí.

Upravil(a) Rybička (15. 2. 2006 22:03)

Není tady

 

#3 15. 2. 2006 22:59

katafyge
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 755

Re: opakované početí

približne prvý mesiac teoreticky aj prakticky áno, ak telo produkuje menej hormónov tam kde má, alebo pomalšie, organizmus oneskorene ( individuálna záležitos ) reaguje, že už sa uhniezďuje vajíčko v maternici, ak mᚠďažšiu ovuláciu / 3-4 týždne už po prvom otehotnení/ a sex kžudne môžeš čaka, že budú dve miminká...............je to vežmi ojedinelé....a stáva sa to väčšinou po hormonálnej liečbe,

Není tady

 

#4 16. 2. 2006 7:55

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: opakované početí

Není to možné. neboj, jistě neotěhotníšsmile


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#5 16. 2. 2006 19:02

Bludimíra
♥♥-----
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 30

Re: opakované početí

děkuji za odpověď.Papa.Jste hodná.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů