Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#851 12. 3. 2010 21:48

libunda
♥♥♥♥♥--
Místo: Znojemsko
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 799
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Jani,taky kolikrát přemýšlím,co všechno by děcka mohli mít,jenom když je začne bolet břicho nebo začnou zvracet,průjem atd.Jsem zdr.sestra,takže do toho taky trochu víc vidím.
Zrovna v pondělí,Eliška zvracela a měla průjem s troškou krve.Tak jsem hned začla plašit a raději jsme šli druhý den na výtěr.Naštěstí je to negativní a Eli už je OK.Až teda pro změnu na rýmu a kašel.


http://lilypie.com/pic/2009/10/17/gPXC.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Lqvip2.png
http://lilypie.com/pic/2010/01/29/09Qt.jpghttp://lbyf.lilypie.com/aZ6tp1.png
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/yQpZ.jpghttp://lb2f.lilypie.com/yQpZp2.png1R 9,06/75,5

Není tady

 

#852 12. 3. 2010 21:48

Lusinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 1465
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Jani pussa pussa pussa taky bych to obrečela, já bych asi brečela pořád. Dle mě to zvládáš super. A netrap se myšlenkama na diagnozy. Tobík je silný klučina a pěkně se uzdravuje, zítra na tom bude zase líp a líp. Bude lozit a rošťačit hjarta

LIbu, to jsme na tom stejně. U nás to vidím spíš na to více smile šel s kamarádem co se dlouho neviděli.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UrIwMbI0VrIGXDAS0AKm82.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyNDO1MFKyBlwwFY0C1Q,,29.png

Není tady

 

#853 12. 3. 2010 21:50

Žanet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4310

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Lusi, souhlasím s tebou. Taky jsem ráda, když je M. doma. Na záchodě mi Simča taky asistuje, prostě mi připadá, že pořád visí na mých teplákách big_smile A hodinku před koupáním je taky dost protivnější a vůbec nevím čím jí zabavit. Někdy pomůže Michalka, leze s ní po čtyřech po celém obýváku a Simonka leze za ní a hrozně u toho vískají big_smile No radost pohledět. Ale jen co mě zahládne, už leze ke mě a hned se na mě sápe... No prostě takový malý závisláček big_smile


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/Wofza9F.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Wofzp2.png
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/oikBwsx.jpghttp://lb3f.lilypie.com/oikBp2.png

Není tady

 

#854 12. 3. 2010 21:54

Žanet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4310

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Tak já se loučím. Jdu sova Dobrou!!!


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/Wofza9F.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Wofzp2.png
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/oikBwsx.jpghttp://lb3f.lilypie.com/oikBp2.png

Není tady

 

#855 12. 3. 2010 21:55

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Libu no to je prokletí, čím víc toho člověk ví tím hůř, já to tak měla i v těhotenství
ale zas jsem  věděla, že prostě, když mu tu infuzi dají bude líp, ikdyž se nedařilo  a až na potřetí a s hrozným pláčem to vyšlo, někdo by se mohl na sestry zlobit, že dítko trápí , ale já vím, že to jinak nešlo - byla jsem tam a viděla
ikdyž jsem měla z naší nemocnic strach tak tentokráte byli všichni moc hodní

Lusi - já měla velký problém v nemocnici, doma dám Tobíka na zem a najím se, má tu víc prostoru, na WC taky s otevřenýma ddveřma to jde
ale tam jsem ho musela dát do postýlky a jít na WC a doufat, že jak je zesláblý tak se ze stoje neskácí nazad do kovových šprušlí
jedla jsem s ním v manduce na zádech , jinak to nešlo


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#856 12. 3. 2010 21:56

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Žanet dobrou

a my taky nemáme taťku doma, bere tenis


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#857 12. 3. 2010 21:56

Lusinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 1465
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Žanet napsal(a):

Lusi, souhlasím s tebou. Taky jsem ráda, když je M. doma. Na záchodě mi Simča taky asistuje, prostě mi připadá, že pořád visí na mých teplákách big_smile A hodinku před koupáním je taky dost protivnější a vůbec nevím čím jí zabavit. Někdy pomůže Michalka, leze s ní po čtyřech po celém obýváku a Simonka leze za ní a hrozně u toho vískají big_smile No radost pohledět. Ale jen co mě zahládne, už leze ke mě a hned se na mě sápe... No prostě takový malý závisláček big_smile

Žanet, to máme doma úplně stejný. S tím rozdílem, že u nás po čtyrech lezu já big_smile nebo H.
Ona si Týninka vydrží hrát i sama chvilku, záleží na rozpoložení, ale na mě je prostě hodně závislá a na teplákách mi visí často. Ona si u mě stoupne a já v tu chvíli nemůžu nic.
Když mě nevidí, tak si vyhraje i s taťkou, dneska třeba jí vozil v krabici na hračky jako v autě po celým bytě big_smile
jo a její lovící pudy odnáší chudák kocour, Kristýnka vždycky zakřičí a chvátá po čtyrech za ním, chlupy lítají smile

ale upřímě, je to náročný, ale krásný, když mi vleze na klín a přitulí se, když po mě vztahuje ručičky hjarta je to moje zlatíčko.


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UrIwMbI0VrIGXDAS0AKm82.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyNDO1MFKyBlwwFY0C1Q,,29.png

Není tady

 

#858 12. 3. 2010 21:56

libunda
♥♥♥♥♥--
Místo: Znojemsko
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 799
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Žanet,taky se ze Štěpánka stává závisláček.Ale má smůlu v tom,že ještě neleze.Takže musí počkat,až si ho vezmu na ruce.Když je s děckama nebo s tat'kou vydrží celkem dlouho,ale jak mě uvidí nebo jenom uslyší,hned začne kňourat a chce za mnou.

Dneska šel na pivko tat'ka,zítra razím já s holkama na salátek.Ale stejně budu muset být do půl jedenácté doma na kojení.Ale blízko máme hospůdku,tak snad ještě půjdme na chvilku po kojení tam.


http://lilypie.com/pic/2009/10/17/gPXC.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Lqvip2.png
http://lilypie.com/pic/2010/01/29/09Qt.jpghttp://lbyf.lilypie.com/aZ6tp1.png
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/yQpZ.jpghttp://lb2f.lilypie.com/yQpZp2.png1R 9,06/75,5

Není tady

 

#859 12. 3. 2010 22:00

libunda
♥♥♥♥♥--
Místo: Znojemsko
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 799
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Jani přesně tak!!!


http://lilypie.com/pic/2009/10/17/gPXC.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Lqvip2.png
http://lilypie.com/pic/2010/01/29/09Qt.jpghttp://lbyf.lilypie.com/aZ6tp1.png
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/yQpZ.jpghttp://lb2f.lilypie.com/yQpZp2.png1R 9,06/75,5

Není tady

 

#860 12. 3. 2010 22:07

Lusinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 1465
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

to je přesně to proč bych ve zdravotnictví nikdy dělat nemohla. A taky proto, že bych nemohla vidět trápení jiných a hlavně dětí.
Máte můj obdiv godlike

tak přemýšlím, jestli to závisláčkovství je období co mají všechny děti nebo už to přerostlo v něco jinýho a Týninka bude prostě mamánek, což by mi nevadilo smile

dneska sme byli ve městě a domu jeli městskou, Kristýnce se v kočárku  nelíbilo, tak sem jí měla v šátku. Zírala sem, důchodci mě pouštěli sednout, 3babičky se cestou vystřídali na sedadle vedle mě a povídali a obdivovali Kristýnku, šátek se jim líbil va takhle pozitivní přístup jsem ještě neviděla smile

dneska je to prostě slaměná noc babinetích letních mamin wink

Libu, to je dobře, že taky vyrazíš. Já tak možná zítra na oběd k H.rodičům smile

holky sem hrozná ale vytáhla sem si zmrzlinu a mlsám tu lol to je dieta lol


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UrIwMbI0VrIGXDAS0AKm82.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyNDO1MFKyBlwwFY0C1Q,,29.png

Není tady

 

#861 12. 3. 2010 22:13

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

no já mamánka nemám, až je mi to líto, tím, že bydlíme s našima je celkem zvyklý na víc osob, ikdyž teda nejsme pořád spolu, tak spolu obědváme, naši na něj chodí koukat, ..hrát si s ním
ale je fakt, že když je u někoho jiného v náručí tak po mě natahuje ručičky a to jsem v 7 nebi


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#862 12. 3. 2010 22:15

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

a my jsme měli na večeři lívance s marmeládou , zakysanou smetanou a javorovým sirupem, potom červené víno
takže taky žádná dietka

Lusi jak se ti daří s dietou, já zhubla ani nevím jak, už mám  jen 4 kila navrch a už to nějak moc ani nesleduju


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#863 12. 3. 2010 22:24

Lusinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 1465
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

počkej Jani, třeba to ještě přijde. Kristýnka je taky zvyklá na H.rodiče na H. vydrží s nimi v pohodě si hrát, ale máma je prostě máma a když mě zmerčí tak už ke mě utíká a šplhá po mě a tak. Na druhou stranu je občas i samostatná a podniká výlety z obývaku do ložnice sama, ale kdybych chtěla odejít z místnosti já, tak by byl křik.
H. to někdy přijde i líto, když jí chová a ona hned vztahuje ručky po mě. Utěšit v noci chce taky jen ode mě.

Hubnutí se mi nedaří sad O Vánocích se něco nabrala, pak to zhubla a zas nabrala a pořád se pohybuju +-ty dvě kila a dál mi to nejde sad chtělo by to nějaké cvičení, ale mě se táák nechce.
Hublo se mi pěkně dokud sem jen kojila, jak jsme najeli na příkrm, už to nějak nejde. snad po ukončení kojení nebudu mít vše zpět.
Nějak mi chybí motivace a energie. Tím se dostavila chuť na sladký, což mi taky nepřidá hmm
Budu s tím muset zas něco dělat.
Tobě gratuluju k shozeným kilům tummenupp


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UrIwMbI0VrIGXDAS0AKm82.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyNDO1MFKyBlwwFY0C1Q,,29.png

Není tady

 

#864 12. 3. 2010 22:27

libunda
♥♥♥♥♥--
Místo: Znojemsko
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 799
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Já jsem byla na své váze asi po dvou měsících.Ale asi to bude tím,že jsem přibrala jenom 9 kg (díky cukrovce).Ale nějaké to kilíčko navíc,bych taky chtěla dát dolů.Po Elišce jsem totiž všechno nezhubla a nějak se na tu původní váhu nemůžu dostat.
A jsem taky strašnej mlsoun.Miluju sladký a občas chodím ujídat dobroty děckám,když mě honí mlsná.vissla


http://lilypie.com/pic/2009/10/17/gPXC.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Lqvip2.png
http://lilypie.com/pic/2010/01/29/09Qt.jpghttp://lbyf.lilypie.com/aZ6tp1.png
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/yQpZ.jpghttp://lb2f.lilypie.com/yQpZp2.png1R 9,06/75,5

Není tady

 

#865 12. 3. 2010 22:33

libunda
♥♥♥♥♥--
Místo: Znojemsko
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 799
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Tak mě napadá,co budete zítra vařit?Já asi segedínský guláš.Ale to abych honem skočila do mrazáku vyndat maso.A ráno pro smetanu do obchodu a opět zkusím udělat knedlíky.Většinou je kupuju,ale domácí jsou lepší.Minule jsem je dělala podruhý v životě.A až na tvar (prý vypadaly jakou ploutev)byly výborný.stolt


http://lilypie.com/pic/2009/10/17/gPXC.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Lqvip2.png
http://lilypie.com/pic/2010/01/29/09Qt.jpghttp://lbyf.lilypie.com/aZ6tp1.png
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/yQpZ.jpghttp://lb2f.lilypie.com/yQpZp2.png1R 9,06/75,5

Není tady

 

#866 12. 3. 2010 22:33

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

já beru Tobíkovi  ovocné přesnídávky, mu stejně nejedou, tak si pošmáknu aspoň já
já bych taky otřebovala cvičit, na břiše je vak,, zadek povolený, ale taky se mi vůbec nechce


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#867 12. 3. 2010 22:34

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

no  my zítra dlěáme lasagne - manžel udělá domácí lasagne a já omáčky


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#868 12. 3. 2010 22:35

Lusinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 1465
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Libu, já byla na počáteční váze za 3měsíce od porodu, to co potřebuju hubnout jsem si nastřádala během svého tloustnoucího období před otěhu dumbom

jak je u vás? Tady od včera jen sněží a sněží a je to hnus už sad

zrovna sem četla na seznamu zprávy, abych byla aspoň trochu v obraze co se děje. četli jste o té holčičce jak jí máma nechala ležet na sněhu? Přitom v tom městě je babybox. NECHÁPU NECHÁPU jak tohle někdo může udělat!!!!


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UrIwMbI0VrIGXDAS0AKm82.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyNDO1MFKyBlwwFY0C1Q,,29.png

Není tady

 

#869 12. 3. 2010 22:37

libunda
♥♥♥♥♥--
Místo: Znojemsko
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 799
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Jééé,ty bych si taky dala.:tesi:Taky bych je mohla někdy udělat,ale až budeme sami.Vojta s Elis je nemusí!


http://lilypie.com/pic/2009/10/17/gPXC.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Lqvip2.png
http://lilypie.com/pic/2010/01/29/09Qt.jpghttp://lbyf.lilypie.com/aZ6tp1.png
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/yQpZ.jpghttp://lb2f.lilypie.com/yQpZp2.png1R 9,06/75,5

Není tady

 

#870 12. 3. 2010 22:39

Lusinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 1465
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Zítra vaří H.mamka tongue se tam jedeme najíst zase smile tam toho vždycky sním co doma za celý týden, pořád něco nabízí, dává na stůl.
A bude asi kuře s hranolky nebo řízky.

Dneska sem dělala čočku nakyselo pro H. a pro sebe prvně kuskus - no nějak se mi to nepovedlo. Nevíte někdo jak se to vaří? smile

lasagne...další jídlo co sem nikdy neokusila. Jani dej recept, né že bych měla troubu, ale představit si to aspoň můžu wink


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UrIwMbI0VrIGXDAS0AKm82.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyNDO1MFKyBlwwFY0C1Q,,29.png

Není tady

 

#871 12. 3. 2010 22:43

libunda
♥♥♥♥♥--
Místo: Znojemsko
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 799
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Lusi,abych se dostala na váhu,na kterou jsem bývala "kdysi" zvyklá,musela bych shodit ještě 9kg.A když jsem se vdávala,měla jsem ještě o 4kg míň,takže 13.grater

U nás sněžilo jenom ráno,opět jsem odklízela chodník.Pak bylo celkem hezky.

To je hrůza,co jsou schopný lidi udělat!Jde mi z toho mráz po zádech.
Někdo by mimi chtěl a nejde to a ti co můžou,tak dělají takový ohavnosti!uschgrater


http://lilypie.com/pic/2009/10/17/gPXC.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Lqvip2.png
http://lilypie.com/pic/2010/01/29/09Qt.jpghttp://lbyf.lilypie.com/aZ6tp1.png
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/yQpZ.jpghttp://lb2f.lilypie.com/yQpZp2.png1R 9,06/75,5

Není tady

 

#872 12. 3. 2010 22:46

libunda
♥♥♥♥♥--
Místo: Znojemsko
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 799
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Čočku,fazole,hrachovou kaši!!!!Mňam to bych si taky dala.Zatím jsem zkusila jenom čočkovou polívku.Ve mě to vřelo,ale malej byl kupodivu v pohodě.Ale je fakt,že on na větry nikdy netrpěl.Vlastně ani jeden z děcek.

Kuskus nevím,jak se vaří.Jedla jsem to jenom jednou a nějak jsem tomu nepřišla na cht'.


http://lilypie.com/pic/2009/10/17/gPXC.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Lqvip2.png
http://lilypie.com/pic/2010/01/29/09Qt.jpghttp://lbyf.lilypie.com/aZ6tp1.png
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/yQpZ.jpghttp://lb2f.lilypie.com/yQpZp2.png1R 9,06/75,5

Není tady

 

#873 12. 3. 2010 22:47

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Lusi já to taky nechápu , já to ani moc nečtu, zprávy už nesleduju radši- buď se vztekám u politiky, nebo brečím u  týraných zvířátek  nebo takových zvěrstev , co se dělají s dětmi
jen tak občas něco zahlédnu a stačí mi to

Lasagne - no R. dělá těsto- hladká mouka, vejce, , špetka soli, voda, olivový olej - kolik čeho nevím, má to v oku a já se mu do toho nepletu,vyválíme na hodně tenko, nakrájíme dáme vařit, uvařené dáme do studené vody ať se neslepí

a já udělám bešmel a pak osmažím nastrouhanou mrkev, nakrájenou cibuli a řapíkatý celer, pak přidám mleté maso , osolím, opepřím, dám bazalku, sekaná rajčata a trochu cukru, česnek
no a pak už jen vrstva lasagní, vsrtva masa s omáčkou,kopa nastrouhaného sýra,  vrstva lasagní, vrstva bešamelu
a tyhle vrstvy střídáme


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#874 12. 3. 2010 22:50

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

kuskus -většinou stačí dát kuskus do vařící vody okořeněné a odstát, aby se nasosal vodou
když dělám naslano  tak tam dám buď bujón, dobré je i trochu chilli  a chvilku povařím nechám stát, pak nechám vychladit, přidám čerstvou zeleninu -mrkev, okurku, papriku,rajče, sterilované fazole, zasypu balkánským sýrem- tak to znám z čajovny

nasladko - kuskum vařím v mléce, do kterého dám med, a kousky hořké čokolády, oříšky, mandle
a pak podávám s čerstvým ovocem- co se namane

Upravil(a) janabas (12. 3. 2010 22:51)


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#875 12. 3. 2010 22:52

Lusinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 1465
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Já zprávy občas takhle přečtu, ale taky se u toho rozčiluju.

Zní to moc dobře Jani, to si smlsnete smile hned bych ochutnala. A R. je teda supr chlap, H. uvařit lecos umí, ale něco takového by asi nedal. godlike

Libu čočka mi tolika nevadí, ale já miluju kyselý zelí i syrový klidně, ale od porodu jsem ho neměla. My si s prdy užili až dost. A když vidím co dnes udělal jeden rohlík, tak si zelí ještě dlouho nedám sad


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UrIwMbI0VrIGXDAS0AKm82.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyNDO1MFKyBlwwFY0C1Q,,29.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů