Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#826 12. 3. 2010 11:00

Tiffi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chomutov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2710
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Paulí, to musí být fakt na palici. Tohle měla kamarádka, její malej do roka skoro nespal. Po roce se to zlepšilo a ted ve dvou letech už spí normálně. Ona měla takhle obě dvě děti a vim, že si dost užila.

Není tady

 

#827 12. 3. 2010 11:18

Pavlík2697
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 20. 9. 2007
Příspěvky: 6480
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Pauli to ti nezávidím, ty si s tim prdolkou taky zkusíš. Ale bohužel s tímhle se asi nic dělat nedá protože spinkat ho nedonutíš když nechce. Já už nato taky rezignovala když se Jůlinka vzbudí v 9 a šaškuje do 11. V. si nejdřív myslel že já nechá uřvat, ale má smůlu. Protože ona by byla schopná řvát ty 3 hodiny v kuse. Takže jí posadim ale nechávám jí v postýlce a když začne plakat tak si jí dám do postele at si hraje.
No snad to u vás nebude mít dlouhé trvání a až zoubky vylezou tak to přejde a bude spinkat jako andělíček.


http://lilypie.com/pic/090129/TqZh.jpghttp://by.lilypie.com/ren8p1/.png
http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/uct57wa.jpghttp://lb4f.lilypie.com/uct5p1.png

Není tady

 

#828 12. 3. 2010 11:25

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Jasně Pavlí, něčím jí to vyzdob a bude to hned veselejší pussa Jinak u toho expřítele v rodině taky nikdo tuhle vadu neměl a on jí přesto má.. Takže asi to není vždycky pravidlem. Jeho dvě dcery mají ale oči naprosto v pořádku, takže to nezdědily smile
Lusi, to jsou teda šmejdi s tím kočárem rock

Pauli pussa Vydrž, bude to snad časem lepší stolt Jinak chápu jak ti je, já jsem na malou přes týden defacto sama. Přítel hodně pracuje, odjíždí ráno mezi 6h a 7h a přijíždí večer na koupání, někdy to ani nestihne a často je přes noc i mimo domov.. Tak někdy už toho mám taky dost. Ale mě malá krásně spinká aspoň přes den.  A v noci spí taky celkem obstojně, ale jenom, když jsem tam s ní já - leží nalepená úplně na mě, nosem se dotýká mýho nosu, jako je to krásný, ale na spánek nic moc, celou noc ležím v jedný poloze, jakmile se od ní odvalím, tak procitá dumbom Vzbudí mě každý silnější zafunění, zakňourání ze sna, do toho 3x kojení... No taky bych se už docela ráda v noci vyspala big_smile

Upravil(a) lulana (12. 3. 2010 11:36)

Není tady

 

#829 12. 3. 2010 12:29

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Lu já opomněla včera gratuovat 8 měsíčninám storstark
Pauli to je velké trápení, já pár dní nespala a už jsem toho měl adost, natož tak celou dobu nespat

Tobík je pořád strašně slabý, už  jsem z toho nesvá, kdy konečně bude zase rošťačit


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#830 12. 3. 2010 13:25

Pavlík2697
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha-východ
Registrovaný: 20. 9. 2007
Příspěvky: 6480
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Jani dej Tobíkovi čas, musí pořádně nabrat sílu ... proto tělíčko to byl velký záhul. On se s tím popere neboj a brzy ti to ukáže tummenupp


http://lilypie.com/pic/090129/TqZh.jpghttp://by.lilypie.com/ren8p1/.png
http://lb4f.lilypie.com/TikiPic.php/uct57wa.jpghttp://lb4f.lilypie.com/uct5p1.png

Není tady

 

#831 12. 3. 2010 13:52

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

jani, děkujeme par no jo, už jsme velký ženský big_smile

Není tady

 

#832 12. 3. 2010 14:03

Adule
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 12. 11. 2006
Příspěvky: 1953

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Ahoj holky, zatim nemam docteno.....

Jinak ja byla na KO s Davidkem, nestovice dobry, uzlinky v trislech jsou uzlinky k nestovicim a s plazenim mu dava jeste 14 dni, ted posledni 3 dny je to trochu lepsi, ze zacina krcit a pouzivat i pravou nohu, tak snad to bude OK wink

A Martik mi zitra odjizdi s tchanojc do Egypta........bude mi smutno gratergrater Jeste tak dlouho beze me nebyl grater Jsem z toho nameko sad


http://lilypie.com/pic/2009/11/09/cQli.jpghttp://lb4f.lilypie.com/AEvnp1.png
http://lilypie.com/pic/2009/11/09/kbYD.jpghttp://lb1f.lilypie.com/LmPrp1.png

Není tady

 

#833 12. 3. 2010 14:11

Tiffi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chomutov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2710
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Lulan, když se chceš tři děti tak to se nevyspíš ještě hodně dlouho big_smile

Mě manžel chodí domu taky pozdě, kolikrát holky ani nevidí, ale mam skvělou mamku, je jak nejlepší kamarádka a ta mi dost pomáhá. Jinak to znam s Týnkou spát v jedný poloze smile Ted už se konečně můžu rozvalovat, ale když mi Týnka zase vleze pod peřinu tak se ani nehnu. Vanesska je skvělá, ta spí spokojeně ve svý postýlce. Líbí se mi večer, když jí jdu dát spinkat, jakou má z toho rodost, vyloženě se do postýlky těší, to u Týnky neznam.


Jani a myslíš, že už by mohl probiotika? Ty by mu mohli pomoct.

Není tady

 

#834 12. 3. 2010 14:14

Tiffi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chomutov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2710
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Adul, tak to jsou krásný zprávy!

Já bych to bez holek taky nevydržela. Naši by si chtěli Týnku vzít na podzim na dovču, ale mě by se stýskalo, řekla jsem jim, že si kdyžtak zaplatim poukaz a pojedu taky, tak byli ze mě otrávený big_smile

Není tady

 

#835 12. 3. 2010 14:33

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Adul on se rozleze, ted byl i nemocný, tak i na to se musí brát ohled
a je fajn, že uý neštovicím můžete dát sbohem

jinak probiotika dávám, no doufám, že zesílí a bude to zas to moje milované zlobítko


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#836 12. 3. 2010 14:57

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Tiffi, tak snad aspoń párkrát mezi dětma se vyspím ne? big_smile

Není tady

 

#837 12. 3. 2010 14:59

Tiffi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chomutov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2710
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

To záleží jaký chceš mít věkový rozestupy smile

Upravil(a) Tiffi (12. 3. 2010 14:59)

Není tady

 

#838 12. 3. 2010 15:03

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

No takový abych se mezi nima trochu vyspala big_smile Takže to se teprve uvidí big_smile

Není tady

 

#839 12. 3. 2010 15:07

Katkad
♥♥♥♥♥♥-
Místo: SEVERNI MORAVA
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2451

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Ahoj holky,u nás pořad děcka nachlazene,ale snad se to lepší.
Adul,Davídek se určitě rozleze,my ještě nelezem vůbec,ale ja to neřešim,proste je těžký a nechce se mu.
A Martínek to určitě zvládne na dovči líp než si myslíš a ty si aspon trošku odpočineš.


http://www.mytickerz.com/tickers/ku7noznx2qut1dby.png

Není tady

 

#840 12. 3. 2010 15:12

Tiffi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chomutov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2710
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Káťo já když mam doma jen Vanessku, tak si neodpočinu ani trochu. Vanesska pořád hledá Týnku a vyžaduje mnohem víc pozornosti, než když jsou doma spolu

Není tady

 

#841 12. 3. 2010 15:14

Katkad
♥♥♥♥♥♥-
Místo: SEVERNI MORAVA
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2451

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Vidiš,to mě nenapadlo,na tom něco bude.Když je terka někde pryč,tak většinou se mnou a pavel hlída malého a vždycky říka že je to záhul,že se mu nic nelíbí.


http://www.mytickerz.com/tickers/ku7noznx2qut1dby.png

Není tady

 

#842 12. 3. 2010 15:26

Tiffi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chomutov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2710
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

No určitě, mu chybí. Když naši maj na víken Týnku, tak i když Týnka malou má moc ráda, tak se jí ráda zbaví big_smile ale Vanesska zná život jen s Týnkou a tak je bez ní doma neklidná.

Není tady

 

#843 12. 3. 2010 20:45

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

tady nikde nidko ?


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#844 12. 3. 2010 21:04

Lusinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 1465
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Pěkný večer, jdu dočíst co jste písali.
Jsme neplánovaně večer bez taťky, tak můžu kecat tady.

ahoj Jani, tak jak se vám daří? pussa


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UrIwMbI0VrIGXDAS0AKm82.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyNDO1MFKyBlwwFY0C1Q,,29.png

Není tady

 

#845 12. 3. 2010 21:11

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Ahoj Lusi, Tobi už spí, ani nevím jestli jsem tu psala, že včera v noci Tobi zase blil, snědl dost kaše- 140 g a pak to v noci vyhodil, takže kus koberce, peřin a, polštář, prostěradlo- vše
no celý den byl zase utahaný, po hodině a půl chtěl spát, pořád odříhává, ale kakal už jen jednou a bez bolesti
a teď večer začal lozit jak dřív a blbnout tak snad už bude dobře


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#846 12. 3. 2010 21:25

Lusinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 1465
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Jani pussa to mám radost, že Tobík už začíná zase lozit. Snad už bude jen dobře. Zvládáš to skvěle pussa

já dneska taky zkusila zas dát kaši a teplý fuj to ani neotevřela pusinku, v pokojový teplotě snědla pár lžiček, přece jí to nebudu chladit v lednici, aby snědla všechno sad
navíc jsem si dala po dlouhé době čerstvý rohlík, takže jí trošku zlobí bříško a mám jí na sobě, aby klidně spinkala...


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UrIwMbI0VrIGXDAS0AKm82.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyNDO1MFKyBlwwFY0C1Q,,29.png

Není tady

 

#847 12. 3. 2010 21:33

Žanet
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ostrava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 4310

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Ahoj  holky,

tak u nás se už taky spinká, manžela mám na noční a tak pročítám internet a půjdu brzy zalehnout.

Jani, zítra už to bude určitě o moc lepší!!!


http://lbyf.lilypie.com/TikiPic.php/Wofza9F.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Wofzp2.png
http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/oikBwsx.jpghttp://lb3f.lilypie.com/oikBp2.png

Není tady

 

#848 12. 3. 2010 21:37

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Lusi ani moc dobře to nezvládám, včera jsem to obrečela a dnes na mě vyskakuj samé blbé diagnózy, co mě napadají
ale snad už fakt bude líp


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#849 12. 3. 2010 21:42

libunda
♥♥♥♥♥--
Místo: Znojemsko
Registrovaný: 1. 2. 2006
Příspěvky: 799
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Ahojky,tak u nás už to taky všechno spí.sova
S příkrmy se lepšíme,množství se pomalu zvyšuje.Dneska měl Štěpík na svačinku hrušku s jablíčkem a moooc mu to chutnalo.Ale stejně v noci pořád dohání kojení.Počítám,že za hod'ku se vzbudí.

Jani,vypadá to,že se Tobík dostává zase do formy.Takovej moribundus dokáže pozlobit dospělýho natož pak takovýho prcka!dumbom

Adul,to je dobře,že už máš kluky zdravý.A Martíkovi se v Egyptě určitě bude mooc líbit.

Lusi,taky nám tat'ka pláchnul,tak tu sedím.Šel si na jedno nebo více orosených storstark

Tiffi,naši měli minulej týden děcka na prázdninách a Štěpánek je taky pořád hledal.Je zvyklej,že je okolo něj furt šrumec a najednou nikde nikdo,jenom my dva.


http://lilypie.com/pic/2009/10/17/gPXC.jpghttp://lbyf.lilypie.com/Lqvip2.png
http://lilypie.com/pic/2010/01/29/09Qt.jpghttp://lbyf.lilypie.com/aZ6tp1.png
http://lb2f.lilypie.com/TikiPic.php/yQpZ.jpghttp://lb2f.lilypie.com/yQpZp2.png1R 9,06/75,5

Není tady

 

#850 12. 3. 2010 21:43

Lusinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 12. 2008
Příspěvky: 1465
Web

Re: CHAT: LETNÍ SLUNÍČKA 2009 - 5 - UŽ CHCEME TEPLOUČKO

Pavlíku, promiň, že se ti do toho tak pletu, když tomu prd rozumím, ale já o tupozrakosti právě náhodou nedávno četla. Ta náplast se dá používat prý samostatně, je prý lepší než ten klasický okluzor, kde má dítě tendenci koukat škvírkama, zato s tou náplastí je oko krytý dokonaleji. Plus vypadají rozhodně líp.
Neboj bude to dobrý!!! pussa

Pauli, je mi líto, že je Filík takový nespavec. Naše Týnka taky přes den moc nespí a večer už z ní bývám dost hotová. Většinou jí nakojím v posteli a hodinku u ní ležím a relaxuju, většinou sebou po půl hodince šije a je neklidná tak tam jsem a hned jí přitulím aby se neprobudila úplně. Kolikrát to tam taky zalomím big_smile a pak až chodím za H. do obýváku. A hlavně, přes den když s ní ležím, tak je schopná spát třeba dvě hodiny, takže když jsem ko, tak si lehneme spolu.
A když špatně spí v noci, tak díky za kojení, dám prso a spí dál naštěstí. Myslím, že kdybych jí dávala do postýlky, tak se v noci nevyspíme vůbec, já jsem spokojená, že jí mám vedle sebe, jak se hne sem vzhůru, nemusí začít brečet abych jí dala jíst, takže kojím tak pěkně v polospánku.
Přeju ti aby to bylo jen takové období a aby tě Filípek nechal vyspat aspoň pár hodin v kuse pussa

holky co jste s malýma celý den sami obdivuju, já jsem ráda, když přijde H. domů a můžu si bez Týninky asistence dojít aspoň na wc. Když má ranní tak jsme v pohodě, ale ty odpolední jsou náročnější, beruška je večer protivnější a je těžké zabavit jí, zaujmout něčím hlavně poslední hodinu před koupáním.

Adul, samé dobré zprávy tummenupp


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UrIwMbI0VrIGXDAS0AKm82.png

http://tickers.cafemom.com/t/eNortjKzUjIyNDO1MFKyBlwwFY0C1Q,,29.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů