|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Jako tipicka zenska mam tipicky dotaz pro muzske osazenstvo babinetu
)) Mam S Octavii v dieselu. Posledni dobou se stava, ze spiralka, ktera normalne sviti jen pri zhaveni motoru pred startem blika i behem jizdy. Nazhavi, nastartuju, zhasne a treba za pul hodky zacne blikat. kdyz zastavim , vypnu motor a znova nastartuju, uz neblika. Co s tim??



Není tady
Nech si přečíst pamět závad, blikání znamená, že je uložená nějaká závada do paměti řídící jednotky. Přečíst se dá pouze na diagnostice BOSCH nebo VAG.
Pouze přečtení stojí od 400,- do cca 1500,-. ,další cena se odvíjí od toho co se zjistí
Není tady
Myslela jsem ze nebudu muset do servisu, ale asi se tomu nevyhnu. Diky 



Není tady
Chomutov



Není tady
Tak to Ti moc neporadím , já jsem od Kladna. Jen snad to, že nemusíš do značkového servisu (škoda), tam to bude určitě dražší. Zkus obvolat emisní stanice a zjisti jestli měří diagnostiku, vyjde to levněji.
Není tady
dobre. Diky za radu 



Není tady
Dito, stav se na Písečný, co byl dřív VW, za Plusem. Mohu doporučit.
Upravil(a) cilka (16. 2. 2006 14:36)
Není tady
Rada od ženy: dokuď to jezdí, tak se netrap!!!
Není tady
Ero napsal(a):
Ditko...známý říká....že to chce elektrikáře, at se podívá na žhavící relé, může probíjet, nebo může zlobit i jedna/některá/ žhavící svíčka, pak by to tolik nestálo...zkus.....
dekuju za radu, vyzkousim to. Paradoxne jsme byli pred dvema mesici na technicky. Tam mi rekli ze mam auto v bezva stavu, ale ze neco napsat musi, tak tam dali sjete gumy, i kdyz jsou skoro nove. Kdyby radsi poradne kontrolovali..... Dneska to zase blikalo



Není tady
cilka napsal(a):
Dito, stav se na Písečný, co byl dřív VW, za Plusem. Mohu doporučit.
cilko, diky, zajedu tam, pristi tyden budu v Chomutove. Hned se budu ptat po elektrice 



Není tady
Michaela.43 napsal(a):
Rada od ženy: dokuď to jezdí, tak se netrap!!!
dobra rada
jsme vsechny stejne - vime jak do auta vlezt, zname zakladni packy a misto, kde byva volant. nektere (snad vsechny ) umime jeste natankovat, ale jak tam zacne neco blikat, nevime co s tim. Me nedavno menili policajti zarovku. Zastavili me, jak to ze nesvitim. ja jim rekla ze svitit nemuzu, protoze to neumim vymenit a oni se mi smali. Pokutu mi nastesti nedali, protoze zarovky jsem mela v kufru. Nezbylo jim nez to vymenit sami 



Není tady