Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 2. 2010 0:32

werts
♥------
Registrovaný: 26. 1. 2010
Příspěvky: 5

Co na bolest hlavy?

Ahoj, docela často mě teď bolí hlava, asi z nevyspání nebo tak, ale nechci pořád jíst ty prášky. Jím tenhle nepovolená reklama   Igalgin 400, je to vůbec vhodné takhle pořád jíst dokola prášky na bolest? Neznáte někdo třeba nějaký čaj nebo něco na bolest? nebo bude lepší se prostě normálně vyspat?:-D

Upravil(a) werts (8. 2. 2010 0:33)

Není tady

 

#2 8. 2. 2010 8:20

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Co na bolest hlavy?

bolest hlavy může mít různé příčiny..můžeš mít nízký tlak, na to pomáhá kafe. Můžeš mít horší zrak, ani si to neuvědomíš. Může to být i z nevyspání, jak píšeš.Možná málo piješ.


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#3 8. 2. 2010 10:46

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Co na bolest hlavy?

Bolest vždy signalizuje, že někde není něco v pořádku. Mě pomáhají léky s paracetamolem - t.j. Paralen, Panadol a pod. a nejsou drahé. Ibalgin na mě nepůsobí, je to individuální, tak vyzkoušet. Lepší je však se vyspat. dumbom

Není tady

 

#4 8. 2. 2010 11:04

laminanonte
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 2636

Re: Co na bolest hlavy?

Aneri, nemᚠpravdu, tak ho zbytečně nestraš. Bolest hlavy se rozděluje na  primární a sekundární.

primární bolest hlavy nesouvisí z žádným onemocněním udává se , že až 75% bolení hlavy představuje právě primární bolest. (migrény, stres)


Každý je génius.
Ale pokud budete posuzovat rybu podle její schopnosti vylézt na strom,
bude celý svůj život žít s vědomím, že je neschopná.

* Albert Einstein

Není tady

 

#5 8. 2. 2010 11:41

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Co na bolest hlavy?

Já beru acylkoffin a to zabere do 10 min a u mne se bolest hlavy lokalizuje jakoby za očima.
Bolesti můžou být od krční páteře...všimni si, jak sedíš, když jsi u PC, zda nemᚠpozici:husího krku.
Pak hodně pít, na chvíli můžeš zkusit i 1/2 stillnoxu na spaní. Jestli kafe, tak zapít vodou.
Dojdi si na masហzad a krku, klidně to můžeš mít zablokované. Musíš hledat původ bolesti.
Na ibalgin 400 nevidím důvod, je moc silný a na hlavu zrovna u mne není. Na migrény jsou dnes extra léky a stres...všimni si, v jaké pozici mᚠramena, ale to ti taky řekne masér.

Není tady

 

#6 8. 2. 2010 13:34

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Co na bolest hlavy?

Tak u nás zabere jedině APO-Ibuprofen,je to vlastně Ibalgin ,ale nezatěžuje tolik žaludek, chce to zkoušet.Na každého funguje něco jiného.
Můj manžel pokud si včas nevezme prášek,přejde mu to v migrénu! Na měpůsobí i změna tlaku
Hodně pít určitě.Může to být i od očí  a přesně od krční pateře. To už tady psaly holky
Pokud si myslíš ,že je to z nevyspání .Tak je  dobré se vyspat:lol: Může to být i od stresu,tak prostě vypnout.Jít na čersvý vzduch a relaxovat!smile
Pokud bolesti přetrvávají.Může se  jednat i o zastydlou rýmu.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#7 18. 7. 2011 17:33

Hanička08
♥------
Registrovaný: 21. 6. 2011
Příspěvky: 10

Re: Co na bolest hlavy?

Ahoj všem, bolestmi hlavy trpíme v naší rodině skoro všichni a to i migrenami. Léky od Dr.zabírají pozdě a ještě občas. Začaly jsme užívat přírodní kapky, které bereme každý den a po bolestech hlavy a migréně se pomalu slehla zem. Nesmím inzerovat, tak můžu napsat individuelně, jestli chcete poradit smile

Není tady

 

#8 18. 7. 2011 20:35

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: Co na bolest hlavy?

Ahoj, já na bolesti hlavy trpím bolestí, byla jsem s tím u doktorů, dělali mi EEG  další vyšetření, ale na nic nepřišli. Já sama pozoruju, že bolesti hlavy mám zaručeně při: silném slunečním záření, kdy mi to paří přímo na hlavu, při delším pobytu v zakouřené místnosti, a neposledně když si hnu s krční páteří. Většinou pomlže ibalgin a vyspat se z toho, někdy mám ale bolest i ráno po probuzení. Někdy to je taková pulsující bolest, že úplně z toho brečím, jak je mi zle. Občs mám pocit na zvracení,a le ještě k tomu nikdy nedosšlo. Já teda bez ibalginu nedám ránu, na žaludek mi nijak zle nepůsobí, neberu ho naštěstí nijak často. Tak párkát do roka při opravdu silné bolasti. Teď během těhotenství a při kojení mám smůlu a musím to přetrpět. Jinak mi nic opravdu nezabírá, než ten zázračný růžový prášek.

Není tady

 

#9 19. 7. 2011 10:21

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno
Registrovaný: 25. 6. 2009
Příspěvky: 767

Re: Co na bolest hlavy?

Hanička08 napsal(a):

Ahoj všem, bolestmi hlavy trpíme v naší rodině skoro všichni a to i migrenami. Léky od Dr.zabírají pozdě a ještě občas. Začaly jsme užívat přírodní kapky, které bereme každý den a po bolestech hlavy a migréně se pomalu slehla zem. Nesmím inzerovat, tak můžu napsat individuelně, jestli chcete poradit smile

Myslím, že i v čínské medicíně by se našly vhodné bylinné pilulky. Číňané jsou vůbec v užívání extraktů z bylin hodně vepředu, věčná škoda, že naše bylinkářky šly cestou čajů a odvarů.
Kdo ví, zda by se při užívání sušených, drcených či nasekaných tuzemských bylin lisovných do pilulek nedosáhlo také báječných výsledků. Jenže to by bylo nadlouho a znamenalo by to hodně hodně experimentování... (a čas, to je dnes tuze vzácné zboží).

Není tady

 

#10 12. 9. 2013 10:33

Micina1
♥------
Registrovaný: 12. 9. 2013
Příspěvky: 5

Re: Co na bolest hlavy?

sisi21 napsal(a):

Tak u nás zabere jedině APO-Ibuprofen,je to vlastně Ibalgin ,ale nezatěžuje tolik žaludek, chce to zkoušet.Na každého funguje něco jiného.
Můj manžel pokud si včas nevezme prášek,přejde mu to v migrénu! Na měpůsobí i změna tlaku
Hodně pít určitě.Může to být i od očí  a přesně od krční pateře. To už tady psaly holky
Pokud si myslíš ,že je to z nevyspání .Tak je  dobré se vyspat:lol: Může to být i od stresu,tak prostě vypnout.Jít na čersvý vzduch a relaxovat!smile
Pokud bolesti přetrvávají.Může se  jednat i o zastydlou rýmu.

S tím ibáčem opatrně, sisi. Ona je to chemie a žaludek to zatěžuje tak jako tak hmm Dobře to popsali na nejfitu http://www.nejfit.cz/175-jak-funguji-leky-na-bolest

Pokud vás cokoliv bolí, je něco špatně - a už s vaším jídlem nebo moc stresu nebo se zdravím... Ideálně asi odpočívat a jíst zdravě sova a styrka

Není tady

 

#11 18. 2. 2014 8:20

veru1808
Zablokovaný
Registrovaný: 11. 2. 2014
Příspěvky: 45

Re: Co na bolest hlavy?

Na bolest hlavy pomáhá, když si dáte ruce pod ledovou tekoucí vodu. Krev se Vám tak rozproudí a bolest bude pryč.

Není tady

 

#12 27. 2. 2014 18:51

Veronika N.
♥------
Registrovaný: 27. 11. 2013
Příspěvky: 7

Re: Co na bolest hlavy?

To si myslím, že pomůže tak maximálně lidem, co je hlava bolí jednou za čas. Mě třeba nepomůže nic jiného než zvracení, někomu zase určité léky. Na http://cs.medixa.org/priznaky/bolest-hlavy dokonce píšou pomoc při bolesti hlavy i inhalaci 100% kyslíku..

Není tady

 

#13 26. 6. 2015 12:31

jarka.modra
♥♥-----
Registrovaný: 8. 6. 2015
Příspěvky: 60

Re: Co na bolest hlavy?

muze to byt i z nedostatku vody aned nedodrzovani pitneho rezimu.. Djete si v praci před sebe petku to je jedno třeba od ondrasovky a hlidejte si kolik toho za den vypijete smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů