|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Často slýchám názor,že my ženy musíme být tolerantní,protože muži to mají s tou věrností trošku jinak (paradoxně většinou od žen).
Jako to se tím snaží uchlácholit nebo co?
A to jako jdete do vztahů s : já mu budu věrná a on občas zahne,protože je muž?
A když my ženy jsme takové tolerantní,tak kolik mužů asi vydýchá tvrzení : Víš miláčku, my punkáči to máme trochu jinak . . . to je v podstatě geneticky daný
?
Není tady
vidíš weren, já mám kamarádku, která má občas nějákej ten úlet, aniž by chtěla bořit rodinu, ale ona sama říká, že prostě nemůže být celej život jen s jedním chlapem, že na to není stavěná ... a když před ní nadhodím, co by řekla na nevěru jejího muže, tak má rudo před očima a nejspíš by ho zabila 

Není tady
Nikde jsem sice neslyšela, že musím být tolerantní, zato jsem postřehla, že díky testosteronu jsou chlapi k sexu jinak stavění, mají k němu i trochu jiné postoje. Zatímco pro ženu je to záležitost vztahová, pro muže spíše zasít plémě. Jinak se i sexuálně vybudí. To je celé. Otázkou pak je jestli to tolerovat chci a nebo ne.
Není tady

PavlaH napsal(a):
Nikde jsem sice neslyšela, že musím být tolerantní, zato jsem postřehla, že díky testosteronu jsou chlapi k sexu jinak stavění, mají k němu i trochu jiné postoje. Zatímco pro ženu je to záležitost vztahová, pro muže spíše zasít plémě. Jinak se i sexuálně vybudí. To je celé. Otázkou pak je jestli to tolerovat chci a nebo ne.
a já myslela že zasít sémě 
Upravil(a) laminanonte (7. 2. 2010 18:41)
Není tady

Nikdy je nemůžeme doopravdy pochopit,to bysme se museli aspoň na den stát chlapem.Nanejvýš se můžeme snažit jim porozumět.....ale to je asi tak vše. Nekomplikuj si život, wereno, nesnaž se to pochopit....



Není tady
Wereno, nejdřív jsem se hezky zasmál, když jsi napsala, že to máme paradoxně a většinou od žen.
Ti jako chceš lidi a dvě jejich pohlaví srovnávat třeba s liškama nebo s ftákama?
No když už jsme u té fauny tak 85% fauny žije v samčí dominanci a samičky v harémech. Ten zbytek je asi jen v 1% párové. ten zbytek jen v době páření.
Jinak to moc jinak paradoxně od žen nemáme, taky nějak rádi jen jednu (občas dvě), ale spíš se nevázat na delší dobu, asi tak bych pojmenovat to "rozsévání semene".
P.S. mnohdy skutečně nevinné delší a nijak dál nerozvedené "kouknutí za pěknou kočkou na stanici metra bývá zahájením podezřívavosti z nevěry. (Dovolím si poznamenat, že ono pohlédnutí bývá zhodnocením toho co máme doma a z 90% se rádi domu vracíme
)
Upravil(a) Pisatel (7. 2. 2010 18:49)
Není tady

laminanonte napsal(a):
PavlaH napsal(a):
Nikde jsem sice neslyšela, že musím být tolerantní, zato jsem postřehla, že díky testosteronu jsou chlapi k sexu jinak stavění, mají k němu i trochu jiné postoje. Zatímco pro ženu je to záležitost vztahová, pro muže spíše zasít plémě. Jinak se i sexuálně vybudí. To je celé. Otázkou pak je jestli to tolerovat chci a nebo ne.
a já myslela že zasít sémě
Plémě nebo sémě - to je fuck
Podle mě jsou tyhle názory zcestný, a ženský jsou v podstatě (samozřejmě v rámci jisté statistické nepřesnosti) zhruba stejně nevěrný, jako my, chlapi.
Není tady

Pisatel napsal(a):
Wereno, nejdřív jsem se hezky zasmál, když jsi napsala, že to máme paradoxně a většinou od žen.
Ti jako chceš lidi a dvě jejich pohlaví srovnávat třeba s liškama nebo s ftákama?
No když už jsme u té fauny tak 85% fauny žije v samčí dominanci a samičky v harémech. Ten zbytek je asi jen v 1% párové. ten zbytek jen v době páření.
Jinak to moc jinak paradoxně od žen nemáme, taky nějak rádi jen jednu (občas dvě), ale spíš se nevázat na delší dobu, asi tak bych pojmenovat to "rozsévání semene".
P.S. mnohdy skutečně nevinné delší a nijak dál nerozvedené "kouknutí za pěknou kočkou na stanici metra bývá zahájením podezřívavosti z nevěry. (Dovolím si poznamenat, že ono pohlédnutí bývá zhodnocením toho co máme doma a z 90% se rádi domu vracíme)
Tvoje P.S. se mi líbí a souhlasím.Můj manžel ( když jsem se ho na to ptala ) mi také řekl,že se podívá na ženskou,když ho něčím zaujme- čímkoliv -ale otočí se jen málokdy ( to dál nerozebírám a ani nad tím nepřemýšlím ). A přesně ja říkáš ty, připomene si tím jen to,jak je šťastný,že má domě mě. A mám-li být upřímná,tak i já se na pěkného chlapa podívám a klidně se i otočím....a určitě to neznamená,že bych ho chtěla sbalit....a manželovi říkám: podívej se, otoč se když už máš tu potřebu,ale nesahej.....

a smějeme se tomu...neprožívá to nikterak tragicky...


Není tady
Pisatel napsal(a):
Wereno, nejdřív jsem se hezky zasmál, když jsi napsala, že to máme paradoxně a většinou od žen.
Ti jako chceš lidi a dvě jejich pohlaví srovnávat třeba s liškama nebo s ftákama?
No když už jsme u té fauny tak 85% fauny žije v samčí dominanci a samičky v harémech. Ten zbytek je asi jen v 1% párové. ten zbytek jen v době páření.
Jinak to moc jinak paradoxně od žen nemáme, taky nějak rádi jen jednu (občas dvě), ale spíš se nevázat na delší dobu, asi tak bych pojmenovat to "rozsévání semene".
P.S. mnohdy skutečně nevinné delší a nijak dál nerozvedené "kouknutí za pěknou kočkou na stanici metra bývá zahájením podezřívavosti z nevěry. (Dovolím si poznamenat, že ono pohlédnutí bývá zhodnocením toho co máme doma a z 90% se rádi domu vracíme)
Ale né, to bylo míněno,že tento názor slýchám od žen nikoliv od mužů. To je to,co mě na tom zaráží.
Jsem tenhle víkend dostala několik nabídek kvalitního sexu,ale nemyslím si,že bych je nevyužila z důvodu,že jsem žena a to my ženy jako neděláme
.
To P.S.: u nás nehrozí. Většinou muže na zajímavý objekt upozorním dřív než si ho všimne, a pak poslouchám: "Nečum furt po těch ženskejch!" 
Není tady
Podle mě jsou tyhle názory zcestný, a ženský jsou v podstatě (samozřejmě v rámci jisté statistické nepřesnosti) zhruba stejně nevěrný, jako my, chlapi.
Jasně Mikeši - a ona statistická úchylka je způsobena tím, že statistici neberou v úvahu, že kočárek s kojencem je přece jen pro ženy jistou překážkou v páchání nevěry 
Není tady
helena napsal(a):
Podle mě jsou tyhle názory zcestný, a ženský jsou v podstatě (samozřejmě v rámci jisté statistické nepřesnosti) zhruba stejně nevěrný, jako my, chlapi.
Jasně Mikeši - a ona statistická úchylka je způsobena tím, že statistici neberou v úvahu, že kočárek s kojencem je přece jen pro ženy jistou překážkou v páchání nevěry http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
Jo, na kočárek a mimino se muži balej hrozně obtížně
dokonce to některé vyloženě odpuzuje 
Není tady
helena napsal(a):
Podle mě jsou tyhle názory zcestný, a ženský jsou v podstatě (samozřejmě v rámci jisté statistické nepřesnosti) zhruba stejně nevěrný, jako my, chlapi.
Jasně Mikeši - a ona statistická úchylka je způsobena tím, že statistici neberou v úvahu, že kočárek s kojencem je přece jen pro ženy jistou překážkou v páchání nevěry http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png
To ale není tělesná vada
Ono když se ženskejm splaší hormóny, tak jde všechno stranou 
Není tady
když se ženskejm splaší hormóny...
Pisateli, jsi poněkud monotematickej a pro všechny situace máš jedno jedný vysvětlení
Že by už stařecká rigidita??? 
Není tady
helena napsal(a):
když se ženskejm splaší hormóny...
Pisateli, jsi poněkud monotematickej a pro všechny situace máš jedno jedný vysvětlení http://fora.babinet.cz/img/smilies/dumbom.gif Že by už stařecká rigidita??? http://fora.babinet.cz/img/smilies/vissla.gif
Nebude to tím, že je to téma pořád stejný? Jen to jinak vždy zahájíme a nakonec se dopracujeme ke stále stejnému? 
Není tady
werena30 napsal(a):
Jsem tenhle víkend dostala několik nabídek kvalitního sexu,ale nemyslím si,že bych je nevyužila z důvodu,že jsem žena a to my ženy jako neděláme
...
... Hm, to prisly do schranky, nebo na dobirku? A od jake sluzby, pls.? 
Není tady

werena30 napsal(a):
Jsem tenhle víkend dostala několik nabídek kvalitního sexu,ale nemyslím si,že bych je nevyužila z důvodu,že jsem žena
Vazne? Ja jako zena jsem techto nabidek hojne vyuzivala, kdyz jsem mela abstinencni priznaky ;-)
Není tady

Jinak obecne k tehle debate. Mne zarazi, nekdo haze muze do stejneho pytle. Muzi (ostatne jako zeny, pro dukaz staci se podivat do vedlejsiho uzevreneho vlakna) Kazdy muz je celkem dost jiny a je hloupost aplikovat na ne nejake klise a stereotypy.
Není tady
ViktorkaLove napsal(a):
werena30 napsal(a):
Jsem tenhle víkend dostala několik nabídek kvalitního sexu,ale nemyslím si,že bych je nevyužila z důvodu,že jsem žena a to my ženy jako neděláme
...
... Hm, to prisly do schranky, nebo na dobirku? A od jake sluzby, pls.?
No, tak ta jedna byla na dobírku hned na nejbližším WC,ale ten pán mě zná už léta a ví,že ho opět odmítnu. (jinak to bylo míněno,jako v Pelíškách)
Není tady
baba.jaga napsal(a):
Jinak obecne k tehle debate. Mne zarazi, nekdo haze muze do stejneho pytle. Muzi (ostatne jako zeny, pro dukaz staci se podivat do vedlejsiho uzevreneho vlakna) Kazdy muz je celkem dost jiny a je hloupost aplikovat na ne nejake klise a stereotypy.
Jsem ráda,že nejsem sama,kdo to vidí takhle
.
Není tady

werena30 napsal(a):
Jsem tenhle víkend dostala několik nabídek kvalitního sexu,ale nemyslím si,že bych je nevyužila z důvodu,že jsem žena a to my ženy jako neděláme
...
neděláme jako nebo teda neděláme 
Není tady

werena30 napsal(a):
baba.jaga napsal(a):
Jinak obecne k tehle debate. Mne zarazi, nekdo haze muze do stejneho pytle. Muzi (ostatne jako zeny, pro dukaz staci se podivat do vedlejsiho uzevreneho vlakna) Kazdy muz je celkem dost jiny a je hloupost aplikovat na ne nejake klise a stereotypy.
Jsem ráda,že nejsem sama,kdo to vidí takhle
.
Babí, každý jsme jiný, ale my ( kaštanka
)tu myslíme principy pohlaví. Já ale nečetla všechno, páč nestíhhám 
Není tady

Kaštanka napsal(a):
werena30 napsal(a):
baba.jaga napsal(a):
Jinak obecne k tehle debate. Mne zarazi, nekdo haze muze do stejneho pytle. Muzi (ostatne jako zeny, pro dukaz staci se podivat do vedlejsiho uzevreneho vlakna) Kazdy muz je celkem dost jiny a je hloupost aplikovat na ne nejake klise a stereotypy.
Jsem ráda,že nejsem sama,kdo to vidí takhle
.
Babí, každý jsme jiný, ale my ( kaštanka
)tu myslíme principy pohlaví. Já ale nečetla všechno, páč nestíhhám
Principy pohlavi? To jsou mi veci.
Ty si klidne muzes myslet, ze zeme je hranata, to je uplne sumak.
Co bych ti tak k tomu rekla? Ja muzu jen konstatovat, ze ty jsi svym zalozenim tradicni a konzervativni, kdezto ja jsem svobodomyslna a nekonvencni ;-DDDD To je vlastne vsechno, co se z tehle debaty da odvodit.
Upravil(a) baba.jaga (8. 2. 2010 15:58)
Není tady

baba.jaga napsal(a):
Kaštanka napsal(a):
werena30 napsal(a):
Jsem ráda,že nejsem sama,kdo to vidí takhle.
Babí, každý jsme jiný, ale my ( kaštanka
)tu myslíme principy pohlaví. Já ale nečetla všechno, páč nestíhhám
Principy pohlavi? To jsou mi veci.
Ty si klidne muzes myslet, ze zeme je hranata, to je uplne sumak.
Co bych ti tak k tomu rekla? Ja muzu jen konstatovat, ze ty jsi svym zalozenim tradicni a konzervativni, kdezto ja jsem svobodomyslna a nekonvencni ;-DDDD To je vlastne vsechno, co se z tehle debaty da odvodit.
Třeba to, v čem to muži mají jinak, v hormonech, v srdci, v kalhotách ? A jak se to projevuje? 
Není tady
Kaštanka napsal(a):
Třeba to, v čem to muži mají jinak, v hormonech, v srdci, v kalhotách ? A jak se to projevuje?
Tys holka dobře úsměvná? Jistě že hormony máme jiné, ale oba směřují k jednomu a to aby jsis/jsme si to společně užili. V srdci? No tam jsme stejní taky milujeme oddaně a věrně. No kdyby nebyl rozdíl v kalhotech pak by jsme se asi množili a hlavně sexovali třeba nosem 
Není tady

Tak se ztotoznuju s Pisatelem. S hormony je to stejny, srdce rovnez, v kalhotach nastesti to maji jinak ;-))
Není tady