Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 11. 2. 2010 15:52

Orcha
♥♥♥♥---
Místo: Praha východ
Registrovaný: 25. 8. 2009
Příspěvky: 429

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Macík napsal(a):

Ronjí  měla bych být 6 tt posl.měsíčky 27.12.09

Orchí  taky si myslím,že tak nezoodpovědná nejsem, revize byla v říjnu a "plod" odpovídal 4tt bylo to malinké a Dr. v nemocnici sama říkala, že nemusím čekat půl roku jak někteří doporučují že si to zvhledem ke svému věku taky nemůžu moc dovolit dávat si nějaké velké pauzy ( je mi 39)...ještě počkáme na výsledky z imunologie a uvidím...

Mací, držím ti všechny palečky, co mám! A to tentokrát dopadne dobře pussa
a neboj, nezodpovědná určitě nejsi! doktor si teď určitě sype popel na hlavu smile já osobně, když na mě takhle doktor vystartuje, jsem už dneska schopná vystartovat taky...v den, kdy by mi řekl špatnou zprávu, bych asi taky nebyla schopná cokoliv říct, ale v jiném dni by si to za rámeček nedal, párkrát už na mě zlí byli a já na ně pak taky smile z nikoho si nebudou dělat dobrý den, no ne? vissla


Naše hlava je kulatá, aby myšlení mohlo měnit směr.
v červnu 09 2.IVF, // hjarta naskočilo, 4.8.09 revize sad , KET 24.11.09 zrušen, imunologie OK, příprava na 1.a 2.IUI stopnuta, 3.IVF prozatím u ledu, vypadá to na změnu CAR smile

Není tady

 

#52 11. 2. 2010 16:01

Orcha
♥♥♥♥---
Místo: Praha východ
Registrovaný: 25. 8. 2009
Příspěvky: 429

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Macík napsal(a):

Orchi a Ty  už víš čím to bylo zjistili něco při těch odběrech?

No, dneska se to tady na babinetu probíralo, že nikdy ti nikdo na 100% neřekne, čím to bylo. Nicméně mě tam našli trochu horší srážlivost, ale ne u mě, ale u mimiska. Doktorka mi to tenkrát vysvětlovala, je to složitý systém a je to díky tomu, co do embryjka dá tatínek a co máma. Ty geny se tam nějak spojí bo co a bud malé zdědí ty špatné nebo ty dobré. U mě to byly bohužel asi ty špatné. ZT mi potvrdili cca v 10.-12.tt....já osobně být tebou, bych už dávno křičela po nějakých testech! Nevím, jestli vám dělá problém otěhu, ale mě ano, proto vím, že na další těhu budu zase dlouho čekat a nechci nechat ZT jen tak na náhodě smile Jestli tě pošlou na revizi, určitě si před tím s nimi domluv rozbor toho, co ti odeberou. Většinou to automaticky nedělají, ale v tom gennetu mi to sami nabídli - tedy v Gennetu v Praze smile Ale teď dost předbíhám, neboj, třeba to ještě bude dobré a nic z toho, co píšu, nebudeš muset řešit pussa


Naše hlava je kulatá, aby myšlení mohlo měnit směr.
v červnu 09 2.IVF, // hjarta naskočilo, 4.8.09 revize sad , KET 24.11.09 zrušen, imunologie OK, příprava na 1.a 2.IUI stopnuta, 3.IVF prozatím u ledu, vypadá to na změnu CAR smile

Není tady

 

#53 11. 2. 2010 16:14

Maharishi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 17. 10. 2007
Příspěvky: 3476
Web

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Ahoj Maci, tak si pročítám všechny příspěvky a tvoje trápení, držím ti pěstičky, a už na dalším utz srdíčko bude vidět.
NO ale každopádně si nech udělat co nejdřív vyšetření na trombofilní mutace (jak o tom psala Gabu). Já jsem zrovna ta, co si obě těhu píchá fraxiparine - mám mutaci Leiden i MTHFR, a právě ta první může být zodpovědná za potraty, předčasny porody, stárnutí placenty, špatný vývoj mimi, krvácení, odlučování placenty atd.
Kdyby ti něco takovýho zjistili, je potřeba co nejdřív začít si to píchat, aby se minimalizovalo riziko.
Já jsem teda žádné potraty neměla, akorát v obou těhu jsem měla přechodné odluč.placenty v min. těhu v 17tt, tentokrát už ve 14tt, ale ustálo se to. Ale musím říct, že špiním nebo krvácím dá se říct celé toto těhu. Ale jak vidíš, zatím se to vše drží!!
Tak držím pěstičky a myslím, že si můžeš zavolat rovnou na hematologii a zjistit, co k tomu vyšetření potřebuješ...a nebo taky vím, že se touto problematikou zabývá Mudr.Koucký od Apolináře.


http://lb2f.lilypie.com/Y1Jsp2.png
18.3.2010. 2900g a 48 cm
http://lb5f.lilypie.com/xgSNp2.png
21.3.2007. 3100g a 49 cm

Není tady

 

#54 11. 2. 2010 16:22

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Maci tak jestli počítám dobře tak jsi dnes 6+4, sice už by srdíčko být mohlo, ale zase nutné to tedy ještě není. Jiná věc samozřejmě je, jestli plod na UTZ vypadal o hodně mladší, ale podle mě to tedy rozhodně ještě není ztracené.

Kdyby to náhodou ani tentokrát nedopadlo, určitě zkus tu hematologii, tři ZT po sobě by je už mohla zajímat...já teda dál držím palce smile


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#55 11. 2. 2010 17:15

MiriDc
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 8. 2008
Příspěvky: 2689

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Ahoj Mací, mám trochu podobnou zkušenost z posledních dnů. V úterý (5+6. tt) jsem byla na UTZ, kde zatím bylo vidět plodovou dutinku, zatím bez viditelného plodu. Dle Dr. je možné, že jsem otěhotněla v průběhu cyklu později a těhot. je tedy mladší. Za týden jdu znovu na kontrolu a uvidí se, zda bude těhu prosperovat a růst. Já věřím, že ano, a že bude vše ok.
Budu ti držet palce, neházela bych ještě flintu do žita wink


http://dhbm.daisypath.com/5qVHp1.png

Není tady

 

#56 11. 2. 2010 17:18

Macík
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 113

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

holky děkuju vám všem moc, po každé revizi si říkám, že už nebudu pokoušet osud no to je to zklamání,že to špatně dopadlo,ale pak se nějak oklepu ikdyž nezapomene člověk nikdy......

Ronji  velikost vejce na UTZ odpovídalo stáří,  děkuju za palečky :-)

Orchí  přesně jak píšeš nikdo neřekne nic konkrétního když nejsou žádný zdr.problémy tak se to prostě stává a je to stres ( který má dnes každý že...)jo nebo věk ( to slyším dost často já, protože zatím na žádný probl.nikdo nenarazil...) a kydž se něco zjistí stejně není jistota,že je to zrovinka ta příčina......když jsme mluvili s genetičkou, říkala jsem že u mě není problém s otěhu( během 15měsíců jsem otěhu3x)ale vždy je tam jen žloutové vajíčko a nic v něm, taky mi na to nedokázala nic kloudnýho říct.....oplodnila se špatná spermie,špatné vajíčko, stres,věk...........a na rozbory toho co mi vezmou jsem se ptala už posledně, prý to tam posílají automaticky a nic se nezjistilo a dá se vůbec z toho "žloutku" že to tak píšu ale tak popisovala UTZ v nemocnici do zprávy něco zjistit?

Není tady

 

#57 11. 2. 2010 17:25

Macík
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 113

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Miri děkuju taky Tě sleduju a přeju hodně štěstíčka :-)) a držím palečky ........u mě už je to po třetí stejná situace,ale opravdu úplně stejná tak to mě trošku brzdí v optimismu, že by přeci jen ten zázrak přišel víš....ale bylo by to krásný překvápko :-)

Není tady

 

#58 11. 2. 2010 17:27

MiriDc
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 8. 2008
Příspěvky: 2689

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Mací, takže jsi dneska zhruba 6+5tt, a na UTZ viděla Dr co přesně?
aha už jsem to dočetla..a není tedy možné, že je těhu mladší a tedy srdíčko  že bude o něco později?

Upravil(a) MiriDc (11. 2. 2010 17:31)


http://dhbm.daisypath.com/5qVHp1.png

Není tady

 

#59 11. 2. 2010 17:28

MiriDc
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 8. 2008
Příspěvky: 2689

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Macík napsal(a):

Miri děkuju taky Tě sleduju a přeju hodně štěstíčka :-)) a držím palečky ........u mě už je to po třetí stejná situace,ale opravdu úplně stejná tak to mě trošku brzdí v optimismu, že by přeci jen ten zázrak přišel víš....ale bylo by to krásný překvápko :-)

děkujiiiiiiiiiiiiii, také ti držím pěsti wink stolt


http://dhbm.daisypath.com/5qVHp1.png

Není tady

 

#60 11. 2. 2010 17:30

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Miri ty taky ještě určitě mᚠv 5+4 na hjarta čas, vydržte holky, věřím, že to dobře zvládnete smile


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#61 11. 2. 2010 17:42

Macík
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 113

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Miri na UTZ bylo vidět jen to vejce Dr. mi to ukazoval, na své stáří by v něm mělo být už srdíčko,ale to tam nejni, a velikost odpovídá stáří, no říkal asi to co tobě, je to 50:50 může se stát,že se srdíčko ještě objeví......

Není tady

 

#62 11. 2. 2010 18:27

Gabu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 5. 8. 2007
Příspěvky: 11108

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Macíku roll jak čtu tak tvůj dr. je taky dobrák dumbom nezodpovědná va vůůbec pussa

To mě mrzí,že se srdíčko neukázalo,ale jestli uvnitř plodového váčku bylo vidět plodové vejce(embryonální pol)tak je ještě šance né ?! Přeci je to víc jak kdyby byl prázdný  gloria

čemu říkᚠžloutkové vajíčko ???? va


http://tac.families.com/ezb/1218459.png

Není tady

 

#63 11. 2. 2010 18:39

Macík
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 113

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Gabu takhle to popisovala Dr. do zprávy než mě poslali na revizi loni v říjnu( a při první revizi taky ), ppisovala co vidí na UTZ to jsem docela valila oči, viděla žloutkový váček ve kterém nebyl vůbec zárodek ničeho jen nějaká žlutá tekutina.......jo a můj gyndař má u mě pořádnej černej puntík, má štěstí,že nedělám ukvapené závěry, ještě jeden tak ho vyměním........

Není tady

 

#64 14. 2. 2010 21:58

Myšák
♥♥♥----
Místo: Litomyšlsko
Registrovaný: 1. 2. 2009
Příspěvky: 129

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Tak nevím, jestli je horší nemoct otěhotnět nebo potrácet.. Věkem to opravdu být může, ale na tvém místě bych ještě nechávala otěhotnění volný průběh, však jsi v nejlepších letech, jaképak stáří dumbom

Není tady

 

#65 14. 2. 2010 22:06

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Myšáku nejhorší je obojí - mít velké potíže s otěhotněním a když se to povede, tak stejně potratit tillfreds


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#66 15. 2. 2010 9:18

Dadula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 22. 5. 2008
Příspěvky: 3153

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Ronja napsal(a):

Myšáku nejhorší je obojí - mít velké potíže s otěhotněním a když se to povede, tak stejně potratit tillfreds

Vystihla jsi to nejlíp Ronji - tak jako vždycky godlike tummenupp veliký souhlas s touhle "vražednou kombinací" grater

Není tady

 

#67 15. 2. 2010 10:01

Macík
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 113

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Myšáčku :-)díky - v nejlepších letech,no možná mᚠpravdu když si představím kolik let máme třebas ještě před sebou, byla by škoda je "profláknout" jen tak sama pro sebe, ale když jsem teď v tom špatným rozpoložení a nedaří se připadám si nejmíň na 100 let a tak nějak opotřebovaně :-((

jo máte pravdu holky když je problém otěhu, povede se a pak potratí  to je na mašli, vzpamatovat se a jít dál to chce opravdu hodně síly a odvahy a proto já říkám klobouk dolů před váma všema co tohle důvěrně znají......

Není tady

 

#68 15. 2. 2010 11:33

Karal
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Příbram
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7636
Web

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Macik, drzim palce, ja jsem tehotna potreti za od zari 2008..otehotnim temer na pozadani, dvakrat jsem se doplacala do konce prvniho trimestru a nic...ted jsem tehotna potreti, sice s problemy, ale zatim se drzime..Posledni rok a pul me stal nekonecne mnozstvi dusevnich sil a nikdy bych sama sobe neverila, ze dokazu zase vstat a najit odvahu to znova zkusit...drzim moc a moc palce, verim, ze to zvladnete!!!


http://lb5m.lilypie.com/Cz6Gp2.png?j0zIZGe1
                                   
http://lb1m.lilypie.com/8qYNp2.png?NqV3hucz

Není tady

 

#69 15. 2. 2010 11:40

Orcha
♥♥♥♥---
Místo: Praha východ
Registrovaný: 25. 8. 2009
Příspěvky: 429

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Jojo holky, taky se přidávám. O mimi se snažíme 3 roky. Otěhotnět nám bohužel samotným nejde. Nevíme proč. Jsem po druhém IVF. Těhu přišlo, ale ve finále to bylo ZT. Asi nemůžu říct, co je horší, jestli se dlouho snažit a pořád nic nebo těhotnět bez problémů a pořád o to přicházet. Těžké je obojí! Ale i tak věřím, že všem, co jsme tu na snažilkách, se to jednoho krásného dne povede! Jen to chce víc času a nepřestávat věřit pussa


Naše hlava je kulatá, aby myšlení mohlo měnit směr.
v červnu 09 2.IVF, // hjarta naskočilo, 4.8.09 revize sad , KET 24.11.09 zrušen, imunologie OK, příprava na 1.a 2.IUI stopnuta, 3.IVF prozatím u ledu, vypadá to na změnu CAR smile

Není tady

 

#70 15. 2. 2010 12:25

oliii
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlín
Registrovaný: 5. 11. 2007
Příspěvky: 6435
Web

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Ronja napsal(a):

Myšáku nejhorší je obojí - mít velké potíže s otěhotněním a když se to povede, tak stejně potratit tillfreds

jo jo Ronjíček pravdu dí a ví o čem mluví viď


http://lb3f.lilypie.com/TikiPic.php/SbOUpK1.jpghttp://lb3f.lilypie.com/SbOUp2.png

Není tady

 

#71 15. 2. 2010 18:48

Macík
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 113

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Karal  děkuju za palečky, ale ani tentokrát to asi nevyjde :-(( nejni mi dobře a zítra ráno frčím do nemocnice, radši...vždyk ono kdyby to bylo v pořádku pošlou mě domů  chjo :-(( taky nevím kde vždycky vezmu tu sílu zkusit to znovu, tu první revizi jsem myslela,že nepřežiju, po druhé revizi jsem gynekologovi na otázku co jako dál, řekla že já dál nic, byla jsem tak nešastná a zklamaná a nechtěla jsem o ničem uvažovat natož mluvit a další pokusy jsem si vůbec nedokázala představit, nevím asi ta víra, že tentokrát to dobře dopadne, mě vždycky nakopne a vzpamatuju se či co.....

Není tady

 

#72 15. 2. 2010 19:05

Karal
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Příbram
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7636
Web

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Maciku, ja prvni revizi rozchodila relativne v pohode, po te druhe jsem byla par dni na dne, ale citim,ze jsem se s ni nevyrovnala dodnes..clovek to spatne zapomene asi az kdyz je clovicek konecne na svete.. budu sledovat, jak to s tebou vypada!!


http://lb5m.lilypie.com/Cz6Gp2.png?j0zIZGe1
                                   
http://lb1m.lilypie.com/8qYNp2.png?NqV3hucz

Není tady

 

#73 15. 2. 2010 20:52

Macík
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 113

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

jo mám to taky tak Karal nesrovnala jsem se ani s tou první ani s druhou revizí a bohužel u mě "heslo" ""čas je nejlepší lék"" nefunguje spíš naopak čím dýl - tím hůř  :-(( ve druhém případě mi sestřička na běžné kontrole vypsala těhu průkazku a jen jsem vlezla k Dr. on zjistil,že je něco špatně tak jsem průkazku hnedka u Dr. musela nechat :-(( :-(( a mᚠpravdu i v tom, že tohle se zahojí jen v tom případě, že se konečně narodí zdravé miminko :-))

Není tady

 

#74 15. 2. 2010 21:43

sima 75
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: OV
Registrovaný: 10. 12. 2008
Příspěvky: 6316
Web

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Maci nevim co rici ,ale budu drzet palecky pussa

Holky ani nevim jestli to tu napsat ,ale ....ma kolegyne v praci 4 tehu a ctyriktrat ZT a ted je v sedmem az na paty pokus a pricina se nevi proc to tak vzdy dopadlo ,kazdopadne ja opravdu si myslela ,ze se ji to uz nepodari ,nerekla jsem ji to samo ,ze jsem ji podporovala ,proste chci rici ,verim ze to vyjde nam vsem hjartahjarta


http://www.ticker.7910.org/as1cMjG0g410000MDAwNjkwM2p8MDAwMTc1NWR8eW91ciB0ZXh0.gif
Valentince je

Není tady

 

#75 20. 2. 2010 23:45

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Zase ta revize - už 3 :-(

Macíku tak jak to vypadá?


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů