Oznámení

16.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

16.srpna : Co upéct z ostružin? Dvoubarevný suverénně snadný ostružinový koláč s drobenkou a mandlemi

14.srpna : Poprvé do školky aneb školka není bubák.

#1 3. 2. 2010 16:30

Orcha
♥♥♥♥---
Místo: Praha východ

Reiki a anovulace

Ahoj všem! Prosím, nemáte někdo zkušenosti s Reiki? Sama jsem na ně začala chodit, zajímali by mě vaše připomínky a zkušenosti smile díky moc všem!

Naše hlava je kulatá, aby myšlení mohlo měnit směr.
v červnu 09 2.IVF, // hjarta naskočilo, 4.8.09 revize sad , KET 24.11.09 zrušen, imunologie OK, příprava na 1.a 2.IUI stopnuta, 3.IVF prozatím u ledu, vypadá to na změnu CAR smile

Není tady

#2 3. 2. 2010 21:44

buchtuna
♥♥♥----
Místo: Střední čechy

Re: Reiki a anovulace

Já  chodila, bylo mi potom vdycky moc příjemně na duši i na těle, odpočatě.
Mám s tím jen samé dobré zkušenosti, přestala jsem chodit z osobních důvodů k teré jsem měla k tomu mistrovi co reiky dělal.
On mě i dost lákal abych si udělala první stupen¨, ale toho jsem se bála.
Jo a známá při jednom působení prý zažila astrální cestování

Není tady

#3 9. 2. 2010 16:36

Orcha
♥♥♥♥---
Místo: Praha východ

Ahojky, astrální cestování? Tak to si nedokážu vůbec představit. Osobně nevím, jak se k tomu stavět. Na to Reiki chodim, byla jsem tam asi 5x. Dneska jdu shodou okolnosti znova. Řeším to, že mi nejde otěhotnět. Paní mi masíruje chodidla, pak šíji i záda. Někdy to i dost zabolí, i když čím déle tam chodím, je to lepší. Cítím při tom nějaké teplo, občas mám pocit, že se mi motá hlava, ale opravdu nedokážu 100%tně říct, jestli to pomáhá nebo ne. Zatím těhu nejsem smile Beru do toho i homeopatika a řeším to samozřejmě i s doktory. Tak nevím....sháním informace, kde se dá, kdo s tím má jaké zkušenosti....každá hodina mě stojí 600,- Kč, takže člověk přemýšlí i nad těma financema smile

Naše hlava je kulatá, aby myšlení mohlo měnit směr.
v červnu 09 2.IVF, // hjarta naskočilo, 4.8.09 revize sad , KET 24.11.09 zrušen, imunologie OK, příprava na 1.a 2.IUI stopnuta, 3.IVF prozatím u ledu, vypadá to na změnu CAR smile

Není tady

#4 15. 3. 2010 11:50

Nikiniki26
♥♥-----

Já jdu příští týden na 1. stupeň na kurz, tak pak můžu poreferovat smile

Není tady

#5 16. 3. 2010 19:57

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Web

Orcha napsal(a):

Ahojky, astrální cestování? Tak to si nedokážu vůbec představit. Osobně nevím, jak se k tomu stavět. Na to Reiki chodim, byla jsem tam asi 5x. Dneska jdu shodou okolnosti znova. Řeším to, že mi nejde otěhotnět. Paní mi masíruje chodidla, pak šíji i záda. Někdy to i dost zabolí, i když čím déle tam chodím, je to lepší. Cítím při tom nějaké teplo, občas mám pocit, že se mi motá hlava, ale opravdu nedokážu 100%tně říct, jestli to pomáhá nebo ne. Zatím těhu nejsem smile Beru do toho i homeopatika a řeším to samozřejmě i s doktory. Tak nevím....sháním informace, kde se dá, kdo s tím má jaké zkušenosti....každá hodina mě stojí 600,- Kč, takže člověk přemýšlí i nad těma financema smile

Podívej se sem: http://www.cestazeny.cz/

Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí