Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 8. 2. 2010 14:16

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Strasne to boli.

smířit se s tím nemůžeš... odejít nemůžeš... takže ti zbejvá jen se trápit sad

víc možností nevidim - buď ho začni brát jakej je a nesnaž se ho předělávat (a netrap se tím) nebo odejdi...


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#27 8. 2. 2010 14:49

mayora
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 2. 2010
Příspěvky: 7

Re: Strasne to boli.

Kukačka napsal(a):

pokračovat...lidi se nemění. A že ho do toho přítelkyně nutila, pže ji to vzrušovalo..to je dobrá výmluva.

To je opravdu pravda. Rekli mi to ji znami se kterymi se o tom s tou pritelkyni bavili.

Není tady

 

#28 8. 2. 2010 14:57

Kukačka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4246
Web

Re: Strasne to boli.

já to nikomu neberu, ale jestli tebe to zrovna nevzrušuje, tak to není dobrý životní partner pro tebe. Je mi líto, že to zní tak blbě, myslím, že je to pravda.
Proč si tak málo lidí uvědomuje, že tohle jsou důležité věci?? Myslím tím kompatibilitu v intimní oblasti. Můžeš sebevíc milovat náruživého vyznavače sexu, ale těžko vám to bude klapat, když ty sama budeš zdrženlivější...umoříš se, utrápíš a přitom pro něj je to naléhavá potřeba jako pít a jíst. Nepochopíte se navzájem. Nemyslím, že by se to dalo naučit a stal se z toho zlozvyk - ze střídání partnerek, sexu s voyeurem a podobně.

Není tady

 

#29 8. 2. 2010 15:09

agewa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 2. 2008
Příspěvky: 4341

Re: Strasne to boli.

mayora napsal(a):

Kukačka napsal(a):

pokračovat...lidi se nemění. A že ho do toho přítelkyně nutila, pže ji to vzrušovalo..to je dobrá výmluva.

To je opravdu pravda. Rekli mi to ji znami se kterymi se o tom s tou pritelkyni bavili.

no ale pokud on na to přistoupil, zřejmě i jeho to vzrušovalo. jinak by to nedělal .

Není tady

 

#30 8. 2. 2010 15:48

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Strasne to boli.

Mayoro,jsi zoufalá a dělᚠzoufalé věci. Omlovᚠho,věříš nesmyslům,které ti teď připadají logické. Já ti rozumím a vůbec tě za to neodsuzuji,protože to dělá většina lidí,když zažijí něco podobného.Nedívᚠse na celou věc objektivně,protože jsi zamilovaná,hledᚠvšechny důvody,abys ses "ospravedlnila" proč mu odpouštíš. Podívej,udělej to co si myslíš,že je nejlepší pro vás- pro tebe,dítě,manžela.....ale nelži sama sobě a nekoukej na manžela jako na chudáka svedeného a donuceného k sexu ve třech: Protože takhle donutit by se nechalo rádo určitě 99% mužské populace. Třeba se naučíš žít s mužem,který tě bude celý život podvádět a zvykneš si na to......v poradně si s každým promluví psycholog o samotě,pak i společně...třeba se k něčemu dopídíte,jestli on bude upřímný.....ale upřímě? Nevěřím tomu.....a tebe i vašeho děátka je mi líto....


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#31 8. 2. 2010 17:34

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Strasne to boli.

mayora napsal(a):

Kukačka napsal(a):

pokračovat...lidi se nemění. A že ho do toho přítelkyně nutila, pže ji to vzrušovalo..to je dobrá výmluva.

To je opravdu pravda. Rekli mi to ji znami se kterymi se o tom s tou pritelkyni bavili.

Mayora, som žena, ale uisujem a, že ma v živote - a hlavne nie v sexe- nikto nedonútil k niečomu, čo som sama nechcela... Možno keby šlo o život dieaa... ale inak ažko. hmm V sexe nikto nevydrží - HLAVNE NIE 5 ROKOV! - robi to, čo nechce. Ver si, čomu chceš, ale nechci, prosím, aby tomu verili aj nezúčastnení žudia s odstupom.... dumbom


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#32 8. 2. 2010 21:15

mayora
♥------
Místo: Praha
Registrovaný: 3. 2. 2010
Příspěvky: 7

Re: Strasne to boli.

Nevim proc to vzniklo, ale asi jsem to spatne napsala. Nerikam, ze ho nutila a on se branil. Proste to chtela a on na to pristoupil. Je jasne, ze to delal doprovlone a byl za to rad. Mezi nami ktery chlap by nebyl.

Jinak v posteli nam to "myslim" klape velice dobre...

Není tady

 

#33 10. 2. 2010 14:02

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Strasne to boli.

Já myslím, že všechny podstatné informace máš. Rozhodnout co s tím musí v tobě uzrát.

Já bych zřejmě v tuto chvíli na tvém místě přestala řešit city. Začla bych se pomalu zajišovat. S pánem bych moc nepočítala a nespoléhala na něj.
Možnosti bydlení, prácem podnájmu, hlídání,

Nechce to zbrklé uvažování, ale opravdu racionálně zjistit své možnosti a cesty. To vůbec nemusí souviset s tvojí láskou k němu. Můžeš ho mít ráda klidně při tom až do smrti.To souvisí jen se tvou samostatností a zadními vrátky. Pak zmizí ta beznaděj.

Už ho neřeš, jestli co kde dělal rád, nebo ne, neplýtvej energií a dej ji sobě. Uvidíš, že se zase vyjasní, nemůžeš být pořád "dole" - to ani nejde smile

Není tady

 

#34 25. 1. 2018 14:01

Kajojinka
♥------
Registrovaný: 5. 6. 2017
Příspěvky: 14

Re: Strasne to boli.

Odejde te vždycky najde řešení, udělal to jednou udělal to znovu a to se tady u vás i potvrdilo. Vždyt už nemužete mít mezi sebou nebo spíš z vaší strany žádnou důvěru k němu

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů