Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 3. 2. 2010 12:03

Wiki
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 5. 2006
Příspěvky: 3988

Re: Partner mladší o 16 let

Selimo, jak píšeš, že tvůj "mladej" byl přístupem ke všemu "starší" jako ty - tak to jsem nezažila. Byl "mladší" po všech stránkách, a nemohla jsem si ho jaksi cenit tak, jak potřebuju u chlapa.

Je pravda, že i takový mohou být. Pokud bych cítila, že je v něčem "nade mnou", tak bych vůbec neváhala a vztah radostně a spontánně udržovala (v situaci autorky vlákna, ne já sama, já už jsem na to moc líná..big_smile )

Není tady

 

#102 3. 2. 2010 17:38

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Partner mladší o 16 let

Ten môj mal 15 rokov, keď mu zomrel otec, mama nemala veža peňazí a on obl nútený sa pretĺka prakticky sám od tej doby... a pretĺkanie mu teda išlo vežmi dobre, a bol nielen nadupaný pracovne, ale aj tak nejako žudsky - mal proste v tých 26tich odžité asi viac, ako iní o 15 rokov neskôr. stolt A oceňovala som (aj keď sme spolu nebývali..smile, že vedel vari, tušil, že jedlo sa nerozmnožuje v chladničke samo a upratovanie nebolo preňho sprosté slovo. big_smile Ale pri všetkých tých plusoch mal niekožko závažných mínusov, ktoré proste rozhodli; hlavne nedostatok komunikácie. hmm


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#103 3. 2. 2010 17:42

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Partner mladší o 16 let

Také si myslím, že někteří mladí lidé jsou mnohem zralejší než někteří -sátníci.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#104 3. 2. 2010 17:53

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Partner mladší o 16 let

stolt


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#105 3. 2. 2010 17:54

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Partner mladší o 16 let

co je komu do toho jakej je mezi partnerama rozdíl, kecat si do toho můžou jen oni dva.
A jak píše Pandorraa zralost člověka není o datumu narození.

Není tady

 

#106 4. 2. 2010 1:20

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Partner mladší o 16 let

Selima napsal(a):

Ten môj mal 15 rokov, keď mu zomrel otec, mama nemala veža peňazí a on obl nútený sa pretĺka prakticky sám od tej doby... a pretĺkanie mu teda išlo vežmi dobre, a bol nielen nadupaný pracovne, ale aj tak nejako žudsky - mal proste v tých 26tich odžité asi viac, ako iní o 15 rokov neskôr. stolt A oceňovala som (aj keď sme spolu nebývali..smile, že vedel vari, tušil, že jedlo sa nerozmnožuje v chladničke samo a upratovanie nebolo preňho sprosté slovo. big_smile Ale pri všetkých tých plusoch mal niekožko závažných mínusov, ktoré proste rozhodli; hlavne nedostatok komunikácie. hmm

Takze on byl tzv. ostarok - clovek, ktery je okolnostmi donucen predcasne dozrat.
Rychlene taky nejak nedokazu vstrebat a myslim, ze nektere minusy jsou prave dusledek rychleni, ale to je jenom muj problem. Proti gustu samozrejme zadny disputat. wink

Není tady

 

#107 4. 2. 2010 1:27

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Partner mladší o 16 let

ViktorkaLove napsal(a):

anais.de napsal(a):

Klubko napsal(a):

Aprill
snad tomu nevěříš, že měli skutečný zájem. Oni se pak baví tak ty "staré trubky"  to potěšilo, že o ně je ještě zájem  a občas proběhne i nějaká sázka kdo ji dřív "přefikne 
Aprill,
a myslíš, že mě "staré trubce" by šlo o něco jiného lol lol lol

To Klubko: presne tak, prece si s nimi nebudu vypravet o jaderne fyzice smile.

Nejdriv "fyziku", a pak "fyzicku", ne? reta

Neni nad vzajemne porozumeni. big_smile
A chlapecek by jeste i stoupl na cene, protoze skalp stare trubky se ceni vic, nez skalp nejake stejne stare spoluzacky. Aspon tak mi bylo vylozeno omladinou. A kdybys byla ctyricitka, byla bys jeste cennejsi ulovek. Ja abych na diskoteky radej ani nechodila. big_smile

Není tady

 

#108 4. 2. 2010 1:55

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Partner mladší o 16 let

Pandorraa napsal(a):

Sam, jsi bezva baba a chytla jsi to za správný konec.
Člověk nakonec vždycky dostane to, čeho se nejvíc odříká, takže ty si teď prostě jen prožiješ to svoje "tohle bych nikdy nemohla" a budeš o zkušenost bohatší.
A jak tě čtu, nepochybuji o tom, že to bude příjemná zkušenost smile

A tomu, že věkový rozdíl bude čím dál zřetelnější, tak tomu nevěř. Je to "kus od kusu". Když mi bylo čtyřicet, prožila jsem moc krásný vztah s osmadvacetiletým mladým mužem. Taky jsem se děsila dvanáctiletého rozdílu a tehdy jsem byla tak hloupá, že jsem to neustála. Po dalších pěti letech se mi znovu ozval a jsme dodnes velmi dobří a blízcí přátelé. Říká se, že muži nestárnou, ale i když on dnes ve svých třiačtyřiceti letech vypadá dobře, lidé mezi námi tak velký věkový rozdíl obvykle nehádají.

Takže si to nenech ničím kazit a užíj si to stolt

Vekovy rozdil bude casem cim dal tim min zretelny, protoze jak koukam kolem sebe, chlapi prave od jisteho veku strasne dedkovati a jdou do Duskovy figury v Pupendu, plesati a vubec. Rozdilu ve vzhledu bych se rozhodne nebala.

Není tady

 

#109 4. 2. 2010 6:31

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Partner mladší o 16 let

elena007 napsal(a):

Takze on byl tzv. ostarok - clovek, ktery je okolnostmi donucen predcasne dozrat.
Rychlene taky nejak nedokazu vstrebat a myslim, ze nektere minusy jsou prave dusledek rychleni, ale to je jenom muj problem. Proti gustu samozrejme zadny disputat. wink

Myslim si totez... predcasne "dozraly" se navenek jevi jako obdivuhodny, ale, ejhle, najednou (mozna az za dlouho, po letech...) nekde vykoukne ten "dusledek", ktery jaksi vyvazil predcasnou zralost. Nekdy je to panovacnost, majetnictvi, puntickarstvi, mozna pycha, ci snizena sebeucta...

Není tady

 

#110 4. 2. 2010 6:37

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Partner mladší o 16 let

elena007 napsal(a):

ViktorkaLove napsal(a):

Nejdriv "fyziku", a pak "fyzicku", ne? reta

Neni nad vzajemne porozumeni. big_smile
A chlapecek by jeste i stoupl na cene, protoze skalp stare trubky se ceni vic, nez skalp nejake stejne stare spoluzacky. Aspon tak mi bylo vylozeno omladinou. A kdybys byla ctyricitka, byla bys jeste cennejsi ulovek. Ja abych na diskoteky radej ani nechodila. big_smile

tummenupp tummenupp tummenupp Dik za pobaveni! Taky jsem to tak nejak pobrala mezi omladinou... El, a to vytucnene mam chapat jak? Ze by ti snad hrozilo, (ci svadelo te?) stat se vzacnou trofeji??? godlike

Není tady

 

#111 4. 2. 2010 8:33

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Partner mladší o 16 let

Ještě k těm starým trubkám... Fakt si tak v 31 letech nepřipadám lol lol

Wiki,
měla jsem partnera 37 let. Od takového se očekávalo, že už bude vědět, co od života. Nakonec se zjistilo, že jsou situace, kdy se chová jako 15ti letý chlapec, který od maminky požaduje stále důkazy své dokonalosti a potřeboval neustále dopovat seběvědomí.  A jeho matka mu neustále kecala do života, on jí neuměl rázně usadit slušným argumentem, že už není malý kluk a je nutné pupeční šňůru odstřihnout. Nedala mu prostě možnost pořádně dospět. U nich se tomu říkalo mateřská láska, výpomoc. Já tomu říkala patologická závislost. Stejný názor měla i moje psycholožka, kterou osobně bývalý partner navštívil. Takže o věku to fakt není.
Ala neprosto chápu a respektuji, že ty mᚠzkušenost jinou pussa


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#112 4. 2. 2010 8:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Partner mladší o 16 let

elena007 napsal(a):

Takze on byl tzv. ostarok - clovek, ktery je okolnostmi donucen predcasne dozrat.
Rychlene taky nejak nedokazu vstrebat a myslim, ze nektere minusy jsou prave dusledek rychleni, ale to je jenom muj problem. Proti gustu samozrejme zadny disputat. wink

Jeho "chyby" boli podža mňa skôr osobnostné. Ale až tak do hĺbky som to neanalyzovala. Potom dom mala jeden pokus s chlapíkom, čo naopak v 40tke býval u rodičov a odmietal dospie, a ja teda si prosím jednoznačne radšej ostarka. stolt Mamánkov rada prenechám druhým. Radšej "rýchlený" ako "omeškaný" či "zachladený"; ale ako hovoríš. proti gustu žiaden dišputát.

Upravil(a) Selima (4. 2. 2010 8:52)


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#113 4. 2. 2010 13:38

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Partner mladší o 16 let

ViktorkaLove napsal(a):

elena007 napsal(a):

ViktorkaLove napsal(a):

Nejdriv "fyziku", a pak "fyzicku", ne? reta

Neni nad vzajemne porozumeni. big_smile
A chlapecek by jeste i stoupl na cene, protoze skalp stare trubky se ceni vic, nez skalp nejake stejne stare spoluzacky. Aspon tak mi bylo vylozeno omladinou. A kdybys byla ctyricitka, byla bys jeste cennejsi ulovek. Ja abych na diskoteky radej ani nechodila. big_smile

tummenupp tummenupp tummenupp Dik za pobaveni! Taky jsem to tak nejak pobrala mezi omladinou... El, a to vytucnene mam chapat jak? Ze by ti snad hrozilo, (ci svadelo te?) stat se vzacnou trofeji??? godlike

Neee. Sestanctileteho fakt nechci, big_smile ale nemela bych tam chvili klidu. lol

Není tady

 

#114 4. 2. 2010 13:43

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Partner mladší o 16 let

Selima napsal(a):

elena007 napsal(a):

Takze on byl tzv. ostarok - clovek, ktery je okolnostmi donucen predcasne dozrat.
Rychlene taky nejak nedokazu vstrebat a myslim, ze nektere minusy jsou prave dusledek rychleni, ale to je jenom muj problem. Proti gustu samozrejme zadny disputat. wink

Jeho "chyby" boli podža mňa skôr osobnostné. Ale až tak do hĺbky som to neanalyzovala. Potom dom mala jeden pokus s chlapíkom, čo naopak v 40tke býval u rodičov a odmietal dospie, a ja teda si prosím jednoznačne radšej ostarka. stolt Mamánkov rada prenechám druhým. Radšej "rýchlený" ako "omeškaný" či "zachladený"; ale ako hovoríš. proti gustu žiaden dišputát.

Ten druhy byl zas zarazenej ve vyvoji. big_smile To taky nebyva terno.

Není tady

 

#115 4. 2. 2010 13:54

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Partner mladší o 16 let

Klubko napsal(a):

Ještě k těm starým trubkám... Fakt si tak v 31 letech nepřipadám lol lol

Wiki,
měla jsem partnera 37 let. Od takového se očekávalo, že už bude vědět, co od života. Nakonec se zjistilo, že jsou situace, kdy se chová jako 15ti letý chlapec, který od maminky požaduje stále důkazy své dokonalosti a potřeboval neustále dopovat seběvědomí.  A jeho matka mu neustále kecala do života, on jí neuměl rázně usadit slušným argumentem, že už není malý kluk a je nutné pupeční šňůru odstřihnout. Nedala mu prostě možnost pořádně dospět. U nich se tomu říkalo mateřská láska, výpomoc. Já tomu říkala patologická závislost. Stejný názor měla i moje psycholožka, kterou osobně bývalý partner navštívil. Takže o věku to fakt není.
Ala neprosto chápu a respektuji, že ty mᚠzkušenost jinou pussa

Klubko, ani ja se jako stara trubka necitim. Nicmene jsi od sestnactileteho kluka o patnact let starsi, to je temer dvojnasobek jeho veku, z jeho pohledu uz zadna mladice nejsi. big_smile

Stejnou zkusenost muzes mit i s jeste starsim chlapem, ale vetsina sedumatricatniku snad patologicky zavisla na matce neni.

Není tady

 

#116 4. 2. 2010 14:00

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: Partner mladší o 16 let

Eleno a tom to právě je, ne? Že ten život je tak rozmanitý a proto nic není správně, nic není špatně. Co funguje u jednoho, není pravidlem u druhého.


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#117 4. 2. 2010 14:24

elena007
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1622

Re: Partner mladší o 16 let

Klubko napsal(a):

Eleno a tom to právě je, ne? Že ten život je tak rozmanitý a proto nic není správně, nic není špatně. Co funguje u jednoho, není pravidlem u druhého.

Jasne, kdyz to funguje, neni co resit. Muj vyber se  taky par lidem zdal nerozumny a fungujeme, tak byl asi spravny.

Není tady

 

#118 4. 2. 2010 16:46

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Partner mladší o 16 let

Viktorka: Nekdy je to panovacnost, majetnictvi, puntickarstvi, mozna pycha, ci snizena sebeucta...

Jejda, Viki, ale toho všeho já vidím na svých vrstevnících tolik....... big_smile big_smile
Ke Tvému dotazu: nevím, kdo je ONA, na kterou se ptáš, ale já jsem já (připomnělo mi to Růžičkovou s jejím slavným: "doktora si vezmeš, jako že já se menuju já". big_smile  )
Nene, mladší obdivovatele kolem sebe mám, je to příjemné, ale nikdy jsem neřešila bydlení s nimi. Být Samanthou, vůbec bych neváhala. Myslím, že ona nemá co ztratit, a je hodně velký rozdíl mezi kluky z diskotéky a klukem, který o ni jeví zájem 3 roky.

A jak hezky píše Klubko, že se necítí ve svých 31 trubka, tak musím dopsat, že jako trubka se necítím ani já, ač značně starší. Nemít v dosahu (v dohledu) zrcadla, člověk by si ten věk vůbec nepřipustil.
A taky vidím, jako Elena, že chlapi jaksi "scházejí" rychleji, zatímco my, šikovné baby wink, můžeme hbitě využít kosmetických služeb a botoxu atd... tummenupp (když budeme chtít).

Upravil(a) Tercila (4. 2. 2010 17:22)

Není tady

 

#119 4. 2. 2010 17:17

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Partner mladší o 16 let

ViktorkaLove napsal(a):

elena007 napsal(a):

ViktorkaLove napsal(a):

Nejdriv "fyziku", a pak "fyzicku", ne? reta

Neni nad vzajemne porozumeni. big_smile
A chlapecek by jeste i stoupl na cene, protoze skalp stare trubky se ceni vic, nez skalp nejake stejne stare spoluzacky. Aspon tak mi bylo vylozeno omladinou. A kdybys byla ctyricitka, byla bys jeste cennejsi ulovek. Ja abych na diskoteky radej ani nechodila. big_smile

tummenupp tummenupp tummenupp Dik za pobaveni! Taky jsem to tak nejak pobrala mezi omladinou... El, a to vytucnene mam chapat jak? Ze by ti snad hrozilo, (ci svadelo te?) stat se vzacnou trofeji??? godlike

lol no to je hotovo, kam se to tu zvrhlo big_smile


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#120 4. 2. 2010 17:24

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Partner mladší o 16 let

Tak keď to vezmem takto, na spanie som mala o HODNE mladšieho - a asi sme si boli navzájom trofejami... lol Ale nič viac z toho nebolo. Aj tak to bolo pekné. Ja som tú diskusiu tuná brala akože NA VZAH.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#121 4. 2. 2010 17:27

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Partner mladší o 16 let

kolik je o HODNĚ mladšího vavissla


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#122 4. 2. 2010 17:29

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Partner mladší o 16 let

PPavlaa: kolik je o HODNĚ mladšího vavissla

O HODNĚ mladšího beru tak... o 25 let wink big_smile

Není tady

 

#123 4. 2. 2010 17:41

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Partner mladší o 16 let

tak na takovýho si musím ještě chvíli počkat, aby mě nezavřeli supermario


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#124 4. 2. 2010 17:43

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Partner mladší o 16 let

lol Tak to zasa nie... To by som vtedy bola mala skôr materinské pudy... dumbom Nepýtala som si občianku, ale podža rečí niečo medzi 12-16 rokov mladší.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#125 4. 2. 2010 17:47

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Partner mladší o 16 let

jsem babrák, já jen o 5 dudlikrodna mě ti se začínaj ti mladí kluci taky líbit čím dál víc lol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů