Oznámení

27. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

27. února : Jednoduchá kefírová buchta na plech. Rychlý recept zcela bez vajec!

21. února : Jak využít skořápky z vlašských ořechů? Odvar z nich dodá chybějící jód a pomůže i s kašlem

#1 29. 1. 2010 15:37

nasemami
♥♥-----
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 55

Nahlášení ,,havárie" vozidel - pojišovna

Dobrý den, měla bych dotaz - moje matka před cca čtvrt rokem couvala na parkovišti z řady vozů ven, zároveň couvalo druhé auto z řady naproti, prostě došlo k uknutí. Matka drcnula nárazníkem do předních dveří druhého auta. Ona i řidič toho auta se shodli, že škoda není vůbec žádná, na dveřích pán neměl ani šrám. Pán byl i tak trochu agresívní, proto matka nabídla, a klidně zavolá policii. To on odmítl, prý je po lékařském zákroku a není mu dobře. Podle matky i její spolujezdkyně si opravdu pán počínal trochu jakoby pod vlivem (léků?)  Nic se tedy nevyplňovalo, policie se nevolala. Včera přišel matce dopis od pojišovny- Oznámení o registraci škodné události, kde má matka zaslat podklady ke škodě, způsobené jejím vozidlem. Vím, že to není moc košer, ale chci se zeptat, jestli je nutné přiznávat, že na místě v tu dobu opravdu byla, mám obavu, že pán v tomto počasí si způsobil nějakou škodu na autě a tak hledá, kdo by mu to zaplatil. Je škoda, kdyby matka kvůli této ,,havárii" platila např. větší pojistku apod.  Děkuji

Není tady

 

#2 29. 1. 2010 16:01

clavel
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 833

Re: Nahlášení ,,havárie" vozidel - pojišovna

vzhledem k tomu, ze na miste nebyla policie, a zaznam o dopravni nehode nesepsali, tak nemusi. Staci aby odpovedela napr mejlem, ze neni vinikem nehody. Pak uz je otazkou, jestli druhy ucastnik nemel svedky. Nebo staci, aby odpovedela, ze na druhem vozidle nevznikla zadna skoda.
A nebo taky nemusi vubec reagovat. Pojistovna ho vyzve, ze se druha strana ke skode nehlasi, tak at doda sepsany zaznam o dopravni nehode.

Není tady

 

#3 30. 1. 2010 22:17

PINDULI
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 1. 2009
Příspěvky: 102

Re: Nahlášení ,,havárie" vozidel - pojišovna

Hlavně se zeptejte zda si to nevyfotili.... a nebo jestli to třeba nesnímala kamera..... protože si to klidně mohli nafotit a asi si opsali její SPZtku ne?

Není tady

 
NÁŠ TIP:

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů