Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 1. 2010 13:32

pet'ulule
♥------
Registrovaný: 22. 1. 2010
Příspěvky: 3

kašel

Mám syna 6let a každou zimou se " prokašleme ", vyzkoušeli jsme spoustu sirupů, čajů,odborných i babských rad, kašel přejde třeba na 3 dny a poté se pokašlávání opět objeví.Lékařská vyšetření jsou v pořádku.Má někdo podobnou zkušenost a poradí mi něco nového?smile

Není tady

 

#2 29. 1. 2010 15:14

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: kašel

Peule uvař malému čaj z kořene zázvoru. Má dobrou citronovou chu a oslaď to trochu medem. Mně strašně pomohl. Taky jsem užívala všelijaké sirupy peněz jsem nechala v lékárně až tohle mi pomohlo za pár kaček.

Není tady

 

#3 29. 1. 2010 16:36

Kara
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 220

Re: kašel

Se zázvorem souhlasím a nedám na něj dopustit, jen u dětí pozor na množství, i u dospělého člověka se doporučuje max 1 cm oloupaného kořene na litr vody, zázvor je pořádný driják! Doslazení medem a citronem jeho sílu sice zjemní, ale stejně. Držím palce, a jste jako rybičky!


Mohu být hruškou a hrát si s rojem vos...

Není tady

 

#4 29. 1. 2010 18:58

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: kašel

Je důležité zjistit, zda syna v krku něco dráždí,zda se jedná o kašel suchý, pak by to vyšetření nebylo až tak v pořádku, nebo je to v souvilosti se zimou. Myslím, že stěry na alergologii napoví, i tam bych hledala. Pokud se vrací, něco tam je /streptokok, stafylokok.../! Můj syn už pozná, že mu něco na mandlích chodí a babské rady nepomáhají.

Není tady

 

#5 29. 1. 2010 19:04

ivana52
♥♥♥♥---
Místo: Jeseníky
Registrovaný: 29. 1. 2010
Příspěvky: 369

Re: kašel

Dcera dává 4letému vnukovi VIRONAL, dá se sehnat na netu, zabere během dvou dnů wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů