Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 29. 1. 2010 20:05

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

Axi Viktorce: Jsi vulgární.

Myslíš, že tou Vanilčinou větou: pro někoho něco úžasného, co má rád stejně jako já myslela (zajisté) slušná Vanilka něco úúúúúplně jiného než (vulgární) Viktorka? va va
No, mně se nejvíc líbí ten rok narození big_smile - doufám, že jsem tím Vanilku nějak neurazila. neutral

Není tady

 

#52 29. 1. 2010 20:10

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

urazit Vanilku69?

To snad ani nejde.

Není tady

 

#53 29. 1. 2010 21:18

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

Vanilka: To snad ani nejde.

To je fajn. smile Víš, jak to je, někdo je na ten věk háklivý smile

Není tady

 

#54 29. 1. 2010 21:38

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

já jsem háklivá na máloco (jestlivá vůbec na něco).

A svůj věk si užívám, neměnila bych.

I když, být mi teď dvacet a mít své současné vědomosti a zkušenosti... bylo by to přinejmenším zajímavé

Není tady

 

#55 29. 1. 2010 21:41

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

Vanilka69 napsal(a):

já jsem háklivá na máloco (jestlivá vůbec na něco).

Fakt?


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#56 29. 1. 2010 21:47

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

Vanilka: A svůj věk si užívám.

Přesně tak! Říkávám, že je mi snad líp než v 25. smile

Není tady

 

#57 29. 1. 2010 21:54

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

Mě se líbí výraz "posluhovač". To snad ještě vypadlo ze slovní zásoby bývalého režimu, ne? Taky mě napadá, jak takový posluhovač při nevěře pomáhá...jestli třeba u toho dotyčným svítí big_smile


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#58 29. 1. 2010 21:55

Vanilka69
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2007
Příspěvky: 2669

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

no mě je rozhodně líp než v pětadvaceti, žiju teď jedno z mých nejhezčích období, když pominu dětství

Není tady

 

#59 29. 1. 2010 22:16

Olympia
Host

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

.

Upravil(a) Olympia (14. 4. 2010 18:46)

 

#60 29. 1. 2010 22:33

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

Zdravím  Zklami!
Já si v klidu peču chleby a ty tu víříš! tummenupp
Královská zábava  od prvního příspěvku.... Jak málo stačí  k tomu být zaškatulkován! A to hlavně těmi, kdo škatulky odmítají a přitom škatulemi jsou!    dumbom lol lol

A k tématu:  cool Nevěru odmítám , nevěrníky trestám. Ve volných chvílích  sbírám dříví na hranici a  namáčím biče  do slané vody...
Jo a můj život na dně bahňáku je nudný, úzkoprsý, ošuntělý.  Chodím se svěšenými zatrpklými koutky, občas tiše pláču za komínem, třesou se mi ruce  a špek na břiše. Nevydávám souvislé věty , jen skřeky- po nevěře  jsem fááákt děsně nešastná, protože jsem si ji řešila po svém a nikoliv podle  "zaručených "příruček "...... tongue

Není tady

 

#61 29. 1. 2010 22:50

Kaštanka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2009
Příspěvky: 869

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

majkafa napsal(a):

Někomu ta jeho věrnost silně leze na mozek. smile
Dostanu ban? big_smile

dostaneš možná banán smile
hele Majkafo, věrnost posiluje a regeneruje mozek tummenupp

Není tady

 

#62 29. 1. 2010 22:52

Kaštanka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2009
Příspěvky: 869

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

Fanny5 napsal(a):

[
Tomu se říká smysl pro diskusi. lollollol Proč chodíš na diskusní fórum, když chceš aby psali jen ti, co s tebou souhlasí. Zkus diktafon ...... namluv si tam svoji plamenou protinevěrníkovou řeč a pak si to pouštěj dokola, to bude stejné. smile

né, to né, to bych se nemohla účastnit lol

Upravil(a) Kaštanka (29. 1. 2010 22:53)

Není tady

 

#63 29. 1. 2010 23:28

Kaštanka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2009
Příspěvky: 869

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

Mikeš napsal(a):

A už to Zklamča myslela se založením tohoto vlákna tak či onak, vážně či nevážně, já si vždycky při zdejším vzplanutí bitvy mezi věrníky a nevěrníky vzpomenu na jednu starší písničku od Kabátů (jmenuje se "Hej moralisti"), kde se zpívá:

"Ten rozčílenej pán co plnou hubu keců má
Večer si to před spaním vesele udělá
Ta paní v černém byla nejvíce pohoršená
Nestačí ji jeden má to ráda se třema
Hej moralisti, jak se vám líbím

Každej a radši nejdřív koukne na sebe
Svatý nepatřej na zem, svatý patřej do nebe
Než začneš kázat, uvědom si co na sebe víš
Jsi stejnej jako my, akorát o tom nemluvíš
Klidně si mudruj, já se du vožrat"

big_smile big_smile big_smile

ty, co jsou proti nevěře, jsou moralisté?  a  a co ty ostatní, jak se jim říká.A do jaké skupiny patříš Ty? smile

Není tady

 

#64 29. 1. 2010 23:44

Kaštanka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2009
Příspěvky: 869

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

Proč někdo obhajuje nevěru ? 
Tak to nekapíštuju  big_smile

Není tady

 

#65 30. 1. 2010 7:23

xxxx
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 3804

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

zuzi777a napsal(a):

Zdravím  Zklami!
Já si v klidu peču chleby a ty tu víříš! tummenupp
Královská zábava  od prvního příspěvku.... Jak málo stačí  k tomu být zaškatulkován! A to hlavně těmi, kdo škatulky odmítají a přitom škatulemi jsou!    dumbom lol lol

A k tématu:  cool Nevěru odmítám , nevěrníky trestám. Ve volných chvílích  sbírám dříví na hranici a  namáčím biče  do slané vody...
Jo a můj život na dně bahňáku je nudný, úzkoprsý, ošuntělý.  Chodím se svěšenými zatrpklými koutky, občas tiše pláču za komínem, třesou se mi ruce  a špek na břiše. Nevydávám souvislé věty , jen skřeky- po nevěře  jsem fááákt děsně nešastná, protože jsem si ji řešila po svém a nikoliv podle  "zaručených "příruček "...... tongue

godlike tohle vlákno je fakt osvěžující stolt


dum spiro spero

Není tady

 

#66 30. 1. 2010 8:07

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

Kaštanka napsal(a):

Proč někdo obhajuje nevěru ? 
Tak to nekapíštuju  big_smile

To ja taky ne. Mozna by stalo za to, zamyslet se nad tim, cim ji nevernici "haji" nejcasteji: "Mnohe mi dala, posunula me vpred"...
Mne byl prvni manzel "odlouden", a chodil spavat k jine... a at se snazim jak chci, ani po tech 25-ti letech na jeho nevere nic pozitivniho nalezt nemuzu. Nikam vpred me nic neposunulo, naopak, prisla jsem o vsechno. O predstavu a naplneni "ciste" lasky, o sebejistotu a samozrejme dcera prisla o tatu. Takze pro mne co do obdarovavani neverou - o vsechno, co mi bylo mile, me obrala...
A co do posunu vpred - zadupala mne na dlouhou dobu hluboko do zeme.

Není tady

 

#67 30. 1. 2010 9:27

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

Tak já mám na nevěru krátký názor big_smile: kdo mě podvádí, ten si mě nezaslouží big_smile.

Není tady

 

#68 30. 1. 2010 9:48

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

To je sice hezke a pravdive..., ale od bolesti, kterou ti nekdo, s kym jsi v kontaktu (jakemkoliv, partner, pritel, spolupracovnik...) zpusobi tim, ze te treba podvede, te to neuchrani...
Aha? Toto je ono: Nevera je "fuj", protoze prvni, co zpusobi... je bolest! Ze pozdeji nekdo ma snahu najit na ni neco pozitivniho, tak jenom hleda "ucel", ktery by posvetil prostredky...

Není tady

 

#69 30. 1. 2010 10:00

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

Jasně, Viktorko, jen zlehčuji. smile
Všechny prožívané situace mají svoje fáze...

Není tady

 

#70 30. 1. 2010 10:15

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

ViktorkaLove napsal(a):

Kaštanka napsal(a):

Proč někdo obhajuje nevěru ? 
Tak to nekapíštuju  big_smile

To ja taky ne. Mozna by stalo za to, zamyslet se nad tim, cim ji nevernici "haji" nejcasteji: "Mnohe mi dala, posunula me vpred"...
Mne byl prvni manzel "odlouden", a chodil spavat k jine... a at se snazim jak chci, ani po tech 25-ti letech na jeho nevere nic pozitivniho nalezt nemuzu. Nikam vpred me nic neposunulo, naopak, prisla jsem o vsechno. O predstavu a naplneni "ciste" lasky, o sebejistotu a samozrejme dcera prisla o tatu. Takze pro mne co do obdarovavani neverou - o vsechno, co mi bylo mile, me obrala...
A co do posunu vpred - zadupala mne na dlouhou dobu hluboko do zeme.

kdo tě obral, milenka tvého ex ? neměl to být náhodou tvůj muž, kdo si měl být vědom toho, že má někde ženu, děti ? když už to teda bereš takhle ?
a jasně, ono to asi vždycky něco člověku vezme, minimálně iluze, rodinu .... ale že ti to nic nedalo nevěřím.


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#71 30. 1. 2010 10:18

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

Tercila napsal(a):

Tak já mám na nevěru krátký názor big_smile: kdo mě podvádí, ten si mě nezaslouží big_smile.

neber to jako rýpání, ale podobné názory slýchám od jedné kamarádky taky. plus x dalších o tom, že kdyby to ten její udělal, už by nikdy neviděl děti, možná ! když bude mít náladu by je zavřela do skleníku a on by se mohl přijít podívat jak rostou. a víš co ? její manžel ji příležitostné podvádí od doby, kdy spolu chodili až do dneška (dvakrát jsem tomu byla nechtěně svědkem)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#72 30. 1. 2010 10:25

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

Pavli, říkala jsem, že zlehčuji smile
Toto vlákno beru jako odlehčení smile.
Jéje, a svědkem? A čeho konkrétně? big_smile Tady u nás je svědků, kteří mě často vidí v mém autě s cizím chlapem wink, v kanceláři u mě často sedí kolegové, vodím se s nimi i za ruku - na náledí, když mám ty svoje vysoké kozačky, i jen tak z legrace mě chytí a nechtějí pustit a proudy lidí jdou proti nám, nebo mě obejmou běžně při konci pracovní doby, o společném kafi nebo obědech v restauracích ani nemluvím (jsme totiž výborná parta) - tady je svědků..... a nevěrná nejsem wink big_smile
Jo a dnes jedu se svým známým do prázdného baráku jednoho z mých kolegů, který je na víkend pryč  a dal mi klíče... ten můj  známý jede omrknout jeho elektriku... kdoví, co si kolegovi sousedi budou myslet big_smile - nejspíš to, co Ty - a že je ten známý sáákryš krásný mladý chlap!! big_smile big_smile

Upravil(a) Tercila (30. 1. 2010 10:37)

Není tady

 

#73 30. 1. 2010 10:28

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

Ronja napsal(a):

Mě se líbí výraz "posluhovač". To snad ještě vypadlo ze slovní zásoby bývalého režimu, ne? Taky mě napadá, jak takový posluhovač při nevěře pomáhá...jestli třeba u toho dotyčným svítí big_smile

Mezi zajímavé "posluhovače nevěry" řadím i svoji ženu. Ačkoli sama má na nevěru (zejména na moji big_smile ) velmi rázný a jednoznačný názor big_smile, tak když se před pár lety chtěla její vdaná kamarádka pelešit s milencem, celkem ochotně jí nabídla na víkend nᚠbyt, když my jsme odjeli na chatu...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#74 30. 1. 2010 10:30

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

PPavlaa napsal(a):

ViktorkaLove napsal(a):

... Takze pro mne co do obdarovavani neverou - o vsechno, co mi bylo mile, me obrala...
A co do posunu vpred - zadupala mne na dlouhou dobu hluboko do zeme.

kdo tě obral, milenka tvého ex ? neměl to být náhodou tvůj muž, kdo si měl být vědom toho, že má někde ženu, děti ? když už to teda bereš takhle ?
a jasně, ono to asi vždycky něco člověku vezme, minimálně iluze, rodinu .... ale že ti to nic nedalo nevěřím.

Ne milenka. Nevera. Obrazne, vis? A ze mi to "nic nedalo"... tak never, a co? Pokud mas potrebu si myslet, "ze mi to neco dalo", tak si to mysli, a "co mi to dalo", si vymysli... Ja totiz o nicem nevim...

Není tady

 

#75 30. 1. 2010 10:35

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: CHAT: Nevěra a její posluhovači

Mikeš napsal(a):

Mezi zajímavé "posluhovače nevěry" řadím i svoji ženu. Ačkoli sama má na nevěru (zejména na moji big_smile ) velmi rázný a jednoznačný názor big_smile, tak když se před pár lety chtěla její vdaná kamarádka pelešit s milencem, celkem ochotně jí nabídla na víkend nᚠbyt, když my jsme odjeli na chatu...

Tak, tak. Ale ja myslim, ze ve Zklamcine smyslu jsou "posluhovaci" nevery hlavne jeji ucastnici, a taky treba "nezainteresovani" obhajci...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů