Oznámení

10.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

10.června : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

24.dubna : Téměř bez práce: Domácí tymiánový chléb.

#1 26. 1. 2010 22:24

arquebus
♥♥♥----

zere pes kukurici?

Zere pes kukurici? Nebo spis muze se mu davat? Posledne ji vykadila v celku, uplne nestravenou tak si rikam jeslti ji muze vubec zrat.

Není tady

#2 27. 1. 2010 6:58

Vlaďka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VČ
Web

Re: zere pes kukurici?

.

Upravil(a) Vlaďka (27. 1. 2010 7:45)

Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.

Není tady

#3 27. 1. 2010 8:38

eva4444
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Česko

No, pokud chceš, aby se pes dožil vysokého věku nešetři na kvalitních granulích např. Eukanuba a občas může pejsek dostat na přilepšenou maso nebo konzervu pro psi.
Z kukuřice se mu nejspíš moc živin do těla nedostane. Teda ani si nedovedu představit v jaké formě by pes byl ochoten kukuřici jíst.

Není tady

#4 27. 1. 2010 8:48

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

Kukuřice se co vím dává hlavně taky králíkům,protože po ní pěkně přibývají na váze.big_smile

Není tady

#5 27. 1. 2010 10:30

mirka..
♥♥♥♥♥♥-

neni asi důvod, proč by ji nemohla.ale proč by pes měl žrát kukuřici??navíc esli ji vykadila vcelku, k ničemu ji to nebylo. je to krmivo pro býložravce,obsahuje hodně energie..v jaký formě jsi ji to vlastně dával?

Není tady

#6 27. 1. 2010 12:01

miaa
♥♥♥♥♥--

Co by nežral (ovšem předpokládám vařenou), ta moje snědla všechno, i špagáty od špekáčků. Pak jsem ji to tahala z huby, nebo odkuď až. Jedla chleba, ode mne vše.
Ale žeby vyslověně tím chtěla krmit psa, to by mne asi nenapadlo. To mám tu kukuřici sama raději.

Není tady

#7 27. 1. 2010 17:30

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥

Tak nejspíš záleží, jak který pes (nezávisle na rase). Asi jako když se říká "tisíc lidí, tisíc chutí".
Náš třeba nežral skoro nic jiného než granule, uvařené dobroty z masa a vajec a piškoty, jo občas hranolky. Ale nedotkl se nikdy čokolády (kamarádčin pes by se po ní utloukl), sýra, zákusků... a z chleba olízal máslo nebo sádlo či paštiku, ale střídku vzorně zanechal. Prodávanou "buvolí kůži" ignoroval naprosto, natož aby si ji hezky požvejkal big_smile, jak nám doporučoval veterinář. Když jsem ho na tyhle výrobky lákala, odvracel znechuceně hlavu big_smile.
Kukuřici sežral, pokud byla v konzervě nebo v uvařené polívce (určené pro něj).
A velké problémy mu dělalo větší množství kuřecího masa nebo játra.

Není tady

#8 27. 1. 2010 20:23

arquebus
♥♥♥----

No normalne ji krmin granulema Eukabuba tema primo pro nemecke ovcaky. Rano i vecer dostava tyhle granule s  konzervou, ale aby porad nezrala to same tak ji obcas uvarim ryzi s veprovym kolenem, nebo prave treba ryzi, zamicham do toho psi konzervu a aby mo mela "hezky barevny" tak ji do toho hodim i nejakou zeleninu. A prave jsem ji tam posledne zamichal nejaky mix kde byla krom mrkve, hrasku, kvetaku a brokolice i prave zminena kukurice.

jinak nas pes strasne miluje jablka. kdyz do jedne ruky vezmu maso a do druhe kus jablka tak vzdycky skoci po jablku. smile

Není tady

#9 27. 1. 2010 21:20

miaa
♥♥♥♥♥--

Jo, babičky vlčák miloval brambory-syrové a nejraději podhrabával základy domu. Neboj, co pes nechce žrát, to nebude a sám od sebe. Když jsem na svého psa zkusila nějaké granule pro psy, tak uměla přesně udělat kopičku toho, co odmítla sežrat. Je to už tak cca 17 let a mne se zdálo, že to tenkrát bylo něco jako směska. Připustila tenkrát pouze masové psí konzervy, granule prostě ignorovala.
Zato fungovala jako skvělý lux. Vše, co mne upadlo kdekoliv jakože z úst-drobečky a řekla jsem "ham", bylo hned v ní.

Není tady

#10 1. 11. 2012 20:31

lucka v.
♥♥-----

arquebus napsal(a):

No normalne ji krmin granulema Eukabuba tema primo pro nemecke ovcaky. Rano i vecer dostava tyhle granule s  konzervou, ale aby porad nezrala to same tak ji obcas uvarim ryzi s veprovym kolenem, nebo prave treba ryzi, zamicham do toho psi konzervu a aby mo mela "hezky barevny" tak ji do toho hodim i nejakou zeleninu. A prave jsem ji tam posledne zamichal nejaky mix kde byla krom mrkve, hrasku, kvetaku a brokolice i prave zminena kukurice.

jinak nas pes strasne miluje jablka. kdyz do jedne ruky vezmu maso a do druhe kus jablka tak vzdycky skoci po jablku. smile

Třeba v superprémiovce BC jsou jablka obsažená, psi po tom prý mají zdravý trávící trakt wink

Není tady

#11 26. 5. 2013 11:16

Anetka123
♥------

Kukuřice je alergen pro masožravce, to je pes, kočka atp. Kukuřice pes jíst nemůže, žádné masožravé zvíře...

Není tady

#12 9. 7. 2014 23:39

Petra88
♥♥-----

arquebus napsal(a):

Zere pes kukurici? Nebo spis muze se mu davat? Posledne ji vykadila v celku, uplne nestravenou tak si rikam jeslti ji muze vubec zrat.

pes tak isto ako aj clovek zje kukuricu ale ju nestravi

Není tady

#13 9. 7. 2014 23:41

Petra88
♥♥-----

Anetka123 napsal(a):

Kukuřice je alergen pro masožravce, to je pes, kočka atp. Kukuřice pes jíst nemůže, žádné masožravé zvíře...

niektory ludia su tiez masozravci a a mozu kukuricu ja sa idem po kukurici v konzerve aj zabit

Není tady

#14 10. 7. 2014 6:14

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha

Moje ji má moc ráda. Jen ji také vykadí vcelku.Stejně jako hrách. Ale mám dojem, že kukuřici stejně do krmiv přidávají.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí