Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 1. 2010 23:19

Romana.P
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 6. 2007
Příspěvky: 2090

Průjem

Ahoj, neporadíte mi někdo, prosím? Kocourek má průjem už asi dva dny. Z granulí to není, druhá kočka je v pohodě. Nevím, jestli něco nesežral, ale spíš ne. Ven nechodí. Přes víkend se bohužel k vetovi nedostanu. Děkuji.

Není tady

 

#2 23. 1. 2010 10:51

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Průjem

Já bych si teda ten čas udělala a k vetovi zašla, prootže se může dehydrovat a to je špatný. S průjmem trvajícím déle jak 1 den je proto potřeba něco dělat. Některý kliniky jsou nonstop, tak bych vyrazila.

Není tady

 

#3 23. 1. 2010 11:39

Romana.P
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 6. 2007
Příspěvky: 2090

Re: Průjem

Fidorko, jsem v práci až do 22h a zítra taky. Nemám komu říct.Ale už jsem asi přišla na to, co by to mohlo být. Koupila jsem jim nedávno takovou želvičku se šantou. Hrozně se s ní vyřádili. V noci mě probudila druhá kočka, jak si s něčím hraje, tak jsem rozsvítila a byla to želva rozcupovaná tak, že jí z břicha lezla taková bílá vláknitá vata.
Myslím, že když jsem včera zkoumala Bartíkovu stolici( jak se jen dalo), zdálo se mi, že v tom jsou jakoby piliny nebo právě nějaký vlákna. Akorát bych v tomhle případě čekal spíš zácpu.

Není tady

 

#4 23. 1. 2010 12:09

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Průjem

Romana.P napsal(a):

jakoby piliny nebo právě nějaký vlákna.

to můžou být paraziti, to nemusí být ta vlákna... kdy jste odčervovali?


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#5 23. 1. 2010 12:42

Romana.P
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 6. 2007
Příspěvky: 2090

Re: Průjem

Přiznávam, to jsem během posledních dvou let zanedbala neutral

Není tady

 

#6 23. 1. 2010 19:30

Romana.P
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 6. 2007
Příspěvky: 2090

Re: Průjem

Vzala jsem si na zítřek volno. Půjdu s ním k vetovi. Večer se budu snažit do něj dostat alespoň vodu. Mám strach, aby byl v pořádku.

Není tady

 

#7 19. 2. 2010 11:01

kamzik
♥------
Registrovaný: 22. 11. 2009
Příspěvky: 7

Re: Průjem

Dobrý den, ráda bych se vložila do diskuze, protože jsme s mickou prodělaly něco pododného...Každopádně vám doktor asi neřekne víc než že kočičku musíte odčervit..My kupujeme Profender a ten je super nebo Advocate..Stačí si ho koupit v lékárně. A propó, byli jste se někdo podívat na valentýna na výstavu koček ve vysočanech?!stolt

Není tady

 

#8 19. 2. 2010 15:31

Romana.P
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 6. 2007
Příspěvky: 2090

Re: Průjem

Tak odčervit jsme odčervili, ale nic se nezměnilo, navíc kočky nechodí vůbec ven, takže to odčervení zase až tak nutné nebylo. Na sonu nic nebylo, teplota také dobrá. Dostali jsme dietní kapsičky a injekci. Jediné, co se změnilo bylo to, že začal s chutí žrát i pít a byl veselý. Zapla Bůh. Ale jinak nic. Průjem už nebyl vodnatý, ale pořád to byl průjem. Ještě než mu nechat odebrat vzorek a krev na rozbor a následné léčení, které už jsem kdysi absolvovala a nikam nevedlo( opravdu ne laciná záležitost, zvl᚝ tady v Pze), jsem chtěla na radu kamarádky vet, vyzkoušet Probican a dietní granule Hills. Obojí jsem koupila u veta. Okamžitá změna! Jedeme to tedĄasi třetí den a má úplně regulérní hovínka. Jen nevím, jak dlouho ten Probican podávat.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů