Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 22. 1. 2010 15:46

Bercule
♥------
Registrovaný: 28. 5. 2007
Příspěvky: 24

kdy do práce

ahoj,mojí Natálce budou v červnu 3roky takže  mi končí v červnu i rodičovský příspěvek.Myslela jsem,že je tedy povinné dát jí od září do školky když ja už se pujdu zaevidovat na úřad práce a budu teda hledat práci.Kamarádka ale řikala,že do školky ji mužu dát ale až příští rok,že to záleží na mne a že když si najdu práci,že jí přak přednostně vezmou do školky.A taky jsem slyšela,že si mužu mateřskou (rodičovskou chcete-li) prodloužit o rok,že budu dostávat těch 3800 a můžu ještě zažádat o doplácení,abych na tom byla stejně(nebo podobně?)jako ted.proč by ale dělali nově tu mateřskou,zkracovali ji,když by pak každej přišel a řekl já chci ještě zustat doma a dávejte mi stejné peníze....mam v těch zákonech už bordel.Jsem s malou sama a práci nemam ani ještě žádnou domluvenou tak mam z toho hrůzu.

Není tady

 

#2 22. 1. 2010 16:00

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: kdy do práce

Bercule, do školky k zápisu určitě jdi. A práci si začni hledat dřív. Pokud můžeš zajisti si dopředu i hlídánído září. DO práce bys měla nastupovat den po dceřiných třetích narozeninách. Pokud je to v červnu pak mᚠještě dostatek času začít se zajímat o práci.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#3 22. 1. 2010 16:03

Bercule
♥------
Registrovaný: 28. 5. 2007
Příspěvky: 24

Re: kdy do práce

ja ale hlídání nemam,mam jedině rodiče a ty pracují a abych si platila někoho na hlídání to nepřipadá v úvahu

Není tady

 

#4 22. 1. 2010 16:08

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: kdy do práce

Tak to bude muset dopadnout tak, že se v červnu přihlásíš na pracáku a pokusíš se vydržet do září. Ale už do května si můžeš prohlížet nabídky práce, domlouvat si nástup na září a podobně. Ty už sis variantu rodičáku volila, nemyslím si, že by šlo následně požádat si o čtvrtý rok, ale tento dotaz ti urečitě zodpoví na sociálním odboru.

V dnešní době to s nabídkami práce, v určitých regionech není růžové, proto ti doporučuju se zajímat dříve. Když nic, tak aspon získᚠpřehled o svých možnostech.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#5 22. 1. 2010 16:14

Bercule
♥------
Registrovaný: 28. 5. 2007
Příspěvky: 24

Re: kdy do práce

ja už se zajímam ted,jsem z Mostu,je to tu hrozný a moje možnosti opravdu nejsou růžové,proto mne zajímala ta možnost prodloužit si mateřskou.

Není tady

 

#6 22. 1. 2010 17:23

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: kdy do práce

pak jedině druhé těhu


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#7 22. 1. 2010 18:09

Bercule
♥------
Registrovaný: 28. 5. 2007
Příspěvky: 24

Re: kdy do práce

bože to nééé smile neni ani s kym

Není tady

 

#8 27. 1. 2010 13:49

limetka
Letňátka 2008
Registrovaný: 11. 5. 2007
Příspěvky: 3793

Re: kdy do práce

Jitunka se také narodila v červnu, takže to máme stejné. Já už jsem si zvolila rodičovskou na 3 roky a na sociálce mi tenkrát řekli, že je to nevratné rozhodnutí, a to pořádně zvážím. Takže pokud už jsi tak učinila, tak je to definitivní. Takže se budeš muset přihlásit na ÚP. Já budu muset nějak vyřešit hlídání do toho září, protože bych měla nastoupit 4.6. zpět do práce. Nebo si dohodout neplacenou dovolenou, pokuď to půjde. Bude to zajímavé.. Držím Ti palce a tu práci co nejdřív seženeš! smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů