Oznámení

16.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

16.srpna : Co upéct z ostružin? Dvoubarevný suverénně snadný ostružinový koláč s drobenkou a mandlemi

14.srpna : Poprvé do školky aneb školka není bubák.

#1 22. 1. 2010 11:29

Orcha
♥♥♥♥---
Místo: Praha východ

Anovulační cykly x tradiční čínská medicína

Ahojte všechny babinetky, tak jsem tak brouzdala na babinetu a narazila jsem na tento článek http://www.babinet.cz/zobraz.php?6338 , je trochu delší, ale píšou tam o snížené schopnosti těhu a o důvodech této snížené schopnosti. Přijde mi to docela zajímavý. Chtěla jsem se zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenosti - myslím s tradiční čínskou medicínou? Pomohla některé z vás? V současné době mám nasazená homeopatika, takže míchat to s čínskou rozhodně teď nebudu, ale chci se spíš zeptat na vaše názory. Budu ráda za cokoliv, co souvisí s anovulačním cyklem. Díky moc a všem vám přeju brzké // dudlik mimísky smile

Naše hlava je kulatá, aby myšlení mohlo měnit směr.
v červnu 09 2.IVF, // hjarta naskočilo, 4.8.09 revize sad , KET 24.11.09 zrušen, imunologie OK, příprava na 1.a 2.IUI stopnuta, 3.IVF prozatím u ledu, vypadá to na změnu CAR smile

Není tady

#2 23. 1. 2010 9:56

sissi
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Zlínský kraj
Web

Re: Anovulační cykly x tradiční čínská medicína

Já tady těm medicínám..ani homeopatikům moc nevěřím..a neznám nikoho, komu by to pomohlo.

http://www.eticker.co.za/tickers/biry3bwt2bsoypzx.png
Tobiášek nar.2.3 52cm 3700g, 18m-89cm 12,7kg tongue 2roky-13.8kg, 16 zoubků

Není tady

#3 28. 1. 2010 15:38

Zuzii
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha

Orchi, já jsem zkoušela tradiční čínskou medicínu - kvůli myomu, co rychle rostl a taky, že se nám nedařilo. 3/4 roku jsem si denně vařila naprosto hnusnej čaj s čerstvým zázvorem, občas kombinovanej s ženšenem. Podařilo se mi otěhotnět, ale nedopadlo to sad Pak mu Dr. nasadila nějaký kuličky (tuším, že "zvelebení rumělkového pole" a "omílání říčních oblázků"?) a první povolený cyklus se zadařilo. Já jsem si to tedy ještě "posichrovala" reiki rodna, takže těžko říct, co z toho nakonec zabralo.
Každopádně léčba tradiční čínskou medicínou je finančně náročnější, zdlouhavá a vyžaduje pevnou vůli a přesvědčení. Na rozdíl od západní medicíny je ale ušitá přímo na míru a zabývá se podstatou problému. Tak hodně zdaru a brzy dudlik

PS: po celou tu dobu mi ten myom už nenarostl a teď po těhu se dokonce trochu zmenšil - operace tedy není nutná tummenupp a máme zelenou do dalších pokusů gloria

Upravil(a) Zuzii (28. 1. 2010 15:39)

Není tady

#4 3. 2. 2010 6:20

strix
♥------

Ahojte,
já musím přidat taky jednu zkušenost a to dobrou- měla jsem také anovulační cykly, v podstatě mi klasická medicína nic jiného, než hormony nenabízela.
Navštívila jsem ordinaci v Č.Budějovicích- tam se čínskou medicínou a neplodností zabývá MUDr.M.bernardová a MUDr.P.Hoffmann -a dostala 2 druhy nějakých bylinných tabletek- tuším že Jemnost nebeské víly a Zklidnění zčeřené hladiny...asi tak nějak. Udělají ti diagnozu podle konstituce a podle toho nasadí léčbu...není to tak, že by všichni dostali tuhle směs...
Takže já jsem dost spokojená- zabralo to!!!! Na čínskou medicínu nedám dopustit!

mějte se fajn, ať vám to vyjde!!!! S.

Není tady

#5 3. 2. 2010 16:29

Orcha
♥♥♥♥---
Místo: Praha východ

Zuzii napsal(a):

Orchi, já jsem zkoušela tradiční čínskou medicínu - kvůli myomu, co rychle rostl a taky, že se nám nedařilo. 3/4 roku jsem si denně vařila naprosto hnusnej čaj s čerstvým zázvorem, občas kombinovanej s ženšenem. Podařilo se mi otěhotnět, ale nedopadlo to sad Pak mu Dr. nasadila nějaký kuličky (tuším, že "zvelebení rumělkového pole" a "omílání říčních oblázků"?) a první povolený cyklus se zadařilo. Já jsem si to tedy ještě "posichrovala" reiki rodna, takže těžko říct, co z toho nakonec zabralo.
Každopádně léčba tradiční čínskou medicínou je finančně náročnější, zdlouhavá a vyžaduje pevnou vůli a přesvědčení. Na rozdíl od západní medicíny je ale ušitá přímo na míru a zabývá se podstatou problému. Tak hodně zdaru a brzy dudlik

PS: po celou tu dobu mi ten myom už nenarostl a teď po těhu se dokonce trochu zmenšil - operace tedy není nutná tummenupp a máme zelenou do dalších pokusů gloria

Ahoj Zuzii, děkuji za Tvůj příspěvek. Chci se ještě zeptat. Zaujalo mě, že si vyzkoušela Reiki. Můžu se zeptat, jakou s tím máš zkušenost? Já jsem na ní také začala chodit - byla jsem zatím asi 4x, teď 9.2. půjdu po 5.té. Musím říct, že zpočátku mě masáže dost bolely, ale potom to bylo lepší a lepší. Jsem zvědavá, jak moc špatná budu teď toho 9.2. smile Prosím, můžeš mi popsat, jak často si chodila, co Ti dělali a jak, myslíš, že ti to pomohlo? Mockrát děkuji! smile

Naše hlava je kulatá, aby myšlení mohlo měnit směr.
v červnu 09 2.IVF, // hjarta naskočilo, 4.8.09 revize sad , KET 24.11.09 zrušen, imunologie OK, příprava na 1.a 2.IUI stopnuta, 3.IVF prozatím u ledu, vypadá to na změnu CAR smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí