Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

  • Diskuse
  •  » Domov
  •  » kde máte doma uloženy cenné věci?

#1 20. 1. 2010 10:08

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

kde máte doma uloženy cenné věci?

Myslím třeba peníze, karty, šperky, doklady....
Myslím, že normálně je to téma mezi přáteli dost tabu. Ale tady se neznáme.
Máte trezor? Chráníte tyto věci proti krádeži, nebo proti požáru?

Napadlo mne to, když jsem četla zprávu, že jeden pán ukrýval celoživotní úspory ve starých botech. A žena mu je omylem vyhodila i s tím milionem.

Jak to máte vy? Trezor, nebo slamník?

Není tady

 

#2 20. 1. 2010 10:44

Sakura
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 4417

Re: kde máte doma uloženy cenné věci?

Amely, ja bych ti to klidne napsala, navic ziju v cizine a pochybuju, ze by me sem nekdo prijel vykrast. Problem je v tom, ze zadne cennosti doma nemame a penize mame v bance. smile Takze ja ti zadne dobre ukryty bohuzel neporadim.

Není tady

 

#3 20. 1. 2010 11:29

Petuli80
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 19. 3. 2008
Příspěvky: 1271

Re: kde máte doma uloženy cenné věci?

Amely, rekla bych, ze zalezi na veku. Pred lety jsme zjistili, ze deda s babickou si schovavaji nasporene penize ve skrini mezi povlecenim - podle me prvni misto, kam se zlodej podiva.
V moji generaci neznam osobne nikoho, kdo by nemel ucet, nebo mel nejakou vetsi castku penez doma. Vsechny penize mam na ucte. Kdyz je treba platit hotove, tak se stane, ze nemam v penezence ani vindru... Doklady a platebni karty mam normalne v penezence v kabelce/tasce ke kocarku. Nejcennejsi sperk jsou nausnice a ty mam v usich big_smile
Jedine vetsi penize doma jsou eura...na dovolenou je vymenime, vsechny neutratime, na dalsi zase vybereme atd...ty mame v kuchyni na nastence, abysme je nezasantrocili reta a taky aby je zlodeji snadno nasli a neobratili nam vzhuru nohama cely byt lol

Upravil(a) Petuli80 (20. 1. 2010 11:30)

Není tady

 

#4 20. 1. 2010 11:41

host5522
Host

Re: kde máte doma uloženy cenné věci?

My doma cenného nemáme nic, v hotovosti jen pár korun, tak na nákup jídla smile, šperky žádné - a doklady a kartu k účtu (na kterým stejně skoro nic není) bez zvlášního zabezpečení. Mám pár dobrých tipů na skrýš, ale rozhodně to tu nebudu psát, co když to někdy budu chtít využít big_smile Ale postel, skříň s prádlem atd. to fakt není.

Jinak je myslím omyl, že "se tu neznáme". Většina lidí sem chodí roky a pomalu o sobě trousí různé informace ..., takže kdo čte pozorně a pamatuje si, tak by určitě neměl problém někoho najít stolt Navíc to tu čte spousta lidí, kteří sem ani nenapíšou ...

Upravil(a) yellow108 (20. 1. 2010 11:44)

 

#5 20. 1. 2010 11:43

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: kde máte doma uloženy cenné věci?

Většinu na účtu, jen menší částku v teplých ponožkách v lyžácích. U mě je to dané tím, že nemám bankovní kartu a vybírám na přepážce (2 jsem ztratila, 1 zlomila a už na to fakt kašlu). Akorát mě teď díky tomuhle tématu napadlo, že zatímco blbých dvacet táců motám do ponožek, šperky mám vesele vystavené na toaletním stolku. Úhledně nastrkané ve šperkovnici tvaru kufříku. Takže stačí zaklapnout a jít.

Není tady

 

#6 20. 1. 2010 11:55

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: kde máte doma uloženy cenné věci?

Co se cenností jako je zlato atp.týká,ty představuje několik zlatých řetízků,náramek,prstýnky,mám je v doze či pověšené v ložnici,nijak zvl᚝ schované nejsou,mnohem horší ztráta by pro nás byla zničení fotek,rodinného videa atp. např.požárem.Ale to bohužel nemáme zvl᚝ okaučováno.

Hlavní peníze máme na účtech a dál se mi také nic prozrazovat nechce.

Není tady

 

#7 20. 1. 2010 12:21

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: kde máte doma uloženy cenné věci?

Po tom co nás vykradli a vzali snad vše co se dalo..Mám už bezpečnostní dveře!!!
Peníze už pouze na účtě,Zlato na sobě .karty u sebe.lol
proti požáru a vykradení lepší pojistky.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#8 21. 1. 2010 18:41

ajaE
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 7. 8. 2007
Příspěvky: 713

Re: kde máte doma uloženy cenné věci?

Trezor zabudovany do zdi!

Není tady

 

#9 21. 1. 2010 20:21

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: kde máte doma uloženy cenné věci?

Zlato a šperky v trezoru v bance, hotovost v kapse, karty nemám a jinak můžu nechat otevřeno lol

Není tady

 

#10 22. 1. 2010 7:14

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: kde máte doma uloženy cenné věci?

Na svých místech - protože to cenné, co doma máme, je běžné vybavení bytu (nábytek, kuchyně, běžné
el.spotřebiče)... prodejné? ... leda tak ve frcu, za pár babek... storstark

Není tady

 

#11 22. 1. 2010 11:11

dixina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 3. 2008
Příspěvky: 2750

Re: kde máte doma uloženy cenné věci?

Ty největší cennosti mám v dětských pokojích .-)

a teď vážně:
v trezoru v bance, peníze na účtu, kartu v peněžence (bez PINu samo .-) ), hotovost v kapse stejně jako Aneri.


Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem ŽIVOT. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij....!

Není tady

 

#12 22. 1. 2010 12:11

Klubko
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 7441

Re: kde máte doma uloženy cenné věci?

V hlavěsmile


"Osud zkouší nejvíce ty, které má nejvíce rád, aby z nich něco bylo."

Není tady

 

#13 22. 1. 2010 14:12

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: kde máte doma uloženy cenné věci?

Kdyby zlodej videl nas televizor, asi by na nej polozil tisicovku, at si poridime neco lepsiho. Nejvetsi cennosti jsou motorova pila a krovinorez z druhe ruky polozene na hadru v pokoji na zemi. Vloupali se k nam za ctyri roky uz trikrat a nejvetsi (jedina) skoda byly rozlamane okenice a okna. Vevnitr si na nas fakt nikdo nic nevezme big_smile

Není tady

 

#14 22. 1. 2010 15:47

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: kde máte doma uloženy cenné věci?

Kdyby zlodej videl nas televizor, asi by na nej polozil tisicovku, at si poridime neco lepsiho. tummenupp lol

Není tady

 

#15 22. 1. 2010 22:37

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: kde máte doma uloženy cenné věci?

Daniela S. napsal(a):

Vloupali se k nam za ctyri roky uz trikrat a nejvetsi (jedina) skoda byly rozlamane okenice a okna. Vevnitr si na nas fakt nikdo nic nevezme big_smile

tak to by mě hráblo. vaMě to stačilo jednou.Můžu  říct ,že si vzali i nádobí.(což nechápu)a takový bordel co udělali...dumbom
Nejhorší na tom bylo ..ani né to ,že vzali cenné věci.Osobně mi vadilo,že někdo byl v mém soukromí..že se mi hrabal ve věcech!! To je prostě hrozný pocit!!!


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 
  • Diskuse
  •  » Domov
  •  » kde máte doma uloženy cenné věci?
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů