Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#151 21. 1. 2010 17:10

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Teď mám zrovna ergo na zádech, protože žehlím a v batohu mám ještě rezervy - proto radši ergo vissla big_smile
JInak mám vždycky hrozný dilema kterej big_smile

Není tady

 

#152 21. 1. 2010 17:12

lischinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rakousko
Registrovaný: 30. 9. 2009
Příspěvky: 1387
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

No to si prave rikam taky, ze az toho jednou, treba vissla bude vic, co si jako vezmu, asi to sladim s oblecenim a zehleni chvalim, ja tu mam horu pradla a nikomu se do toho nechce usch a s manducou na brise to nejde, uz se tesim na zada tummenupp


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6nsgmfah4.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lfaxqk3cd.png

Není tady

 

#153 21. 1. 2010 17:52

hanysek291
♥♥♥♥---
Místo: Opava
Registrovaný: 6. 10. 2009
Příspěvky: 278

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Nazdar nosnice, mam dotazek. Před tydnem jsem si koupila z 2 ruky satek didymos indio se lnem delka 3,7. Puvodne to melo byt na batuzek, k tomu jsme se zatim nedostaly. Uvazy na bok me zatim nejak nenadchly a tak vazem na bricho dvojity kriz a kapsu. Zda se mi ale ze to indio je na kapsu a kriz jakoby moc hrube. Nebyl by lepsi nejaky bavlneny nebo hedvabny na leto o delce 4,2?
Jinak musim pochvalit Fi i Jancu i Lulu, satky jsou nadherne. Je to fakt nakazlive. Jeste cekam na navazany od Fi, ten se mi libi asi nejvic.


http://lbyf.lilypie.com/iuo4p2.png
http://lb4f.lilypie.com/1PmMp1.png
http://lb1f.lilypie.com/jo9up2.png

Není tady

 

#154 21. 1. 2010 18:16

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Hanýsku, tak nakonec to není ledově modré indio? smile Tak se pochlub, co jste nakonec pořídili smile
Dotazy určitě zodpoví větší zkušenářky stolt

Není tady

 

#155 21. 1. 2010 18:28

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Luli - já žehlím i s Maty na břichu vissla U těch Zaráckejch limitek mě hodně prdí, že udělají vždycky jen jednu. To prostě člověk nekoupí, ani kdyby se ztrhal wink Co se týče originalu, asi si ho objednám od Věrky na ND, aby ho přidala k další objednávce (bohužel objednávala tuším minulý týden a to jsem pros...pala lol)

Hany - Já asi taky moc neporadím. Jen z mý osobní zkušenosti jsou všechny Didy tuhý - než si je osobně zanosíš wink I když je z druhý ruky, taknějakou tu domácí péči potřebuje, takže válet se, válet se a válet se lol


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#156 21. 1. 2010 18:29

hanysek291
♥♥♥♥---
Místo: Opava
Registrovaný: 6. 10. 2009
Příspěvky: 278

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Pochlubila bych se, ale nejak neumim vkladat fotky. Je to bileindio se svetlounce modrou nitkou. z dalky je spis uplne bile. Ledove modre na me porad mrka :-). Uz jsem strasne moc neco chtela, takze jsem na zkousku vzala tohle, i kdyz barva neni podle me.


http://lbyf.lilypie.com/iuo4p2.png
http://lb4f.lilypie.com/1PmMp1.png
http://lb1f.lilypie.com/jo9up2.png

Není tady

 

#157 21. 1. 2010 18:35

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Doprkna, teď jsem zjistila, že Věrka má na ND Aubergine v 3,7 vissla Ach jo, mě se ty moje předsevzetí táááák hroutí dumbom


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#158 21. 1. 2010 18:40

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

hehe já se na ND našla i s půjčenýma medvědama na fotce big_smile


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#159 21. 1. 2010 18:43

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Takže kdybych chtěla original, tak Věrka mi ho objedná z Norska? To platí o jakékoli barvě?
vissla vissla vissla

Defi, taky jsem ještě donedávna žehlila s Teri na břiše, ale už přes tu obryni stáňu nedošáhnu a hlavně nevidím na prkno big_smile

Hany - dej [img]tady adresu obrázku[/img]

Není tady

 

#160 21. 1. 2010 18:46

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Fakt Jani? big_smile Uka big_smile

Není tady

 

#161 21. 1. 2010 18:56

Zuzanka007
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 21361

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Luli ja mam tez kratke rucicky na praci big_smile lol

Jani jj ukaz big_smile
Jinak Yonder naaaaadhera wink


http://lb2m.lilypie.com/sHnSp2.png
http://lb1m.lilypie.com/UHqmp2.png

Není tady

 

#162 21. 1. 2010 19:03

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Luli - SZ

Holky - co se mi stane, když si koupím tři Zary naráz? vissla Propadnu se do pekla? big_smile


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#163 21. 1. 2010 19:14

Zuzanka007
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 21361

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Myslim ,ze se neubranim takove malickate zavisti rodna ale fakt jen malickate tongue hele ,aspon napis jake smile
Jeee ja na to prisla ,ze ty jsi nekde narazila na akci 2+1 zdarma lol jestli jo ,jdu do toho taky lol


http://lb2m.lilypie.com/sHnSp2.png
http://lb1m.lilypie.com/UHqmp2.png

Není tady

 

#164 21. 1. 2010 19:28

Paulina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 10. 2008
Příspěvky: 2746

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Def-3 zary naraz, no to je aspon kuraz tummenupp godlike tak ja ted beru satky jako modni doplnek, kdyz uz teda nesleduju ty modni trendy, pac uz jenom premyslim, co si teda na sebe muzu koupit, aby mi to nevadilo pri vazani.
Jani-hod odkaz, kde jsi s medvedama...


http://lb3f.lilypie.com/Onpyp2.png
http://lb1f.lilypie.com/zzqHp1.png

Není tady

 

#165 21. 1. 2010 20:28

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

holky já nevím jestli můžu dát odkaz, nemám souhlas autorky, ale je to na ND, diskuze, najdeme se, Ostrava, str 132, asi uprostřed stránky v příspěvku od viviny - čímž ji děkzji za fota wink


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#166 21. 1. 2010 20:34

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Jani - už jsem tě našla a moc vám sluší tummenupp
Jen se přiznám, že mě úplně zarazilo, že se kamarádíš s nějakejma jinejma maminkama, než s náma lol lol Jsem si vás tady tak nějak všechny uzurpovala pro sebe lol


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#167 21. 1. 2010 20:37

bajaja
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 4862

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Jani ty se znas s vivi ? A nevideli jsme se treba uz na nejakem srazu ND ? ? ? ?


http://img524.imageshack.us/img524/9357/138io.jpg

Není tady

 

#168 21. 1. 2010 20:48

Zuzanka007
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 21361

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Jani moc vam to slusi big_smile medvedi fakt krasny stolt
Ja chci taky nejake "nosnice" pobliz grater tady snad nosi jenom Bajaja a i ta je taaak daleko ....
Ale dnes jsem nahlodala jednu kamaradku co ma rodit v breznu vissla ma pujcenou takovou tu silenou klokanku na kraliky hmm a tak jsem ji to statecne vymlouvala a doufam,ze jsem ji uvrtala aby tu vec vratila majitelce gloria a my dve spolu vyrazime v lete s satky ... treba smile


http://lb2m.lilypie.com/sHnSp2.png
http://lb1m.lilypie.com/UHqmp2.png

Není tady

 

#169 21. 1. 2010 20:50

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

no já k nim přišla jak slepý k houslím big_smile
byla jsem u Haničky zkoušet bundu a Vivi tam byla a pozvala mě k nim do Bejbáčku, to bylo před Vánoci
no a pak jsem se sešla ještě s jednou holkou, co tam jezdí a tak jsem jela a bylo to fajn, sice jsem byla jediná nekojící, no ale co
a jinak to bylo takhle poprvé , kde jsem byla


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#170 21. 1. 2010 20:52

bajaja
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 4862

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Jee a nechystas se na ten sraz v Bejbacku v unoru ? Ja jo big_smile

Zuzi jakepak daleko ???? Vzdyt je to 25km big_smile to ujdes i pesky za pul dne .... wink


http://img524.imageshack.us/img524/9357/138io.jpg

Není tady

 

#171 21. 1. 2010 20:55

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Def SZ, doufám, že jsem to nenapsala moc zmateně big_smile Jsem rozespalá z uspávání...
A propos snad už ses pro něco nerozhodla? big_smile Já chci taky 2+1.... a sejdeme se v pekleeee big_smile

Baji, včera se mi o tobě zdálo a mělas malou v Zaře candle smile Tak co, je to on, na kterej čekáš? nebo jsem prd sibyla?

Není tady

 

#172 21. 1. 2010 20:56

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

a kdy to bude ? já se tam tak rozkoukávala, Tobi byl taky celkem vyjukaný z tolika dětí, ale pojdu ráda, já to mám kousek
chtěla jsem jít i na to úterní vázací odpoledne ,ale musím počkat až se zahojí ruka

Upravil(a) janabas (21. 1. 2010 20:59)


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#173 21. 1. 2010 21:00

bajaja
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 4862

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

lulana napsal(a):

Baji, včera se mi o tobě zdálo a mělas malou v Zaře candle smile Tak co, je to on, na kterej čekáš? nebo jsem prd sibyla?

Prd lol lol lol lol

lalallalaaa budeeee to jineeej big_smile


Jani, tak ja ti dam vedet, az se domluvi termin smile melo by to byt nektery unorovy vikend.


http://img524.imageshack.us/img524/9357/138io.jpg

Není tady

 

#174 21. 1. 2010 21:02

Zuzanka007
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 21361

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

To by me bolely nozicky reta
Holky kde mate ten sraz? To je Ostrava?

Tak ja uz vim jakou Zaru chci big_smile


http://lb2m.lilypie.com/sHnSp2.png
http://lb1m.lilypie.com/UHqmp2.png

Není tady

 

#175 21. 1. 2010 21:02

bajaja
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 4862

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

janabas napsal(a):

a kdy to bude ? já se tam tak rozkoukávala, Tobi byl taky celkem vyjukaný z tolika dětí, ale pojdu ráda, já to mám kousek
chtěla jsem jít i na to úterní vázací odpoledne ,ale musím počkat až se zahojí ruka

tam byva Vivi nebo Magda, ze jo ? Obe jsou hrozne fajn smile


http://img524.imageshack.us/img524/9357/138io.jpg

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů