Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#126 21. 1. 2010 11:00

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Silwi, napíšu ti to za chvíli jo? Podle toho jak se mi podaří koník a batoh. Vydrž smile

Není tady

 

#127 21. 1. 2010 11:15

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Fi my máme fajn pošťačku, zná nás , jezdí do těch našich končin autem kolem 1-2


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#128 21. 1. 2010 12:33

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

ufuf, téda, jsem zpocená a udejchaná, jak kdybych tu měla čističe bazénu wink

tak koník na bok je pohoda, to je přesně to, co potřebuju, když zazvoní pošťačka s tím, že si mám jít 4 patra dolů pro rekomando. Akorát na to je ten šátek zbytečně dlouhej, no vlastně 4,7 je vůbec dýlka, kterou už teď moc neocením, tak zas na druhýho prcka u KsK apod.
Kříž na bok už není tak úplně pohotovostní úvaz, ale na nějaký to poponášení a lehký úkony v domácnosti je dobrej.
Batoh byl pro mě vyšší dívčí, myslím že chvílema by to sociálka neviděla ráda, tady mám teda rezervy značný a musím trénovat. Myslím že Manduka je v tomhle nepřekonatelná, ale třeba zase na výlety bude Sam raději v šátku, protože se bude dát uvázat výš a uvidí dál, zvlášť když ho ponese táta.

Sillwi, upřímně? Můj názor - pokud máš Manduku, máš v ní všechno co potřebuješ. Ale pokud si chceš udělat radost malým fetišem, kup si šáteček, chvíli ti bude dělat radost a pak ho můžeš vyměnit za další anebo ho prodat.

Není tady

 

#129 21. 1. 2010 12:38

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Fi, diky. To je prave to, ze by to nebylo kvuli Danymu, ale kvuli mne smile Myslim, ze Daneckovi je sumafuk, jestli je v satku nebo v Manduce. Tedy pokud se zlepsenim chuze neodzvoni i manduce big_smile big_smile

Není tady

 

#130 21. 1. 2010 13:08

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

já to budu mít tak- doma jednoznačně manduca,Tobi vidí na zemi hračku a chce za ní, takže nandávání a vyndávání co pár minut bych v šátku asi nedala, na delší vycházky šátek- tam spí a já mám v šátku leší pocit tělo na tělo

a yonder je doma vissla, je krásný wink

Upravil(a) janabas (21. 1. 2010 13:09)


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#131 21. 1. 2010 13:10

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Holky na ND se vydražilo Leo tyrkys 4,7 za 1450 va nový v týhle dýlce stojí 2050... 1450 mi přijde moc na dva roky starý s vytaženou nitkou..

Není tady

 

#132 21. 1. 2010 13:14

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

janabas napsal(a):

já to budu mít tak- doma jednoznačně manduca,Tobi vidí na zemi hračku a chce za ní, takže nandávání a vyndávání co pár minut bych v šátku asi nedala, na delší vycházky šátek- tam spí a já mám v šátku leší pocit tělo na tělo

a yonder je doma vissla, je krásný wink

no jednoznačně u nás taky vede Manduka. Ale uvádí mě v šílenství, když potřebuju rychle nandat Sama dovnitř a zjistím, že mám přeštelovaný popruhy, protože večer nosil manžel. A tak jsem dokonce jeden čas uvažovali i nad druhým nosítkem. Ale myslím že nákup týhle utěrky to řeší lol když budu rychle potřebovat Sama poponést, udělám uzel na bok a jdu, aniž bych štelovala v rychlosti popruhy wink

Není tady

 

#133 21. 1. 2010 13:14

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

no to jsem zvědavá za jakou cenu se vydraží ti medvědi

no a tady je náš přírustek, všem zkušeným nosnicím se omluvám za úvaz , ale se stehem v dlani se nedá skoro vůbec utahovat, takže to máme volné, ale jen pro ukázku wink
http://img5.rajce.idnes.cz/d0507/3/3020/3020685_d79349c4b41e3ce14d3346a8b0b0d02f/images/IMG_7614.JPG

Upravil(a) janabas (21. 1. 2010 13:55)


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#134 21. 1. 2010 14:31

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Jani, ten je teda nádhernej hjarta  Takovej taky do levandulova trochu nebo se mi to zdá? Tobimu se tam evidentně líbí smile

Není tady

 

#135 21. 1. 2010 14:36

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

lehce levandulový nádech má, no a hned mi v něm usnul, já ho chtěla na rychlovku jen vyfotit a pak hodit do pračky, ale zatím pořád spí


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#136 21. 1. 2010 14:40

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

No vypadáte v něm moc pěkně, a to je ještě myslím přesvícená fotka, zkus ho ještě blejsknout na denním světle u okna.
Jinak je to krásnej odstín, takovej baby-powder smile tummenupp

Není tady

 

#137 21. 1. 2010 14:47

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

a jakej je na omak, je ten vzor tak nadejchanej jak se říká?

Jakou máš dýlku?

Není tady

 

#138 21. 1. 2010 14:47

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

jjj, zkusím fotnout až přijde manžel


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#139 21. 1. 2010 14:49

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

mám 4,7, na Ksk uvnitř to mám akorát
na omak je příjemný , vypadá jako dobře zanošený, vůbec není tvrdý


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#140 21. 1. 2010 14:59

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Jani, je krasnej. Takova barva by se mi libila!

Není tady

 

#141 21. 1. 2010 15:30

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Tak jsem dneska zkoušela batoh pro změnu s mauve smile Bylo to už trošku lepší a to hlavně díky tomu, že mauve je asi z pračky kratší (jinak má stejnou velikost jako gekoni). Taky se dotahuje líp než gekoni. To přisuzuju vzorku, protože gekonci jsou hladký smile Ale chce to ještě hodně hodně cviku, víc jsem bohužel dotáhnout nemohla, protože Teri při náhozu upustila dudlík za záda, takže nás celou dobu experimentu tlačil big_smile Tak jsem jí nechtěla mučit ještě víc big_smile
Takže jdu ještě po nějakým kraťásku na batoh smile takže kdyby se chtěl někdo něčeho krásnýho zbavit vissla A ještě jeden poznatek - pro začátečníky je určitě lepší nejen krátký šátek, ale taky pruhovaný s rozdílnými kraji stolt
http://img5.rajce.idnes.cz/d0507/3/3000/3000769_84d6d5d412496638d8aefe21b6da9892/images/IMG_7997.JPGhttp://img5.rajce.idnes.cz/d0507/3/3000/3000769_84d6d5d412496638d8aefe21b6da9892/images/IMG_8002.JPG
Omluvte strhaný a upocený výraz nosičky - dalo mi to zase dost zabrat big_smile big_smile

Není tady

 

#142 21. 1. 2010 15:48

Paulina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 10. 2008
Příspěvky: 2746

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Luli, Jani, Fi-krasne satecky jste poridily tummenupp Ja sem bohuzel prisla o Indio hmm Moc zajemcu bylo, takze priste objednavat primo z Nemec. Tak se uklidnuju, ze proste nemel byt nas cool


http://lb3f.lilypie.com/Onpyp2.png
http://lb1f.lilypie.com/zzqHp1.png

Není tady

 

#143 21. 1. 2010 16:12

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Fido - safra ta Infinity je ale hezoučká tongue Ale já už mám rozhodnuto, nejspíš půjdu do Candy, nějaký delší (zvažuju 4,7 aby mohl uvázat i O.) a pak bych vzala kraťase original stolta  doma provedla nějakej experiment, třebas s podobnou barvou jako aubergine by to mohlo vypadat pěkně. Nebo že bych vzala rovnou krátkej aubergine? Hele to je na prd, já se vždycky rozhodnu, pak se podívám na jinej a hned bych ho chtěla. Mmch, třebas i ten lemongrass je docela pěknej wink

Jani - Yonder je moc hezkej stolt

Sill - myslím, že takovej kraťas, kterým uvážeš rebozzo na bok je pro poponášení chodícího dítka ideální wink Máš ho celou dobu uvázanej na rameni, dítko jen strkneš dovnitř, dotáhneš jedním pohybem a jdete wink Člověk ho v tom jednou rukou jakoby jistí, ale ten šátek v tom hodně pomáhá stolt

Pauli- nesmutni, přijdou další, hezčí a levnější stolt

Fido - ještě k těm cenám, já na to koukám i na TBW a prostě ty ceny nepadají a nepadají. Nechci nikomu nasazovat psí hlavu, ať si každej prodá za kolik mu to další koupí, to je mi jedno. Ale sama za sebe, radši ty tři kila navíc díám a budu mít šátek novej a zaručeně v pořádku wink Když je cena dole o litr, tak už je o čem uvažovat... pro mě teda smile
Ach jo, musím jít vydělat nějakou kačku, abych měla na šátky tongue


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#144 21. 1. 2010 16:23

lischinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rakousko
Registrovaný: 30. 9. 2009
Příspěvky: 1387
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

No ja jsem z prochazky zpatky a tahne me to do Jade mild, i kdyz Def uvazuju taky o candy tongue ale nevim jestli je to to prave orechove pro me, ale je uzasny stolt
Akorat nevim jakou delku 5 ? Luli psala jsi, ze pro zacatecniky kratsi ? Tak je ta 5 ka moc dlouha?
Poradit gloria

Holky satky jsou nadherne a Jani sedne vam to, Luli jak by smet a Fidor ukaz se taky se Samem smile


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6nsgmfah4.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lfaxqk3cd.png

Není tady

 

#145 21. 1. 2010 16:24

lischinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rakousko
Registrovaný: 30. 9. 2009
Příspěvky: 1387
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Pauli, no skoda, ale ty si vycihnes jiny, jo a indio me taky laka, tady uz nejaka prirodni barva, at se to hodi ke vsemu, prece nemuzu mit doma komin satku, ne? lol dumbom


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6nsgmfah4.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lfaxqk3cd.png

Není tady

 

#146 21. 1. 2010 16:32

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Lischi, ale můžešm ale můžeš lol Ty nej experti jich mají doma přes 40 lol lol
Co se týče délky, šla bych podle konfekční velikosti... na 38 bude stačit 4,2. Já mám třebas mezi 36 a 38 a vážu s Didy 4,7 protože mám radši uzel na břiše lol Ale s 4,2 uvážu to samý v pohodě, jen je uzel na zádech (není to nic špatnýho, jen jsem prostě na bouli vepředu zvyklá lol)
U tý Zary zvažuju...spíš delší, aby sedl i O, ten třeba KsK s 4,2 už neuváže hmm


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#147 21. 1. 2010 16:38

lischinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rakousko
Registrovaný: 30. 9. 2009
Příspěvky: 1387
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

lol jojo kdyz ony se ty satky fantasticky skladujou vissla
takze ja mam normal 38, ale vzhledem k tem mym 10 kilum nadvahy po porodu, mam 40 tak a ted teda jakou tu velikost?
Chce vazat i muj chlap a klidne do syte ruzovy to mi odsouhlasil lol tak ted je to dilema kapitulation


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6nsgmfah4.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lfaxqk3cd.png

Není tady

 

#148 21. 1. 2010 16:41

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Lischi - tak to bych šla určitě do 4,7 wink Bude ti asi jako mě 4,2 řekla bych. Myslím, že 5,2 už by bylo hodně dlouhý (a navíc se k nám asi ani nedováží)


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#149 21. 1. 2010 16:48

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Lischi, já myslela, že je lepší kratší pro baťůžkáře-začátečníky big_smile

Def a kde koupíš Original? mě se strašně líbí ta limitka černo-růžovej gloria To by šlo nabarvit z tohodle viď?

Není tady

 

#150 21. 1. 2010 17:01

lischinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rakousko
Registrovaný: 30. 9. 2009
Příspěvky: 1387
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Luli,aha dumbom ale dobre vedet wink
Luli, ktery satek mas ted na sobe? lol


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6nsgmfah4.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lfaxqk3cd.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů