Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#76 20. 1. 2010 16:30

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Holky, ja myslela, ze jsem se satkem kvuli manduce uz rozloucila. Ale vy mi delate takove chute... Vcera jsem normalne smirovala ND a nasla jeden Didy, zanosenej indio extra pistacii... mozna uz je pryc, nevim, ale jsem v pokuseni!!!!!!!!! Jen nevim, zda zvladnu vazat chodici dite sad Drive nez na jare bych satek nepouzivala a Dany uz ted projde tak 2m sam...

Není tady

 

#77 20. 1. 2010 16:40

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Jani - no právě, to mě taky zarazilo, že se neleskne va čekám na někoho zkušenějšího až se vyjádří (Baji, Heri vissla). Dokonce jsem i kontrolovala cedulku a je tam vážně 30%silk, takže podvod to nebude. Ještě mě napadlo, jestli s tím nějak nepohlo to barvení. Asi je to tím barvením...na ND v galerce se ty levandule předi jen lesknou.
U mě je to maličko vidět jen an tý fotce, jak visí na postýlce wink

Zuzi - no, mě to vůbec nedošlo lol Ona se probudila, tak si říkám, že jí tam hned šoupnu, páč spala jen chvíli, tak třeba se dospí. A už při nandavání to byl jekot lol Tak tam pobyla asi minutku a šup s ní ven, s hladounem jedním lol


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#78 20. 1. 2010 16:50

Paulina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 10. 2008
Příspěvky: 2746

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Tak ja sem dnes neodolala a objednala nase prvni Indio Loden, jsem zvedava.


http://lb3f.lilypie.com/Onpyp2.png
http://lb1f.lilypie.com/zzqHp1.png

Není tady

 

#79 20. 1. 2010 18:46

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Definitiv napsal(a):

Fidor - no jen tipuj tongue Nakonec jsem to usmlouvala na USPS, takže chtějí pouhých 83 dolarů roll no co, je to jednou za čas, tak si to holt dovolím tongue

83 ďolíků je náhodou slušný, pod míň už se ndostaneš..

Definitiv napsal(a):

Baji - dolar za 25? lol Tybláho, to je vejvar lol Já se do toho snad taky pustím lol

ti říkám, že se to musí vyplácet, když to tak "jede". Člověk tady vymějšlí jak přijít s něčím objevným a příjemným, co by mu vydělalo nějakou kačku nebo spíš jinou měnu a zatim je to tak jednoduchý lol

Není tady

 

#80 20. 1. 2010 18:49

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

sillwan napsal(a):

Holky, ja myslela, ze jsem se satkem kvuli manduce uz rozloucila. Ale vy mi delate takove chute... Vcera jsem normalne smirovala ND a nasla jeden Didy, zanosenej indio extra pistacii... mozna uz je pryc, nevim, ale jsem v pokuseni!!!!!!!!! Jen nevim, zda zvladnu vazat chodici dite sad Drive nez na jare bych satek nepouzivala a Dany uz ted projde tak 2m sam...

No já jsem úplně nemocná. Jsem si myslela že jsem si tuhle "dětskou infekční nemoc" prodělala už na jaře a recidiva je tady lol a s ještě větší intenzitou lol Moje vůle dokonce selhala tak ukrutně, že jsem obratem skočila po jedný Zaře infinity a už se mi něžně převaluje v bubnu pračky cool

Na tu extra pistácii jsem koukala taky, ale nešla by mi k pleti lol

Není tady

 

#81 20. 1. 2010 19:23

sillwan
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 7705

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Fi, tak Ty mi jeste prilejes olej do ohne, jo?big_smile

Není tady

 

#82 20. 1. 2010 20:27

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Fi ty už taky ? lol no to je fakt infekční tongue
Pauli a Loden je jaká barva ?


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#83 20. 1. 2010 20:35

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Definitiv napsal(a):

Fidor - no jen tipuj tongue Nakonec jsem to usmlouvala na USPS, takže chtějí pouhých 83 dolarů roll no co, je to jednou za čas, tak si to holt dovolím tongue

Def, na fotkách nevidím jaký máš oči, ale podle téhle fotky, která je jakž takž na světle http://definitiv.rajce.idnes.cz/Matylda … G_7122.JPG bych řekla že máš chladnej podtón pleti, popelavě hnědý vlasy, opaluješ se dobře?
Pak by ti měly sednout tyhle barvy (převedeno na Ellevill):
Raději Mild nebo Candy než Mauve
Radši terracotta než curry
radši aubergine a lavender než purple
z modrý palety pak radši infinity a deli než yonder
niike než ocean
radši chocco než natur
radši forest než fresh nebo spring

no ale já nejsem profík, takže to neber úplně vážně, pokud jsem tě zrovna zklamala. Mě když ségra říkala co mi sluší, tak to byly barvy, který bych si tehdy dobrovolně na sebe nevzala, třeba petrolejová nebo hořčicová va a naopak mi pohanila oblíbený barvy dumbom

Není tady

 

#84 20. 1. 2010 20:39

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Fi já chci taky otipovat , prosím


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#85 20. 1. 2010 20:39

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

sillwan napsal(a):

Fi, tak Ty mi jeste prilejes olej do ohne, jo?big_smile

no ale tím končím, to jen tak abych se ukojila a byla IN tongue lol lol

Není tady

 

#86 20. 1. 2010 20:49

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

janabas napsal(a):

Fi já chci taky otipovat , prosím

taky mám mluvit řečí ellevill, nebo stačí že jsi (asi) zimní typ? wink

už nemáš přístupný album, ale co si tak pamatuju, tak jsi taková sněhurka smile a těm sluší pěkný sytý barvy a ledový pastelový.

Upravil(a) Fidorka (20. 1. 2010 20:51)

Není tady

 

#87 20. 1. 2010 20:56

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

ale pamatuješ si mě dobře, takže yonder by mi měl slušet ne ?
jinak jestli chceš tak mrkni na fotky, máš SZ
zaheslovat jsem musela jinak na ně koukal celý magistrát a to nechci je to jen pro rodinu a kamarády


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#88 20. 1. 2010 20:58

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Pauli big_smile Po Lodenu jsem dneska pokukovala celý den gloria Hrozně se mi líbí smile Ale když už mám gekony v přesně stejným složení... gloria Ale zase aspoň jedno indio prostě potřebuju big_smile Dej mi pak určitě vědět, jaký je stolt Určitě bude tummenupp a já neodolám rodna A jakou délku sis vzala? 5?

Sillwan, aspoň bude malej třeba hezky spolupracovat, když už ťapká  big_smile Vyskočí ti na záda jedna radost tummenupp

Def, tak mě se moc líbí, zvlášť ta světlejší strana. Trochu se lesknou jak jsou tam u toho okna přehozený, taky bych ale čekala víc, bude to možná tím barvením smile Mě se ty elipsy začnají líbit čím dál víc, ty levandulový třeba klidně vissla Ale ty by mi asi k pleti nešly big_smile Škoda, že mě taky Fi nemůže otypovat, když mě má na ignore listu lol

Heri, do kdy jsi zhruba nosila Fildu na břichu?

Upravil(a) lulana (20. 1. 2010 21:00)

Není tady

 

#89 20. 1. 2010 21:05

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

jakou barvu má ten loden ?


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#90 20. 1. 2010 21:10

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

jani, zkusím vložit foto
http://www.didymos.cz/nabidka/satky-na-noseni-deti/img/nahled-indio-loden.jpg

Není tady

 

#91 20. 1. 2010 21:10

bajaja
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 4862

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Loden mel takovou myslivecky zelenou nitku s prirodnim zakladem, ale uz je pryc.

Def - ten lesk se myslim ztratil barvenim, ale pekne jsou moc smile popravde se mi libi vic nez nebarvene smile

Fi radsi se te nebudu ptat, jaky barvy mam nosit ja, jeste bys mi sahla na mou oblibenou cervenou, ruzovou a fialovou big_smile a to by neslo lol lol


http://img524.imageshack.us/img524/9357/138io.jpg

Není tady

 

#92 20. 1. 2010 21:17

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Jak pryč??? big_smile Dyk uvádějí dostupnost 14 dní na didymos.cz.. To není aktuální informace? grater

Není tady

 

#93 20. 1. 2010 21:27

bajaja
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 4862

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Na nemeckem didymosu uz neni, to znamena, ze nema vyrobce. Vzdyt jsem to vcera rikala, ze limitky je lepe objednavat z Nemecka a to ihned smile
Nez to daji v ceskem diddy na stranky, nez ty si to objednas a nez to zase oni objednaji v nemecku, tak uz muzou byt limitky pryc.... je to blba politika didymosu vuci lokalnimu distributorovi.


http://img524.imageshack.us/img524/9357/138io.jpg

Není tady

 

#94 20. 1. 2010 21:33

Paulina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 10. 2008
Příspěvky: 2746

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Jani-Loden je takova myslivecka sedo-zelena, hledala jsem ji na netu a pro predstavu mrkni sem http://www.hunting-shop.cz/produkty/lod … 105012463/
Luli-vzala jsem si vel.4 na batoh, petek uz mam vic, ale zadny kratky batohovy, tak si myslim, ze indio je prave na batoh idealni, no a to slozeni ramie-hedvabi me dostalo. Navic sem chtela neco svetleho na leto a ta barvicka sedo-tmave zelena je takova neutralni si myslim, bude se hodit ke vsemu.


http://lb3f.lilypie.com/Onpyp2.png
http://lb1f.lilypie.com/zzqHp1.png

Není tady

 

#95 20. 1. 2010 21:33

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

janabas napsal(a):

ale pamatuješ si mě dobře, takže yonder by mi měl slušet ne ?
jinak jestli chceš tak mrkni na fotky, máš SZ

yonder je pěkná barva, ta sluší hodně lidem, vyjma úplně světlých typů, který tyhle vybledlý tóny dělají ještě vyblitější.
A už ji máš objednanou? vissla


janabas napsal(a):

zaheslovat jsem musela jinak na ně koukal celý magistrát a to nechci je to jen pro rodinu a kamarády

no to mi chvíli vykládej, manžel dělá ve společnosti která má jen v ČR 4 tis. zaměstnanců, takže opravdu netouží, abych exhibovala na netu až tak, že bych vystavovala fotky na kterých je do půl těla nebo spící v posteli se svým synem nebo naši flotilu, hnízdo a prostě další velmi nevšední a originální scenérie na BB lol
Musela jsem pomalu přísahat jak v pionýru, že nikdy neuvedu žádný skutečnosti, který by vedly k odhalení naší totožnosti, jakožto uvádění pikantních detailů z našeho soukromí (jako by nějaký existovaly lol)

Není tady

 

#96 20. 1. 2010 21:36

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Fi už i došel dneska, ale já nebyla doma -byla jsem si nechat zašít ruku , tak mi ho poštačka doveze zítra znovu


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#97 20. 1. 2010 21:38

Paulina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 10. 2008
Příspěvky: 2746

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Ha Baji, takze se asi tesim zbytecne roll Toz nevyjde to ted, vyjde to priste. A mas zkusenost s objednavanim na didymos.com? nebo fakt lepsi jen na tom nemeckem?


http://lb3f.lilypie.com/Onpyp2.png
http://lb1f.lilypie.com/zzqHp1.png

Není tady

 

#98 20. 1. 2010 21:42

bajaja
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 4862

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Pauli mozna ne, jestli ti uz Dany z Didy napsala, ze ho ma, tak ho stihla objednat.

Ja to beru primo z didymos.de, postovne do cech je 9,5 eura a vozi to prepravni sluzba za dva dny, zadny problem....


http://img524.imageshack.us/img524/9357/138io.jpg

Není tady

 

#99 20. 1. 2010 21:45

Paulina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 10. 2008
Příspěvky: 2746

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

Baji Dany mi psala, abych ji napsala adresu, tak snad...budu doufat. Prave sem dnes uz skoro objednala na didymos.com, jeste rano tam byl, ale ja si ho necham poslat do CR a nespecham na nej. A prave mi to vyslo s tim postovnym nastejno, tak sem si rikala, ze kdyby nahodou byla reklamacka, bude to lepsi objednat v CR.


http://lb3f.lilypie.com/Onpyp2.png
http://lb1f.lilypie.com/zzqHp1.png

Není tady

 

#100 20. 1. 2010 21:48

bajaja
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 7. 8. 2006
Příspěvky: 4862

Re: CHAT: Nosící maminky podruhé :o)

tak to bych byla v klidu, jestli si psala o adresu.

Ja jsem u nemeckeho Didy i reklamovala a v pohode, dokonce mi zaplatili postovne, ktere je do Nemecka dost drahe.


http://img524.imageshack.us/img524/9357/138io.jpg

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů