Oznámení

5.října : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

5.října : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#1 15. 2. 2006 10:26

Kamila
Host

Reklamace

Dobrý den,

mám problém s reklamací kuchyně, kterou už mám doma. Kuchyňské studio garantovalo dodávku do 14 dní, jako zálohu jsem složila 2/3 ceny. Po dodání kuchynské linky jsem se nestačila divit, ani jedna skříňka nebyla v pořádku (chyběla dvířka, úchytky, panty, sokl, deska), Měla jsem tedy doma několik skříněk a desek, ale kuchyňská linka byla v nepoužitelném stavu. Výrobce slíbil, že do 10 dní bude vše v pořádku. Když po měsíci přijela firma, která provádí montáže a opět nepřivezla všechny reklamované věci, požádala jsem o vrácení zálohy a o odvoz kuchyňské linky. Dodavatel se vymlouval na nemoc, slíbil nápravu v co nejkratším termínu a slevu. Dnes, 2 měsíce po reklamaci není stále nic dořešeno, dodavatel se s námi nekomunikuje ani telefonicky. Jelikož mně stále ještě zbývá 1/3 peněz, které jsem neuhradila, domluvila jsem se s jiným kuchyňkým studiem, že závady opraví a tato částka by měla opravu pokrýt. Hrozí  mně nějaký postih, pokud se dodavatel dejme tomu po půl roce rozmyslí, že linku přece jen dodělá?

Děkuji za odpověď

Kamila Procházková

#2 15. 2. 2006 20:51

ABC
♥♥♥♥---

Re: Reklamace

nejspíš si dodavatel nerozmyslí, že by vám chtěl linku dodělat, ale může chtít zaplacení zbytku ceny. Měla byste jim poslat kopii dokladu o zaplacení za dohotovení kuchyně jiné firmě s tím, že vám původní dodavatel odmítl linku zhotovit i v dalším termínu, tudíž jste si musela sjednat dokončení u jiné firmy a zbytek kupní ceny započítáváte do svých nákladů na dokončení kuchyňské linky. Pokud byly vaše náklady na dokončení kuchyňské sestavy ještě vyšší, než činí doplatek ceny, vyzvěte původního dodavatele k úhradě rozdílu.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí