Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 27. 2. 2006 11:50

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: mykoza

Je ale možné že na mykózu autovakcína není vhodná, my jsme ji měli na problémy s očima...zánětlivé, a to je bakteriální, kdežto mykóza jsou plísně... ale za optání nic nedáš...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#27 28. 2. 2006 13:32

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: mykoza

Měla jsem veliké problémy s mykozou, vyzkoušela všechno (na doporučení lékaře). Byla jsem ve stresu z přítele. Vyměnila jsem ho za lepšího, uklidnila nervy a jsem v pohodě. Dříve jsem měla mykozu i 3x do měsíce. Je to z psychiky, pokud se nervíš, snižuje se ti imunita a pak přijde mykoza. Jako prevenci teď používám syrovátku. Dávám si ji do čaje nebo do kafe. Od lékaře mi nic nepomohlo, srovnala mě láska... smile

Není tady

 

#28 28. 2. 2006 14:32

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

Re: mykoza

jsem.sva napsal(a):

Měla jsem veliké problémy s mykozou, vyzkoušela všechno (na doporučení lékaře). Byla jsem ve stresu z přítele. Vyměnila jsem ho za lepšího, uklidnila nervy a jsem v pohodě. Dříve jsem měla mykozu i 3x do měsíce. Je to z psychiky, pokud se nervíš, snižuje se ti imunita a pak přijde mykoza. Jako prevenci teď používám syrovátku. Dávám si ji do čaje nebo do kafe. Od lékaře mi nic nepomohlo, srovnala mě láska... smile

Tak to je opravdu moc hezky, já jsem se s bývalým nervovala 7 let a před nedávnem jsem ho taky vyměnila za lepšího, tak se to možná časem upraví. Je fakt, že co jsem začala spát s tímhle novým, do kterýho jsem zabouchnutá až po uši, tak jsem taky dlouho nic neměla(no dlouho, asi 2 měsíce), ale ted jsem tu mrchu dostala znova. Ono to už je asi fakt tím, že to prostě mám v podvědomí a jen čekám, kdy to přijde. Budu se prostě snažit to neřšit a snad to přejde. A kde se dají prosím tě koupit ty syrovátka?Jak to chutná?Není to moc po*ný?

Není tady

 

#29 28. 2. 2006 14:45

liza
♥------
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 22

Re: mykoza

cau holky,ja uz mam tyhle problemy 4 roky!!uz to bylo jednu dobu dobry..pak jsem vysadila prasky a zacalo to znovu-zmena hormonu..tenkrat jsem byla v zahranici a tam mi to vylecili..fakt super-mela jsem dlouhodobejsi lecbu a zabralo to..Ted jsem v hroznym stresu,rozchod s pritelem a citim,ze mykoza se zase hlasi..Tak si jdu ted zrovna koupit lactobacillus,mazu se mastickou,co mam jeste z ciziny,ale je to fakt des!!Ja to nenavidim,uz to nechci mit!Nejlepsi je fakt bejt v pohode,no jo,ale ono se to rekne,nekdy je clovek proste ve stresu i kdyz nechce.Jo a me tyhle problemy zacaly v dobe kdy jsem s nikym nechodila :-( takze chlapem to nebude..

Není tady

 

#30 28. 2. 2006 20:09

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: mykoza

Bety napsal(a):

Je ale možné že na mykózu autovakcína není vhodná, my jsme ji měli na problémy s očima...zánětlivé, a to je bakteriální, kdežto mykóza jsou plísně... ale za optání nic nedáš...

Autovakcína je na mykózu velmi vhodná (psala jsem to v minulém příspěvku), jsem toho chodícím důkazem - je to to jediné, co mi prozatím trvale pomohlo.
Jinak jsem ještě měla v minulosti autovakcínu i na léčbu zlatého stafylokoka v krku - a také fungovala neuvěřitelně dobře a rychle (narozdíl od antibiotik...)

Není tady

 

#31 1. 3. 2006 7:36

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: mykoza

lulu24: Syrovátku koupíš v lékárně nebo v obchodech s bylinkami. Není to po*ný. Je to trochu bez chuti. Dávám si to do kafe místo smetany (používají to i kulturisti). smile Hodně účinný je heřmánkový čaj se lžící syrovátky - 2x denně. To doporučuje i Dr. Popov. Je to opravdu všechno o psychice. Mě trvalo 3 měsíce (po seznámení s novou láskou), než jsem se z toho dostala. Není to ani o tom, že by chlap domů mykozu přinesl (což se taky může stát při nevěře), ale víc o tom, že se ženská s chlapem nerví a pak to odnáší zdravotně - snížení imunity. Mě paní gynekoložka pravidelně vítala se slovy: "tak kdopak vás zase rozčílil " a nazvala mě "zkušenou plesnivkou" smile smile smile

Není tady

 

#32 1. 3. 2006 7:37

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: mykoza

A ještě něco: autovakcina mě nepomohla. Pomohla mě láska a pohodový vztah.

Není tady

 

#33 1. 3. 2006 13:31

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: mykoza

Tak jak vidím, každému pomůže něco jiného. Někdo má s autovakcinou úspěch, někdo ne, u někoho je to psychické, u někoho ne (např. u mě - když jsem trpěla mykózami, byla jsem duševně v naprosté pohodě), někdo pije syrovátku, a v knize Fit pro život se píše, že syrovátka je vysloveně škodlivá. Tak si můžem vybrat... smile

Není tady

 

#34 1. 3. 2006 13:44

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: mykoza

maya: Co odborník, to názor.  Dr. Popov ji doporučuju právě na mykozu - bílý vytok. V kulturistických časopisech je taky vychvalovaná.V čem je syrovátka škodlivá?

Není tady

 

#35 1. 3. 2006 13:55

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

Re: mykoza

maya napsal(a):

Bety napsal(a):

Je ale možné že na mykózu autovakcína není vhodná, my jsme ji měli na problémy s očima...zánětlivé, a to je bakteriální, kdežto mykóza jsou plísně... ale za optání nic nedáš...

Autovakcína je na mykózu velmi vhodná (psala jsem to v minulém příspěvku), jsem toho chodícím důkazem - je to to jediné, co mi prozatím trvale pomohlo.
Jinak jsem ještě měla v minulosti autovakcínu i na léčbu zlatého stafylokoka v krku - a také fungovala neuvěřitelně dobře a rychle (narozdíl od antibiotik...)

Mohla bych se ještě zeptat jak se projevuje ten zlaty stafylokok?

Není tady

 

#36 1. 3. 2006 14:33

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: mykoza

to jsem.sva: bohužel si už nepamatuju podrobnosti, jen to, že jsem to četla v populární knize Fit pro život (myslím 2. díl) a psalo se tam negativně o mléku a kromě toho i o škodlivosti syrovátky.

to lulu: zlatý stafylokok se projevuje u každého různě. Někdo ho má a neví o tom, protože mu nezpůsobuje viditelné problémy, u člověka s oslabenou imunitou ale může způsobit i život ohrožující komplikace. Konkrétně já ho měla v krku a zjistili mi to vlastně náhodně při výtěru - žádné větší potíže jsem neměla, jen trochu zahleněný krk. Po autovakcině už se mi neobjevil, ale např. syn mé známé s ním pomocí klasické antibiotikové léčby bojuje už několik let, vystřídali mu už spoustu druhů antibiotik a zcela bezúspěšně.

Není tady

 

#37 1. 3. 2006 17:45

iva 1
Host

Re: mykoza

lulu24 napsal(a):

tak já už jsem vyzkoušela tantum rosa, femigel, albisan, snad všechny léky od doktora, řebříčkový čaj, přestala jíst sladký, pít víno, nenosím tanga ale jen bavlněné kalhotky a stále nic děvčata. Ted opět beru Gyno Pevaryl a k tomu jsem začala brát Acidophilus 6miliard, který by měl obnovit mikroflóru v pochvě, tak uvidíme, snad to zabere. Už jsem z toho taky celkem zoufalá.Asi je nejlepší to až tak moc neřešit, protože jak se zdá u mě je to hlavně psychikou...

kapitulation
Ahoj moje rada je ten acidophilus dale 2 bíle jogurty denne snist, zadne sladke a rohliky.A hlavne ty koupele feel fresh tzv.chytrá houba byla jsem zoufala a od tý doby co jsem si ty koupele udelala mam klid.Neco o nich je na www.pythium.cz- ahoj a at ma rada a zkusenost  pomuze.lol

 

#38 2. 3. 2006 13:52

abuela
Host

Re: mykoza

Léta mě můj gynekolog léčil, po mnoha stěrech a vybraných lécích mi řekl že jde nejspíš o samočistící schopnost.
Dokonce jsem byla na odběrech na kožním odd. kde se stěry provádí daleko důkladněji(při menzes,bez předešlého vysprchování) prostě a tam je vše co tam má nebo nemá být.Výsledek-samočistící schopnost - tělo se brání proti všem bakteriím i těm co má partner (nemusí být škodlivé) prostě tam patří.
par vyměnila jsem partnera a je po problémech. Naše "bakterie" i káply do noty pussa

 

#39 2. 3. 2006 14:37

Nety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 11785

Re: mykoza

Ale zase je lepší někdy zabojovat s mykózou, neukončovala bych kvůli ní tedy fungující vztah  usch


http://b2.lilypie.com/b5R4p1/.pnghttp://img150.imageshack.us/img150/7624/beznzvuyw6.jpg

Není tady

 

#40 2. 3. 2006 15:05

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: mykoza

Nety: jde o to, že ve fungujícím vztahu žena nemívá (jsou i vyjímky) mykozy, protože je v pohodě a nenerví se....

Není tady

 

#41 2. 3. 2006 15:10

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

Re: mykoza

jsem.sva napsal(a):

Nety: jde o to, že ve fungujícím vztahu žena nemívá (jsou i vyjímky) mykozy, protože je v pohodě a nenerví se....

Jenomže já už se bohužel zase nervím, protože mi můj drahý oznámil, že mu začala psát jeho ex a on ted neví co. Panebože, já ty chlapy nesnáším!!!!

Není tady

 

#42 3. 3. 2006 7:13

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: mykoza

lulu24: v rámci svého zdraví udělat rychlé rozhodnutí. Buď jí prostě jasně dá najevo, že je konec nebo ten konec udělaj ty. Já taky pořád brala ohledy, chtěla být absolutně tolerantní, ale někteří chlapi toho zneužívají a já to odnášela svých zdravím. Věř mi, že existují úžasní muži, kteří milují naplno a neubližují... Žiješ jen jednou, proč život "proplesnivět" smilesmilesmile

Není tady

 

#43 3. 3. 2006 21:52

Eva 3
Host

Re: mykoza

kapitulationkapitulationZ vlastnej skúsenosti viem aké je to nepríjemné a chcem lem poradi , že je dobré sa vyhnu konzumácii všetkých druhov plesnivých syrov /zelená aj biela pleseň/,nenavštevova termálné kúpaliská a miesta kde je  zvýšený výskyt  plesň.ochorení,
odsledova či tvoj partner alebo ty  nemáte plesň. medzi prstami na nohách /treba prelieči/. Pri kúpani vo vani je dobré nasypa 1kg morskej soly a pár kvapie TEE TRI olejčeka.

Ešte jedná rada od gynekologa : kúpte si čistý biely jogurt a natrite sa zvonka z vnútra.

 

#44 4. 3. 2006 9:01

geisha
♥♥♥♥---
Registrovaný: 17. 1. 2006
Příspěvky: 382

Re: mykoza

mam takovy dotaz: koukala jsem na ten odkaz na koupele Feel Fresh a neni mi jasne to davkovani...to za tech 360,- je na 2 dny? Docela drahe

Není tady

 

#45 10. 3. 2006 15:09

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

Re: mykoza

monix napsal(a):

S infekcema mám taky své zkušenosti. Opakují se mi zhruba po půl roce a už začínám být docela zoufalá (už 3x). Doktor mně předepisuje většinou Gyno-pevaryl, který můj stav zlepší, ale mám pocit, že nevyléčí - takže za týden jsem u něho zase:). No a příští recept je i přesto obdobný.. Navíc stěry mně dělá 1x ročně při prohlídce, a to je vše... Předpokládám, že to od doktora správný postup není a taky uvažuji o jeho změně. Zažíváte něco podobného?? I během roku trpím tmavším výtokem, ale potíže při něm nemám a údajně je to normální. Nevíte o nějaké prevenci, která by mohla pomoct - např. bylinky vhodné k sedací koupeli nebo výplachy? Tantum Rosa je prý docela drahý přípravek - ale pomáhá aspoň? Taky mně zaujal ten bílí jogurt:). Máte-li zkušenost, poraďte!roll

Ahoj , já jsem na tom podobně, také stále Gyno pevaryl...Tantum Rosa mi pomáhá, pokud je mykoza v začátku nebo jako prevence. Ale je to super věc, pěkně se aspon propláchneš a pak to nesvědí.
Doporučuji ti objednat Acidophilus 6 miliard, je to sice taky docela drahy, ale zdá se, že to funguje. Já ho beru asi druhý měsíc a ted mám docela delší dobu klid.Stojí 360 kč a je to tak na 3 týdny.

Není tady

 

#46 10. 3. 2006 16:01

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: mykoza

ahojte. ja mam pocit ze zase sa ta mrcha vracia, tak sa prplachujem raz denne tantum rosa, uzasne sa potom ulavi a este si vkladam  na noc  vlhky tampon s par kvapkami teatree oil. je  to tiez drahe, ale zatial sa mi mykoza nerozvinula, nejako am to nesvrbi len uz poznam ten pocit ked zacina. ja odchdza od svojej lekarky, lebo tiez ma stale lieci a nic a an moje bolesti-vajecnikov tvrdi ze je to ok. na konci mesiaca idem k novemu lekarovi, tak sa potrebujem len udrzat a on uz nech am lieci. hadam ma ta mykoza dovtedy nezozere.  dumbom


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#47 14. 3. 2006 9:46

lulu24
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 2. 2006
Příspěvky: 3960
Web

Re: mykoza

monix napsal(a):

Ahoj , já jsem na tom podobně, také stále Gyno pevaryl...Tantum Rosa mi pomáhá, pokud je mykoza v začátku nebo jako prevence. Ale je to super věc, pěkně se aspon propláchneš a pak to nesvědí.
Doporučuji ti objednat Acidophilus 6 miliard, je to sice taky docela drahy, ale zdá se, že to funguje. Já ho beru asi druhý měsíc a ted mám docela delší dobu klid.Stojí 360 kč a je to tak na 3 týdny.

Ahoj, kde ten Acidophilus můžu sehnat a jak se užívá? Funguje asi jako prevence, že jo... Akorát mně teď napadlo, jestli taky určitým způsobem léčí... když ho přestaneš brát, nevrátí se mykoza? Ale ty už s tím zkušenosti máš, takže můžeš mi k tomu ještě něco napsat? Jo, taky jsem se v nějaké moudré knize o "přírodní léčbě" dočetla, že preventivně proti výtokům pomáhá 1 lžička (denně) neslazeného brusinkového kompotu. Otestované to ještě nemám, ale určitě s tím začnu.. Akorát mi pořád není jasné, kde sehnat NESLAZENÝ kompot big_smile

Tak to tedy taky nevím a ani jsem o tom nikdy neslyšela. Acidophilus objednávám na netu, je to na stránkách www.doktorka.cz.Obnovuje nějakou tu mikrofloru uvnitř a berou se ze začátku 3 tablety denně,asi tak 2 měsíce, později stačí 1 jako prevence.Skuz ho, už jsem o tom četla i různé články, tak by to asi opravdu mělo fungovat. Jinak jsem taky radikálně omezila sladkosti.

Není tady

 

#48 14. 3. 2006 11:00

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: mykoza

Jako prevenci doporucuji INTIM Gel nebo tak neco...ale kdyz to prijde, je nejlepsi si dojit k lekari(gynda),protoze vetsina tech leku na tyto problemy jsou na predpis.a ty byvaji i levnejsi.
Jinak pomahaji cipky a Canesten(zvenci)

Není tady

 

#49 14. 3. 2006 16:58

rybana
Host

Re: mykoza

[co je to ta autovakcina?????

 

#50 14. 3. 2006 17:55

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: mykoza

Je to vakcína vyrobená jen pro tebe speciálně z odběru tvojí krve.


Strach je malá smrt...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů