Oznámení

9.srpna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.srpna : Bleskový koláč jako od babičky. Jednoduchý recept, který se nedá pokazit!

10.července : Potřebujete pomoc, nebo pomoci někomu v nouzi chcete? Dejte o sobě vědět na Pomahejtesi.cz!

#1 15. 2. 2006 8:23

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

firma mi nic nedala

Neplatí se náhodou u fyzických osob z příjmu, až když ho obdržíte ? Tedy pokud nevedete podvojné účetnictví.
Obrátila bych se na finanční úřad, protože si vaší odměnu pravděpodobně dali do nákladů.
To by se jim nemuselo vyplatit.  V první fázi bych jim možná oznámila, že předaný doklad zasíláte na finančák,
třeba vám aspoň doplatí. Pokud nemají vyplacení odměny od vás potvrzené na příjmovém dokladu, tak mají smůlu, pokud to mají podepsaný, ale vy jste to neudělala, tak je to podvod jako brno...

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

#2 15. 2. 2006 13:37

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥

Re: firma mi nic nedala

A co takhle dojít přímo ke správci daně této firmy ? Nějak se mi nezdá, že by finančák po tom nešel jak slepice po ....
Pracovala jste na smlouvu ? Měla jste jim svou práci vyfakturovat ? Dali vám papír, že po vás chtějí nějakou pokutu ?

Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí