Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#1 6. 1. 2010 9:26

brenda9
♥♥♥----

vůně ženy

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat a to hlavně pánů, jestli Vám vadí, když žena používá voňavku, nebo upřednostňujete raději "čistou" vůni. řešíme to s kamarádkou, protože obě máme partnery, kterým tohle docela vadíwink

Není tady

#2 6. 1. 2010 10:22

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

Re: vůně ženy

Tak pokud dáma nechodí jak pochodující parfumérka, tedy na každý kousek svého krásného těla něco jiného, pak decentní "umělá" vůně která ženu "zhmotňuje" ženu a já osobně rád.

Mezi náma a pánové po holení používají co?

Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

#3 6. 1. 2010 10:24

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

brenda9 napsal(a):

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat a to hlavně pánů, jestli Vám vadí, když žena používá voňavku, nebo upřednostňujete raději "čistou" vůni. řešíme to s kamarádkou, protože obě máme partnery, kterým tohle docela vadíwink

A co jim vlastně vadí - vaše čistá vůně či smrady,se kterýma se poléváte?A ještě mě napadá jedna možnost a to pokud ste kuřačky,tak když se s takovou kuřačkou muž líbá tak to musí být jako když olizuje popelník (vyjádření mého muže).

Není tady

#4 6. 1. 2010 10:24

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥

Souhlas s kolegou Pisatelem: Všeho moc škodí, takže "chodící parfumérie" nebrat, naopak jemná, decentní vůně je mi příjemná a často i vzrušující...

Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

#5 6. 1. 2010 10:50

brenda9
♥♥♥----

pánové díky, já mám ráda lehké svěží vůně takové moře nebo podobně, nepoužívám parfém jenom toaletní vodu.
Kuty kuřačka nejsem už několik let, sama jsem to nesnášela, přesně tohle. A používám deodorant:)

Přítel si po holení dává taky nějakou vodu krásně to voní...

Není tady

#6 6. 1. 2010 10:57

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

brenda9 napsal(a):

pánové díky, já mám ráda lehké svěží vůně takové moře nebo podobně, nepoužívám parfém jenom toaletní vodu.
Kuty kuřačka nejsem už několik let, sama jsem to nesnášela, přesně tohle. A používám deodorant:)

Přítel si po holení dává taky nějakou vodu krásně to voní...

kapitulation Když ty ne, tak on taky ne. Dle zásady zub za zub lol

No pravdou je, že možná jim ta "vůně" nevoní a nevyzařuje to co by oni rádi....  Ale pravdou je že parfém a žena ´k sobě patří, stejně jako šperk a krásné šaty...... (i když nejkrásnější jste v rouše Evině lol )

Není tady

#7 6. 1. 2010 11:08

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥

Kuty napsal(a):

brenda9 napsal(a):

Ahoj,

A co jim vlastně vadí - vaše čistá vůně či smrady,se kterýma se poléváte?A ještě mě napadá jedna možnost a to pokud ste kuřačky,tak když se s takovou kuřačkou muž líbá tak to musí být jako když olizuje popelník (vyjádření mého muže).

Když je také kuřák, tak mu to nevadí.

Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

#8 6. 1. 2010 11:41

brenda9
♥♥♥----

On mi teda přímo nic neřekl, ale tak nějak to vyplynulo z konverzace. Najít vůni je asi opravdu těžké, budu mu to muset dát nejprve nějak ke schválenísmile už preferuju to, že když vím, že se uvidíme snažím se umýt nějakým ne moc voňavým sprcháčem..

Není tady

#9 6. 1. 2010 12:50

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

správně, příště se mu nebudou líbit krátké sukně, pak dlouhé vlasy... hmm jen do toho, sice nic ani neřekl, ale koukej se už hezky přizpůsobovat, aby se náhodou v něčem nemusel přizpůsobit páníček...

Strach je malá smrt...

Není tady

#10 6. 1. 2010 13:05

brenda9
♥♥♥----

Bety tak toho se rozhodně nebojím, že bych tohle dělala;)

Není tady

#11 6. 1. 2010 13:20

helena
♥♥♥♥♥♥♥

Bety, tohle nemá s přizpůsobením se nic společného (na rozdíl od sukní a vlasů). Jako máme různé chutě, máme i rozdílné další vjemy - a asi bys neřekla "jen a se páníček přizpůsobí a sní i to, co mu nechutná".

http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

#12 6. 1. 2010 14:07

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥

helena napsal(a):

Bety, tohle nemá s přizpůsobením se nic společného (na rozdíl od sukní a vlasů). Jako máme různé chutě, máme i rozdílné další vjemy - a asi bys neřekla "jen a se páníček přizpůsobí a sní i to, co mu nechutná".

Ale ale Helí, páníček co mu nechutná odloží. Už jsi viděla klub odložených žen? lol
Ty hlavně neodkládej košata hrábla a posypové prostředky. reta

Není tady

#13 6. 1. 2010 14:09

Vachu
♥♥♥♥♥--
Místo: Brno

brenda9 napsal(a):

Ahoj,

Když vypadnu za zasmraděné MHD na ulici, tak je mi chůze za voňavou dívkou vééélmi příjemná !!!
Ale jen jako prostředek k vypláchnutí nosních dírek něčím vonícím (po tom strašném zážitku).
Jinak ale svou vlastní partnerku mám rád jen s decentní vůní, k čemuž jí stačí lehce stříknout za ouško...
Že každý z nás používáme antiperspirant do podpaží a také sprej do bot, to je samozřejmá věc a děláme to
kvůli sobě, protože se tak lépe cítíme, když nesmrdíme sami sobě ani druhým.

Jinak: Myslím, že lépe je pro ženu být navoněná v práci a přes den trochu více, zvláště po ránu, odpoledne je pak lépe už to neobnovovat a raději to nechat trochu vyvonět...   pak to doma už nemůže být přehnané, stejně se každý slušný člověk nejpozději po příchodu z práce obvykle osprchuje a převlékne, už proto, že se tak hned líp cítí...
Že jo?! gloria

P.S.: Jo a ještě - když se muži jeho partnerka stále líbí - a vyjde z koupelny v rouše Evině, čistá a svěží, tak opravdu nemá už žádného parfému zapotřebí... (ten sprcháč je až dost). Takže dámy i pánové, vybírejte dobře! tummenupp

Upravil(a) Vachu (6. 1. 2010 14:13)

Není tady

#14 6. 1. 2010 15:24

mirka..
♥♥♥♥♥♥-

vachu- já se teda nesprchuju po příchodu domů a nemyslim, že bych byla neslušná. chudák imuniák a kůže, pokud se někdo sprchuje a drhne víc jak jednou denně.
jinak bych asi parfém zkusila vyměnit za jemnější, je fakt že když člověk cítí jen a jen tu vůni a neni to decentní, ale pořád intenzivní, tak to vadí. zvl᚝ pokud se to bije s antiperspirantem atd.

Není tady

#15 6. 1. 2010 17:20

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva

Když už vůně, tak kvalitní parfém a používat decentně. Vůně by měla ženu dotvářet, ne jí přehlušit, ne jí změnit. Rozdíl mezi vůní a smradem je pouze v koncentraci (mluvíme-li o vůních), to si mnohé ženy neuvědomují.

Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

#16 9. 1. 2010 3:48

Monaska81
♥♥♥♥---
Místo: Kolín
Web

Mám kamarádku, jejíž manžel je na jakékoliv vůně strašně citlivý. Jednou to zašlo tak daleko, že on přišel z noční a kamarádka, která odcházela z bytu ho po noční musela vzbudit, on šel s ní na chodbu do mezipatra, tam se navoněla, on vzal voňavku domů. Ona si však něco doma zapomněla, tak se musela vrátit a nesměla ani do bytu aby tam tu vůni náhodou nezanesla, on jí to přinesl na chodbu.
Se při té historce vždycyky bavíme.
Jinak mají doma přelepený světla izolepou, protože podle něj ty žárovky smrdí. lol  dumbomdumbomdumbomdumbom

Nauč se smát se slzami v očích, pomalu kráčet, nauč se hladit se zaatou pěstí, teprve pak poznᚠjak je život krásný.. a stojí za to o něj bojovat!
BBCode:
http://lilypie.com/pic/2010/05/18/nMdp.jpghttp://lb1f.lilypie.com/r29up2.png

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí