Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#776 31. 12. 2011 1:24

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jedná se o domácí násilí?

Revlibo, já mám takový pocit, že společným jmenovatelem všech těchto smutných příběhů je tyranův pocit absolutní beztrestnosti grater Kdyby takového šmejda na odlehlém místě obstoupila parta ostrých hochů s baseballovou pálkou a dostal by takovou nakládačku, že by se měsíc nepostavil na nohy, teroristu by terorizování nadosmrti - alespoň u této konkrétní oběti - přešlo stolt


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#777 31. 12. 2011 10:15

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Jedná se o domácí násilí?

Kiara napsal(a):

Revlibo, já mám takový pocit, že společným jmenovatelem všech těchto smutných příběhů je tyranův pocit absolutní beztrestnosti grater Kdyby takového šmejda na odlehlém místě obstoupila parta ostrých hochů s baseballovou pálkou a dostal by takovou nakládačku, že by se měsíc nepostavil na nohy, teroristu by terorizování nadosmrti - alespoň u této konkrétní oběti - přešlo stolt

Ano,je to tak,jenže málokterý běžný občan,který žije standartně,chodí do práce,platí poplatky a stará se o rodinu by na to měl žaludek,to za prvé.
A za druhé,nepohybuje se v prostředí,kde by na takové ostré hochy narazil.To je tak ve filmech..hmm
Cestou zákona,tedy jedinou možnou,je to vyčerpávající,únavné,nekonečné a ve finále nespravedlivé.
Vím,že to pro Rigolettu asi není povzbuzující toto mé psaní,ale jediná možnost je VYDRŽET to a pak...
vzdálit se,tzn.úplně ho odstřihnout,veškeré věci nechat na právníkovi,nenechat se kontaktovat...
já osobně bych dočasně odstřihla i dítě...odejí na neznámé místo,oznámit na OPD
Hlavně bych se dávno poradila na Rose,Doně,Bílém kruhu bezpečí..
Vždycky existuje nějaké řešení,by dočasně nepohodlné..
Když jsme se stěhovali z azylu do prvního pronájmu,neměli jsme nic a to doslova,jen pár kusů oblečení.Obeslala jsem z práce mailem kamarády a do 14ti dnů jsme měli všechno potřebné,co jiní už nepotřebovali..povlečení,postele,stolky,skříně,žehličku,pračku,ledničku...
Bylo to jako kulový blesk a ještě u toho byla sranda..
Navíc člověk poznal,kdo je opravdu kamarád...wink

Není tady

 

#778 31. 12. 2011 11:47

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Jedná se o domácí násilí?

Já jsem asi splantala dvě dámy Rigolletu a Revlibu, tak to sry... neutral
Mně připadalo divné, že jednou píše tak zoufalým předem vzdávajícím se způsobem.
V dalším příspěvku to byla rázná holčina s jasnými názory.
A ony jsou to dvě.
Holky, měly (máte) stejné problémy. Kde je tedy rozdíl? Co Revlibu vytáhlo?
Co Rigolletu potápí?


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#779 31. 12. 2011 12:19

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jedná se o domácí násilí?

Sice nejsem Rigoletta ani Revliba, ale pokusím se odpovědět alespoň na Tvé poslední dvě otázky.

Rigolettu potápí její vlastní strach a jakési "ohledy" ke svému tyranovi, protože si nedovede představit, že by ho natvrdo udala a on by šel natvrdo sedět. To, co jí provádí už totiž splňuje všechny skutkové podstaty tr. činu nebezpečného vyhrožování a skutečně by do toho kriminálu za tohle jít mohl - kdyby ovšem Rigoletta zahodila všechy ohledy a začala důsledně a hlavně tvrdě jednat.

Nu a Revliba se přestala již dávno bát a začala věcně jednat, čili vlastními silami učinila svému trápení jednou provždy přítrž tummenupp A troufám si tvrdit, že Revlibu vytáhla víra ve vlastní síly a odhodlání zbavit se tyrana jednou provždy, i za cenu vlastního nepohodlí a dosti velkých obětí stolt

Upravil(a) Kiara (31. 12. 2011 12:30)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#780 31. 12. 2011 12:22

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletta napsal(a):

Já jsem tu zrovna nikoho neměla, kdo by mohl jít se mnou, ale i tak to trvá už vše téměř dva roky. Pro všechny je to únavné a nechci nikoho obtěžovat a žádat, aby byl u každého předání dcery.

Ona to původně neměla být schůzka, abychom něco vyřešili. To bych rovnou požadovala, aby se konala u právníka. Ex mi měl předat dceru a vyvinulo se to tak, že jsem na ní musela čekat, než dojí a on to začal řešit. Postupně to vygradovalo ve výhrůžky. Neodhadla jsem to. Byla jsem tak uzemněná (vypadal jak šílenec), že jsem jen seděla a poslouchala.

Teď to samozřejmě zas pokračuje zprávami. Chce vše pro sebe, jinak...

Nikdy!! nevstupovat do jeho prostoru..bytu,domu..na dceru počkej venku na ulici,kde jsou lidé..,základní pravidlo

Není tady

 

#781 31. 12. 2011 13:20

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Revliba napsal(a):

Rigoletta napsal(a):

Já jsem tu zrovna nikoho neměla, kdo by mohl jít se mnou, ale i tak to trvá už vše téměř dva roky. Pro všechny je to únavné a nechci nikoho obtěžovat a žádat, aby byl u každého předání dcery.

Ona to původně neměla být schůzka, abychom něco vyřešili. To bych rovnou požadovala, aby se konala u právníka. Ex mi měl předat dceru a vyvinulo se to tak, že jsem na ní musela čekat, než dojí a on to začal řešit. Postupně to vygradovalo ve výhrůžky. Neodhadla jsem to. Byla jsem tak uzemněná (vypadal jak šílenec), že jsem jen seděla a poslouchala.

Teď to samozřejmě zas pokračuje zprávami. Chce vše pro sebe, jinak...

Nikdy!! nevstupovat do jeho prostoru..bytu,domu..na dceru počkej venku na ulici,kde jsou lidé..,základní pravidlo

Byli jsme v restauraci a už i já se poučila a dceru si předáváme před domem.

Není tady

 

#782 31. 12. 2011 13:26

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Jessika napsal(a):

Já jsem asi splantala dvě dámy Rigolletu a Revlibu, tak to sry... neutral
Mně připadalo divné, že jednou píše tak zoufalým předem vzdávajícím se způsobem.
V dalším příspěvku to byla rázná holčina s jasnými názory.
A ony jsou to dvě.
Holky, měly (máte) stejné problémy. Kde je tedy rozdíl? Co Revlibu vytáhlo?
Co Rigolletu potápí?

Možná je to rozdílností povah?

Já co se pamatuji hodně jsem se všeho bála už od dětství. A pořád nějak naivně až nepoučitelně předpokládám, že tak jak já budu respektovat druhé, tak oni budou mně. U ex jsem narážela.

Upravil(a) Rigoletta (31. 12. 2011 13:26)

Není tady

 

#783 31. 12. 2011 13:34

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Abych se pouštěla do nějakého boje, musím vědět, že už je to pro mne opravdu nevyhnutelné. Nechci se tím vším hnusem zaobírat a snažím se aby se mně to nedotýkalo (někdy se nevede).
Ale jsem teď docela šastná. Vlastně přes všechny jeho útoky a naschvály od mého odchodu.

Není tady

 

#784 31. 12. 2011 13:35

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Asi jsem moc mírná hmm - pro někoho tak může vypadat.

Není tady

 

#785 31. 12. 2011 13:37

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Jedná se o domácí násilí?

A do jakého boje se teď musíš pustit?


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#786 31. 12. 2011 13:44

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Teď MUSÍM znovu něco podniknout kvůli výživnému. Bylo mu strháváno exekucí z platu a teď se nějak zaseklo.

Jinak bojovat nechci. Chci si žít v tom svém pokoji.

Není tady

 

#787 31. 12. 2011 13:48

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletta napsal(a):

Abych se pouštěla do nějakého boje, musím vědět, že už je to pro mne opravdu nevyhnutelné. Nechci se tím vším hnusem zaobírat a snažím se aby se mně to nedotýkalo (někdy se nevede).
Ale jsem teď docela šastná. Vlastně přes všechny jeho útoky a naschvály od mého odchodu.

Rigoletto, pro Tebe je to nevyhnutelné už dávno - a tím hnusem se bohužel zaobírat musíš, protože jinak se Ti ten hnus bude dít až do dospělosti dítěte. Znovu Ti opakuji: nemysli si, že od exmanžela budeš mít pokoj!!! I kdybys mu přistoupila na sebenestydatější požadavky a skutečně došlo k tomu, že by si nechal všechno, pokoj od něj mít nebudeš a ve svém teroru bude i nadále pokračovat.

Jste vzájemně spojeni přes dítě a kontaktovat se spolu musíte už jenom při jeho předávání a přebírání, takže má výborné podmínky k tomu, jak Ti průběžně oslazovat život usch A čím bude holčička starší, tím to bude horší, protože začne manipulovat i s ní a připrav se na to, že ji může třeba v pubertě zmanipulovat proti Tobě tak, že dítě bude chtít žít s ním. A o dceru tak definitivně přijdeš, protože Tobě on styk s dítětem v rámci pomsty samozřejmě neumožní grater


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#788 31. 12. 2011 13:53

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletta napsal(a):

Teď MUSÍM znovu něco podniknout kvůli výživnému. Bylo mu strháváno exekucí z platu a teď se nějak zaseklo.

Jinak bojovat nechci. Chci si žít v tom svém pokoji.

Což jenom potvrzuje moji domněnku, že exmanovi se platit nechce a o důvod víc, proč dítě bude chtít jednou zmanipulovat, aby šlo bydlet k němu. Jednak, aby Ti nemusel nic platit - naopak abys platila Ty jemu, druhak aby se Ti velmi citelně pomstil.

Rigoletto, já se obávám, že Tvoje přání "žít si v tom svém pokoji" je jenom Tvoje zbožná myšlenka, na hony vzdálená od reality a že Tě bude potkávat ještě velká spousta nepříjemných věcí ... grater


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#789 31. 12. 2011 13:54

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Jedná se o domácí násilí?

Měla jsem to velmi podobně jako ty Rigoletto,ale spíše ve smyslu...to by přeci nemohl udělat,to není možné..
Trvalo mi taky dlouho,než jsem se od toho oprostila,nejsem žádná hrdinka.
Ani když nechal odpojit telefon,zrušil mi mobil,na který jsem byla pracovně závislá,bral mi opakovaně klíče od bytu,abych nemohla do práce,tiše za zády dětí mi velmi hrubě nadával,jsem si nepřestala myslet,že se jen dočasně pomátl a já sama mám na tom svůj díl viny.
Odchod do azylu,byl čistý pud sebezáchovy..bylo to před Vánoci a on už nedělal nic jiného,než za mnou chodil s diktafonem v ruce,dcera říkala,mami radši nic neříkej...
Tak jsem si večer chodila sednout do auta a čekala než usne.
Smyslem téhle hrůzy byl jeho boj o byt...právník mi radil,abych neopouštěla byt,ale já už jsem takhle žít nemohla.
Jakmile jsme odešli a on na mě nemohl,nastal klid..
Sice pak byly desítky soudů ohledně dětí,střídavé péče,alimentů,bytu a dalších věcí,ale už jsem s ním nemusela být v kontaktu a věř mi ulevilo se mi a tímpádem jsem měla sílu..
Jinak já si myslím,že ho mᚠpořád ráda,není to jen o tvé povaze,říká se tomu Stockolmský syndrom,poměrně častý důsledek dlouhodobého týrání

Není tady

 

#790 31. 12. 2011 14:00

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletta napsal(a):

Teď MUSÍM znovu něco podniknout kvůli výživnému. Bylo mu strháváno exekucí z platu a teď se nějak zaseklo.

Jinak bojovat nechci. Chci si žít v tom svém pokoji.

Pokud nechceš "bojovat" a "žít si ve svém pokoji" raději nepočítej s tím,že ti bude dlouhodobě dobře.
Můžeš strčit hlavu do písku a občas si zaskuhrat na babinetu,ale nic se nezlepší.
Dokud nebudeš mít čistý stůl,bude tě mít tvůj bývalý muž na lopatě..hlavně ale,bude vědět,že se ho bojíš a ustupuješ...
a stát tě v žádném případě neochrání,ani tvou dceru
Nezlob se,že jsem takhle tvrdá..

Upravil(a) Revliba (31. 12. 2011 14:01)

Není tady

 

#791 31. 12. 2011 14:01

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletta napsal(a):

Teď MUSÍM znovu něco podniknout kvůli výživnému. Bylo mu strháváno exekucí z platu a teď se nějak zaseklo.

Jinak bojovat nechci. Chci si žít v tom svém pokoji.

Obávám se, že Kiara má pravdu.
Pokud jsi se dostala do kontaktu s takovým jedincem, jako je tvůj ex, tak je to nastálo.
Jediná cesta by byla, pokud by získal další obě.
Nebo pokud by se ze současné oběti (kořisti) stal lovec.
Vzmuž se, holka, v tom dobrém slova smyslu.
Nedej se - požádej o pomoc. Dostane se ti jí.
Zkus znovu  kamarády, rodinu, právní poradny, kruhy bezpečí, sos linky, universum.
Cokoli, mᚠna to.

Četla jsi Na východ od ráje? Je tam slovo "timšel" , víš, co to znamená?

Upravil(a) Jessika (31. 12. 2011 14:02)


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#792 31. 12. 2011 22:11

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Kiara napsal(a):

Rigoletta napsal(a):

Teď MUSÍM znovu něco podniknout kvůli výživnému. Bylo mu strháváno exekucí z platu a teď se nějak zaseklo.

Jinak bojovat nechci. Chci si žít v tom svém pokoji.

Což jenom potvrzuje moji domněnku, že exmanovi se platit nechce a o důvod víc, proč dítě bude chtít jednou zmanipulovat, aby šlo bydlet k němu. Jednak, aby Ti nemusel nic platit - naopak abys platila Ty jemu, druhak aby se Ti velmi citelně pomstil.

Rigoletto, já se obávám, že Tvoje přání "žít si v tom svém pokoji" je jenom Tvoje zbožná myšlenka, na hony vzdálená od reality a že Tě bude potkávat ještě velká spousta nepříjemných věcí ... grater

Kiaro, já si v tom svém pokoji teď tak nějak žila. Už mne ty jeho řeči málokdy zasáhnou. Snažím si to k sobě nepřipouštět (nevím jestli to není lehkovážné a jak velké je riziko,že by něco z toho uskutečnil). Tím že se s tím začnu víc zaobírat a v tom hnusu hrabat mám pocit, že se mi dostane víc pod kůži.

Bude ale muset něco udělat, protože to šeredně odnáší dcera. Tušila jsem že bude problém a snažila se s ní o tom mluvit, ale možná to bude už na psychologa. Dnes z ní částečně vylezlo, jaké zmatky v sobě má a jak se trápí grater ne, že bych se divila hmm

Není tady

 

#793 31. 12. 2011 22:15

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Jessiko, ne knihu jsem nečetla a nevím.

Když budu vědět, že je třeba, nedám se. Ale žádat o pomoc úřady... na to jsem si toho už docela prošla, abych byla tak naivní, že by mi v něčem výrazně pomohly hmm

No třeba budu mít zrovna štěstí a něco se mi podaří...

Není tady

 

#794 31. 12. 2011 22:20

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Revlibo, ne nejsi tvrdá smile

Nemám ho ráda. Necítím k němu nic.

A že mně stát neochrání mᚠpravdu, vím.

Nevím, jestli strkám hlavu do písku... možná.

Upravil(a) Rigoletta (31. 12. 2011 22:21)

Není tady

 

#795 1. 1. 2012 7:47

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletta napsal(a):

Teď MUSÍM znovu něco podniknout kvůli výživnému. Bylo mu strháváno exekucí z platu a teď se nějak zaseklo.

Jinak bojovat nechci. Chci si žít v tom svém pokoji.

co to znamená nějak se zaseklo? pokud mu bylo strháváno exekučně  a teď nepřišlo 
- nepracuje a není z čeho poslat
- je na nemocenské - totéž (pošlou hned co začne pracovat , včetně dluhu)
- změnil zaměstnavatele a jellito účetní mu do zápočáku nenapsala exekuce, je to její povinnost, ale jednou za deset let.........


v první řadě zavolej k zaměstnavateli.

Není tady

 

#796 1. 1. 2012 8:01

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigolleto, a se ti v dalším čistém roce podaří dosáhnout na tvé touhy.
Slovo TIMŠEL v té krásné knize definují hlavní hrdinové v jedné diskuzi jako "můžeš".
To je tvoje slovo na tento rok.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#797 1. 1. 2012 9:22

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

aprill napsal(a):

Rigoletta napsal(a):

Teď MUSÍM znovu něco podniknout kvůli výživnému. Bylo mu strháváno exekucí z platu a teď se nějak zaseklo.

Jinak bojovat nechci. Chci si žít v tom svém pokoji.

co to znamená nějak se zaseklo? pokud mu bylo strháváno exekučně  a teď nepřišlo 
- nepracuje a není z čeho poslat
- je na nemocenské - totéž (pošlou hned co začne pracovat , včetně dluhu)
- změnil zaměstnavatele a jellito účetní mu do zápočáku nenapsala exekuce, je to její povinnost, ale jednou za deset let.........


v první řadě zavolej k zaměstnavateli.

PRÝ dostal částečný invalidní důchod. Byl na nemocenské. A zaměstnán. Tvrdil, že už zaměstnán není, ale paní z personálního mi řekla, že je, ale že mi to správně nemá říct. Výživné mu exekucí bylo strženo z nemocenské jednou a teď už zas nic nepřišlo, tak si říkám jestli ten poměr opravdu už ukončen nebyl a nepřihlásil se třeba na ÚP a nebo taky ne. Říká, že už nikdy pracovat nebude (nechce).
Zažádal si o snížení výživného. Soud je tento měsíc, tak se možná tam dozvím z čeho jaký příjem má...

Upravil(a) Rigoletta (1. 1. 2012 9:24)

Není tady

 

#798 1. 1. 2012 9:23

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Jessika napsal(a):

Rigolleto, a se ti v dalším čistém roce podaří dosáhnout na tvé touhy.
Slovo TIMŠEL v té krásné knize definují hlavní hrdinové v jedné diskuzi jako "můžeš".
To je tvoje slovo na tento rok.

Jessiko, děkuji smile

Není tady

 

#799 1. 1. 2012 9:28

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletta napsal(a):

aprill napsal(a):

Rigoletta napsal(a):

Teď MUSÍM znovu něco podniknout kvůli výživnému. Bylo mu strháváno exekucí z platu a teď se nějak zaseklo.

Jinak bojovat nechci. Chci si žít v tom svém pokoji.

co to znamená nějak se zaseklo? pokud mu bylo strháváno exekučně  a teď nepřišlo 
- nepracuje a není z čeho poslat
- je na nemocenské - totéž (pošlou hned co začne pracovat , včetně dluhu)
- změnil zaměstnavatele a jellito účetní mu do zápočáku nenapsala exekuce, je to její povinnost, ale jednou za deset let.........


v první řadě zavolej k zaměstnavateli.

PRÝ dostal částečný invalidní důchod. Byl na nemocenské. A zaměstnán. Tvrdil, že už zaměstnán není, ale paní z personálního mi řekla, že je, ale že mi to správně nemá říct. Výživné mu exekucí bylo strženo z nemocenské jednou a teď už zas nic nepřišlo, tak si říkám jestli ten poměr opravdu už ukončen nebyl a nepřihlásil se třeba na ÚP a nebo taky ne. Říká, že už nikdy pracovat nebude (nechce).
Zažádal si o snížení výživného. Soud je tento měsíc, tak se možná tam dozvím z čeho jaký příjem má...

předcházející zaměstnavatel by tě měl upozornit, že už nebude provádět srážky, protože povinný ukončil pracovní poměr

Není tady

 

#800 24. 1. 2012 20:55

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Tak u  soudu budou zjišovat z jakého důvodu výživné přestalo chodit, ale bude to trvat...

Další vývoj :
Minulý týden jsem byla podat na policii další trestní oznámení. BM znovu vyhrožoval, že mě zabije... Vše i to předchozí vyhrožování  jsem byla nahlásit.

Tentokrát jsem se poprvé setkala na policii s pochopením.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů