Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#751 19. 11. 2011 12:50

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletto - výborně, je z tebe cítit optimismus. Nebudeš to mít jednoduchý, ale já věřím tomu, že to zvládneš. Všechno co tě čeká, a je lepší, než to , co už mᚠza sebou.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#752 19. 11. 2011 13:05

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Děkuju hjarta

Opravdu jsem se cítila v poslední době super. Vyrovnaná. Hodně věcí se mi podařilo, tak jak jsem si přála. Ani k tomu soudu jsem neměla obavy.

Jen teď se mi život nějak zamotal. Někoho jsem potkala a s mojí psychikou to dělá pěkné kousky mad . Do teď jsem se všem mužským obloukem vyhýbala. Všechno se mi to vrací zpátky a nesu to hrozně a rekapituluji, co jsem v tom manželství zažila.

Upravil(a) Rigoletta (19. 11. 2011 13:06)

Není tady

 

#753 19. 11. 2011 13:10

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletto, jsi ještě příliš mladá na to, abys rezignovala na partnerský život stolt Rozumím tomu, že se Ti vracívají všechny ty hrůzy, které jsi s manželem zažívala, ale nejsou všechni muži stejní.

Doporučuji nevrhat se do vztahů hned po hlavě, ale s rozmyslem, budoucího partnera postupně poznávat a vztah zprvopočátku udržovat jen ve fázi přátelských a nezávazných schůzek, abys získala čas stolt Držím palce, aby Ti to vyšlo smile

Upravil(a) Kiara (19. 11. 2011 13:11)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#754 19. 11. 2011 14:27

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Jedná se o domácí násilí?

Jsem moc ráda, že od tebe čtu dobré zprávy!  storstark

S novým vztahem - myslím, že tyhle stavy jsou normální, když tomu nechᚠčas a nebudeš se pouštět do věcí, do kterých se ti ještě nechce, tak to půjde, neboj. smile

Není tady

 

#755 19. 11. 2011 17:35

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Jedná se o domácí násilí?

A jak to vlastně vypadá s bývalým manželem? Nějak se to trochu znormalizovalo? Moc bych ti to přála.

Není tady

 

#756 19. 11. 2011 17:56

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

S bývalým manželem stále nic moc a myslím, že teď půjde znovu do tuhého. Přes zimu se mu ty jeho stavy vždycky zhoršovaly. Nedávno jsem se nechala nachytat. Prosil, abych mu přijela pro dceru naproti, že nestíhá a já rozzářená v dobrém rozmaru jela. Asi jsem ho tím vydráždila a řekl, že by mi dal do toho ksichtu nejradši pěstí. No nepoučitelná... To mně tedy z toho pocitu štěstí pěkně rychle dostalo.
Občas chodí nějaké hloupé zprávy, ve kterých mně uráží nebo hraje na city. Asi jsem to nedotáhla do konce, že jsem si nezměnila číslo, ale nechávám to, kdyby bylo se třeba potřeba domluvit něco kvůli dceři. Neustále neví, kdy si jí má vzít. Výživné mi na ni nezaplatil půl roku (už jsem si vyřizovala exekucí), že prý na to nemá. Nedodržuje na čem se domluvíme ohledně vrácení.
Většinou to ani dopodrobna nečtu nebo se jen chytnu za hlavu, co je to zas za pitomost.

Není tady

 

#757 19. 11. 2011 18:00

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

U rozvodu se strašně bránil, že se rozvádět nechce, že to manželství tak špatné nebylo, že jsem to od něj schytala JEN dvakrát roll a jak by to chtěl pozvolna dávat dohromady a sotva jsme vypadli, tak mi napsal zprávu, jak jsem strašná, jak strašně vypadám a že dělám dceři ostudu, abych se nad sebou zamyslela dumbom

Není tady

 

#758 19. 11. 2011 18:10

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Jedná se o domácí násilí?

Tyjo, to je síla..  Skvělý, že dokážeš být i přesto v pohodě!

Není tady

 

#759 19. 11. 2011 18:13

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

No a k tomu kamarádovi...
Moc se bojím, aby se z něj nevyklubal podobný exemplář, jako ex. On to své také nemá na úplně asi zpracované a možná tím, že se ho na hodně ptám sem tam mi od něj znělo něco podobně, jako si na mne stěžoval ex. Nevím třeba to tak má každý. Musím říct, že se zatím nevyjadřoval o své bývalé nijak špatně.
Je mi s ním příjemně, ale možná je to na nás oba moc brzo a tak si nic do budoucna nemaluji s tím, že ty své strachy budu muset někdy nalomit.

Není tady

 

#760 19. 11. 2011 18:23

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Mě je ho jako člověka docela i líto, protože tuším jaký peklo si sám v sobě prožívá. Měl to tak vždycky. Když byly jakékoli problémy a tížilo ho to, tak přestával být soudný. Teď si jen přeju, aby už se dokázal nějak odrazit a měl sám a dal i nám pokoj.
Ne že bych se s ním ještě nějak víc zaobírala, ale odnáší to i dcera a už sama vidí, jak velké má tatínek výkyvy nálad. A dokonce mi po ní vzkazoval, abych si políbila...
Asi to tam s ním nemá zrovna nejjednodušší.

Upravil(a) Rigoletta (19. 11. 2011 18:25)

Není tady

 

#761 19. 11. 2011 18:30

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletta napsal(a):

U rozvodu se strašně bránil, že se rozvádět nechce, že to manželství tak špatné nebylo, že jsem to od něj schytala JEN dvakrát roll a jak by to chtěl pozvolna dávat dohromady a sotva jsme vypadli, tak mi napsal zprávu, jak jsem strašná, jak strašně vypadám a že dělám dceři ostudu, abych se nad sebou zamyslela dumbom

Tak tímhletím v podstatě řekl sám na sebe úplně všechno roll Buď ráda, že už mᚠrozvod za sebou a že jedna smutná kapitola Tvého života je už definitivně uzavřena. Do ničeho nespěchej, užívej si svobodu a buď opatrná ... bohužel mᚠz dlouhodobého soužití s tyranem velmi pravděpodobně snížené rozpoznávací schopnosti, co je ve vztahu normální a co už ne (jako každá týraná ženská) a proto musíš být dvojnásobně opatrná, aby sis do života nevpustila zase nějakého dárečka pussa Nemůžeš se sice ustavičně bát, ale také nemůžeš zbytečně riskovat stolt

A z exmanžela si nic nedělej - zřejmě, když viděl, jak jsi rozesmátá a šastná, došlo mu asi, odkud vítr fouká a rozhodl se Ti alespoň pomyslně šlápnout do úsměvu. Nemysli si, že je hloupý a že mu nedošlo, že jsi volná jak ten pták a můžeš se seznamovat s cizími muži, co hrdlo ráčí, že je z toho nepříčetností celý bez sebe a alespoň takhle Ti to "osladil", aby si "ulevil" usch


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#762 8. 12. 2011 16:15

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletta napsal(a):

Ahoj holky :-)
S radostí chci nahlásit, že už mám nějaký den po rozvodu...

Statečná holka, opravdu ti tleskám tummenupp
Koukala jsem na první příspěvky a nevěřím svým očím.
Fandím ti, jsi skvělý příklad pro ostatní podobným osudem postižené lidi.
Držím pěsti pro další, teď už bááááječný život.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#763 29. 12. 2011 17:09

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Ahoj holky.
Příběh dál pokračuje...

Ex nedávno vytáhl na mého příbuzného nůž. Nic vážnějšího se nestalo. Ten podal trestní oznámení na policii. Opět na policii přemlouvání, aby nic nepodával, že to nemá smysl a jen těžko se bude něco prokazovat.

Já jsem měla s ex schůzku kvůli vypořádání SJM. Tak jsem tam seděla a bylo mi to všechno skoro jedno - jeho vyhrožování, že nás všechny pozabíjí, že nosí vždycky zbraň, že má pistoli a pokud nebudu souhlasit s jeho návrhem, nemá co ztratit a všichni to odneseme. Škoda, že jsem si ho nenahrávala, ale i tak by mi to nebylo nic platné.

Dcera z toho má v hlavičce asi pěkný maglajz. Seděla u toho. Ani nemrkla. Zjistila jsem, že na podobné jeho výlevy je u něj na návštěvách zvyklá. Po telefonu jsem ho slyšela z povzdálí, jak křičí, že toho příbuzného zabije. Buď ona nebo on si vymyslel, že jsem sprostá a křičím na ní. Alespoň tak mi to podal ex. Nevím mám pocit, že se mu chce zavděčit a že je to možná i pravda, že si vymýšlí ona. Přesto se k němu pořád těší. Je mi strašně líto, co jsem jí připravila grater
Prý když budu souhlasit s jeho návrhem na rozdělení SJM dá nám už všem pokoj.

Není tady

 

#764 29. 12. 2011 19:01

zuzcab
♥------
Registrovaný: 29. 12. 2011
Příspěvky: 1

Re: Jedná se o domácí násilí?

Moc Vás prosím o vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci. Studuji obor poradenství v sociální práci, tohle téma je mi osobně blízké.. Budu Vám moc vděčná za Vᚠčas. Děkuji


http://domaci-nasili-19084.vyplnto.cz

Není tady

 

#765 29. 12. 2011 20:50

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigolletko, holka milá.
Je načase určit další hranice. Na osobní schůzky si vezmi vždycky někoho s sebou.
S tím darebákem, který předstírá chudinku zneužitou, se bez přítomnosti jiné osoby nebav.
Máš-li právníka, zapoj ho. Nemáš-li, volej na odborné linky, oni ti poradí.
Pokud to půjde, všechno nahrávej (diktafonek ,mají ho i některé mobily).

A hlavně NENECH SE VYDÍRAT.

A zavolej někam na odbornoou pomoc, tady je to jen na vypovídání.
Oni s takovým chováním mají určitě zkušenosti, dají ti minimálně 1.pomoc.

A ještě k tomu, že je tí líto tvé malé holčičky? Na lístost není čas, vynahradíš jí to jinak.
Jsi přece samostaná milující máma, ne?

Držím palce a přeju nový rok bez přitroublých ex!!!
Pa, Jess.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#766 29. 12. 2011 21:18

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

zuzcab - dotazník vyplněn smile

Milá Jessiko, tentokrát jsem neměla vzít koho s sebou.
Nemám chu s ním nijak bojovat. Vše bylo celkem k ničemu. Alespoň teď mi to tak připadá. Nahrávky - snad nikde nebudou brát v potaz. Dají se upravit...

To že jsem se za něco drala mi bylo jen k tomu, že jsem objevila kolik síly ze sebe dokážu vydolovat.

Nechci se nechat vydírat. Jen nevím za kolik mi ten majetek stojí a kdybych nekoukala na dceru, tak mu vše nechám. Důležitější je pro mne to, že už jsem bez něj. Jen mi něco pořád říká, že tohle by ode mne bylo hodně krátkozraké roll

Není tady

 

#767 29. 12. 2011 21:21

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Připadá mi, že už jsem udělala snad vše, co se dalo.
Vypadá opravdu, jak zvíře. I se tak chová, mluví. Řehtá se jak smyslů zbavený, že někomu něco udělá. K psychiatrovi už prý přestal chodit. Potřeboval by to jako sůl.

Není tady

 

#768 29. 12. 2011 22:04

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletta napsal(a):

zuzcab - dotazník vyplněn smile

Milá Jessiko, tentokrát jsem neměla vzít koho s sebou.
Nemám chu s ním nijak bojovat. Vše bylo celkem k ničemu. Alespoň teď mi to tak připadá. Nahrávky - snad nikde nebudou brát v potaz. Dají se upravit...

To že jsem se za něco drala mi bylo jen k tomu, že jsem objevila kolik síly ze sebe dokážu vydolovat.

Nechci se nechat vydírat. Jen nevím za kolik mi ten majetek stojí a kdybych nekoukala na dceru, tak mu vše nechám. Důležitější je pro mne to, že už jsem bez něj. Jen mi něco pořád říká, že tohle by ode mne bylo hodně krátkozraké roll

Nejde o to, používat nahrávky u soudu.
Stačí jen tomu tajtrlíkovi oznámit, že to mᚠnahraný.
A pokud nebudeš mít nikoho k sobě, tak se s ním nemusíš vidět.
To se nenajde žádný sousedčin manžel, bratranec, kolega nebo tak?
Stačí mít pořádnýho pořízka vedle sebe, to je občas rozumý  argument, na který takový týpci slyšej, i když mají nůž...

Jinak - nemyslela jsem vydírání finanční, ale psychické.
Ale zda ti peníze , rozuměj prostředky pro zajištění své dcery, za to stojí, to si musíš ujasnit sama.
Já tě do žádného boje hnát nechci.
Nejsi loutka - to už jsi dokázala několikrát.

A pořád jsou tady lidi - odborníci, co ti pomůžou.
Třeba zrovna zuzcab, ona (on) bude třeba bude vědět, kam nejlépe se obrátit.
Já to nevím, díkybohu jsem podobnou situaci nemusel řešit.

Hodně síly, holka. Bojuj za sebe i za malou. Nejsi v tom sama.
Když je někde snaha, to by bylo, aby se i to štěstí nepřidalo tummenupp


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#769 29. 12. 2011 22:40

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Jedná se o domácí násilí?

Jessika napsal(a):

Rigoletta napsal(a):

zuzcab - dotazník vyplněn smile

Milá Jessiko, tentokrát jsem neměla vzít koho s sebou.
Nemám chu s ním nijak bojovat. Vše bylo celkem k ničemu. Alespoň teď mi to tak připadá. Nahrávky - snad nikde nebudou brát v potaz. Dají se upravit...

To že jsem se za něco drala mi bylo jen k tomu, že jsem objevila kolik síly ze sebe dokážu vydolovat.

Nechci se nechat vydírat. Jen nevím za kolik mi ten majetek stojí a kdybych nekoukala na dceru, tak mu vše nechám. Důležitější je pro mne to, že už jsem bez něj. Jen mi něco pořád říká, že tohle by ode mne bylo hodně krátkozraké roll

Nejde o to, používat nahrávky u soudu.
Stačí jen tomu tajtrlíkovi oznámit, že to mᚠnahraný.
A pokud nebudeš mít nikoho k sobě, tak se s ním nemusíš vidět.
To se nenajde žádný sousedčin manžel, bratranec, kolega nebo tak?
Stačí mít pořádnýho pořízka vedle sebe, to je občas rozumý  argument, na který takový týpci slyšej, i když mají nůž...

Jinak - nemyslela jsem vydírání finanční, ale psychické.
Ale zda ti peníze , rozuměj prostředky pro zajištění své dcery, za to stojí, to si musíš ujasnit sama.
Já tě do žádného boje hnát nechci.
Nejsi loutka - to už jsi dokázala několikrát.

A pořád jsou tady lidi - odborníci, co ti pomůžou.
Třeba zrovna zuzcab, ona (on) bude třeba bude vědět, kam nejlépe se obrátit.
Já to nevím, díkybohu jsem podobnou situaci nemusel řešit.

Hodně síly, holka. Bojuj za sebe i za malou. Nejsi v tom sama.
Když je někde snaha, to by bylo, aby se i to štěstí nepřidalo tummenupp

Jessiko,při vší úctě....velmi naivní představa...99procent lidí z okolí v takovéto situaci dává ruce pryč..

Není tady

 

#770 30. 12. 2011 10:48

Carrallina
♥------
Registrovaný: 31. 5. 2011
Příspěvky: 10

Re: Jedná se o domácí násilí?

Revliba má obávám se bohužel pravdu. Nicméně napadá mě jedno řešení - právník. Ten tam s tebou půjde, protože je za to placen. Jo a možná bych na takovéto schůzky nebrala malou.

Není tady

 

#771 30. 12. 2011 11:31

Rigoletta
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 1. 2010
Příspěvky: 358

Re: Jedná se o domácí násilí?

Já jsem tu zrovna nikoho neměla, kdo by mohl jít se mnou, ale i tak to trvá už vše téměř dva roky. Pro všechny je to únavné a nechci nikoho obtěžovat a žádat, aby byl u každého předání dcery.

Ona to původně neměla být schůzka, abychom něco vyřešili. To bych rovnou požadovala, aby se konala u právníka. Ex mi měl předat dceru a vyvinulo se to tak, že jsem na ní musela čekat, než dojí a on to začal řešit. Postupně to vygradovalo ve výhrůžky. Neodhadla jsem to. Byla jsem tak uzemněná (vypadal jak šílenec), že jsem jen seděla a poslouchala.

Teď to samozřejmě zas pokračuje zprávami. Chce vše pro sebe, jinak...

Není tady

 

#772 30. 12. 2011 13:21

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Jedná se o domácí násilí?

Revliba napsal(a):

Jessiko,při vší úctě....velmi naivní představa...99procent lidí z okolí v takovéto situaci dává ruce pryč..

Revli, to není představa. To jsou moje zkušenosti s okolím.
Je mi líto, že ty to mᚠjinak.
Ale i tak  - pokud nezkontaktuješ odbornou pomoc, nemůžeš očekávat výsledek.
I když na schůzku se šílencem se nedá připravit, musíš to aspoň zkusit - zjistit co nejvíce informací podložených zákonem, připravit si soupisy apod.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#773 30. 12. 2011 22:04

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletta napsal(a):

Ahoj holky.
Příběh dál pokračuje...

Ex nedávno vytáhl na mého příbuzného nůž. Nic vážnějšího se nestalo. Ten podal trestní oznámení na policii. Opět na policii přemlouvání, aby nic nepodával, že to nemá smysl a jen těžko se bude něco prokazovat.

Já jsem měla s ex schůzku kvůli vypořádání SJM. Tak jsem tam seděla a bylo mi to všechno skoro jedno - jeho vyhrožování, že nás všechny pozabíjí, že nosí vždycky zbraň, že má pistoli a pokud nebudu souhlasit s jeho návrhem, nemá co ztratit a všichni to odneseme. Škoda, že jsem si ho nenahrávala, ale i tak by mi to nebylo nic platné.

Dcera z toho má v hlavičce asi pěkný maglajz. Seděla u toho. Ani nemrkla. Zjistila jsem, že na podobné jeho výlevy je u něj na návštěvách zvyklá. Po telefonu jsem ho slyšela z povzdálí, jak křičí, že toho příbuzného zabije. Buď ona nebo on si vymyslel, že jsem sprostá a křičím na ní. Alespoň tak mi to podal ex. Nevím mám pocit, že se mu chce zavděčit a že je to možná i pravda, že si vymýšlí ona. Přesto se k němu pořád těší. Je mi strašně líto, co jsem jí připravila grater
Prý když budu souhlasit s jeho návrhem na rozdělení SJM dá nám už všem pokoj.

Rigoletto, Tobě je těžké radit hmm

Už jednou to tady bylo, že Ti exmanžel vyhrožoval, Ty jsi to šla oznámit na policii a jedním dechem jsi k trestnímu oznámení dodala, že není nutné, aby ho hned zavírali, načež jeho vyhrožování bylo pojato pouze jako přestupek a bylo to řešeno přestupkovou komisí u příslušného Městského/Obecního úřadu. Když ho nahlásíš na policii a ihned couvneš s tím, že si v podstatě nepřeješ, aby byl Tvůj ex nějak tvrději postižen, pak se nediv, že se přestupkové komisi Tvůj exman jen útrpně zasmál, od té doby je si jist svojí beztrestností a ještě více přitvrdil. A nediv se, že policie od té doby vyšetřuje veškerá oznámení, pocházející z vaší rodiny spíše laxně, protože - nezlob se na mě - veškerá vaše trestní oznámení už na ně musí působit velmi nedůvěryhodně. A protože policajti nabyli z Tvého prvotního trestního oznámení pocit, že se pohybují v nějaké podivné Válce Roseových, nediv se, že nijak podstatněji nezasáhnou a veškerá trestní oznámení budou vyšetřovat tak, aby se zdálo, že je vyšetřují hmm

Jediné, co Ti můžu poradit je, aby sis našla dobrého právníka a veškerá jednání s ním směřovala k tomu, aby byl Tvůj exmanžel konečně za své výhrůžky patřičně potrestán. Jakmile totiž nenapřeš veškerou svoji snahu k tomu, aby exman šel skutečně natvrdo sedět (protože jinak se ho nikdy nezbavíš!!!) nebudeš od něj mít pokoj do smrti. To zdaleka neskončí tím, že bys přistoupila na jeho nestydaté podmínky ohledně dělení majetku a měla už konečně pokoj, ten psychopat - pokud se bude i nadále pohybovat na svobodě - Tě nejen ožebračí, ale hodlá Tě terorizovat přes dítě tak dlouho, dokud nezpůsobí dítěti a Tobě vleklé psychické problémy a nedostane jednu či druhou z vás na psychiatrii.

Tady je to jasně daný - buďto on, nebo Ty. Jsi ve velice ošklivé válce, kde útočník nezná slitování a kde chce svoji obě okrást o poslední košili a ještě ji přinejmenším dostat do blázince. Buďto po něm tvrdě vyjedeš a sejmeš ho tak, že na něj konečně podᚠpořádné trestní oznámení - a bude Ti úplně jedno, jestli v tom kriminále zčerná - nebo si takové řádění útrpně nechᚠlíbit a skončíš napřed okradena o poslední košili a po letech společně i s holkou v péči psychiatrů grater

Rigoletto, tím, že si tady budeš ustavičně stěžovat, co Ti exmanžel zase vyvedl, nebudeš účinně konat a budeš akorát tak čekat doma jako ovečka před porážkou, co si ten psychopat na Tebe zase vymyslí - tím si vůbec nepomůžeš hmm


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#774 30. 12. 2011 22:25

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Jedná se o domácí násilí?

Rigoletto, každé podané oznámení se musí prošetřit. Navíc policajti potřebují uzavřít co nejvíc případů úspěšně, na oznamovatele tedy zkoušejí postup zvaný "brána". Tedy snaží se tě různými manipulacemi od oznámení odradit.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#775 30. 12. 2011 23:58

Revliba
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 3. 2011
Příspěvky: 1374

Re: Jedná se o domácí násilí?

Jessika napsal(a):

Revliba napsal(a):

Jessiko,při vší úctě....velmi naivní představa...99procent lidí z okolí v takovéto situaci dává ruce pryč..

Revli, to není představa. To jsou moje zkušenosti s okolím.
Je mi líto, že ty to mᚠjinak.
Ale i tak  - pokud nezkontaktuješ odbornou pomoc, nemůžeš očekávat výsledek.
I když na schůzku se šílencem se nedá připravit, musíš to aspoň zkusit - zjistit co nejvíce informací podložených zákonem, připravit si soupisy apod.

Jess,
psala jsi to,že zaplatbůh konkrétní zkušenost s těmito záležitostmi nemáš..
Já bohužel ano..
Musím konstatovat,že i ti nejbližší se báli jakékoli konfrontace,všechno jsem musela sama..a i těm pár lidem z nejbližšího okolí,kteří tehdy svědčili u soudu,to bylo krajně nepříjemné,včetně mně samotné.
Tehdy jsem litovala,že nemám bráchu,který by ho sraba podržel pod krkem,protože to jediné by na něj asi zapůsobilo.
Všechny soudy ohledně týrání,at už fyzického v podobě zlomeného žebra,či psychického v podobě nepopsatelných stresů jsem prohrála...
Mnoho lidí u toho konkrétně bylo,ale jenom mě tiše litovali a pak se tiše dekovali...
Rozumím jim a nezlobím se,je velmi těžké v takovéto situaci zachovat nějaký názor,když se věci odehrávají "za zdmi" bytu..
Dodnes je BM na svobodě,na výživném dluží už pár set tisíc a nic se neděje,nebo lépeřečeno děje,ale šnečím tempem..
Abych byla konkrétní a trochu užitečná...tenkrát mi moc pomohla Rosa a odchod s dětmi do utajeného azylu...soud reagoval,do týdne bylo předběžné opatření na děcka
Po pár měsících jsem si sehnala do pronájmu byt a takhle v pronájmech žijeme dosud,ale nevadí to,zvykli jsme si a máme klid..
Pravda je,že mi finančně pomohli moji rodiče v začátcích,nevím,jak je na tom Rigolleta,ani nečtu její příběh od začátku..

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů