Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 28. 3. 2011 19:16

elisabeti
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 2. 2. 2011
Příspěvky: 613
Web

Re: We-vibe

Morpheus: Haha, kdyby to bylo tak snadné! smile Buď rád, že nejsi žena. wink


http://lb5f.lilypie.com/0jx8p1.png

http://lb3f.lilypie.com/J2KVp1.png

Není tady

 

#27 28. 3. 2011 19:19

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: We-vibe

elisabeti napsal(a):

Morpheus: Haha, kdyby to bylo tak snadné! smile Buď rád, že nejsi žena. wink

Oooo, Elizabeth a ja jsem premyslel, zda se mi ozves, ci nikoli pac to byl cil meho prispevku pussa Tak spust...jak to tedy je ? smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#28 29. 3. 2011 11:02

elisabeti
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 2. 2. 2011
Příspěvky: 613
Web

Re: We-vibe

morpheus napsal(a):

elisabeti napsal(a):

Morpheus: Haha, kdyby to bylo tak snadné! smile Buď rád, že nejsi žena. wink

Oooo, Elizabeth a ja jsem premyslel, zda se mi ozves, ci nikoli pac to byl cil meho prispevku pussa Tak spust...jak to tedy je ? smile

Agente provokatére, i zpověď má své hranice. wink Vše podstatné jsem popsala výše - dalších extatických či morbidních detailů netřeba. reta


http://lb5f.lilypie.com/0jx8p1.png

http://lb3f.lilypie.com/J2KVp1.png

Není tady

 

#29 29. 3. 2011 20:24

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: We-vibe

elisabeti napsal(a):

Agente provokatére, i zpověď má své hranice. wink Vše podstatné jsem popsala výše - dalších extatických či morbidních detailů netřeba. reta

Ach mila Elizabeth, mel jsem jednu kamaradku ktera nosila Tve jmeno, nevim kde je ji konec, sladka Alzbeta...No, jo, no vzpominky tongue Agent provokater ? Copak vypadam jako agent provokater ? Podle Avataru spis jako pitomec lol, ale ano, mas pravdu, jsem tak trochu i provokater na Babinetu. Ale vseho s mirou a jen docasne wink
A kde jsi se tu vyloupla Ty ? Copa Te tu k nam privadi ? A jmenujes se skutecne Alzbetka ?


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#30 29. 3. 2011 21:47

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: We-vibe

a zase ten we-vibe:)A ja jsem myslela ze na nej uz zapomenu big_smile


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#31 29. 3. 2011 21:58

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: We-vibe

5. Element : Ja stejne nevim co je We-Vibe smile Ja tento chlivek nasel ciste nahodou, bylo to zrejme uz mrtve vlakno, ale vis ze ja jsem ten, kdo - jakozto knez - svecenou kropi mrtve a ti ozivaji, vsak jsem to tu uz psal, aj Zenuu jsem vzkrisil, ta mi to ( asyk i ) potvrdi big_smile


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#32 29. 3. 2011 21:59

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: We-vibe

5. Element : A musim si vymenit Avatar, pac na tohoto zjeva se uz vazne nemohu divat a to ho nemam jeste anik 48 hodin tongue


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#33 29. 3. 2011 22:17

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: We-vibe

morpheus napsal(a):

5. Element : A musim si vymenit Avatar, pac na tohoto zjeva se uz vazne nemohu divat a to ho nemam jeste anik 48 hodin tongue

me prijde zabavny:)Vzdy kdyz sem nakouknu a spatrim ho tak se mi chce smat lol


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#34 6. 4. 2011 22:39

morpheus
Babinet Klub
Místo: Dolní Kotěhůlky
Registrovaný: 14. 2. 2009
Příspěvky: 8057
Web

Re: We-vibe

Jeste se chci zeptat. Sexuologicka me moc nebere ja jsem takovy asexualni tongue ale zajimalo by me, je to We-Vibe. To jako ma delat co ? A jak to funguje ?


"Upozorňujeme, že neživé objekty, jako je Kamarádka, nemluví. Pokud mluví, doporučujeme neposlouchat jejich rady"

Není tady

 

#35 12. 4. 2011 10:20

Longest
♥------
Registrovaný: 12. 4. 2011
Příspěvky: 2
Web

Re: We-vibe

morpheus napsal(a):

Jeste se chci zeptat. Sexuologicka me moc nebere ja jsem takovy asexualni tongue ale zajimalo by me, je to We-Vibe. To jako ma delat co ? A jak to funguje ?

Je to erotická pomůcka ve tvaru U, kterou si dᚠjedním koncem dovnitř, druhým na klitoris a pak, jde dovnitř ještě partner se svým penisem a děláte naprosto normální sexuální polohy, i když nejlepší je misionářská.
Důvod je ten, že partner ucpe přebytečný prostor vevnitř a přitiskne jednu část na tvůj bod G a druhou část ti přitiskne na klitoris.
Celé je to o oživení a má to pomoci při dosažení orgasmu vůbec, nebo při dosažení silnějšího orgasmu.
Osobně mne to nenadchlo.

Upravil(a) Longest (12. 4. 2011 10:21)

Není tady

 

#36 15. 1. 2012 19:09

luciebrouckova
♥------
Registrovaný: 4. 9. 2011
Příspěvky: 15

Re: We-vibe

Ahoj Maruško, obrázky jak to funguje najdeš všude, zkus se podívat například tady http://www.nejlevnejsivibratory.cz/we-vibe-3/

Není tady

 

#37 29. 2. 2012 15:06

terysek20
♥------
Registrovaný: 29. 2. 2012
Příspěvky: 1

Re: We-vibe

Ahoj, mᚠstejný dotaz jako já. S přítelem jsme chtěli okořenit naše hrátky a přemýšlíme o koupi We-vibe, ale když jsem si pročítala o výrobku narazila jsem na vibrátor Tiani na honitka.cz. Nevím pro který se rozhodnout, vibrátor Tiani je výrazně dražší. Nevíte někdo, který vibrátor je lepší?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů