29. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 29. ledna : Poslední šance pro přezrálé banány? Upečte z nich lahodnou buchtu 6. prosince : Je vám čtyřicet a už řešíte menopauzu? Co je příčinou předčasného nástupu, vysvětluje gynekolog |
|
|
Holky prosím o radu..
Začínám se zajímat o tenhle typ kočárku, tak bych byla ráda za veškeré informace, zkušenosti a třeba i dobrý odkazy..
Jelikož Domča bude mít až se malej narodí roka třičtvrtě, jistě mi všechno neujde, tak uvažuju nad tandemovým kočárkem. Mohli by jste mi některej doporučit nebo naopak poradit na co dávat bacha? Díky moc!!
Není tady
Ahojky Nikuš,
asi záleží kolik chceš do kočárku investovat . Já bych šla, kdybych potřebovala kočárek pro sourozence, určitě do Teutonie Team Alu
. Přeci jen kormidlovat s takto velkým kočárkem musí být dost namáhavé a Teutonie je na manipulaci skvělá
. Já mám Teutonku na Domíka a spokojenost
. Není težká a je skvěle odpružená. A kdybych potřebovala kočár sourozenecký, šla bych asi do použitého. Přeci jen bude třeba jen na kratší dobu
Není tady
Ahoj Niky, Teutonii máme pro naše dvojčata a spokojenost veliká. Není problém ji použít i jako sourozenecký kočárek, každá opěrka se dá polohovat zvlášť a pro mimčo použiješ ještě vložnou tašku, ale je to dražší cenová kategorie, když se kupuje nový (použitý se dá sehnat kolem 10 000 Kč).
Upravil(a) lenule12 (2. 1. 2010 20:59)
Není tady
Jé, Pet... to jsem nemusela chodit pro radu daleko.. Děkuju!
no, já vlasně ještě ani nevím co chci.. Začínám se poohlížet kolem, co vůbec je.. však času dost..
Nejdřív jsem si říkala, že ojetej bude na tu chvilku určo stačit.. ale pak jsem našla novej kolem 7000,- takže možná i ten novej.
Jinak cenově... moc se mi do toho právě investovat nechce, protože bude to kočík asi jen tak na rok... a taky nevím, jestli mi vůbec Domča bude chtít v tom potom ještě sedět..
Lenuli, děkuju určo mrknu..
Není tady
Niko,
já to vyřešila holkama doporučovanou Teutonkou a max spokojenost je to parádní kočár
opravdu se lehce ovládá, dobře odpružený, takže kočičí hlavy jsou těžká pohoda a pro mě z dalších faktorů výběru splňující-přesně můj styl, jednoduchý design...
Koupila jsem ho jetý za 9tis, podle mě se nevyplatí kupovat nový, protože to dost ztratí hodnotu, takhle já ho prodám ještě za dobrou cenu a ztráta nebude taková měla jsem štěstí asi, paní s ním jezdila opravdu minimálně a mám na něj ještě skoro dva roky záruku, tedy pokud stále platí, že Teutonia má tříletou záruku.
Taky jsem řešila prostornost, jezdím teď v zimě, což obnáší fusaky oblečení a další věci zabírající místo.
No a rozhodně jsem nechtěla kočárek "autobus" kdy děti jezdí za sebou, přijde mi to divný co se týče komunikace s dětma, nebo ten co starší sedí dole v "koši na nákup" to mi přijde nejhorší, když prší nebo teď v zimě tam musí dítě trpět, zacákaný, zmrzlý....
V tomhle kočárku je místo naprosto v pohodě, Jenda je docela pořez a vejde se tam úplně parádně. Mimíse mám ve vložné tašce, koupila jsem od emitexu, úplně v pohodě stačí, ale můžeš mít i originál. Jediné co ještě řeším je nánožník pro Jendu, nechávám si ušít, zase bych mohla mít origoš, ale za úplně jinou cenu, než co bude tenhle ušitý, zatím tam mám z kočáru co má Jenda.
Pro představu ti sem hodím fotku.
Přeji úspěšný výběr
Není tady
Izi, děkuju moc za tip a krásnou fotenu!
Jsme teď nemocní, takže kočík padl zase na nějakou dobu k ledu... ale každopádně jsem moc ráda za radu. Musím to pak všechno naštudovat...
Není tady
Tak ja som mala Jane powertwin a bola som spokojna. Kupili sme pouzity za 6000. Pouzivali sme len pol roka. Maly bol strasne dlhy(obe deti su obrici) a uz sa potom nevosiel do tasky(ties som mala tu od emitexu) pre mimi ale mala uz v tom case aj tak nechcela byt v kociku radsej tapkala vedla. inak kocik je maximalne skladny a lahucky ovladanie jednou rukou. Nemala som problem dostat sa s kocikom do obchodu lebo je uzky a sedacky su za sebou.Pri sedackach vedla seba by som sa do obchodu nevliezla a ak aj vliezla bolo by to o nervy tie uzke ulicky no neviem si to predstavit. No a s predajom dalej ties nebol problem predali sme za 5900 takze nas ta parada vysla na 100 KČ. Inak som ties zvazovala kupit novy ale tie nove za 7-8 tisic su hrozne tazke a zle skladne. Tak prajem nech vyberies dobre a si spokojna ono tie decka z toho aj tak vyrastu za chvilku....
Není tady
Niko,kamarádka má od sebe prcky dva roky a jezdí s tím dvoupatrovým Phil&Teds. Starší klučina sedí nahoře a mladší je pod ním ve vložné tašce. Kamarádka je s tím kočíkem hodně spokojená, není širší než běžný kočár, lehce ovladatelný a podle mě (bydlím v 7.patře paneláku bez kočárkárny a s pidivýtahem a kamarádka k nám často jezdí) velmi praktický.
Záleží na tom, jaké podmínky máš v místě bydliště, jestli jezdíš často MHD atd...
Upravil(a) Gabrielle (3. 2. 2010 9:26)
Není tady
Ahoj, trochu obnovím téma..času sice dost, ale už si děláme trochu přehled, kolik nás to bude stát , tak to začínám řešit...chtěla bych se zeptat na zkušenosti nejen vaše, ale i kamarádek, známých..budu mít dětičky 2 roky po sobě a řeším, jestli má cenu kupovat dvojkočárek nebo jestli, když někam budu potřebovat rychle dojít, to zvládneme třeba jen s šátkem a golfáčema pro starší. Samostatný hluboký kočárek mít budeme, ale nevím nevím, jak na tom bude Maty, kolik toho třeba v těch dvou letech ujde..Přeci jen chodíme na docela dlouhý procházky..no prostě budu moc ráda, když mě napíšete jakoukoliv zkušenost..díky díky
já měla tento a byl naprosto super .... buď jsem jezdila jako s mono kočárkem, nebo jako tandem
Používali jsme ho asi 3/4 roku a kluci jsou od sebe 22 měsíců . Nesustále chodíme pěšky, takže kočárek byl plně využit a nedám na něj dopustit
Díky bohu za něj
Přemýšlela jsem, jestli kopovat tandem,nebo skate, ale po přečtení rlzných diskuzí a zkušeností maminek jsem šla do tandemu a udělala jsem jen dobře
je to I'COO Platon Duo 4 Air
Není tady
Holky díky za tipy.
Já si tím skatem taky nejsem úplně jistá a to i kvůli tomu, že jsem hodně vysoká, můj krok značně dlouhý a už se vidím, jak do toho pořád kopu, cupitám jak gejša a do 2 dnů je skate v koši...počkám jak na tom bude Maty v létě s chůzí (teď je to na zabití - utíká, nejde kam potřebuju, najednou se zastaví a nehne s ním ani pár volů, když ho chytnu, schválně se mě prověsí..atd. ) a podle toho se rozhodnu. Docela se prodávají i jetý, takže to nebude problém.
Upravil(a) mishasha (1. 4. 2010 12:09)
já kupovala za 15 z druhé ruky a prodala za 12 ( a to jsme mohla prodat asi i za těch 15, pak se mi pořád někdo ozýval )
Tobi chodil hodně a rád, ale my chodíme jen pěšky a když se začla vztekat, nebo bylo potřeba někam rychle,tak jsem ho tam frkla, připoutala a jelo se Na skatu mi stál až později, v těch 22m by to nedal, pořád by lezl dolů
Není tady
Mishi, tak ti naschávál řeknu jak jsem na tom teď, jo?
Jsem na tom tak, že pořád nic nevím..
Né, vážně.. on to prostě člověk tak nějak vědět dopředu nemůže..
Ten skate si myslím, že je ještě brzo.. když jsem koukala i jak je to provedený, nevím, ale třeba na tom našem kočíku (za prvé to jde jen na některý druhy, protože pak pri instalaci nejde třeba brzdit a nebo jak říkáš ty, co krok to kop)... a za druhé Domík by se musel držet asi rukojeti nahoře a to by visel, chudáček.. moc by jsme toho asi neujeli /teda pokud by tam vůbec chtěl a vydržel stát..
No a tandem.. je to prostě buď a nebo... Na jednu stranu si říkám, že to bez něj nezvládnu na druhou, že se obejdu. Takže asi tak..
Ono je to těžký... někdy jde Domík krásně.. ale jsou to kousky, a taky nikam nespěcháme. Kamoška má 2letýho prcka.. chodí krásně.. ale když se vracejí domu, tak už prostě nechce, bolejí ho nožičky..
Myslím, že ten tandem využiju, přesně jak říká Novi.. když budu spěchat, když se budeme vracet z procházek.. (chodili jsme každej den třeba na 3hoďky pryč)... a tak. navíc si nedokážu představit, že bych třeba spěchala domů kojit.. a Domču po cestě domů "přemlouvala" že musíme jít... že má bráška hlad..
nevím, ten kdo jezdí autem, zajde maximálně před barák do obchodu nebo prostě kousíčky asi to cenu nemá, ale my ho asi využijeme.. Teda pokud se nepletu a nebudu ráda, když vyhodím malýho na zahradu, menšího do kočíku na balkon a sama nohy nahoru..
A nějaká prochajda...
Nejhorší je, že když jsme sháněli.. tak skoro nikde nemají tandemáče na skladě.. teda nemyslím ty kolem 20.000,- nakonec jsme vybrali Graco quatro tour duo completo, tak uvidím..
jen ještě pořád váhám,jestli jo a nebo ne... ale spíš asi jo..
Není tady
http://www.mam-shop.cz/cz/katalog/kocar … ianni.html
to je on... zdáli se nám malý a blbý kolečka, k nám sem. Ale pak jsem byla na mrkandě u jedné maminky (protože všude ti ho samože objednají, ale podívat se kam nebylo)... a nejsou tak špatný.
Pak jsem uvažovali ještě nad tímhle.. http://www.primababy.cz/detail/kocarek- … by-welt-1/
ten má kolečka větší... (taky jsem byla na mrkandu u paní) ale nakonec stejně vyhrál gracouš..
Není tady
Niki, moc díky za názor . Graco je
Jinak já jsem naštígro párkrát potkala maminky se skatem a do něj teda rozhodně nejdeme - 1. byly to většinou tak 3 letý děti (přesně jak píšeš..dost vysoký a dost silný na to, aby na něm vydržely a vůbec pochopily, že tam mají stát a nehýbat se
)a za 2., když jsem viděla, jak se s tím táhnou..ruce skoro vykloubený, aby mohly vůbec normálně jít, dítě zádama ještě opřený o rukojeť kočáku...no prostě neneneee, obzvlášť, když budeme mít největší korbičkový záhul přes zimu a jestli bude jako letos, tak bez tandemu ani ránu..no a další věc..já pořád někde lítám pěšo, autem fakt vyjímečně, takže v srpnu asi zabrousím na bazárky a něco koupíme
Holt jsme chtěli děti brzo po sobě, tak teď se s tím musíme poprat
holky a co to vyřešit takhle? http://www.babydracek.com/scripts/hlede … p;whatVO=V
dřív jsem byla teda děsný odpůrce, ale viděla jsem to v reálu a asi to má své výhody...
Není tady
Mufi, holky už mi ho taky doporučovaly.. a pěly na něj chválu...
Já se ale přiznám... jsem asi trošku přízemní... ale to mimuško mi tam dole přijde takový "odložený" ... tohle já ee.. Ale každopádně děkuju za tip!
Mishi... však ještě máte čásek... třeba přijde něco fakt dobrýho ještě.. a nebo ti pak budu moct říct z vlastní zkušenosti taky co a jak..
Není tady
Mufi, taky jsem viděla v reálu a taky mě bylo miminka líto Přijde mě suprový v tom, že to není obří kára a dá se s tím třeba normálně nakoupit, že se s tím jako v menším krámě i dobře vytočíš..ale na zimu si říkám, jestli by na mimi netáhlo od země
Niki, no doufám, že sem podáš info, jak to jde s Gracem