Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#976 21. 1. 2010 11:00

lulana
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 3. 2009
Příspěvky: 2129

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Pírko, hezká fotka smile

Zuzi, já už s hedvábím (a ramií) mám, tak abych si rozšířila sortiment o něco novýho. A taky pak len a konopí je nosnější pro těžký váhy stolt Takže myslím i na budoucnost a plácnu 2 mouchy jedním šátkem big_smile No ale bůh ví, kolik jich vlastně nakonec bude, že gloria

Není tady

 

#977 21. 1. 2010 11:16

Zuzanka007
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 21361

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Pirko to je krasna holka stolt slusi ji to wink a jaky ma nadherny rasy big_smile

Hrozi mala mela po odecteni skoro 38 stupinku ,ale ted teplotu urcite nema a uz se tu na me rehni nahlas big_smile Jestli to neklesne pod -10 .tak odpoledne vyrazime ,ale v kocarku a asi busem ,je to dalka.

Luli jj taky jsme to tak rikala I. ze si myslim ,ze zalehnout ji proste nemuzeme,leda bych snad byla opila ,nebo zfetovana a jedno ani druhe fakt nehrozi wink
jj to uz vidim ,jak das ty 2 mouchy lol lol
Tak vzhledem k vaze Sofinky bych snad mela radsi taky pokukovat po lnu ,nebo konopi vissla


http://lb2m.lilypie.com/sHnSp2.png
http://lb1m.lilypie.com/UHqmp2.png

Není tady

 

#978 21. 1. 2010 11:29

pírko
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 7. 2007
Příspěvky: 182

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Holky nebojte se, že zalehnete svá dítka smile Terezka s nama taky spí v posteli a to se ještě něky povede, že jsme tam 4, totiž i s Matesem. Ještě kolikrát k nám v noci přileze. Spal s náma asi do 3 let a aby spal sám ho učíme vlastně do teď a to mu jsou už 4 roky. Není nic krásnějšího, než když se ráno probudíte a máte vedle sebe pidi andílka a na hlavě některou končetinu syna a na mých nohách nohu manžela dumbom


http://www.mytickerz.com/tickers/ypz5apoievjo441n.png

Není tady

 

#979 21. 1. 2010 12:18

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Ahoj holky,

Zuzi ven určitě můžete. Naopak se to doporučuje, protože se jim lépe dýchá. A pokud nemá vysokouteplotu, tak není problém.

Zasněnko gratuluju k váze tummenupp  Jste holky šikovný. Hlavně, že výsledky vyšetření jsou ok a vy teď budete obě spokojené

Pírko ... to je ale kouzelná fotečka tummenupp

Holky já jsem dneska jak praštěná palicí. Děláme pokus se spaním, takže jsem včera malýho nakojila v osm večer a už jsem ho pak nebudila, že to jako nechám na něm, jak dlouho vydrží. Jenže jsem samozřejmě blbka už od půlnoci hlídala, jestli se jako budí. Takže každý kňournutí jsem vylítla a sledovala dumbom . A Dany se regulerně probudil až ve tři ráno. A to ještě asi ne hlady. Spíš ho zlobili prdíci , myslím. Tak jsem ho vyndala a nakojila. Jenže pak byla regulérní vstávačka už v šest a už spát prostě nebude. A usnul v půl devátý ráno. Tak já jako že taky ještě zalenhu. Jenže než jsem zbrala, tak zase začali prdíci a vstávačka v půl jedenáctý a hlad a všechno špatně. Prostě totálně nabouranej denní režim dumbom
A já jsem na zabití hmm


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#980 21. 1. 2010 12:34

Ališa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rokycany
Registrovaný: 3. 4. 2009
Příspěvky: 3464
Web

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Pírko to je ale kočka. My jdeme příští týden na první hexu a jsem domluvená s doktorkou, že na prevenar počkáme až jak na tu hexu zareaguje. Tenhle postup nám tedy doporučila doktorka, tak snad je to dobrý postup. Komu bych měla důvěřovat jinému ne?

Peti my jsme taky včera vyzkoušeli nový režim, koupat po šesté a celkově vše směrovat tak, aby nejpozději v sedm šel spinkat, protože když jsme to dělali okolo osmé, tak byl strašně nevrlej. No a výsledek? Koupali jsme v půl sedmý, malej super, výborná nálada. Najedl se, dali jsme spát. Usnul okamžitě a vstával po pěti hodinách. Pak po čtyřech a pak po třech. Asi měl fakt nějaký ten spurt, jak jedl přes den po hodinách a v noci se taky budil častěji. No, snad to máme zasebou.

Hani já jsem moc zvědavá na to moje nosítko a když se to osvědčí, tak taky na léto půjdu asi do nějakého lehčího šátku. Já vím, že jsem natěšená asi předčasně, ale já tak nějak cítím v kostech, že to bude fajn.

K tomu zalehnutí. My jsme si dneska vzali malýho do postele ráno, aby s námi ještě dospal. No ráno, v půl devátý. A byl spokojenej, my jsme samozřejmě nespali, ale Dáda jo a spinkal tam sám. Tak jsme ho obložili polštářema a nechali spát. Byl tam asi tak 10 minut. Moje neteř spí s rodiči v postýlce snad od narození, prostě si jí tak nazvykali. Je jí rok a půl a spí tam pořád. A to jsou oba hromotluci a nezalehli, spíš se nevyspali.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/28719.png

19.10. v 13:45hod., 3050g, 50cm, po propuštění z porodnice 3100g, 6 neděl - 4100g, 2M - 5410g 55cm, 3M 6400g 62cm, 4M 7020g 65cm, 5,5M 7720g 66cm, 6,5M 8340g 68cm, 7M 8600g, 8M 9010g 70cm, 10M 9600g 72cm, 11M 9760g, 12M 10020g, 74cm, 18M 11850g, 81cm

Není tady

 

#981 21. 1. 2010 12:36

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Zuzi - já jsem si pak říkala, že jsem si měla radši nafackovat, než to sem napsat sad Promiň, jsem idiot, došlo mi to až v noci, že tě to určitě muselo postrašit sad Fakt se moc moc omlouvám, příště už budu držet tlamu sad
Jinak co se týče udušení - díkto by se bránilo zcela určitě a to pěkně urputně. Soudím dle toho, jak se vzteká, když se při odsávání nemůžu chviličku nadechnout, to vyvádí jak divá... Já myslím, že i malý miminko by se vzpouzelo, je to přeci jen instinkut, ale jde o to., jak k tomu udušení má dojít, pokud je pod peřinou, tak holt nemá sílu, aby to vybojovalo.
Zalehnutí bych se nebála, to jsou zase naše mateřský instinkty wink Já mám teda strach nechat jí spát pod peřinou u O., to je nechávám jen se pomazlit a na spaní jí beru k sobě. Přeci jen, já se poloprobudím při každým otočení a zkontroluju, jestli je všechno ok, jestli není přikrytá moc, nebo málo...atd wink
Jo a co se týče chůvičky, my máme tu připínací na plenku a nemůžu si jí vynachválit. Teď už jí dávám jen na noc, ale občas jsem paranoidní i přes den, tak jí pro klid duše zapnu wink

Jinak už nevím, o čem byla řeč.... hmmm, no nic, že by šátky? big_smile

Jo a všem, co doma mají loupající se hlavu - dejte na moje rady (jako s vaku pytlema reta a s šátkama reta lol), ne, nedávejte, jen si to poslechněte. Maty jsme mazali oliváčem, třebas třikrát denně, a nelepšilo se to vůbec, občas se to poposunulo, občas rozlezlo a tak. Teď už asi čtvrtý den mažu Batlio (krém proti chladu) od Alpy a je vidět značný zlepšení tummenupp Mnohem líp se jí to z vlásků vyčesává (zvlášť) po koupání. Je teda fakt, že jí to matlám dost intenzivně (jakože má bílou hlavu), ten krém je hustej, tak ho tam dám hodně, aby se vsáknul.
Težko říct, možná by to v tom samým termínu přešlo samo, ale alespoň mám pocit, že pro to něco dělám wink


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#982 21. 1. 2010 12:40

Ališa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rokycany
Registrovaný: 3. 4. 2009
Příspěvky: 3464
Web

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Def to je výhoda holohlavých miminek. Dádula by vypadal jak s bílou čepicí.
Maty s Vámi spinká v posteli? Tedy, Vy jste tedy borci, já bych se snad nevyspala, nespala bych vůbec. Jo a četla jsem, že jí vůbec nemažeš ničím prdku, páč to není třeba. To si taky nechává do puberty? To by mě kleplo. Já kdybych Dádulovi nenamazala prdku, tak jí má za chvilku červenou jak ruskou vlajku.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/28719.png

19.10. v 13:45hod., 3050g, 50cm, po propuštění z porodnice 3100g, 6 neděl - 4100g, 2M - 5410g 55cm, 3M 6400g 62cm, 4M 7020g 65cm, 5,5M 7720g 66cm, 6,5M 8340g 68cm, 7M 8600g, 8M 9010g 70cm, 10M 9600g 72cm, 11M 9760g, 12M 10020g, 74cm, 18M 11850g, 81cm

Není tady

 

#983 21. 1. 2010 13:11

Zuzanka007
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 21361

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Def to prece nemusis - byt zticha wink Ja sice mam Nannynku ,ale na druhou stranu se proste tomu proc jsem ji poridila vyhybam jako cert krizi ,mam z toho hruzu sad .Vzdyt to bych ji musela mit i v kocarku a na gauci a porad ..
Prosimte hod odkaz na ten moniotor na plinku va to teda slysim prvne va
I ja se budim s kazdym jejim zavrtenim a rano se velmi pomalu skladam do stoje lol uz ta pater neni co byvala lol

Alis ani ja nemazu zadecek ,jen vyjimecne ,hned po kakani a protoze Sofinka kaka jednou za dva dny vissla No a pak samozrejme po koupani smile

Ja uz mam zase poblinkany satek hmm teda Sofinka fakt blinka uz po kazdem jidle a uliva neustale ... Pockam na radu dr. jeste mesic ,ale pak uz ty prikrmy zavedem a snad ji to ten zaludecek "zatizi" a kasicky taky smile


http://lb2m.lilypie.com/sHnSp2.png
http://lb1m.lilypie.com/UHqmp2.png

Není tady

 

#984 21. 1. 2010 13:16

lischinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rakousko
Registrovaný: 30. 9. 2009
Příspěvky: 1387
Web

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Alis ruska vlajka je dobra lol lol ne ja taky nemazu a mame prdku jak ruzicku, sem tam neco malo, namazu weledou a do pristiho prebaleni je to fuc godlike

Holky doctu vas ( snad ) az prijdeme z venku, je tam teda pekny humac, ale proste jdeme ven a budu premyslet, ktery satek objednam, treba mi ten cerstvy vzduch pomuze ve vybirani dumbom

Def, libi se mi jade mild, candy, jestli se nepletu? tongue


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6nsgmfah4.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lfaxqk3cd.png

Není tady

 

#985 21. 1. 2010 13:17

janabas
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 26. 3. 2008
Příspěvky: 15490
Web

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

my taky ničím nemažem prdku, jen po kakání


http://lb3f.lilypie.com/jo6cp2.png
21.7.2009 v 14:05 - 47cm, 2900g, 18m-13kg, 85cm,2r-89cm, 13,5kg

http://lb2f.lilypie.com/rJeep2.png

Není tady

 

#986 21. 1. 2010 13:18

lischinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rakousko
Registrovaný: 30. 9. 2009
Příspěvky: 1387
Web

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Zuzi, uz by si zase kupovala? reta


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6nsgmfah4.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lfaxqk3cd.png

Není tady

 

#987 21. 1. 2010 13:19

lischinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rakousko
Registrovaný: 30. 9. 2009
Příspěvky: 1387
Web

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

No, u nas se kaka 10 x denne a stale mame ruzicku reta myslim, ze zalezi na pokozce mimca, jestli maji citlivou atd. wink


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6nsgmfah4.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lfaxqk3cd.png

Není tady

 

#988 21. 1. 2010 13:27

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Lishic- Candy se mi líbí hoooodně tummenupp Fakt krása holčičí, ale zas takový výrazná a ne nijak cukrouškovská...skoro až rebelská, no prostě fajn lol

Zuzi .- máme tenhle : http://www.respisense.cz/ teda ten co tam mají vyfocenej je nějakej upgrade lol Mi máme loňkský model a super tummenupp Falešnej poplach snad ejdnou, když se jí vyvlékl z plenky a neměla těsný bodýčko, tak nedoléhal. Jinak to většinou to body zachrání a podrží ho na těle. Když dítko 20 sekund nedýchá, tak zavibruje, aby ho upozornilo - a že nám po příchodu z porodky vibroval pořád roll A píšou, že v kočárku a v autosedačce ho může zmást ten pohyb, ale stejně, pořád lepší než nic wink

Ališ - nemažeme, není třeba wink


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#989 21. 1. 2010 13:30

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Prosím o akutní pomoc, Agátka má asi rýmo, teď se mi pěkně poblinkala a chrochtá, mám odsávačku baby-Vac na vysavač a tam píšou, že se má ta nosní dírka odsávačkou úplně ucpat, někde jsem zase četla (nevím kde), že se dává jenom na kraj nosánku... tak jak????

Není tady

 

#990 21. 1. 2010 13:31

Zuzanka007
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 6. 2007
Příspěvky: 21361

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Def Candy si vem ta je super big_smile me se strasne libi ,ale ted bych radeji jinou nez ruzovou ..
Myslis ,ze bych ho mela poridit?Ja se i ted budim ze spatnych snu ,ze vyskocim na posteli a rychle saham na malou ,jestli je vsechno v poradku hmm myslela jsem ,ze to prejde ,v tech prvnich tydnech jsem skoro nespala ,ale je to tady porad ten strach hmm .No a mala se vzdycky samozrejme lekne a rohodi rucickama sad chudak ,bude mit ze me psotnik roll Treba segra tohle vubec neresi ,proste na  to nemysli ....


http://lb2m.lilypie.com/sHnSp2.png
http://lb1m.lilypie.com/UHqmp2.png

Není tady

 

#991 21. 1. 2010 13:50

PetraP
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Čechy
Registrovaný: 18. 9. 2007
Příspěvky: 4763

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

mag napsal(a):

Prosím o akutní pomoc, Agátka má asi rýmo, teď se mi pěkně poblinkala a chrochtá, mám odsávačku baby-Vac na vysavač a tam píšou, že se má ta nosní dírka odsávačkou úplně ucpat, někde jsem zase četla (nevím kde), že se dává jenom na kraj nosánku... tak jak????

úplně ucpat wink


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/l/lf3dz62ty.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/r/rhmcv1xd8.png

Není tady

 

#992 21. 1. 2010 15:56

Definitiv
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 19475
Web

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Jojo, taky ucpáváme úplně, jelikož jinak to odsaje prd...

Zuzi - no, my hodně uvažovali o tom, jestli ho vůbec pořizovat. Nanny (pod matraci) jsem zavrhla úplně, slyšela jsem zkazky o planejch poplaších, o cestování miminek v postýlkách atd. U nás to bylo dobře, nevyužili bysme ho snad vůbec. Tenhle si fakt chválím, samo že i tak malou kontroluju a čas od času přístroj prozkouším, jestli funguje. Ale nemám z toho takovej děs. Podle mě je to věc, která za to stojí. A jak psaly holky někde vedle v témátku, klidně ho využiju i později, když bude třebas Maty nemocná, nebo tak. Radši si odpustím nějaký hadříky a parádičky a budu mít tohle wink
Ale to holt záleží na každým...


MATYLDA
http://www.tickerclub.com/cache/0f00e26f70.png 22.10.2009 - 3389 g, 51 cm hjarta
ALŽBĚTA
http://www.tickerclub.com/cache/f19c85ecc3.png 22.6.2012 3 3780 G, 51 cm hjarta

Není tady

 

#993 21. 1. 2010 16:03

pírko
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 7. 2007
Příspěvky: 182

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Ališa napsal(a):

Pírko to je ale kočka. My jdeme příští týden na první hexu a jsem domluvená s doktorkou, že na prevenar počkáme až jak na tu hexu zareaguje. Tenhle postup nám tedy doporučila doktorka, tak snad je to dobrý postup. Komu bych měla důvěřovat jinému ne?

No oni ty děti spíš reagujou na hexu. Matěj mi na ní taky reagoval a prevenar neměl a nemá a známa si dala holku teď taky očkovat zvlášť a reagovala jí taky na hexu a na prevenar vůbec. Čert ví jak to je. Já jí to dala najednou a reagovala až 10tý den, měla 38 v noci pak druhý den měla kolem 37 a celý den byla protivná ale zvládly jsme to.


http://www.mytickerz.com/tickers/ypz5apoievjo441n.png

Není tady

 

#994 21. 1. 2010 16:53

Ališa
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Rokycany
Registrovaný: 3. 4. 2009
Příspěvky: 3464
Web

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Tak u nás se kadí 6 - 7x denně a mažu pořád. A to přebaluju tak 15x za den. Nejen po každém jídle, ale on se pokadí většinou až po přebalení, když ho uložím. Jak jsem už psala, rybilka na ho... tak mažeme Robátkem - konopnou mastičkou a ta je dobrá. Ten náš rarášek je fakt s tou pokožkou na štíru. Jinak je hlaďoučkej, ňuchňací, ale chce to péči.

Monitor dechu nemáme a abych  pravdu řekla, máme tedy chůvy, které dávám přes den a v noci ne. A to já to svoje dítko většinou i zaspím, kolikrát se vzbudím a D. mi říká, že Dádulka heká už hodinu, ale já spím. A mám ho hned vedle sebe u postele.

Dneska spal tak hodinu po kouskách. Je tedy veselej, nijak nekníká. A v kočárku usnul na chvilku, pak ho taková ječivá holčička vzbudila a nic. Tak jsem hoteď uspala prostě u kozy, přendala do postýlky a spinká.

Jo a jinak mei tai je na cestě a dnes by mi ho měli přivézt. Já se tak těším.

A nos ucpávám taky úplně. Já náhodou tu odsávačku používám docela často. Nerejpu mu ty holouše těma špachtlema, norálka mu 1x denně kápnu libenar, odsaju holouše a hotovo. Malej je spokojenej.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/28719.png

19.10. v 13:45hod., 3050g, 50cm, po propuštění z porodnice 3100g, 6 neděl - 4100g, 2M - 5410g 55cm, 3M 6400g 62cm, 4M 7020g 65cm, 5,5M 7720g 66cm, 6,5M 8340g 68cm, 7M 8600g, 8M 9010g 70cm, 10M 9600g 72cm, 11M 9760g, 12M 10020g, 74cm, 18M 11850g, 81cm

Není tady

 

#995 21. 1. 2010 17:01

ivuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 2174

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Čauvec, tak byt nestál za moc-přeceněn lol Ale zadali jsme si požadavky do jedné realitky - tak uvidíme.wink

Jinak jsme dnes už vázali šátek a docela se v něm Adélce líbí,ale neusne v něm-zatím...mám fotky, ale manža je ještě nestáhl a má je u sebe na mobilu a teď není doma, tak jindy hmm

Ale hodím nějaké nové fotky z prvního plavání ve vaně na rajče a sem vám házím fotku, jak Adélka domlouvá panence-domlouvá jí tak horlivě, že je fotka rozmazaná lol

http://zmenseni.kategorie.cz/fotka_320. … jpg&g=


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/u/uteod2ijk.png

Není tady

 

#996 21. 1. 2010 17:05

ivuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 2174

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Teda já už sem neumím hodit fotku dumbom

[url=http://zmenseni.kategorie.cz/fotka_320.php?src=88.103.225.138_rotation_of_dsc00714.jpg&g=[/url]to jsem zvědavá...jestli to půjde teď..


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/u/uteod2ijk.png

Není tady

 

#997 21. 1. 2010 17:07

ivuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 2174

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Pomoooc , já jsem úplně natvrdlá a nemůžu si vzpomenout, jak se tom sem dává dumbom dumbom


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/u/uteod2ijk.png

Není tady

 

#998 21. 1. 2010 17:07

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

ahoj,
koukám, že řešíte monitor dechu. My máme od začátku Angel Care - je to monitor a chůva v jednom a max. spokojenost tummenupp Zatím ani jeden planý poplach, má to dvě snímací desky a snímá to jak mikro-pohyby Tobiho, tak zvuky. Takže máme u postele jednu rodičovskou jednotku na obojí (jak monitor dechu, tak chůvu). Ale můžu si to libovolně přenastavit. Takže když ho dávám na odpoledne spát do kočáru, tak to k tomu přenesu, vypnu sledování dechu a nechám to fungovat jen jako chůvu.
Jinak, když spí odpoledne třeba u maminy (když hlídá nebo jedem za ní) nebo dopoledne v cestovní postýlce, tak to neřeším. To bych se z toho zbláznila.
I tak by měl mít člověk na paměti, že tyhle přístroje fungují na principu přenosu signálu a vln, tudíž nejspíš vydávají nějaké záření a v součansosti nevíme, jaký by to mohlo mít důsledky. Take mu to nedávám k hlavě (tu vysílací jednotku), ale někam dál, kam dosáhnou kabely (nebo když to jede na baterky).

Ohledně zalehnutí v posteli - u střízlivých rodičů s normální váhou zcela vylučuju. Občas si Tobína berem k sobě na dospání ráno (budí se kol. 6 a pak třeba ještě 2 hodinky dá, tak na ty 2 hodinky si ho někdy vezmem k sobě) a oba tak nějak podvědomě spíme opatrně, opatrně se otáčíme, nikdy jsme do něj nevrazili nebo tak. To spíš on do nás. big_smile

Jinak dnes mám totální den blbec, takže se radši klidím, mám ještě 3 strany překladu a chci to udělat co nejdřív, protože večer asi totálně odpadnu hmm

Pírko - moc se vám povedla hjarta tummenupp Krásný kukuč!

Není tady

 

#999 21. 1. 2010 17:08

Veranna
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: ve stínu Plzeňské věže
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 6474
Web

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

Ivuš - zkopíruj tenhle příkaz: [img]Hned za něj vlož celou adresu obrázku a hned za to dej tohle:[/img]

Není tady

 

#1000 21. 1. 2010 17:12

ivuše
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 25. 2. 2008
Příspěvky: 2174

Re: CHAT - Podzimňátka 2009 - 2

No jo, no to je konec se mnou-já mám snad mateřskou demenci a já myslela, že se toho po těhu zbavím lol

Very, díky!! wink

http://zmenseni.kategorie.cz/fotka_320.phpsrc=88.103.225.138_rotation_of_dsc00714.jpg&g=


http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/u/uteod2ijk.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů