Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 30. 4. 2012 15:02

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Léčitelé

Já sice nemám tuchu ( s léčiteli do styku nepřijdu) ale z praxe vím, že tyhle věci nejlíp fungujou tak, že se ti někdo nějak připlete do cesty. A že ti nejlepší nemají ani reklamu, často ani webovky....prostě tě to klepne do nosu smile To funguje nejlíp, protože tady se jedná o jemné energie a interakce mezi lidmi, takže při takovéhmle "náhodném" setkání mᚠdaleko vyšší pravděpodobnost, že si sednete.
Dá se i na netu, třeba, ale to už musí dobře pracovat intuice. Osobně bych ani nešla k někomu, kdo se hodně propaguje, protože takový člověk se jednak víc soustředí na to, aby se tím uživil a druhak pacienti (klienti) se mu poskládají příliš chaoticky, nebo jak bych to řekla.
Asi jako se liší výchovný koncert a koncert,  tak nějak lol
Vyzpovídej ty, co na něj pěli chválu a dávej pozor, jaký to v tobě vzbuzuje pocit - myslím, že to je nejlepší, co se s tím dá.


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#27 30. 4. 2012 16:16

Weatherwax
♥♥♥----
Místo: Brno
Registrovaný: 2. 4. 2012
Příspěvky: 162

Re: Léčitelé

Možná sem decentně zatáhnu cynismus, ale kdybych šla do obchodu a vybrala si kteréhokoliv člověka a moudře se zatvářila a řekla: "Vás něco trápí!" a šikovně ten rozhovor vedla, tak taky můžu působit dojmem, že vím, co se stalo v minulosti. Potom rýžuju peníze od člověka, který zrovna potřebuje pomoct více než ostatní a nakonec za mnou přijde...

Tím nechci paní, která Tě oslovila zhazovat. Jen upozorňuju, že lidé jsou taky pěkní manipulátoři a abys šla do toho s rozmyslem.dumbom

Jinak jednou jsem absolvovala léčitele. Stálo to za nic. Ale spíš než jím to bylo mnou. Prostě mě nehorázně s**al a odmítla jsem do něj vložit svou důvěru. Ale spoustě lidí, co znám, pomohl. Možná je to taky trochu o placebu.sjuk

rock


Osud rozdal karty, my hrajeme. (A. Schopenhauer) usch storstark dumbom

Není tady

 

#28 30. 4. 2012 17:02

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Léčitelé

No, o placebu....spíš o tý interakci, ne? Kdyby tě neskutečně s...al internista, taky by se ti špatně uzdravovalo lol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#29 8. 5. 2012 0:11

Marila
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 3. 2011
Příspěvky: 100

Re: Léčitelé

http://dudnes.cz/?tag=psychotronika

Martin Ševčík bývalý psychotronik,léčitel,proutkař a senzibil.

http://www.psychotronika.net/


Nenechte nad svým hněvem zapadnout slunce.

Není tady

 

#30 9. 5. 2012 18:07

Ziki
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 19. 3. 2012
Příspěvky: 650

Re: Léčitelé

Weatherwax napsal(a):

Možná sem decentně zatáhnu cynismus, ale kdybych šla do obchodu a vybrala si kteréhokoliv člověka a moudře se zatvářila a řekla: "Vás něco trápí!" a šikovně ten rozhovor vedla, tak taky můžu působit dojmem, že vím, co se stalo v minulosti. Potom rýžuju peníze od člověka, který zrovna potřebuje pomoct více než ostatní a nakonec za mnou přijde...

Tím nechci paní, která Tě oslovila zhazovat. Jen upozorňuju, že lidé jsou taky pěkní manipulátoři a abys šla do toho s rozmyslem.dumbom

Jinak jednou jsem absolvovala léčitele. Stálo to za nic. Ale spíš než jím to bylo mnou. Prostě mě nehorázně s**al a odmítla jsem do něj vložit svou důvěru. Ale spoustě lidí, co znám, pomohl. Možná je to taky trochu o placebu.sjuk

rock

S tím souhlasím,těch "jakoby"léčitelů je jistě většina,takže bych byla obezřetná.


Opravdový přítel je ten, který první přijde, když celý svět odejde.

Není tady

 

#31 10. 5. 2012 16:47

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Léčitelé

lupina montana napsal(a):

Já sice nemám tuchu ( s léčiteli do styku nepřijdu) ale z praxe vím, že tyhle věci nejlíp fungujou tak, že se ti někdo nějak připlete do cesty. A že ti nejlepší nemají ani reklamu, často ani webovky....prostě tě to klepne do nosu smile To funguje nejlíp, protože tady se jedná o jemné energie a interakce mezi lidmi, takže při takovéhmle "náhodném" setkání mᚠdaleko vyšší pravděpodobnost, že si sednete.

Jo, tak nějak to také cítím. Ono to může být i na netu, i tam se ti prostě něco tak nějak "udělá". Proto já z neznámých důvodů potkávám samé odborníky pomocníky na slovo vzaté, zatímco když jdu nebo posílám za známým známých nebo někým vyhlášeným, není to zdaleka tak jasné. Já se o někom dozvím třeba od někoho, ale v určitou chvíli, kdy to potřebuju a přitáhnu. Díky tomu jsem také na místech a ve chvílích nečekaných objevila něco/někoho skvělého smile. A vice versa. hmm


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#32 10. 5. 2012 17:03

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Léčitelé

A tím mi Brambůrko potvrzuješ užitečnost bloudění cool


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#33 10. 5. 2012 17:08

Bramborka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 1. 2007
Příspěvky: 1574

Re: Léčitelé

lupina montana napsal(a):

A tím mi Brambůrko potvrzuješ užitečnost bloudění cool

Užitečnost? Nezbytnost! wink


Lež se nastoluje jako světový řád.
Franz Kafka

Není tady

 

#34 10. 5. 2012 17:39

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Léčitelé

Ba přímo! rocklol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#35 10. 5. 2012 19:18

Daniela M
♥♥♥----
Registrovaný: 18. 4. 2006
Příspěvky: 154

Re: Léčitelé

Je zajímavé, že nikdo nepíše o tom, že jsou lidé, kteří jsou nevyléčitelní. Znají to jak lékaři, tak i léčitelé. Jedná se většinou  o případy, kdy dotyčný vůbec nechápe příčinu nemoci. Hledá chybu  jinde, jen ne u sebe.  A tak je vše jednoduché .....

Není tady

 

#36 10. 5. 2012 19:23

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Léčitelé

No, jednoduché je to možná pro někoho, kdo má zmapovaný vlastní pod a nevědomí smile
Jinak na tom nic jednoduchého není, želbohu.
Moc ale nechápu, proč by se mělo někde psát, že je někdo nevyléčitelný? va


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#37 10. 5. 2012 20:39

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Léčitelé

Daniela M napsal(a):

Je zajímavé, že nikdo nepíše o tom, že jsou lidé, kteří jsou nevyléčitelní. Znají to jak lékaři, tak i léčitelé. Jedná se většinou  o případy, kdy dotyčný vůbec nechápe příčinu nemoci. Hledá chybu  jinde, jen ne u sebe.  A tak je vše jednoduché .....

Někdy je stejný průšvih, když hledá chybu JEN u sebe...


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#38 10. 5. 2012 20:40

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Léčitelé

Každý je vyléčitelný.
Musí se ale pro to rozhodnout.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů