Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 30. 12. 2009 22:30

Allisskka
♥♥-----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 49

Léčitelé

Ahoj,
chtěla bych se vás zeptat na zkušenosti s léčiteli.
Tohle téma mě nikdy nezajímalo, ale dělám v obchodě a včera jsem tam narazila na sympatickou pani,která když zaplatila, tak se mě zeptala, jestli se na něco může zeptat,tak jsem ji odpověděla,že samozřejmě ano.Tak mi povídala,že ví,že mě něco trápí..odpověděla jsem jí, že ne...ale trvala na to,že ano,že to ze mě cítí.Tak jsme si chvíli takhle povídali,dokonce jsme narazily i na mojí nemoc,co jsem prožila v dětství,o tom nemohla vědět.Dala mi i vizitku,abych se zastavila...
Ale něco mě "brzdí" tam zajít,jsem zvědavá,to ano,ale cítím tam tajemno a už  mám trochu strach. Také bych potřebovala vědět,kolik si tak berou peněz...
Předem moc děkuji za odpovědi.


Čeho se na nás dopustili druzí s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili my sami

Není tady

 

#2 30. 12. 2009 23:04

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Léčitelé

Spíš se poptej na duchovní. Ale pokud nejsi vnitřně připravená, nedělej nic co nechceš.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#3 31. 12. 2009 11:33

taurus
♥♥♥♥♥♥-
Místo: cely svet
Registrovaný: 5. 6. 2007
Příspěvky: 1758

Re: Léčitelé

Tady záleží čistě na tvém osobním pocitu.
Kdybych byla na tvém místě, tak bych se pokusila tu paní dohledat na netu, jestli nemá nějaké webové stranky a když ne, tak bych jí zavolala a poptala se na informace, které tě zajímají. Tj. cena a určitě bych se zeptala na metody, které používá a podle pocitu bych se rozhodla.
Léčitelů je hodně a skutečně jde o to, koho vybereš. Dřív jsem vybírala na doporučení nebo podle intuice a nikdy jsem se nesekla.


I was still free: free to hate the men who were torturing me, or to forgive them. It doesn´t sound like much. I know. But in the flinch and bite of the chain, when it´s all you´ve got, that freedom is a universe of possibility.

Není tady

 

#4 31. 12. 2009 11:56

Kara
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 220

Re: Léčitelé

Allisskko, jako správná éterická vodnářka se o léčitelství taky zajímám... a v listopadu jsem absolvovala asi hodinové sezení u Léčitele, protože mě předtím asi dva měsíce trápil zánět v ruce, a doktoři sádrovali, rentgenovali...a nevěděli, co s tím. Léčitel mi potvrdil mé domění, že to pramení od páteře a to zase z jistých peripetií, které se dějí teď kolem mě...
Rozhovor s ním mi moc pomohl, nabil mě energií a pak jsem se celý den musela pořád usmívat, jako bych spadla z Marsu smile Jedno sezení ale samozřejmě nestačí. Platila jsem 200,- a rozhodně to za to stálo, jsou s tím spojené i různé další procedůry...

Přeji moho štěstí do nového roku, opatruj se!


Mohu být hruškou a hrát si s rojem vos...

Není tady

 

#5 31. 12. 2009 12:13

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Léčitelé

Alliska - podle mého, to , co tě  brzdí je vcelku oprávněné.   Věřím tomu, že to paní myslela dobře, ale  Léčitel  (skutečný, znalý věcí kolem sebe) nevyhledává svoje pacienty- viděl by jich kolem sebe  stovky při každém běžném nákupu a věř, že   není v jeho silách je oslovovat,se spíše chrání  toho  cítit  pocity nemocných a trápených lidí nebo by ho to  skutečně velmi ubíjelo. Je to také jen člověk.
Obvykle  člověk usoudí , že by měl někoho vyhledat. Pak je to o tom, zda ti ten dotyčný "sedne". Můžeš navštívit jednoho  a zanevřít na všechny. Naopak můžeš projít sezeními u pěti a teprve šestému budeš  důvěřovat. Není to ani tak o penězích. Jsou i  velmi známí , kteří si říkají směšné částky a pak jsou takoví, od kterých bys mohla po druhé návštěvě odejít v podvlékačkách.  Přeji štěstí, málo trápení a pokud  ti paní přišla milá- zkusit to můžeš. Pro svůj klid se na finance zeptej dopředu.
Upřímně  však říkám, že já bych tam asi nešla.

Není tady

 

#6 31. 12. 2009 12:33

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Léčitelé

Pokud tě k té ženě láká tvá zvědvost a odpuzuje tě strach, tak tam nechoď vůbec.
Nemá to žádný smysl a obě jen budete ztrácet čas, ty navíc i peníze.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#7 31. 12. 2009 12:35

Kara
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 220

Re: Léčitelé

Zuzi má pravdu, podle mě sice záleží spíš na pocitu, jaký mᚠz té ženy TY, ale taky mi přijde podivné, že přišla ona za Tebou... (zkus se poptat v okolí, třeba Ti někdo z Tvých známých někoho doporučí - takhle to bylo v mém případě)


Mohu být hruškou a hrát si s rojem vos...

Není tady

 

#8 31. 12. 2009 12:36

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Registrovaný: 30. 11. 2006
Příspěvky: 4741
Web

Re: Léčitelé

Mé mamce se také stalo, že ji oslovil v cukrárně léčitel a pomohl jí od bolesti zad. Řekl, že ví, že ji bolí záda a že jim může pomoci. A že už dlouho léčí, ale v té době to měl snad ještě zakázané (je to už dlouho). Mamka na to doteď vzpomíná a to je silně nevěřící v cokoliv, na co se nedá sáhnout smile


Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

 

#9 31. 12. 2009 13:16

PavlaH
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: MB
Registrovaný: 9. 4. 2006
Příspěvky: 5296

Re: Léčitelé

Karo a Zuzi - existují chvilky, kdy tohle i Léčitel udělá a ví proč.  VOdítkem pro Allisku by měly být její pocity, pocit důvěrnosti a bezpečí. Nic co by ji mělo ohrožovat a strach - strach je dost dobrým upozorněním. Uvědomit si, co se za tím strachem  skrývá. Zda-li nepříjemný pocit z osoby a nebo jen obava z neznámého. TO rozklíčování emocí je v takovém případě dost důležité. DOporučení a reference jsou jistě také dobrými  zdroji informací. ALe nejdůležitější je to, co už jsem napsala - nedělat nic, co jemi nepříjemné. Ne - nikoho nemůže urazit.


Život je nejkrásnější odpověď na všechny otázky.

Není tady

 

#10 31. 12. 2009 13:20

Kara
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 220

Re: Léčitelé

Přesně to říkám. Pocity jsou mocné, hlavně ty ženské, že, dámy? wink

Napadlo mě, že v dnešní době plné násilí a dění kolem nás je těžké věřit a důvěřovat.

Upravil(a) Kara (31. 12. 2009 13:22)


Mohu být hruškou a hrát si s rojem vos...

Není tady

 

#11 31. 12. 2009 14:34

Allisskka
♥♥-----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 49

Re: Léčitelé

Já vím,pocity jsou to nejdůležitější..je to prostě v tom, že opravdu já trápení mám a užírám se s tím sama:(,nikdo o ničem neví..ani v rodině,ani v práci si toho nikdo nevšiml,tak mě docela zarazilo,že neznámý člověk to poznal.
Určitě se nejdříve poptám,než tam půjdu,přemýšlela jsem nad spoustou věcí,jestli tam jít,či ne.. Ale říká se o léčitelých,že oni do tebe vidí.Jen jsem potřebovala vědět,jaké s nima máte zkušenosti:).


Čeho se na nás dopustili druzí s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili my sami

Není tady

 

#12 31. 12. 2009 14:40

Kara
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 220

Re: Léčitelé

Allisskka napsal(a):

Já vím,pocity jsou to nejdůležitější..je to prostě v tom, že opravdu já trápení mám a užírám se s tím sama:(,nikdo o ničem neví..ani v rodině,ani v práci si toho nikdo nevšiml,tak mě docela zarazilo,že neznámý člověk to poznal.
Určitě se nejdříve poptám,než tam půjdu,přemýšlela jsem nad spoustou věcí,jestli tam jít,či ne.. Ale říká se o léčitelých,že oni do tebe vidí.Jen jsem potřebovala vědět,jaké s nima máte zkušenosti:).

Za zkoušku nic nedáš, pokud se rozhodneš a odhodláš. Já jsem si tím ujasnila dost věcí a neomylně mě to navedlo tam, kde to nefungovalo. Přeju hodně štěstí a děj vědět, co a jak! smile


Mohu být hruškou a hrát si s rojem vos...

Není tady

 

#13 31. 12. 2009 19:37

zuzi777a
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 4. 2008
Příspěvky: 3596
Web

Re: Léčitelé

Taky budu zvědavá , jak jsi dopadla.  Každopádně - oči  a uši měj otevřené-  je víc těch , co umí vycítit problém, než od něho odpomoci. Takže  určitě dej vědět, jak bylo. stolt

Není tady

 

#14 1. 1. 2010 11:22

Allisskka
♥♥-----
Místo: Plzeň
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 49

Re: Léčitelé

Děkuji,určitě dám vědět:)


Čeho se na nás dopustili druzí s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili my sami

Není tady

 

#15 4. 1. 2010 11:02

brenda9
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 3. 2009
Příspěvky: 221

Re: Léčitelé

Allisko já chodím k paní co má obchůdek na Slovanské v Plzni je moc fajn a příjemná, vždycky si řekne tak o 200 Kč.

Není tady

 

#16 4. 1. 2010 11:29

hirondel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 27. 12. 2006
Příspěvky: 7378

Re: Léčitelé

Allisskka napsal(a):

......ale cítím tam tajemno a už  mám trochu strach.

Jednou se me stalo neco podobneho pred dvacitkou let. Ten clovek poznal co me trapi.
Rozdil ale Alli. je v tom podle mne,ze ja se tajemna nebojim a nikdy nebala,ale Ty ano. jak je citelny.

Kdo se boji ten o tom "tajemnu" nechce ani slyset,natoz mu podat ruku.  Dokud budes svazovana strachem -nepodas mu ruku.
Je to otazkou volby.   smile


  Zapomenout na svou pravou podstatu,je pricinou vseho utrpeni.
Uvedomit si ji ,prinasi svobodu.

Není tady

 

#17 4. 1. 2010 15:28

macík*
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 272

Re: Léčitelé

brenda9 napsal(a):

Allisko já chodím k paní co má obchůdek na Slovanské v Plzni je moc fajn a příjemná, vždycky si řekne tak o 200 Kč.

Ahoj Brendo, prosím můžeš mi napsat o té paní bližší info do SZ? K někomu bych potřebovala zajít a tvůj příspěvek mi padl do oka. Díky.

Není tady

 

#18 4. 1. 2010 17:53

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Léčitelé

http://www.diksa.org/kontakt.htm
macíku, Kristina ja dost dobrá, doporučuji.


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#19 4. 1. 2010 18:18

Hana1
♥♥♥----
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 227

Re: Léčitelé

Pan má pravdu. Bydlímkosek od Plzně, paní Kohoutovou znám osobně a velmi mi pomohla na duši metodou RUŠ v květnu roku 2009. Je velmi příjemná, doporučuji všem.

Není tady

 

#20 5. 1. 2010 7:59

macík*
♥♥♥♥---
Registrovaný: 30. 8. 2008
Příspěvky: 272

Re: Léčitelé

Pan a Hano díky moc za doporučení. Ta paní sídlí skoro za rohem a já se o ní dozvím až z babinetu smile

Není tady

 

#21 6. 1. 2010 2:18

konstance
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 3. 2008
Příspěvky: 755

Re: Léčitelé

Pandorraa napsal(a):

Pokud tě k té ženě láká tvá zvědvost a odpuzuje tě strach, tak tam nechoď vůbec.
Nemá to žádný smysl a obě jen budete ztrácet čas, ty navíc i peníze.

jee pandorro to me zaujalo. ja to vetsinou delam uplne obracene, vrham se presne tam kam me laka zvedavost, i kdyz mam strach, a rikam si ze to proste musim vedet, a ze strach se musi prekonavat..delam to blbe?
..no je fakt ze casto to dopadne tak ze dostanu pekne "po h.ube", ale odnesu si z toho nejakou celkem nezapomenutelnou zkusenost.. takova rychloterapie, nebo lecba sokem? zkusenost se dostavi rychle, horsi je rekonvalescence..

Není tady

 

#22 6. 1. 2010 18:57

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Léčitelé

Konstance,
sama říkáš, že většinou dostaneš pěkně po h.ubě...
Myslíš, že je opravdu nutné, aby si člověk vždy, chce-li získat nezapomenutwelnou zkušenost, nabil h.ubu? Že to vždy musí bolet?

Já už si to prostě nemyslím a zvědavost se strachem zásadně nemíchám.
Nevidím ale nic divného na tom, že to má někdo jinak, jen sděluji vlastní zkušenost, že tenhle koktejl není právě nejchutnější.

Pokud jde o zvědavost, přesněji ZVÍDAVOST a respekt, pak je to ale už jiný koktejl smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#23 6. 1. 2010 22:07

Nefritt
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 11. 2009
Příspěvky: 108

Re: Léčitelé

Uvědomuju si ,že jsem byla vždycky zvídavá, měla respekt a strach jsem akorát zažila tuhle v noci ,kdy jsem si nebyla úplně jistá,jestli se na mě napojil blízký člověk nebo někdo cizí,ale pak se to vysvětlilo  big_smile Akorát mám zkušenost ,že v určitou chvíli jsem vždycky potkala člověka,kterého jsem měla potkat ,kterej mi dal určitou zkušenost,ze kterého jsem čerpala smile Nelituji zatím žádnýho setkání smile

Není tady

 

#24 7. 1. 2010 2:22

konstance
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 3. 2008
Příspěvky: 755

Re: Léčitelé

Pandorraa napsal(a):

Konstance,
sama říkáš, že většinou dostaneš pěkně po h.ubě...
Myslíš, že je opravdu nutné, aby si člověk vždy, chce-li získat nezapomenutwelnou zkušenost, nabil h.ubu? Že to vždy musí bolet?

ale ja to nechci me se to tak proste prihodi.. zase je to rychlejsi dumbom a zkusenosti stejne vetsinou bolej..no je fakt ze uz jsem docela otlucena, tak treba uz konecne zmoudrim gloria

Není tady

 

#25 30. 4. 2012 14:06

l1012
♥♥-----
Registrovaný: 30. 4. 2012
Příspěvky: 60

Re: Léčitelé

Zdravím,
chci se zeptat, jestli někdo nemá zkušenost s léčitelem p.Karlem Maixnerem. Pořádá relaxační pobyty a občas zajíždí i do Plzně. Je z Hradce Králové. Slyšel jsem na něj chválu, ale trochu mě zaráží, že na internetu o něm není ani zmínka.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů