Ozn�men�

30. listopadu : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

30. listopadu : Pracny, zázvorky a anýzky. Trojice voňavého cukroví, bez kterého nejsou Vánoce!

30. listopadu : Originální vánoční dekorace. Stačí pár klacíků a bílá barva.

#1 30. 12. 2009 13:47

snehurka30
♥♥-----

zkušenosti s CK New Dama

Chtěli bychom se podívat s 2 letým děckem do Chorvatska,máte někdo zkušenost s touto cestovkou?
Dívala jsem se na jejich stránky a mají velmi dobré ceny.
Díky za odpovědi:)

Není tady

#2 30. 12. 2009 14:17

mala.popelka
Moderátor(ka)
Místo: krásné Podbeskydí

Re: zkušenosti s CK New Dama

nemůžu hodnotit moře, ale byli jsme přes tuto cestovku vloni v Rakousku a bez nejmenších problémů.
je ale pravda, že nám zajišovali pouze ubytování polopenzí...

"Proti bolestem duše jsou jen dva léky: naděje a trpělivost" - Pythagoras

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

#3 30. 12. 2009 18:36

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

snehurka30 napsal(a):

Chtěli bychom se podívat s 2 letým děckem do Chorvatska,máte někdo zkušenost s touto cestovkou?
Dívala jsem se na jejich stránky a mají velmi dobré ceny.
Díky za odpovědi:)

Pro dovolenou v Chorvatksu je hřích vyhazovat prachy za služby CK. S 2letým prckem tam můžete jet mimo nejhlavnější sezonu a ubytování kdekoli,které si vyberete Vy přímo sami na místě není problém najít,všude je tam spousta cedulí nabízející ubytování a vybereš si zcela dle Vašeho gusta.

Není tady

#4 30. 12. 2009 19:20

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

mala.popelka napsal(a):

nemůžu hodnotit moře, ale byli jsme přes tuto cestovku vloni v Rakousku a bez nejmenších problémů.
je ale pravda, že nám zajišovali pouze ubytování polopenzí...

Tak jsem byla moc zvědavá,jaké služby a hlavně ceny nabízí tato CK New Dama a dost jsem se zhrozila,protože jsme dost zcestovalá rodina a dovolím si o sobě taky tvrdit,že mám docela přehled o cenách jak u nás tak třeba na lyžařské pobyty v rakousku a při tom vycházím z vl.praxe.

Pobyt u této CK např.v Jeseníkách v Andělské hoře v hotelu Anděl mimo sezonu s PP za osobu 3850,-.tak to je nářez a ceny jsou stejné i v sezonu.Chtěla bych taky vidět tu polopenzi - o švédských stolech si zde člověk může nechat jen zdát.
Dále jen tak letmo Rakousko - Lungau - strašně malá nabídka lokalit a když tak pouze 8 denní pobyty,což je pro rekreační lyžaře dost nekonečná doba a s tím spojený i zbytečně velký odliv financí.

Zkrátka nad nabídkou cen této cestovky jen nevěřícně kroutím hlavou a říkám si,že dnes je možné snad opravdu vše.

Není tady

#5 30. 12. 2009 21:23

mala.popelka
Moderátor(ka)

Kuty, až na to, že jsem nikde nepsala, že jsme tam byli v zimě, to jen tak mimochodem.... nikdo tě nenutí jejich služeb využít, ostatně, tazatelka se ptala na zkušenosti, já jsem jí odpověděla o své zkušenosti, ty patrně žádnou nemáš, tak nechápu, proč vůbec přispívᚠdo tématu..... my jsme byli maximálně spokojení, jestli ono to nebude tím, že nepotřebuju ke štěstí švédské stoly reta ale stačí mi výběr ze dvou jídel, s polévkou a dezertem vissla

současně upozorňuji, pokud další příspěvky budou mimo téma, budou smazány.

http://www.ticker.7910.org/as1cMbUuM2B0010MjAzZHwwMDAwMjY2N2R8TmFzIHphenJhayBLcnlzdHVmZWsgbWE.gif

Není tady

#6 30. 12. 2009 22:07

snehurka30
♥♥-----

no my nejsme nároční na jídlo,nejedem na dovolenou se najíst.spíše jsme myslela služby..jako delegát,včasný odjezd,ubytování aby vypadalo alespon trochu jako v katalogu.no přišlo mi Chorvatsko od nich pomerne za slusny penize i s jidlem.autem jet nemůzem,mame starou herku.
co se tyce ubytovani v Cechach tak to pres cestovku nejezdime,spise na doporuceni od znamych.

mala.popelka napsal(a):

Kuty, až na to, že jsem nikde nepsala, že jsme tam byli v zimě, to jen tak mimochodem.... nikdo tě nenutí jejich služeb využít, ostatně, tazatelka se ptala na zkušenosti, já jsem jí odpověděla o své zkušenosti, ty patrně žádnou nemáš, tak nechápu, proč vůbec přispívᚠdo tématu..... my jsme byli maximálně spokojení, jestli ono to nebude tím, že nepotřebuju ke štěstí švédské stoly reta ale stačí mi výběr ze dvou jídel, s polévkou a dezertem vissla

Není tady

#7 30. 12. 2009 23:07

mala.popelka
Moderátor(ka)

snehurko z toho, co tě zajímá, můžu posoudit jen to, že pokoj, který byl nafocený, přesně odpovídal, resp. byla nám zaslaná webová stránka ubytovatele, přesně to sedělo. jinak podle voucheru, který jsme dostali, jsme bez problémů místo našli, ubytování bylo bez sebemenšího problému zajištěno, vše bylo ubytovalateli uhrazeno, takže tolik co můžu hodnotit já.
my jsme ovšem jeli vlastní dopravou a na místě si dělali program sami.

myslím, že nejlépe se zorientuješ podle reakcí klientů, např. tady (a jistě najdeš spoustu dalších přes google) ikdyž nejsou právě lichotivé.......
http://www.chorvatske.sk/chorvatsko-pho … _uzlu=4360
http://cestovni-kancelare.orbion.cz/dis … dama-2853/
http://www.radynacestu.cz/647-ck-nev-da … partner=13
http://www.spotrebitele.info/dovolena_v … partner=65

Není tady

#8 31. 12. 2009 9:55

Tulipánka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Turnov
Web

Ahoj,
před MD jsem dělala u cestovky, která s Nev-Damou úzce spolupracuje. Naše CK nabízí ve svém katalogu její zájezdy, Nev-Dama zase naše zájezdy. Nev-Dama je stabilní cestovka s velkým množstvím klientů a širokou nabídkou. Inzerují to, co nabízejí. Myslím, že budeš spokojená.

Žiju svůj život naplno bez strachů.

Není tady

#9 1. 1. 2010 13:52

snehurka30
♥♥-----

děkuji všem za info, já jsem také pracovala v ck,ale s touto cestovkou nemám zkušenost.moje ck jiz bohužel letos zkrachovala...no ty recenze nejsou moc lichotive,tak se ještě podívame na nějaké tipy...

Tulipánka napsal(a):

Ahoj,
před MD jsem dělala u cestovky, která s Nev-Damou úzce spolupracuje. Naše CK nabízí ve svém katalogu její zájezdy, Nev-Dama zase naše zájezdy. Nev-Dama je stabilní cestovka s velkým množstvím klientů a širokou nabídkou. Inzerují to, co nabízejí. Myslím, že budeš spokojená.

Není tady

#10 1. 1. 2010 17:17

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

mala.popelka napsal(a):

Jestli sis nevšimla slavná moderátorko,tak jsem se pozastavovala hlavně nad cenou v Andělské hoře za ubytování v tzv.hoelu a za tyto zlodějské ceny bych se teda já nespokojila pouze s výběrem ze dvou jídel.Ale takové spokojené klienty se vším CK potřebují především.

A můžu ti dát taky dobrý typ na CK,která nabízí skvělou dovču v Itálii s PP,kde bude 3x denně strava kempového typu - ve stanovenou hodinu a každý si samozřejmě sám po sobě svůj ešus taky umyje.Ubytování v kempu ve stanech za "pouhých" 6300m,- za osobu!!big_smilebig_smile To když si taková ta nenáročná POPELKA, bude pro tebe určitě velké terno!dumbom

Není tady

#11 1. 1. 2010 17:35

mala.popelka
Moderátor(ka)

Kuty a ty víš tak přesně, kolik jsem za dovolenou s touto CK zaplatila, víš v jakých podmínkách jsem dovolenou strávila ?? opět se vyjadřuješ k něčemu, o čem zde nepadla ani zmínka a tudíž vytváříš nesmyslné hypotézy .......

kromě toho, že zkušenost = že jsi služby dané CK (nebo čehokoli jiného) osobně vyzkoušela (nebo alespoň někdo ze tvého blízkého okolí, jehož zkušenost můžeš interpretovat), což ty jsi neudělala a ani neuděláš, takže těžko můžeš hodnotit jiné kritérium než cenu. Dost by mě zajímalo, na základě čeho bys posuzovala např. cestu autobusem s nimi, komunikaci s delegátem, úroveň pokojů či zmíněnou stravu..... Ale vlastně snad ani nezajímalo, ve tvém případě se totiž nemůže jednat o zkušenost a tak to sem ani nemusíš psát, těžko to bude k tématu.

Není tady

#12 1. 1. 2010 17:59

Kuty
♥♥♥♥♥♥-

mala.popelka napsal(a):

Kuty a ty víš tak přesně, kolik jsem za dovolenou s touto CK zaplatila, víš v jakých podmínkách jsem dovolenou strávila ?? opět se vyjadřuješ k něčemu, o čem zde nepadla ani zmínka a tudíž vytváříš nesmyslné hypotézy .......

kromě toho, že zkušenost = že jsi služby dané CK (nebo čehokoli jiného) osobně vyzkoušela (nebo alespoň někdo ze tvého blízkého okolí, jehož zkušenost můžeš interpretovat), což ty jsi neudělala a ani neuděláš, takže těžko můžeš hodnotit jiné kritérium než cenu. Dost by mě zajímalo, na základě čeho bys posuzovala např. cestu autobusem s nimi, komunikaci s delegátem, úroveň pokojů či zmíněnou stravu..... Ale vlastně snad ani nezajímalo, ve tvém případě se totiž nemůže jednat o zkušenost a tak to sem ani nemusíš psát, těžko to bude k tématu.

Popelko,mě ani trochu nezajímá jaké služby jsi ty konkrétně využívala a kolik si za to platila.odpovídala jsem k dotazu Sněhurky a to po shlédnutí některých požadovaných cen této CK. A jak je vidno z diskusních for,které si sama přeposlala,nebyla jsem se svýma názorama daleko od pravdy,protože zkušenosti klientů této CK jsou mírně řečeno rozporuplné.

Není tady

#13 3. 1. 2010 21:29

arabela77
♥♥♥----

Jak psala Popelka, nemuzu hodnotit pobyt v Chorvatsku. S touto cestovkou jezdime uz nekolik let po sobe lyzovat do Italie. Vsechno bylo vzdycky super. I ceny. To, ze pobyt na horach u nas je pro Kuty drahy, bude zrejme proto, ze na horach u nas je proste draho. Proto jsme zacali jezdit ven. Pro srovnani - tyden v Dolomitech, troufam si rict, ze v luxusnim hotylku se skipassem super ski, bez jidla vysel na necelych 7000. Silvestr v Jesenikach v boude, spolecne sprchy a zachody, polopenze otresna, takze jsme jedli z vlastnich zasob, bez skipasu za pouhych 500 Kc na noc. Skipass dalsich 450 Kc na den. A to vse bez CK! Jen tak pro informaci, cestovka se jmenuje Nev Dama.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí