Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 28. 12. 2009 16:41

Nefrit
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 501

Nabízím štěňátka

Věnuji štěnátka border kolie a středoasiata.Dnes narozená smile Sice kombinace neobvyklá ,ale zajímavá. Jen do dobrých rukou.

Není tady

 

#2 28. 12. 2009 17:15

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Nabízím štěňátka

Nefrit napsal(a):

Věnuji štěnátka border kolie a středoasiata.Dnes narozená smile Sice kombinace neobvyklá ,ale zajímavá. Jen do dobrých rukou.

Tak to je docela sila. Rekla bych, ze by bylo lepsi se poradit s odborniky , protoze obe plemena jsou pomerne specificka a nikdo nevi, jak se ty vlastnosti budu spolu mlatit. Podle mne patri do rukou pouze nekomu hodne zkusenemu a vubec bych je timto zpusobem nenabizela.


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#3 28. 12. 2009 19:59

Nefrit
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 501

Re: Nabízím štěňátka

Vím,jen to zkouším ,omlouvám se smile Nad povahou šteňátek docela přemýšlím .Obě plemena znám ,mám je doma a docela by mě zajímalo ,co se z toho vyvine .Tím ,že jsem napsala obě rasy,doufám ,že se ozve někdo ,kdo si to dovede představit.Nechtěli jsme obě rasy kombinovat ,ale zadařilo se hmm a teď jsou na světě ..

Není tady

 

#4 28. 12. 2009 20:35

mag
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 7438

Re: Nabízím štěňátka

No jestli budou mít temperament po borderce a komplikovanou povahu po SAO, tak to bude maso yikes Já bych si netroufla hmm Ale štěnísům přeju hodné a zkušené páníčky a proboha pro příště důsledné oddělení dumbom

Není tady

 

#5 28. 12. 2009 21:07

Nefrit
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 8. 2007
Příspěvky: 501

Re: Nabízím štěňátka

Mag ,přísahám,že další příště už nedopustíme winkbig_smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů