Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#201 3. 9. 2010 23:09

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Osudný sedmý rok?

čauky holky, také jsem ztratila veškeré iluze, ale žít se musí dál...myslím, že Mišmiš to na svém vlákně napsala moc dobře - to, že mě nechce, neznamená, že nebudu žít cool
Heddus, však jsem ti říkala, že já potom rozchodu se svým ex smutnila půl roku. Rozešli jsme se v srpnu a já ještě na Vánoce brečela na balkoně jak ta k.r.a.v.i.č.k.a. lol Někde jsem četla, že člověk se z předchozího vztahu dostává polovinu doby, po kterou trval...u mě to tedy platilo do puntíku. Tak na sebe nespěchej. Ber to tak, že každý tento (pro tebe hrozný) den tě posouvá blíž k "uzdravení" wink pussa hjarta

Není tady

 

#202 5. 9. 2010 5:36

Beruska27
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 9. 2009
Příspěvky: 139

Re: Osudný sedmý rok?

Ahoj Hedusssss, ja souhlasim se Sandrou! Jako precetla jsem si prispevky Tebe i Wendat...hele jak pres kopirak! Ja tehdy po svem brutal total rozchodu, byla jak dychaji mrtvola.
Ubezpecuju Te, ja mela i fyzicke bolesti kolem srdce a ABSOLUTNE me vubec nic nezajimalo a nebavilo. Bud rada, ze tu praci mas- kdyby jsi ted byla nezamestnana- tak lezes total po zdi! Ja tehdd odjela na Kanary- jako se sebrat- kamaradi me tam obskakovali, delali vse mozne i nemozne- ale stejne- ja -madam- jsem trpela jak blazen. Vim, ze pro nekoho, kdo to nezazil - nepochopi......

U me to bylo do puntiku take- vztah 2 roky- a trvalo mi to ROK dostat se z toho a byt zase sama sebou- veselou a pozitivni slecnou.Po tom rozchodu jsem byla k uzoufani-je to uplne normalni, clovek si prochazi fazemi uzkosti, deprese apod. Ale ver mi, pokud by to byla opravdova DEPRESE- nedosla by jsi ani do prace....Vim, ze Ti radi, tak se ted zamer na sebe, pekne o sebe pecuj atd- maji pravdu- ale jak jsem si to zazila ja, tak jsem vicemene prochazela x mesicu total apatii a to jak vypadam mi bylo vicemene celkem jedno! ( plus minus samozrejme gloria )
Ale to je total normalni!! Jsme lidi a pokud nas nekdo blizky zrani, proste nejde jit spat- druhy den se probudit a byt super ok.


Holt, musis se kocko snazit- krucek po krucku- den za dnem. Jak jsem ti rikala, mne nejlepe pomohlo, co nejvice novych zazitku- novych lidi (clovek kdyz si je vyslechna- zjisti, ze neni sam, co si necim podobnym prosel- dokonce mnozi i horsim....taky mi pomohlo- kdyz jsem si porad opakovala, ze vsechno ma v zivote svuj duvod....a ze na kazdeho jednou dojde...

Nestresuj se. Snaz se ho nejak zosklivit-  a pokazde, kdyz si na nej vzpomenes- SNAZ SE AKTIVNE- okamzite myslet na neco jineho.....mysl se da ovladat- chce to jen vuli! Jo ja vim, dobre se to radi.......ale vydrz, ver mi bude lip :-)

Jinak imho ten tvuj si chce jen lecit svedomi anebo mu to randeni na netu nedopada tak jak si chlapec proste predstavoval! Normalne bych ho ignorovala anebo pokud si nemuzes pomoc- napsala bych, ze jo zlobim se, ublizil jsi mi a zapomen na me. Enjoy life a sbohem a satecek! Jako priznejme si, ono s nekym se rozchazet- take neni jednoduche.....(tedy pokud je clovek trochu soudny)

Drzim palecky!!

Není tady

 

#203 14. 9. 2010 14:18

heddus
♥♥-----
Registrovaný: 27. 12. 2009
Příspěvky: 87

Re: Osudný sedmý rok?

Ahoj holky, dva měsíce poté:
Strašný. Horší než strašný. Vyzkoušela jsem snad už všechno. Kromě psychologa teda.

Není tady

 

#204 14. 9. 2010 21:16

soave
♥♥-----
Registrovaný: 9. 9. 2010
Příspěvky: 27

Re: Osudný sedmý rok?

sandra napsal(a):

čauky holky, také jsem ztratila veškeré iluze, ale žít se musí dál...myslím, že Mišmiš to na svém vlákně napsala moc dobře - to, že mě nechce, neznamená, že nebudu žít cool
Heddus, však jsem ti říkala, že já potom rozchodu se svým ex smutnila půl roku. Rozešli jsme se v srpnu a já ještě na Vánoce brečela na balkoně jak ta k.r.a.v.i.č.k.a. lol Někde jsem četla, že člověk se z předchozího vztahu dostává polovinu doby, po kterou trval...u mě to tedy platilo do puntíku. Tak na sebe nespěchej. Ber to tak, že každý tento (pro tebe hrozný) den tě posouvá blíž k "uzdravení" wink pussa hjarta

Jezisi ma trafi ak sa budem z rozchodu, kd ma frajer opustil pred mesiacom davat dokopy 4 roky

Není tady

 

#205 14. 9. 2010 22:27

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Osudný sedmý rok?

Někde jsem četla, že člověk se z předchozího vztahu dostává polovinu doby, po kterou trval...

Tak to já už bych coby vdaná skoro 3 desítky let měla o zbytek života postaráno big_smile big_smile

Není tady

 

#206 15. 9. 2010 9:42

mišmiš2
♥♥-----
Registrovaný: 17. 7. 2010
Příspěvky: 81

Re: Osudný sedmý rok?

heddus napsal(a):

Ahoj holky, dva měsíce poté:
Strašný. Horší než strašný. Vyzkoušela jsem snad už všechno. Kromě psychologa teda.

ahoj Heddus.zkus toho psychologa,fakt beze srandy.Já byla u psycholožky asi na pěti sezeních a dost mi to pomohlo.Držím palce.Míša

Není tady

 

#207 15. 9. 2010 19:06

soave
♥♥-----
Registrovaný: 9. 9. 2010
Příspěvky: 27

Re: Osudný sedmý rok?

Ja som dostala kopacky 7.8 po 8 rokoch s argumentom ze ma uz nema rad a ze to nema buducnost a ze vlastne uz sa mu vubec nelibim a rok to nefunguje a nevyzeram tak dobre ako by chcel. Citaj - nasla som sms a podvadzal ma. AJ ked tvrdi ze nie. A hovoril, ze mozeme byt kamosi a mozem sa nanho obratit, ale teraz ked som mu volala povedal, ze ho uz nikdy nemam otravovat, ze to nechce on ani jeho nva holka. Vsehovudy - mesiac po rozchode s nou chodi po Prahe a predstavuje ju ako priatelku. som v uplnych srackach

Není tady

 

#208 15. 9. 2010 20:37

Radek704
♥♥-----
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 41

Re: Osudný sedmý rok?

Ahoj holky, když to čtu, tak mě mrzí, že jste zažily podobnou situaci jako já, ale z opačné strany. Bohužel se v tom plácám taky (viz moje vlákno). Já se z toho zatím dostávám tak, že poslouchám muziku (hlavně metal…), pokecám s kamarády, sport, začínám se učit na zkoušky a poznávám věci z praxe v práci (co jak funguje, proč atd.), abych mohl dělat to, co jsem si vysnil. Nic jiného mě nezbývá, sám jsem zvědavý, jak dlouho mě to vydrží, než do toho spadnu zase. Do práce jezdím daleko od baráku (taky do „okolí“ Prahy), abych se trochu odreagoval. Také mě to strašně bolí, ale snad se na nás jednou štěstí usměje a bude to zase fajn Když čtu vaše příběhy, nemůžu uvěřit, že se chlapi zachovali tak hnusně. Určitě ale nejsou všichni chlapi stejní a najdou se ti pořádní, kteří vás budou mít rádi. Držím vám palce, aby to vyšlo!

PS: Kdybyste chtěly vědět něco z pohledu opačné strany, tak dejte vědět.

Není tady

 

#209 16. 9. 2010 9:03

heddus
♥♥-----
Registrovaný: 27. 12. 2009
Příspěvky: 87

Re: Osudný sedmý rok?

Ahoj Radku, jojo četla jsem, co se ti stalo. Já se snažím pořád si plánovat nějaké aktivity, ale i když třeba někam jdu, stejně nemyslím na nic jiného... A v práci teda nedělám NIC. Nemůžu. Mám dojem, že můj život nemá vůbec žádnej smysl. Po ničem netoužím, nic nechci, nic nečekám. Všechno je mi jedno. Nemám energii. Nemám sílu.
Promiň, ale všichni chlapi JSOU stejní. Nikdo už mě nepřesvědčí o opaku. Upřímně, chlapi se mi hnusej.roll A z opačné strany jsem si toho už vyslechla tolik, že snad ani nepotřebuju nic dalšího vědětdumbom
Držím ti palce.

Není tady

 

#210 16. 9. 2010 21:14

Radek704
♥♥-----
Registrovaný: 10. 9. 2010
Příspěvky: 41

Re: Osudný sedmý rok?

Ad Heddus: Ale má, určitě má. Přebolí to. Taky jsem neměl sílu, ale začíná se to lepšit a určitě se bude lepšit i u Tebe. Držím Ti moc moc moc palce.

Nebudu Tě přesvědčovat, ale podle mého názoru nejsou. Jen pořád nechápu, proč se někteří lidi chovají tak hnusně a ještě se vyžívají v tom, jak druhému ublížili. Já takový nejsem a nikdy bych nic podobného neudělal. Ale asi jsem ta výjimka.

Drž se, on se určitě objeví.
Radek

Není tady

 

#211 1. 10. 2010 7:46

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Osudný sedmý rok?

Ahojky Heddus,

jak jsi na tom? hjarta

Není tady

 

#212 4. 10. 2010 11:12

heddus
♥♥-----
Registrovaný: 27. 12. 2009
Příspěvky: 87

Re: Osudný sedmý rok?

Ahoj Sandro,

no ani nemluvím. Jakž takž jsem schopná fungovat, snažím se podnikat různé věci (ale máloco mi dělá radost, je to vždycky jen chvilkové rozptýlení a pak se zase vracím do toho původního stavu). Vnitřně jsem na tom pořád stejně. Strašně mě mučí vzpomínky, neustále na něj musím myslet, zrovna dneska se mi o něm zdál strašnej sen. Nemůžu projet místem, kde jsme spolu třeba byli, protože by mě to asi zabilo... Hnus. Aspoň už teeda nebrečím na veřejnosti no.

Není tady

 

#213 4. 10. 2010 11:15

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Osudný sedmý rok?

heddus napsal(a):

Ahoj Sandro,

no ani nemluvím. Jakž takž jsem schopná fungovat, snažím se podnikat různé věci (ale máloco mi dělá radost, je to vždycky jen chvilkové rozptýlení a pak se zase vracím do toho původního stavu). Vnitřně jsem na tom pořád stejně. Strašně mě mučí vzpomínky, neustále na něj musím myslet, zrovna dneska se mi o něm zdál strašnej sen. Nemůžu projet místem, kde jsme spolu třeba byli, protože by mě to asi zabilo... Hnus. Aspoň už teeda nebrečím na veřejnosti no.

Heddus, to mě mrzí sad
Byla jsi už u toho psychologa?

Není tady

 

#214 4. 10. 2010 12:17

heddus
♥♥-----
Registrovaný: 27. 12. 2009
Příspěvky: 87

Re: Osudný sedmý rok?

Pořád s tou myšlenkou koketuju, ale ještě jsem nikde nebyla. I když už mám doporučení od známých, kam se případně obrátit... Možná to zkusím.

Není tady

 

#215 4. 10. 2010 14:33

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Osudný sedmý rok?

heddus napsal(a):

Pořád s tou myšlenkou koketuju, ale ještě jsem nikde nebyla. I když už mám doporučení od známých, kam se případně obrátit... Možná to zkusím.

Heddus, pokud mᚠpocit, že se to ani trošinku nezlepšuje, tak bych do toho šla...

Není tady

 

#216 11. 10. 2010 4:35

Beruska27
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 9. 2009
Příspěvky: 139

Re: Osudný sedmý rok?

No nazdarek! No heduss, holka, porad spatny???? Jejda! va
No urcite, zkus si k psychologovi zajit....ja take byla. Minimalne to stoji za zkousku.
A vy se vidate? anebo no contact?
Ja ti holka nevim, jestli se ti to vsechno negativni jeste nevynasobilo z toho predchoziho rozchodu, preci jen jste zacali dost brzo pote......

Není tady

 

#217 13. 10. 2010 12:55

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Osudný sedmý rok?

Beruska27 napsal(a):

No nazdarek! No heduss, holka, porad spatny???? Jejda! va
No urcite, zkus si k psychologovi zajit....ja take byla. Minimalne to stoji za zkousku.
A vy se vidate? anebo no contact?
Ja ti holka nevim, jestli se ti to vsechno negativni jeste nevynasobilo z toho predchoziho rozchodu, preci jen jste zacali dost brzo pote......

Ahoj Beru, jj, to je taky dost možné...
Heddus, koukni ven, svítí tam sluníčko, je krásně...k psychologovi si skoč, nic za to nedᚠa třeba ti to opravdu pomůže hjarta
Jak jinak válčíte, holky? Já zítra odlétám na celý víkend do Paříže, už se nemůžu dočkat cool Potřebuji změnit prostředí jako sůl... roll

Není tady

 

#218 14. 10. 2010 2:51

Beruska27
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 9. 2009
Příspěvky: 139

Re: Osudný sedmý rok?

Cau Sandri...no koukam, ze nezahalis! Ja pohoda- oslavila jsem narozky, prosla jednim kratkym mega nepovedenym vztahem- nastesti se panacek projevil celkem brzy.....no a ted pise- jak se mam - co delam. Dokonce i jaderny fyzik pise....ovsem moje dnesni odpoved na jeho dotaz, jak se mi dari a ze me chce jen pozdravit a co noveho a ze snad se nebudu zlobit: "cau, mam se ok. Noveho hodne.... life goes on. taky zdravim"
Vyvolala reakci- vis  x x x ja si to promyslel....... dumbom

Celkem pozde!
offtopic

No uzji si Pariz a ty hedussss, kde jsi?????vissla

Ovsem pozor- mam novy objev- a pise basnicky gloria

Hedusss, na svete je toooolik chlapu! Ver mi!

Není tady

 

#219 18. 10. 2010 10:14

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Osudný sedmý rok?

Beru, no,neke! až tak? big_smile a co si promyslel? a ty bys do toho ještě šla?
básničky jsou hezký wink....mně o víkendu můj kamarád hrál na kytaru a klavír a ještě zpíval...jen tak, mně pro radost gloria
Heddus, ozvi se smile
Holky, co zajít někdy na svařák? smile

Není tady

 

#220 19. 10. 2010 16:02

heddus
♥♥-----
Registrovaný: 27. 12. 2009
Příspěvky: 87

Re: Osudný sedmý rok?

Ahoj holky, ještě žiju. I když kromě sebe teď musím ještě řešit nějaký další nepříjemný věci, takže moje psycho stavy nadále přetrvávají. Na psychologa jaksi zatím nedošlo. Pořád to odkládám. Můžem určitě někam zajít, ráda vás uvidím!

Není tady

 

#221 20. 10. 2010 0:05

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Osudný sedmý rok?

heddus napsal(a):

Ahoj holky, ještě žiju. I když kromě sebe teď musím ještě řešit nějaký další nepříjemný věci, takže moje psycho stavy nadále přetrvávají. Na psychologa jaksi zatím nedošlo. Pořád to odkládám. Můžem určitě někam zajít, ráda vás uvidím!

Ahojky Heddus,
tak už se sakra naštvi sama na sebe a řekni si, že doba pláče a smutku už pominula. Slz už bylo dost, teď je na čase se zase začít usmívat! Přece kvůli jednomu chlapovi nebudeš tesknit takhle dlouho!
Jak jste na tom příští týden? je tam jeden den volna - čtvrtek wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů