Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 28. 12. 2009 12:12

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Nevěrní nejsou jen muži

To mᚠsice pravdu, ale to bylo až když si opravdu nevěděl rady co má ještě udělat aby to doma klapalo. Pořád doma žádná odezva. A já vím, že vy chlapi jste na tohle slabší povahy, že si sami se sebou dlouho nevystačíte  wink


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#27 28. 12. 2009 12:39

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Nevěrní nejsou jen muži

No já si myslím, že ač žena, v tomhle jsou muži mnohem rozumnější :-) Ženská, která po měsíci vztahu jde toto oznámit manželovi je pěkná búúú.


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#28 28. 12. 2009 12:44

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Želvička17: Ženská, která po měsíci vztahu jde toto oznámit manželovi je pěkná búúú.

Hmm, anebo měla svůj důvod; má třeba jinou povahu, než "my, ostatní"... jestli manžela podvádí delší dobu, asi k němu nic moc necítí; taky nikdo doopravdy neví, co mezi nimi doma je...

Není tady

 

#29 28. 12. 2009 13:07

Želvička17
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Ústí nad Labem
Registrovaný: 24. 2. 2008
Příspěvky: 7946

Re: Nevěrní nejsou jen muži

"... jestli manžela podvádí delší dobu, asi k němu nic moc necítí



Velice zajímavá logika milá Tercilo smile


http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/gSkVyMR.jpghttp://lb5m.lilypie.com/gSkVp2.png
http://lb2m.lilypie.com/TikiPic.php/sNH41tS.jpghttp://lb2m.lilypie.com/sNH4p2.png

Není tady

 

#30 28. 12. 2009 13:12

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Tercila napsal(a):

taky nikdo doopravdy neví, co mezi nimi doma je...

Přesně tak, ta její nevěra může bejt jen důsledkem nějakých dlouhodobějších problémů, protože aby ženská bourala rodinu kvůli měsíčnímu vztahu, by se "sexuálním borcem", se mi nezdá...


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#31 28. 12. 2009 13:19

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Mikeš napsal(a):

Tercila napsal(a):

taky nikdo doopravdy neví, co mezi nimi doma je...

Přesně tak, ta její nevěra může bejt jen důsledkem nějakých dlouhodobějších problémů, protože aby ženská bourala rodinu kvůli měsíčnímu vztahu, by se "sexuálním borcem", se mi nezdá...

Mikeš nevěř tomu. Pokud jde ženská za pudem, tak nebere ohledy na nic a nikoho. lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#32 28. 12. 2009 13:31

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Kuřátko napsal(a):

Tak nevěra se někdy nevyhne ani Vánocům, které mají být hlavně svátky klidu, lásky a rodiny.

Už to budou 4 roky, kdy můj BM poznal na silvestra svou milenku a nynější přítelkyni. Letos mne nevěra potkala znovu, ale tak trošku nepřímo a jinak.

Má sestra....má skoro 4letého syna a 2 a půl roku zpět se vdávala za dlouholetého přítele. Již tehdy to bylo docela zvláštní. Příležitostný milenec....je s ním super sex, ale svého partnera miluje. Čí je prcek to ti co ví jen hádají a jestli ví alespoň ona, těžko říct.
Nyní se ovšem zamilovala. Průser jak mraky, ale horší je, že to hned oznámila svému muži. Prostě si nedala říct. Jsou spolu měsíc a co bude dál nikdo neví. A já nevím co s ní. Sem tam mám chu jí nabřinkat, ale na druhou stranu si říkám, že je to její život. Je přeci dospělá.

Jenže je mi strašně líto těch "zničených" životů, snů a přání.

A co by podle tebe Kuřátko měla dělat? jako jak by měla umě maskovat zamilovanost? Předstírat vleklý gynekologický zánět nebo občas podržet manželovi?  Z manžela asi velký respekt neměla a tak se objevil někdo jiný, kdo pro ni bude možná vhodnější, co ty víš?

Není tady

 

#33 28. 12. 2009 14:02

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Pisatel napsal(a):

Mikeš napsal(a):

Tercila napsal(a):

taky nikdo doopravdy neví, co mezi nimi doma je...

Přesně tak, ta její nevěra může bejt jen důsledkem nějakých dlouhodobějších problémů, protože aby ženská bourala rodinu kvůli měsíčnímu vztahu, by se "sexuálním borcem", se mi nezdá...

Mikeš nevěř tomu. Pokud jde ženská za pudem, tak nebere ohledy na nic a nikoho. lol

keďže nie si žena, tak správne znenie tejto vety je: Pokud jde MOJE ženská za pudem, tak nebere ohledy na nic a nikoho.. (Inak to nemôžeš vôbec vedie, čo má ženská kao s pudmi... wink )


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#34 28. 12. 2009 14:11

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Selima napsal(a):

keďže nie si žena, tak správne znenie tejto vety je: Pokud jde MOJE ženská za pudem, tak nebere ohledy na nic a nikoho.. (Inak to nemôžeš vôbec vedie, čo má ženská kao s pudmi... wink )

Jako vždy mᚠpravdu, jenže omím číst a nejen pánské časopisy o autech a jiných adrenalýnových sportech lol
Tak ELLE či Girl a další "pouze" dámské časopisy je jedna velká touha smile jak si užívat.... tongue


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#35 28. 12. 2009 14:32

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Teda Pisateli lol lol se popadám za břicho.... teď si to obra a zkus poradit chlapovi, který ho tam má lol lol


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#36 28. 12. 2009 14:41

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Nevěrní nejsou jen muži

pomněnka napsal(a):

Teda Pisateli lol lol se popadám za břicho.... teď si to obra a zkus poradit chlapovi, který ho tam má lol lol

Hele babi nejsme na sexuologickém vlákénku lol Ono zkřížený kolena jinak moudrem a šarmem od sebe nedostaneš. loltongue


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#37 28. 12. 2009 14:44

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Pisatel napsal(a):

Selima napsal(a):

keďže nie si žena, tak správne znenie tejto vety je: Pokud jde MOJE ženská za pudem, tak nebere ohledy na nic a nikoho.. (Inak to nemôžeš vôbec vedie, čo má ženská kao s pudmi... wink )

Jako vždy mᚠpravdu, jenže omím číst a nejen pánské časopisy o autech a jiných adrenalýnových sportech lol
Tak ELLE či Girl a další "pouze" dámské časopisy je jedna velká touha smile jak si užívat.... tongue

Jáj, tak časopisy.... Podž pánskych čospisov, ste všetci vymastení testosteróni, čo majú namiesto mozgu autá, motorky, silikóny a steroidy. Našastie živí chlapi sú o inom.... a možno je to tak so ženami. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#38 28. 12. 2009 14:45

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Pisatel napsal(a):

pomněnka napsal(a):

Teda Pisateli lol lol se popadám za břicho.... teď si to obra a zkus poradit chlapovi, který ho tam má lol lol

Hele babi nejsme na sexuologickém vlákénku lol Ono zkřížený kolena jinak moudrem a šarmem od sebe nedostaneš. loltongue

To sice nejsme, ale sexem to začíná i končí tongue A ptáka ohniváka z poklopce jo??? lol


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#39 28. 12. 2009 14:48

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nevěrní nejsou jen muži

pomněnka napsal(a):

...zkus poradit chlapovi, který ho tam má lol lol

Kterej má kde co? va


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#40 28. 12. 2009 15:18

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Nevěrní nejsou jen muži

pomněnka napsal(a):

Pisatel napsal(a):

pomněnka napsal(a):

Teda Pisateli lol lol se popadám za břicho.... teď si to obra a zkus poradit chlapovi, který ho tam má lol lol

Hele babi nejsme na sexuologickém vlákénku lol Ono zkřížený kolena jinak moudrem a šarmem od sebe nedostaneš. loltongue

To sice nejsme, ale sexem to začíná i končí tongue A ptáka ohniváka z poklopce jo??? lol

Počkej jak začíná a končí? Já bych řekl, že začíná, ještě jsem neviděl aby vztah končil sexem? (I když občas nějaká vyjimka se nejde albert )

Ale fták vohnívák jen tak bvevyletí a moudro a šarm na něj neplatí před tím spíš prchá lol reta


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#41 28. 12. 2009 15:18

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Selima: Jáj, tak časopisy.... Podž pánskych čospisov, ste všetci vymastení testosteróni, čo majú namiesto mozgu autá, motorky, silikóny a steroidy. Našastie živí chlapi sú o inom.... a možno je to tak so ženami. wink

big_smile tummenupp godlike tummenupp Se tady chechtám, Selimo, díky big_smile.

Není tady

 

#42 28. 12. 2009 15:18

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Mikeš napsal(a):

pomněnka napsal(a):

...zkus poradit chlapovi, který ho tam má lol lol

Kterej má kde co? va

Chlapče 5P (a nejde o slavnej pražskej noční podnik lol )


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#43 28. 12. 2009 15:24

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Tercila: "... jestli manžela podvádí delší dobu, asi k němu nic moc necítí
Želvička 17: Velice zajímavá logika milá Tercilo smile


Tak může to být samozřejmě i jinak, nikdy to tu neposoudíme do důsledku, ale že by tedy svého manžela zbožňovala, uznávala, milovala, vážila si ho, líbil se jí....? Že by proto měla v krátké době druhého "vážného" milence?
Možná jo smile Rozepiš Tvoji logiku. Ráda se poučím - BI.

Není tady

 

#44 28. 12. 2009 15:57

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Tercila napsal(a):

Hmm, anebo měla svůj důvod; má třeba jinou povahu, než "my, ostatní"... jestli manžela podvádí delší dobu, asi k němu nic moc necítí; taky nikdo doopravdy neví, co mezi nimi doma je...

No, ono jim to neklapalo už delší dobu. V jejich vztahu chybí jaksi tolerance a kompromisy. hmm  A obávám se že tohle spíše ze strany mé sestry.
Ale proč se tedy brali, zadlužili a začali stavět? Pořád jsem myslela, že ta láska mezi nimi alespoň trochu je.

A to že mají problémy....fajn kdo nemá. Ale řešit to milencem?

Není tady

 

#45 28. 12. 2009 16:00

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Nevěrní nejsou jen muži

werena30 napsal(a):

A co by podle tebe Kuřátko měla dělat? jako jak by měla umě maskovat zamilovanost? Předstírat vleklý gynekologický zánět nebo občas podržet manželovi?  Z manžela asi velký respekt neměla a tak se objevil někdo jiný, kdo pro ni bude možná vhodnější, co ty víš?

Co by měla dělat? No rozhodně mlčet. Protože je celá paf z toho, jak jí ten druhý posílá zamilované smsky a vyznává ji lásku. Ale vždy tohle taky jednoho krásného dne přejde.

Měla zůstat stát a popřemýšlet co vlastně ve svém životě chce. Vím, že ty city asi cloumají dost, ale pořád se dají krotit.

Není tady

 

#46 28. 12. 2009 16:33

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Kuřátko napsal(a):

Protože je celá paf z toho, jak jí ten druhý posílá zamilované smsky a vyznává ji lásku.

Hele, Kuře, ten milenec Tvý ségry je nezadanej?


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#47 28. 12. 2009 16:40

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Nevím, ale myslím, že nezadaný, protože u něj byla na víkend a on jezdí často za ní.

Není tady

 

#48 28. 12. 2009 19:43

werena30
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 7. 2009
Příspěvky: 488

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Kuřátko napsal(a):

werena30 napsal(a):

A co by podle tebe Kuřátko měla dělat? jako jak by měla umě maskovat zamilovanost? Předstírat vleklý gynekologický zánět nebo občas podržet manželovi?  Z manžela asi velký respekt neměla a tak se objevil někdo jiný, kdo pro ni bude možná vhodnější, co ty víš?

Co by měla dělat? No rozhodně mlčet. Protože je celá paf z toho, jak jí ten druhý posílá zamilované smsky a vyznává ji lásku. Ale vždy tohle taky jednoho krásného dne přejde.

Měla zůstat stát a popřemýšlet co vlastně ve svém životě chce. Vím, že ty city asi cloumají dost, ale pořád se dají krotit.

Si myslím,že Mikeš a Tercila mají pravdu.
Třeba je pro tvojí sestru lepší žít jeden den jako lev než zbytek života jako ovce wink.
Být to má sestra,přeji jí štěstí.

Není tady

 

#49 28. 12. 2009 20:46

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Možná potřebuje v životě trochu adrenalinu. Což sice hypotéka taky pro spoustu lidí může být, ale asi se to nedá srovnat - borec, co jí píše zamilovaný esemesky a toká, jak jelen v říji versus manžel, co jezdí po stavebninách, shání cihly a vápno a počítá, kolik tvárnic je ještě potřeba... Je to asi dost nuda. Pro člověka s potřebou akce... hmm

Není tady

 

#50 28. 12. 2009 21:09

Axi
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 2857

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Možný to je, ale ty s nima nežiješ a nic o tom nevíš. Takže bych řekl, že tenhle tón není na místě.

Upravil(a) Axi (29. 12. 2009 8:39)


Jsme příliš slábi ve víře a svatou pravdu na kříž vlekou...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů