Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 12. 2009 17:12

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Nevěrní nejsou jen muži

Tak nevěra se někdy nevyhne ani Vánocům, které mají být hlavně svátky klidu, lásky a rodiny.

Už to budou 4 roky, kdy můj BM poznal na silvestra svou milenku a nynější přítelkyni. Letos mne nevěra potkala znovu, ale tak trošku nepřímo a jinak.

Má sestra....má skoro 4letého syna a 2 a půl roku zpět se vdávala za dlouholetého přítele. Již tehdy to bylo docela zvláštní. Příležitostný milenec....je s ním super sex, ale svého partnera miluje. Čí je prcek to ti co ví jen hádají a jestli ví alespoň ona, těžko říct.
Nyní se ovšem zamilovala. Průser jak mraky, ale horší je, že to hned oznámila svému muži. Prostě si nedala říct. Jsou spolu měsíc a co bude dál nikdo neví. A já nevím co s ní. Sem tam mám chu jí nabřinkat, ale na druhou stranu si říkám, že je to její život. Je přeci dospělá.

Jenže je mi strašně líto těch "zničených" životů, snů a přání.

Není tady

 

#2 27. 12. 2009 17:41

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Nevěrní nejsou jen muži

No, tak ty sa môžeš podža mňa len pomodli a drža päste... hmm Nič viac a nič menej. Bohužiaž. Na druhej strane - možno budú takto všetci šastnejší, to je ažké poveda.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#3 27. 12. 2009 19:14

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Kuřátko napsal(a):

Nyní se ovšem zamilovala. Průser jak mraky, ale horší je, že to hned oznámila svému muži.

Pro Boha živýho... va
A co na to pan manžel?


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#4 27. 12. 2009 19:58

PetrHl
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 1. 12. 2006
Příspěvky: 3175

Re: Nevěrní nejsou jen muži

za měsíc jí to přestane bavit a manžel který si mezitím také někoho najde bude poslouchat jaký to je ha.zl že jim zničil rodinu kvuli milence... hmm

Není tady

 

#5 27. 12. 2009 20:26

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Co manžel?   Likviduje své zásoby alkoholu, každou chvilku ji prý vyhazuje z právě dostavené nástavby domečku a nadává do ku...v. No, dle mě se není čemu divit, protože tohle mohla čekat.
Ale se švagrem jsem osobně nemluvila. Vyhýbá se zatím všem.

Není tady

 

#6 27. 12. 2009 20:55

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Kuřátko napsal(a):

Co manžel? Likviduje své zásoby alkoholu...

Rozumný muž big_smile
Ségra chce od něj odejít, nebo je to jenom o tom "super sexu"?


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#7 27. 12. 2009 21:13

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Tohle je spíš asi o lásce než o sexu....ale co chce má sestra asi ani ona sama neví.

A proto si myslím, že měla být zticha a chvilku počkat. Každá zamilovanost přejde. Ale ono je to těžké, když si někdo nenechá poradit.

Není tady

 

#8 28. 12. 2009 6:22

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Nejdřív vás všechny zdravím po svátcích http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png a doufám, že jinde byly klidnější http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png

Průser jak mraky, ale horší je, že to hned oznámila svému muži... Tohle je spíš asi o lásce než o sexu....
No těbůh...
Po měsící (pravděpodobně) skvělého sexu s někým jiným, tudíž momentálně zajímavějším, bez sebemenšího vědomí, jak ten "vztah" bude ne/pokračovat spálit mosty takhle surovým způsobem je buď totální nezralost nebo nezdpovědnost. A myslet si, že "čistá láska" (hahaha...) je něco jako kompletní odpustek a omluva za cokoli, co udělá - to už bych definovala jenom jako "píp".
Jestliže si děvenka plete kvalitní sex s láskou, tak je, sorry, úplně pitomá. Blbý je, že až se hormony vrátí na původní hladinu, nedá se stejně lehce vrátit i to ostatní...

Upravil(a) helena (28. 12. 2009 6:23)


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#9 28. 12. 2009 7:41

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Kuřátko napsal(a):

Tohle je spíš asi o lásce než o sexu....ale co chce má sestra asi ani ona sama neví.

A proto si myslím, že měla být zticha a chvilku počkat. Každá zamilovanost přejde. Ale ono je to těžké, když si někdo nenechá poradit.

A už jsi viděla někoho kdo by si v rauši dal poradit? Se přiznám, že já ne. A u ženské, která ho tam má, už tuplem nelze radit lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#10 28. 12. 2009 7:51

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Kuřátko napsal(a):

...
Nyní se ovšem zamilovala. Průser jak mraky, ale horší je, že to hned oznámila svému muži.
...

Tak je třeba ženské populaci přiznat jednu pravdu, že na rozdíl od nás nevěru přiznaj okamžitě, a ne že jí zatloukaj do poslední chvíle (až na vyjímky, kdy to zapřou i sami sobě) a ještě 10 minut po té lol Asi je pravdivé moudro, že když žena se zamiluje, tak pálí mosty za starou láskou, kdežto muž  se hluboce zamyslí a zváží zda jeho nový 25 letý objekt mu za 30 let v jeho 80 bude prát fusky a potentovaný trencle lol .


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#11 28. 12. 2009 8:26

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Kuřátko, tak jak jsi popsala svou sestru, ona je nejspíš trochu vichřice... big_smile
Nic jí nevysvětluj, nemá to smysl - ono to nějak dopadne. wink Ona si s tím hlavu neláme a asi nelámala nikdy, její muž si ji bral dobrovolně a předpokládám, že ji znal. Možná ho ta její živelnost přitahovala.
Měla bý ticho, ale co už. Je to venku a teď je to na nich.

Pisateli, já teda ze svého okolí znám jen jednu, co pálí mosty a to je tak trochu naturel Kuřátčiny sestry... jinak všechny zatloukaj, že by tesař koukal, jak jim to jde. lollol

Není tady

 

#12 28. 12. 2009 8:57

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Pisatel napsal(a):

Tak je třeba ženské populaci přiznat jednu pravdu, že na rozdíl od nás nevěru přiznaj okamžitě, a ne že jí zatloukaj do poslední chvíle...

Jak kdo, Pisateli, žejo... big_smile
Vzpomeň si před 2 lety (sakra, ten čas letí) na moji love-story... já jsem to tenkrát manželce pro jistotu oznámil ještě "před skvělým sexem" big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#13 28. 12. 2009 9:00

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevěrní nejsou jen muži

já jsem to tenkrát manželce pro jistotu oznámil ještě "před skvělým sexem"
A můžeš osvětlit, co tě k tomu vedlo??? Že bys doufal, že ti to zakáže???  http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#14 28. 12. 2009 9:01

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nevěrní nejsou jen muži

helena napsal(a):

já jsem to tenkrát manželce pro jistotu oznámil ještě "před skvělým sexem"
A můžeš osvětlit, co tě k tomu vedlo???

Nemůžu big_smile
Snad jedině ty moje proslulé "tři fernety" big_smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 

#15 28. 12. 2009 9:03

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Mikeš napsal(a):

Pisatel napsal(a):

Tak je třeba ženské populaci přiznat jednu pravdu, že na rozdíl od nás nevěru přiznaj okamžitě, a ne že jí zatloukaj do poslední chvíle...

Jak kdo, Pisateli, žejo... big_smile
Vzpomeň si před 2 lety (sakra, ten čas letí) na moji love-story... já jsem to tenkrát manželce pro jistotu oznámil ještě "před skvělým sexem" big_smile

No jo Mikeš, u tebe se není čemu divit, tys na půl ženská, bo jsi šelma kočkovitá lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#16 28. 12. 2009 9:04

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Mikeš napsal(a):

helena napsal(a):

já jsem to tenkrát manželce pro jistotu oznámil ještě "před skvělým sexem"
A můžeš osvětlit, co tě k tomu vedlo???

Nemůžu big_smile
Snad jedině ty moje proslulé "tři fernety" big_smile

No to byla spíš protialkohoní léčba než to ostatní smile

Upravil(a) Pisatel (28. 12. 2009 9:25)


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#17 28. 12. 2009 9:17

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Snad jedině ty moje proslulé "tři fernety"
Taky ses "pod vlivem" nechtěně přeřeknul, jo? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
"Budu se rozvádět." "A proč, prosím tě?" "Ráno u snídaně jsem se přeřekl." "???" "Chtěl jsem říct: Miláčku, mohla bys mi, prosím tě, uvařit kávu? - a místo toho ze mě vylítlo - Ty krávo stará, zničila´s mi život!"


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#18 28. 12. 2009 9:24

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Nevěrní nejsou jen muži

helena napsal(a):

Snad jedině ty moje proslulé "tři fernety"
Taky ses "pod vlivem" nechtěně přeřeknul, jo? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
"Budu se rozvádět." "A proč, prosím tě?" "Ráno u snídaně jsem se přeřekl." "???" "Chtěl jsem říct: Miláčku, mohla bys mi, prosím tě, uvařit kávu? - a místo toho ze mě vylítlo - Ty krávo stará, zničila´s mi život!"

Ale houby s voctem a přehazovačkou. Kocourek nevěděl jak starou přemluvit k odvázanému sexu, tak si dal tři laky na rakev a pak vyprovokoval Kocourovou, že se jde mrouskat jinam lol přitom měl nastoupit protialkohoní léčbu lol


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#19 28. 12. 2009 10:51

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Kuřátko napsal(a):

Tohle je spíš asi o lásce než o sexu....ale co chce má sestra asi ani ona sama neví.

A proto si myslím, že měla být zticha a chvilku počkat. Každá zamilovanost přejde. Ale ono je to těžké, když si někdo nenechá poradit.

Měla být zticha...?... no nevím. Moje švagrová taky byla zticha a stejně se to u nich asi po půl roce provalilo. Změnilo se její chování vůči manželovi a od té doby s ním ani nespala, byla pořád ve větru a pak se strašně divila, že když jí brácha načapal jak telefonuje pod peřinou (šla si dřív lehnout, protože jí bylo špatně). Uhodil na ní a přiznala se, že má jiného. roll


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#20 28. 12. 2009 10:55

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Pisatel napsal(a):

helena napsal(a):

Snad jedině ty moje proslulé "tři fernety"
Taky ses "pod vlivem" nechtěně přeřeknul, jo? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
"Budu se rozvádět." "A proč, prosím tě?" "Ráno u snídaně jsem se přeřekl." "???" "Chtěl jsem říct: Miláčku, mohla bys mi, prosím tě, uvařit kávu? - a místo toho ze mě vylítlo - Ty krávo stará, zničila´s mi život!"

Ale houby s voctem a přehazovačkou. Kocourek nevěděl jak starou přemluvit k odvázanému sexu, tak si dal tři laky na rakev a pak vyprovokoval Kocourovou, že se jde mrouskat jinam lol přitom měl nastoupit protialkohoní léčbu lol

lol a to by koukal, kdyby kocourová svolila aby jí přivedl do trojky... lol


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#21 28. 12. 2009 11:00

Pisatel
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 21. 7. 2007
Příspěvky: 14631

Re: Nevěrní nejsou jen muži

pomněnka napsal(a):

Pisatel napsal(a):

helena napsal(a):

Snad jedině ty moje proslulé "tři fernety"
Taky ses "pod vlivem" nechtěně přeřeknul, jo? http://fora.babinet.cz/img/smilies/big_smile.png
"Budu se rozvádět." "A proč, prosím tě?" "Ráno u snídaně jsem se přeřekl." "???" "Chtěl jsem říct: Miláčku, mohla bys mi, prosím tě, uvařit kávu? - a místo toho ze mě vylítlo - Ty krávo stará, zničila´s mi život!"

Ale houby s voctem a přehazovačkou. Kocourek nevěděl jak starou přemluvit k odvázanému sexu, tak si dal tři laky na rakev a pak vyprovokoval Kocourovou, že se jde mrouskat jinam lol přitom měl nastoupit protialkohoní léčbu lol

lol a to by koukal, kdyby kocourová svolila aby jí přivedl do trojky... lol

lol a nebo by tu byl i funus lol Kocoura smile


Nejsem Bohem, abych změnil svět, ale jsem božský, abych změnil sám sebe.

Není tady

 

#22 28. 12. 2009 11:03

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Hmmm to je taky jedna z možností, ale myslím, že by mu jen pořádně pocuchala a vyprášila kožich.... vždy je to jinak její kocourek wink


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#23 28. 12. 2009 11:32

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Nevěrní nejsou jen muži

Moje švagrová taky byla zticha a stejně se to u nich asi po půl roce provalilo.
Nojo, jenže měsíc a půl roku je trochu rozdíl. Po delší době už třeba víš, že chce (a má kam a ke komu) odejít - ale po měsíci šu.kání tak akorát ví, že se jí to s tím druhým líbí víc, než doma http://fora.babinet.cz/img/smilies/lol.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#24 28. 12. 2009 11:55

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Nevěrní nejsou jen muži

To mᚠmožná pravdu, ale švagrová to sama neví ani po tom půl roce lol Právě je ve fázi, kdy se vrátila k rodině ..... co bude za měsíc, víbůh.
A nejví to odsíraj děti, hlavně malej synovec, ten je jak hromádka neštěstí. To, že to cloumá celej půlrok i s bráchou, páč nevěděl vocogou, to mi tak neva, je to dospělej mužskej, ale ty děti mě derou...


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#25 28. 12. 2009 12:01

Mikeš
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 23. 10. 2007
Příspěvky: 8369

Re: Nevěrní nejsou jen muži

pomněnka napsal(a):

To, že to cloumá celej půlrok i s bráchou, páč nevěděl vocogou, to mi tak neva, je to dospělej mužskej, ale ty děti mě derou...

Pomněnko, ale pokud se nepletu, tak i Tvůj bratr si vrznul někde jinde, nebo ne? smile


Too old to Rock'n'roll, too young to die (Ian Anderson)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů