Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1026 10. 3. 2010 20:34

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Kelišky - 4

Reni to si dělᚠsrandu??doplácet??no potěš mad..

Evi..jj chápu..,já bych docela brala ,kdyby si to tady jejich úča přečetla.Možná by se chytla za rypák!!lol.No ona asi ví,proč se vyhejbá rodičum..:lol:Hlavně nevím jak může učit!! no to je jedno..hlavně vydržet..

holky jdu do postýlky ,tak dobrou ..ráno  3.40h uschusch


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#1027 10. 3. 2010 20:40

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: CHAT: Kelišky - 4

Kočky ahoooooj jdu vás pozdravit a zalézám do sova
Zítra naposledy a pak dlouhééééé volno.

Dobrou noc.

Není tady

 

#1028 10. 3. 2010 21:03

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 11518
Web

Re: CHAT: Kelišky - 4

kapitulation  hjarta  no fakt Silvi yikes  .. a Romča nic v daních ještě teď ve výplatě neměl..myslela jsem ,že ho ,,prubnu" o prachy..nechal si obě holky napsat na sebe na daně.. vissla 
To je matikářka jako na základce u Míši..tam skoro propadala.. stále jsem chodila ,,orodovat" a ted´má za 2  tummenupp 

Evi.. hjarta  kapitulation  tak úspěšné patlámoš..ale ty to zvládenš..jako vždy na 1* tummenupp 
Nevím co z toho ta úča má...že to tak Anetce na vysvědčení ,,hyzdí"  yikes  nemá srdce..  vissla 

Mirčo.. hjarta  kapitulation  ředitelka to o té úče ví..jaká je..občas ji domluví..ale je to na chvilku... vissla 
jo...guláš..to je mňamka..už dlouho jsme ho neměli.. vid횠 tummenupp 
Zítra patlám ve školce kynuté knedle s povidlama  roll  dnes byla cmunda-bramborák..a dětičky nás málem ,,sežraly"  usch  tongue 

jo..díky holky za ten tip na spoření ..tummenupp   něco vymyslím..už  musím..Míšu mám také u české pojiš...

hjarta  kapitulation

Není tady

 

#1029 10. 3. 2010 21:05

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Kelišky - 4

:

Upravil(a) Berry (2. 9. 2011 23:03)

Není tady

 

#1030 10. 3. 2010 21:08

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Kelišky - 4

.

Upravil(a) Berry (2. 9. 2011 23:03)

Není tady

 

#1031 10. 3. 2010 21:14

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 11518
Web

Re: CHAT: Kelišky - 4

kapitulation  hjarta  tak v tom je zakopaný pes !!!  yikes  Ale co můžeš vid´.. vissla  nic.. víš své..a je to !!! Anetku to bude asi mrzet vid´???  butter 
Hmm.. na knedle přijed´ tummenupp  určitě něco zbyde..  tummenupp 

hjarta  kapitulation

Není tady

 

#1032 11. 3. 2010 7:09

Pampeliska
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 7658

Re: CHAT: Kelišky - 4

reta Dobré ráno, holkýý rock
albert vezl babi k doktorovi na kontrolu, děti přijdou až večer, tak tu straším sama už tak brzy lol
Vanku je hnusně a sněžííí dumbom


http://nd03.jxs.cz/619/024/722e526ab3_54989063_o2.gif     
Šance zaklepe na dveře častěji než si člověk myslí, ale většinou není nikdo doma. (W. Rogers)

Není tady

 

#1033 11. 3. 2010 10:07

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Kelišky - 4

:

Upravil(a) Berry (2. 9. 2011 23:04)

Není tady

 

#1034 11. 3. 2010 19:39

Pampeliska
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 7658

Re: CHAT: Kelišky - 4

Tedy Kelišky kde všechny jste?????????????????????
Ráno jsem sem napsala, pak Eva a jinak ticho va
Já už tu mám děti a za chvilku jdeme číst...  stolt
Tak pěkný večer a dobrou noc hjarta kapitulation


http://nd03.jxs.cz/619/024/722e526ab3_54989063_o2.gif     
Šance zaklepe na dveře častěji než si člověk myslí, ale většinou není nikdo doma. (W. Rogers)

Není tady

 

#1035 11. 3. 2010 20:14

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: CHAT: Kelišky - 4

Ahoj holky kapitulation

Mirčo tadýýýý jsem reta   Byla jsem v práci do večera konečně poslední šichta.

Už si potřebuji pospat. Ještě k tomu mi není dobře v noci jsem musela vstát a vzít si ibalgin, který stejnak pomohl až k ránu. Udělal se mi aft, ale tak blbě, že nemůžu otevřít pusu a ani jíst nemůžu.
A asi z toho všeho mi bolí hlava už dva dny a  aby toho nebylo málo ještě tetka bláznivá do toho.
Za chvíli se odkulím samozřejmě s práškem.

Reni, napřed jsem se musela smát co ta BM žena a holka vymyslely. Ale co na to říct. Prostě jim asi vadila, tak holt vymýšlý krávoviny.
Aspoň si holky pokecaly taky se málo vidí.
Já jsem myslela, že Eliška je už v novém bez P.
Jejej to je nemilé ještě doplácet.Nespletli se?

Evi ty úči jsou opravdu některé ...    Fakt důležitý předmět, ale je blbý, že to potom zbytečně kazí průměr.
To taky nemůžu pochopit, když kluci mutující chudáci mají zpívat a pak jim dá taky ošklivou známku.
Proto Tom šel radši na výtvarku, aby tam nemusel někde bručet, protože ten má opravdu hluch.

Včera byl Tom na kontrole a Dr. nadával zase na toho předcházejícího Dr., který hlavně nebyl ortopéd hlavně, že tam byl chytrej. Dostal ortéza s dlahou a za 14 dní opět na KO.

Silvi o mailech mi ani nepovídej. Před chvílí jsem tam koukla a vyjela z toho lol
Dneska u nás svítilo sluníčko, ale byla zima. Už je to nekonečný každý je otrávený a hlavně nachcípaný. Doufám, že jsem si něco domů nedotáhla. Všichni tam prskali dumbom

Přeji dobrou noc.

Upravil(a) Janila (11. 3. 2010 20:16)

Není tady

 

#1036 11. 3. 2010 20:26

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 11518
Web

Re: CHAT: Kelišky - 4

kapitulation  hjarta  ahojky holkýýý  hjarta  kapitulation 
jdu na chvilku nakouknout..než začne Ordinace..pak půjdu hned do hajan..bolejí mě nějak záda.. to ty knedle ve školce ..dělala jsem jich 120  vissla  a to ještě nejsou všechny děti.. roll  ty zase dlabaly  tummenupp   
Míšu máme doma tummenupp  ..už se těšila a Veru byla moc ráda hjarta 
BM přijel pro mě do práce..a jeli jsme k nám na kafíčko.. mezi řečí si  postěžoval na tu svou.. že jim to trošku  neklape..a všeho mezi námi lituje..no pozdě !!!  vissla   
Holky v práci ,když pro mě přijel albert  ..najednou zmizely..a čumákovaly jak Kelišky z okna na ulici .. va  chtěly ho vidět..no je to stejný frája!!  vissla  To si zítra vyposlechnu roll ..dal mi pusu v autě... no jako vždy ,když se spolu vidíme-potkáme ...  vissla  lol 
Bylo nářku.. grater  Elis plakala kvůli P. že mu už kolikrát řekla ,že ho nemá ráda..ale on se v bytě drží  jako klíště..bodejd´ne..ona za něj platí dluhy, krmí ho, pere... dumbom  sám by to nezvládl.. já bych si ho podala..ale toto si musí vyřešit sama .. butter 
Napakovovala jsem ji velkou tašku jídla.. tak mají chvilku zase co do pusy... vissla 
Jo ty daně jsem měla..né že jsem platila..ale měla jsem tak malou výplatu..že to nebylo znát  vissla vzali nám od ledna osobní..na tři měsíce....volala jsem účetní... vissla 

Mirčo..tadýý.. hjarta  kapitulation  tak pěkné počteníčko a dětiček si užij..jako vždy vid´???  tummenupp 

Evi.. hjarta  kapitulation  je vidět,že je Anetka rozumná holka..že to vše ve škole tak bere..to už vydrží..opravdu...  tummenupp  ale vzpomínky ..noc moc..vid´??  butter 

tak pa Keliškýýý hjarta kapitulation  zítra večer budou..tak koukejte....  reta  hjarta  kapitulation 

hjarta  kapitulation

Není tady

 

#1037 11. 3. 2010 20:34

salek
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 11518
Web

Re: CHAT: Kelišky - 4

kapitulation  hjarta  ahojky Jani.. hjarta  kapitulation 
tak i na tebe něco leze sjuk  ..já se toho také nemohu zbavit..stále mám nudli u nosu.. a krk po ránu bolí... to počasí!!! Už by mělo být od příštího týdne lépe..tak snad i nám nálada a zdraví pookřeje  tummenupp 
BM jsem to řekla..co si na Míšu ty jeho rock  rock   vymysleli..prý opravdu toho ducha viděli.. už někdy před půl rokem..a ted´opět.. dumbom  prý se ta jeho s ním( BM)  chtěla o tom bavit..a on ji poslal slušně někam ..že na ně nevěří..at´se ona zklidní..nebo že už ji vyžene  lol  no asi si užívá  lol  ale má co chtěl... vissla
Elis je v novém..P. tam přihlášený není..jen tam jako dochází za Kubí..aby měla větší peníze  vissla  ale stejně to všichni vědí..že tam bydlí s nima .. dumbom 
tak pa ..a huš huš bacily !!!  skurt  dumbom

Není tady

 

#1038 11. 3. 2010 20:40

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Kelišky - 4

ahojky.
jdu jen pozdravit a jdu do postýlky!!!.Hubu si můžu roztrhnout.lol:lol:jak semi chce spáááát.
ještě zítra a mám 2 dny volna!!..
Zítra se sem nedostanu.tak se mějte fajnově ..užijte si víkend a pááá v neděli.
Budu řádit s dětma na chajdě godlikegodlike


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#1039 11. 3. 2010 20:47

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Kelišky - 4

Kélišky ,tak šup do nového pokojíčku:lol:lollol
http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?pi … 8#p2414408


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#1040 11. 3. 2010 20:50

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: CHAT: Kelišky - 4

Reni asi neleze na mě nic, ale ten debilní aft. Udělal se mi dole nad stoličkou takže skoro u pantu na tom měkkém masíčku / sanice / a nemůžu ani otevřít pořádně pusu. A bolí mi už celá huba z toho.
Co si vezmu hned pálí. Už jsem si uvařila nějaký bylinkový čaj a půjdu si to vypláchnout a namazat mastičkou.
Koukám, že výplaty češou všude. Taky to máme oba dva očesaný, oni sice přidali, ale vzali nám všechny příplatky, takže vlastně máme ještě méně. než před tím.Hlavně, že mají ti nahoře dost. Stojí to za h... hlavně, že se opět bude zdražovat.
Jednou by se měl BM zabalit do prostěradla a udělat jim tam opravdového ducha, aby se z toho pos...  A nemusely blouznit.

Silvi užijte si volno.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů