Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 12. 2009 1:12

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

CHAT: Kelišky - 4

Ahojkýýý Kééélišky. hjartahjarta
všechny vás vítám novém pokojíčku!!  lol

http://www.majka57.cz/images/obrazky/GIF/western_indian/western/w14.gif


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#2 27. 12. 2009 1:19

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Kelišky - 4

Tak holky snad se vám tady bude líbit..trochu sem to zpestřila.hezkej co???...a nebo nelíbí.??

já zas nemůžu spát.a ráno budu chrápat do 12ti. :lol:No jdu to zkusit,třebas usnu!!
tak dobrou.sovasova


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#3 27. 12. 2009 10:23

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Kelišky - 4

.

Upravil(a) Berry (2. 9. 2011 20:37)

Není tady

 

#4 27. 12. 2009 11:50

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Kelišky - 4

ahojky hjarta
....tak snad se bude líbit i dalším kéliškám!! lol
Hlavně nám ho nevykoukej godlikegodlikegodlike
a jak je?? je už líp?? doufám ,že jo,Koukám ,že tady nikdo není.taky peru,nevařím ,Tady je takovýho jídla,že nevím kdy to sníme!! lol asi udělám jen nějakou polévku.

tak zatím, jdu vyndat prádlo!!


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#5 27. 12. 2009 12:04

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Kelišky - 4

.

Upravil(a) Berry (2. 9. 2011 20:37)

Není tady

 

#6 27. 12. 2009 12:35

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Kelišky - 4

Tomᚠna tom filmu byl.prej dobrý.Já bych ho docela taky chtěla vidět.ale asi si počkám.
vypadá ,že nebude taková zima .V noci byl pěknej mráz.né ,že bych cestovala ,ale auta byla omrzlá.
no tak já si jdu udělat teď kávičku.Chtěla bych něco k jídlu,ale vůbec nevím co!! Jsem přežranálollol.takže ani nevím jestli sladký ,slaný,kyselý. :lol:možná suchou housku lol


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#7 27. 12. 2009 21:17

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Kelišky - 4

.

Upravil(a) Berry (2. 9. 2011 20:38)

Není tady

 

#8 27. 12. 2009 22:52

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Kelišky - 4

Koukám ,že jsme tady zůstaly jen my co?? to jsou všichni pod stolem?? či co??...hm oni vlastně mají vnoučátka.No my jedem v úterý na ty hory,snad pomůže i ten vzduch.V Jizerkách bude hezky,ale sníh není.Budem chodit aspoň na procházky ,teda doufám. lolalbert tady taky odfukuje ,že prej jen žerem!! mu říkám tak už to nejez ....a jak prej to má udělat ,když to před něj pořád stavím!!! lollollollol  a to jsem večer udělala naložený masíčko s hranolkama.lol
o sladkým nemluv.Odpo jsem si udělala čajík a k tomu hromadu cukroví. godlike
,ale pak sem si dala mísu ovoceš..sem to potřžebovala ty kalorie nějak vyrovnat!
Nákup-zítra taky jedem asi tesco.Ještě uvidíme ,potřebujem benzín.jdu do vany.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#9 27. 12. 2009 23:11

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Kelišky - 4

.

Upravil(a) Berry (2. 9. 2011 20:38)

Není tady

 

#10 28. 12. 2009 0:39

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Kelišky - 4

Jo taky se snažím dělat si pořádek ,ale nějak jsem pak nic nemohla najít!!tuhle jsem si dávala na disk filmy a nějak jsemzjistila ,že není místo.Mladej přišl ,no prej ,když tammám takový voloviny:co:.Vím,že na noasu moc místa není.sem přemýšlela co umazat.a on mě pak po chvilce řekne ,stačí třebas vysypat koš.lol.nějak tam bylo moc věcí.no jo nemůžu myslet na vše.hmm
Inka sem chodí ,ale jen čte.
Půjdu taky spát .Ráno mám KO,tak ,abych se nevzbudila v 11h:lol:

dobrou.sova


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#11 28. 12. 2009 10:19

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: CHAT: Kelišky - 4

Ahoj holky,

venku jakoby rádo vylezlo sluníčko, ale jinak je tam pěkná zima.

Před hodinou jsem přišla od doktora měla jsem periodickou do práce, tak mám na rok pokoj a hned mi natočili EKG a krev mi brali. Mám si zavolat po novém roce o výsledky. Jsem zvědavá jaký budu mít cholesterol. va

Dneska budu zapékat Eviny těstoviny už je mám uvařené a jdu na tu omáčku. Včera byl albert  s klukem nakoupit nějaké pečivo a hned koupil i ingredience a dal mi za úkol tuto dobrotu uvařit.

Já jsem se už včera zapojila do pracovního procesu a dneska i albert

Přemýšlím, že si asi půjdu po obědě natáhnout vstávala jsem brzy a mám dneska noční.

Není tady

 

#12 28. 12. 2009 13:16

Pampeliska
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 7658

Re: CHAT: Kelišky - 4

reta Ahojkýýý holky rock
Konečně se sem na chviličku dostávám.... PC věčně obsazený dumbom no, nemám nárok sad
Teď šel Lubík za bratrancem, ale za chvilku přijdou k nám, takže toho využívám, dokud je tu volno tummenupp .
Mija píše na psacím stroji, moc se jí to líbí... je kufříkový, co měla Mirča do školy, jak měla psaní na stroji big_smile tak je to něco jiného než počítač.... tummenupp na chvilku se zabaví stolt

Jani, tak ty taky pracuješ.... Mirča to má stejné, včera a dnes denní a od zítřka zase noční, to tu budou děti pro změnu zase spát. Ale na Silvestra jste s albert doma né ?

Silvinko, tak si to v Jizerkách užij, sice je škoda, že není sníh, ale vzduch ti taky prospěje.... tak pořádně dýchej lol a si pročistíš plíce od pražskýho smogu wink

Evi, koukala jsem, že jste se tady se Silvinkou střídaly tummenupp
Renča s Danuš jsou pryč a Bertinka má taky malýho prcka, tak nemá vůbec na PC smysl... lol
Dáša má asi taky návštěvu, myslím to tady někde psala... stolt

Tak pěkný den kelišky hjarta hjarta kapitulation


http://nd03.jxs.cz/619/024/722e526ab3_54989063_o2.gif     
Šance zaklepe na dveře častěji než si člověk myslí, ale většinou není nikdo doma. (W. Rogers)

Není tady

 

#13 28. 12. 2009 14:20

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Kelišky - 4

.

Upravil(a) Berry (2. 9. 2011 20:38)

Není tady

 

#14 28. 12. 2009 21:51

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Kelišky - 4

ahojky.
to je hrozný taky pořád peru!! lol

Zdravím Mirunko,koukám pořád veselo, lol.No to víš,že se budu snažit dýchat!.nějak to není pořád vono,teda né že by mě bylo špatně,ale asi bych potřebovala spíš někam do teplých krajin.Pro mě opravdu ta zima není!.Chceme trochu chodit ,ale aby zas moc nemrzlo,Nechci hned po nemoci zas něco chytit.

Eví.no koš sice je dobrej vysypat lol,ale třeba věci z netu hodně zabírají ,takže jsem probrala stažené soubory,atd..i když ty mᚠurčo větší disk na pc než já na notasu a teď mě asi odešla vypalovačka- laiser.
dětem už je líp.Ina ještě kašle .Jde do práce takže ta přijede až 31. autobusem.

Jani ,tak hezkou službu. a co těstoviny ??.a chtěla jsem se zeptat.Vy nejezdíte v zimě na chaloupku?? Já myslela ,že si tam můžete topit??.a ani si nedala fotku a nebo sem to někde přehlídla??
jo a jak si tuhle posílala z Němec tu tramvajku pěkná ,ale u nás nejezdí.Na nás je moc levná lol.My budem kupovat radši dražžší :lol:jako bys to neznala u vás v práci!!

jo a dnes jsme byli v tescu na nákupu a nechala tam poslední prachy, lol Do výplaty daleko!!!benzín ,opět jídlo a měli pánský kožený kozačky-mercedes zlevněný za 400kč( což tatík říkal,že by radši auto) lol asi z nějakých 1500kč.měli poslední .Vzala jsem je bez rozmyšlení ,i kdyby  v nich měl chodit k popelnici.On titož pořád říká ,na co boty?? vždy jich mám hodně!!!a pak stejně zjistí ,že žádný zimní nemá.

holky já mám na něco chu,ale vůbec nevím na co.lollol
asi půjdu na tu suchou housku.lol

Upravil(a) sisi21 (28. 12. 2009 21:54)


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#15 28. 12. 2009 22:10

Pampeliska
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 5. 7. 2007
Příspěvky: 7658

Re: CHAT: Kelišky - 4

Ahojkýýý hjarta

Silvinko, ta suchá houska mi teď něco připomněla lol před chvílkou si tu albert pochutnával na suchým rohlíku.... taky neví co by tongue lol

Tak a já si jdu chvilku číst, televize mě nějak nebaví... vissla

Pěknou dobrou noc sova hjarta kapitulation kapitulation

Upravil(a) Pampeliska (28. 12. 2009 22:25)


http://nd03.jxs.cz/619/024/722e526ab3_54989063_o2.gif     
Šance zaklepe na dveře častěji než si člověk myslí, ale většinou není nikdo doma. (W. Rogers)

Není tady

 

#16 28. 12. 2009 22:19

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Kelišky - 4

.

Upravil(a) Berry (2. 9. 2011 20:39)

Není tady

 

#17 28. 12. 2009 23:54

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Kelišky - 4

já mám dojem asi bude dřevěná ta chatka...třeba to Janin anapíše ,asi to psala ,ale nějak jsem to zapoměla.

Evi boty měl jóo´!!!,lol ale musel by si je vyndat.Tohle jsou vyšší.Jinak prosím tě záložky a podzáložky to nevadí ..já beru věci které třeba z mailu otevírám a pak si je uložím k sobě do dokumentech.Písníčky co si různě stahuji do noasu..atd!.Může to být i program ,který sem si na něco nainstalovala ,a vůbec ho nepoužívám jenže já si myslela,že ho prostě hodím koše.né ono se to musí jak odinstalovat ,a to dᚠodebrat! Jinak minule jsem si tak uklízela,že jsem říkám vyhodila něco ke spuštění programu.godlike
...ale asi budeš mít nejlepší to opravdu přeinstalovat.a jestli mᚠflešku a nebo si propojíš ty pc tak si to zálohuješ v notasu a mᚠto!!nebo dej klukům a oni ti to udělaj a zas se nemusíš o nic starat.

čokoládu nejím.mám udělanou tu ledovou a kluci to tady žerou o 106:lol:lol

Mirunko vono už se nic jinýho jíst ani nedá!!lollol:lol:jediný co jsem letos neměla rybí polívku grater.já ji nedělám.Nido to tady nejí.a jednou za rok se jí přežeru od babi.Letos nebyla.!!

tak kočky hezky se vyspinkejte!!dobrou.


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#18 29. 12. 2009 5:39

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: CHAT: Kelišky - 4

Ahoj holky,

už se mi pomálu blíží konec šichty tummenupp a  pak pěšky na nádraží a  vlakem a kousek domů. A pak huráá do pelechu.
Už mi ty klapky padají však se asi probudím až vylezu do toho holomrazu.

S tím rohlíkem jsem se zasmála taky jsem ho včera i dnes ve 3 hod. přežvykovala jenom takový suchý. A jak byl dobrý. tongue
Těstoviny mně a klukovi chutnali  což jsem se i divila. A albert  jsem opět neviděla končil někdy večer, takže se ho musím optat. Myslím si, že dneska budou ještě pikantnější. Se rozleží.

Fotky z chatky jsem neposílala. Doufám, že tam někde jsou musím dneska uhodit na kluka a pošlu mailem. Jinak je zděná. Tuhle se tam byli podívat na otočku a odvézt sutě z krbu a bylo tam prý vevnitř -5 st. Si tam zatopili a měli 10 st. Jenže ještě nejsou brikety a to bude úplně o ničem jiném než dřevu.
Teď po tom vybourání krbu se bude muset vyštukovat zeď a vymalovat a jiné lino chci je tam takový co jim snad zbylo.
Jinak bych tam klidně byla. Už se na to připravuji až bude příští rok a bude volno o víkendu jedeme i sama s Tomem.

Holky končím za chvíli mi přijde kolegyně. Zatím apááá a odpoledne nebo večer kouknu.

Není tady

 

#19 29. 12. 2009 9:53

janina1
♥♥♥♥♥--
Místo: Vysočina
Registrovaný: 6. 6. 2007
Příspěvky: 891
Web

Re: CHAT: Kelišky - 4

Ahooj holky!!
V novým pokojíčku lol A na přivítanou takovej kávboj.. cool jo?
Tak vánoce utekly jako voda,, zapla pánbůh. Jak tady píšete o tom jídle,, že rohlík dobrej,, já už nemůžu vidět ani ten,, přitom sem se zase ani tak neládovala,, nějak mně jídlo už leze krkem lol
Silví, přeju ti pohodu na chatě,, hlavně jestli už seš zdravá! A co Evčo ty?.. už tě to taky přešlo? Drželo tě to dost dlouho viď.
Mirčo, ty mᚠteda taky pořád veselo!! Jsi zlatá babička, to se jen tak nevidí.. Telku taky moc nesleduju,, připadá mi, že tam dávaj roky furt jedno a to samý. Dostala jsem od albert nějakou literaturu, tak jsem se začetla
Jani a ty už v pracovním koloběhu.. My máme povinnou celozávodní dovolenou, ale mám ještě spousty dovolené tak vybírám ještě první týden v lednu. Pojedeme za sluníčkem, albert koupil dodatečně pod stromeček výlet za hranice všedních dnů... smile
Tak jo holky,, vylezu konečně z postele a trochu to tu pofackuju,,, směje se na mě hora prádla va Venku krásně svítí sluníčko, je hned veselejc


http://dl5.glitter-graphics.net/pub/328/328225zhc4yt2zn4.gif

Není tady

 

#20 29. 12. 2009 10:37

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Kelišky - 4

.

Upravil(a) Berry (2. 9. 2011 20:39)

Není tady

 

#21 29. 12. 2009 10:45

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: CHAT: Kelišky - 4

ahojky,
holky jdu se sváma pro letošek rozloučit!!! a příští rok. tady wink
Jinak vám všem přeji Štastný NOVÝ ROK 2010!!!! hjartahjartahjartahjartaparparpar

http://majka57.cz/images/obrazky/svatky/vanoce/_prani_vanocni/PFky/pf4.gif


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#22 29. 12. 2009 13:36

Janila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 13062

Re: CHAT: Kelišky - 4

Jéjej Silva nám odjela a já nepopřála.
Silvííííí hezký pobyt na horách a z hluboka dýchat ..... 

Ráno byl mrazík -4° C taky jsem natáhla čepici a upalovala měla jsem to akorát. Ještě jsem si skočila pro čerstvé houstičky nikam se mi nechce a chleba je tady.

Těstoviny dneska prý byly ještě lepší / povídal syn / a albert  jsem neviděla a nemluvila s ním, ale určitě si na nich v práci pochrochtal. Vzal si je do misky s sebou.
Je to něco jako špagety, ale od těch je člověk zaflákanej až za ušima.

Fotky jsem našla, ale jenom jak to vypadalo před tím, takže máte maila.

Tady taky svítí krásně sluníčko. Takže do rána bude pěkný mrazík a hlavně hlásí nějakou ledovku a já jdu zítra naposledy do práce. Takže se snad do rachoty nějak dokloužu.

Mirčo máme se albert  volno na silvestra. Já jsem měla jít 1.1. na štěstí mi to odpadlo takže po dlouhé době jdeme s bandou storstark
Tom zítra odjíždí k albert rodičům jako každým rokem. Tam se vyblbnou rachejtlema, ale radši to vůbec nechci vědět, protože tohodle se strašně bojím, aby se něco nestalo.

Evi já jsem tam v tom mraze nebyla. Musela jsem na noční a albert si tam jel ještě pro sekačku a nějaký to svý nářadí, nechtěl to tam nechávat. A taky hlavně zkontrolovat jestli tam nebyla škodná.Je to hrozný tyhle bandy v dnešní době.
Taky tam zavírají v říjnu vodu museli jsme vypustit trubky a na jaře jí zase pustí. Mohlo by to potrhat trubky byla by to zbytečná škoda.
I když jsou lidi, kteří tam jsou celoročně.Je tam nějaký dědula s babkou a to mají chatku i v místě bydliště. Mají tam televizi babka okupuje internet do pozdních no spíš ranních hodin. lol  Z komína se jim taM HULÍ. aSI JSOU TAM SPOKOJENÝ.
Jedni od nás z města ty tam jsou od jara do podzimu.
Je to výhoda, že tam jede jak vlak tak autobus.

Kočky jdu umýt nádobí a hodit prádlo do pračky. Co mi uschlo složit a velehoru z koše taky nějak zlikvidovat.

Není tady

 

#23 29. 12. 2009 18:08

janina1
♥♥♥♥♥--
Místo: Vysočina
Registrovaný: 6. 6. 2007
Příspěvky: 891
Web

Re: CHAT: Kelišky - 4

Jani, já nic nedostala,, taky mi pošli chaloupku smile a ti to také zhodnotím lol
No jo Silva už odjela nadobro,,, tak v novým roce rock
Evi, pojedem na Sinai - do Dahabu. Prý to tam je suprový na potápění. Musím si eště koupit lehátko,, budu pozorovat rybičky z něj,,, dám si brýle a šnorchl,, jinak bych se bála s neoprenem,,, to není nic pro mě. mad
Přes den tam je prý 28 a voda má 24, tak se snad ohřejem. Na hory - lyžovačku pojedu s klukem začátkem února.. budou jarní prázdniny


http://dl5.glitter-graphics.net/pub/328/328225zhc4yt2zn4.gif

Není tady

 

#24 29. 12. 2009 19:22

Berry
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 11. 11. 2006
Příspěvky: 6418

Re: CHAT: Kelišky - 4

.

Upravil(a) Berry (2. 9. 2011 20:40)

Není tady

 

#25 29. 12. 2009 21:19

dasa1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 4. 2. 2008
Příspěvky: 1309

Re: CHAT: Kelišky - 4

Ahoj holky:hjarta:

Jsem konečně tady dcera už odjela a zítra večer přijede syn s rodinou a druhá dcera s rodinou tak nás bude plnej barák  bude veselo.

Vánoce jsou za námi ježíšek u nás také byl retareta dostala jsem váhu  která měří tuky a vodu, kosmetiku,domácí oblečení,prádlo .DVD na cvičení .

Holky já pořád jím a mám 3 kg na víc toho cukroví co jsem snědla,  dala jsem  plno holce protože bych to asi snědla sama a zbytek jsem schovala na silvestra .

Jani1 ty se mᚠ se potápíš?

Jdu se vykoupat tak dobrou zítra sovasovakapitulationkapitulation

Upravil(a) dasa1 (29. 12. 2009 21:21)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů