Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 27. 12. 2009 20:07

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

natálie: u me z poslednich let byl osklivy rok 2007 (jedno plus ze jem otehotnela bylo fajn), ale jinak smrt babicky a dedy v rozpeti pul roku, a oboji me vzalo hodne.

Není tady

 

#27 27. 12. 2009 20:32

Ronja
Moderátor(ka)
Místo: Chaloupka pod lesem
Registrovaný: 9. 5. 2007
Příspěvky: 15644
Web

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Pro mě to byl rok plný událostí. Potkaly mě smutné, bolestivé věci, o kterých jsem si nikdy nepřála je zažít. Už už bych se litovala, ale těsně před vánoci jsem si nějak začala uvědomovat, jak až moc těžký může někdy život být, a všechno moje "trápení" se nějak přesunulo do jiné perspekltivy. Dozrálo ve mě vědomí, že kdyby ten příští rok byl alespoň takový, jako tento, tak je to vlastně pořád skvělé: mám skvělého muže, oba jsme zdraví natolik, aby nás bavil život a máme slušnou práci. Ani v rodině se nedějí nějaké větší tragédie, a uvědomuju si, že to už je hodně moc, za co můžu být vděčná. Takže...rok 2009 mi vzal představu, co všechno musím mít, abych byla šastná, a naučil mě být šastná s tím, co mám...takže je to vlastně nakonec hodně dobrý, ne?


M+B, 06/2011
A+R 05/2014
F 01/16

Není tady

 

#28 27. 12. 2009 21:05

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Ronja: taky nejak, nejak jsem si treba po tom roce 2007 zacla hodne vazit zdravi sveho i svych blizkych... vnimat to vic. a preji v podstate ted vsem jen to zdravi , ostatni nejak prijde samo. lasku taky mam, zdravi mam, dite mam, mame co jist, z ceho zit, mam se vlastne supr, jsou problemy,ale kde nejsou:)

Není tady

 

#29 28. 12. 2009 0:58

Fidorka
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: mater urbium
Registrovaný: 4. 8. 2007
Příspěvky: 8271
Web

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Tak já měla náročný rok, popravdě ten další by mohl být o trochu klidnější http://www.smileyarena.com/emoticons/Packs/Oranges/evil.png

První dvě třetiny roku byly fantastické, začal krásně hned ze startu - první kvartál jsem strávila s nohama nahoře a plnými doušky si užívala nicnedělání. Po 15ti odpracovaných letech se mi lenošilo příjemně a zaslouženě. Pak se mi narodil syn a nastal nádherný půlrok.
Koncem léta se ale s počasím začala kazit i tahle pohoda a začaly se dít zlé věci. Všechno odstartovala tragédie mojí sestřenice, která i s miminkem zemřela při porodu. Pak přišel o práci po 8 letech můj bratr. Hned nato nás opustila babička z tátovy strany, to rodinu poměrně dost zdecimovalo. Zrovna v té době mi onemocněl poprvé malý syn a přišla první hospitalizace, hned o tři týdny onemocněl znovu a vážněji, skončil v kritickém stavu v nemocnici, to už jsem neustála a přišla o mlíko. Mezitím udeřila další zlá zpráva - manželova sestřenka, mladá máma od půlročního dítěte, onemocněla rakovinou. Mám neodbytný dojem, že jsem ještě něco vynechala, ale nechce se mi rozvzpomínávat se.

Upřímně doufám, že za těch pár dnů co ještě zbývá se už nic nesemele a v novém roce taky ne! Do nového roku přeju nám (vám) všem zdraví, štěstí a dobré vztahy, protože všechny drobné komplikace jako uknutá nebo ukradená auta, potíže v práci nebo nedostatek peněz jsou jen sranda a koření života  http://www.smileyarena.com/emoticons/Main/Love_Couples/kissing.gif

Není tady

 

#30 28. 12. 2009 12:21

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Keď tk rekapitulujete, tak rok 2009 začal u nás v rodine šialenými zdravotnými problémami - a to u niekožkch blízkych naraz... roll Takk vo februári som bola našrot zo strachu; ale potom sa to postupne trochu stabilizovlao a teraz to vyzerá OK. (uk-uk na drevo!) Rodičia už nemladnú, ale ako sa hovorí: mohlo by by aj horšie. stolt Mala som finančné problémz, ale aj to už sa snáď vyriešilo... Zdravie - až dpetraz - OK, práca dtto a vzah hádam tiež. wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#31 28. 12. 2009 14:50

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Nějak o tom přemýšlím...

Mně život jen dává.
Nic mi nebere. Asi proto, že mi nic ve skutečnosti nepatří. Lidé, statky a pod. Tudíž mám jen zážitky (s lidmi, věcmi a okolím). A ty mi nikdo nevezme.

Resp. mi něco "bere" pamě a tak asi zapomínám, co mi zdánlivě "vzal".

Takže považuji svůj rok skvělý či dobrý. Ostatně jako každý jiný.

Není tady

 

#32 28. 12. 2009 14:57

pomněnka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 1. 2. 2008
Příspěvky: 2557

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Nikolasi, napsal jsi to nádherně tummenupp
A já pořád, že mi něco v té otázce vadí... to "vzal".... copak život může něco vzít? Život je živý a obdarovává už jen tím, že je!
Jo a stou pamětí.... to říkám dětem... "a bude hůř! si se mnou ještě užijete!" lol lol


Jsme slepí a hluší k tomu nejkrásnějšímu co je ukryto v nás samých.

Není tady

 

#33 28. 12. 2009 15:39

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Rok 2009 byl pro naši rodinu rokem úspěšným - žádné nemoce,všichni jsme zdraví,žádné úmrtí v rodině,mladší syn se dostal na výběrovou vš,kde úspěšně zatím studuje,druhý také nemá na vš problém.Pracovně to byl taky úspěšný rok,finančně lepší než ten minulý.

Pro Miu: 20 tisíc hr.je opravdu víc než skvělý plat a velmi by mě zajímaly tvé výdaje,když ani s tímto platem nejsi schopna pokrýt Tvoje potřeby a dítěte?Mám téměř denodenní zkušenosti ze své práce,že lidé,kteří mají jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou,vůbec neumí se svými penězi hospodařit a chovají se k nim velmi ,velmi macešsky,tj.,že rozhazují na všechny možné strany a dělat by to vůbec nemuseli.

Není tady

 

#34 28. 12. 2009 16:15

Kuřátko
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 8. 2006
Příspěvky: 1732

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Hezky jsi to Kuty napsala. Já o tom platu Mii taky přemýšlela. Do nedávna jsem měla hrubý základ 11 tis. a nějakou tu odměnu. Z toho jsem sama uživila sebe, syna a ještě dokázala něco našetřit.

Není tady

 

#35 28. 12. 2009 16:45

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Kuřátko napsal(a):

Hezky jsi to Kuty napsala. Já o tom platu Mii taky přemýšlela. Do nedávna jsem měla hrubý základ 11 tis. a nějakou tu odměnu. Z toho jsem sama uživila sebe, syna a ještě dokázala něco našetřit.

Díky.Jsem ráda,že mé úvahy tady alespoň nekdo chápe,připadne mi totiž,že spousta lidí v čr ještě nezaregistrovala změnu režimu co se ekonomického myšlení a konání partýká.

Není tady

 

#36 28. 12. 2009 17:09

Grainne
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 25. 11. 2009
Příspěvky: 6124

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Kuřátko napsal(a):

Hezky jsi to Kuty napsala. Já o tom platu Mii taky přemýšlela. Do nedávna jsem měla hrubý základ 11 tis. a nějakou tu odměnu. Z toho jsem sama uživila sebe, syna a ještě dokázala něco našetřit.

Tak to obdivuji, my to dame jen za byt.


Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem: láska znamená milovat..

Říká se, že chybami se člověk učí....Co když už ale nepříjde chvíle, abychom ukázali, že jsme se poučili

Není tady

 

#37 28. 12. 2009 17:22

Daniela S.
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 26. 11. 2006
Příspěvky: 914

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Kazdym rokem se, zda se, priblizuju svemu idealnimu veku. Asi jsem se narodila s petatricetiletym mozkem big_smile Proste se citim cim dal vic ve sve kuzi.
Zacatek roku jsem nacala jako nezamestnana, po dvou tydnech nasla novou praci a od te doby pracuju a pracuju a dojizdim a dojizdim. Takze v roce 2009 jsem prisla o asi tisic hodin zivota hmm Prestehovala jsem se a zacala spoluzit. Vybojovala mnohe bitvy s italskou byrokracii. Zalozila si penzijni sporeni yikes V podstate jsem opustila svou rodinu, nektere pribuzne jsem cely rok nevidela. Nestyska se mi, krom rodicu je mi to dost jedno. Jsem rada, ze si konecne muzu dovolit jednat tak, jak citim. Mam fajn svagrovou a podivinskeho svagra. Mam narocnou tchyni, domek a ctyri hektary k udrzovani. Porad nevim, cim chci byt, az vyrostu.
Hezky rok!

Není tady

 

#38 28. 12. 2009 17:35

baba.jaga
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Prazska ves
Registrovaný: 13. 5. 2008
Příspěvky: 2089

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Grainne napsal(a):

Kuřátko napsal(a):

Hezky jsi to Kuty napsala. Já o tom platu Mii taky přemýšlela. Do nedávna jsem měla hrubý základ 11 tis. a nějakou tu odměnu. Z toho jsem sama uživila sebe, syna a ještě dokázala něco našetřit.

Tak to obdivuji, my to dame jen za byt.

Taky obdivuju, ve sve prvni praci jsem mela 18 cisteho a zvladala jsem to taktak. A to neplatim zadne hypoteky.


42!

Není tady

 

#39 28. 12. 2009 17:39

mufina1
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek za Prahou
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 17472
Web

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Než půjdu pracovat tak jsem se šla podívat na BB a vykouklo na mě tohle téma... a donutilo k zamyšlení...
Rok začal rozpačitě - odvozem bráchy do psychiatrické léčebny... počáteční strach, vystřídala tichá víra, že to zvládne a pak přišla euforie, že vše bude dobré... bohužel ta nevydržela moc dlouho...
pak následoval manželův pokus o podnikání v jeho vysněném oboru, kde jsem už předem (bohužel) věděla jak to dopadne... no co, každý si ta ústa musíme namlet sám, že...
pozitivní bylo, že jsem vyměnila práci, která sice byla dobře placená, ale ta buzerace byla už nesnesitelná... spadl ze mě obrovský balvan a já si mohla začít v relativním klidu užívat svých úžasných dětí...
mamina přišla o práci, ale zase se přestěhovala k nám, což je pro mě veeeelké plus stolt
Rok 2009 končím s vědomím, že nebyl nijak špatný... byly horší... a všechno zlé, co se stalo, mělo nějaký důvod... snad už jsem konečně pochopila...
ten příští bude začínat podobně jako tento... bohužel a bohudík... co přinese dál uvidíme... jedno vím jistě... mám dvě úžasné dcery, díky nimž nemůžu žádný den, natož rok, nazvat jen špatným...

Upravil(a) mufina1 (28. 12. 2009 17:42)

Není tady

 

#40 28. 12. 2009 19:00

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Rok 2009 -
-usoudila jsem, že jsem "už velká holka" na to, abych zkusila dosud nepoznané :-))
takže např. letos jsem byla poprvé  v létěna vodě na raftech - s bandou kamarádů a kamarádech, včetně  vlastního muže - bylo nás cca 15 a nemělo to chybu....
-usoudila jsem, že nemá cenu se rozčilovat nad něčím, co prostě sama neovlivním - a už negativně, či pozitivně.
-řekla jsem si, že budu žít přítomností a snažím se doslova  užít si každý den, sámo, že myslím na budoucnost, ale žiju přítomností!!!

Takže si myslím, že  nejen rok 2009, ale svým způsobem i ty předešlé.....prostě ty roky mi jistě více daly, ...

a co vzaly??....naivitu... a beru to tak, že je to dobře, protože kde bych byla te´d???

Takovéto úsloví používá z legrace kamarádka, např. Kde jsem mohla bejt...??? a na to jí laskavě odpovídám: Taky v pr....!!!!

Takže co dodat?

Není tady

 

#41 28. 12. 2009 19:38

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Myslíte, že v Praze to je úžasný plat? bez výživného? Psala jsem o nájmu za byt, který není luxus, ba ani normální. Mám problém s platem pouze od té doby, co se nájem zvyšuje, před tím jsem s holkou normálně vyžila. I s tímto platem a taky jsem ušetřila. Znova, nájem začal jít nahoru z 22 czk, od dubna to bude málem 87 a cíl je 128 czkj/m2. Kolikpak %-tní navýšení to je? A to jsem si všechno v bytě musela udělat za své.
Obě chronicky nemocné, dítě chodí k 8 doktorům, já ani nevím, ke kolika. Ty léky jsou sakra drahé. To předtím taky nebylo, takové doplatky.
S 18,000 čistého bych klidně vyžila a dokonce i ušetřila na dovolenou. Ale co s 12,000 čistého?když teď musím povinně vše dohromady zaplatit 16,000? Spoření nemáme, kvůli holce nějaké pojištění platím (důchodové), kdyby něco, at holka něco dostane a životní, vše kvůli odpočtům. I to bych zrušila, kdyby to šlo.
A ředitel rozhodl, že tedy na mém místě bude paní za 14,200 hrubého, ovšem ona myslela, že ten plat dostane na půl úvazku a on ji to dává za celý. Jsem zvědava, zda to veme. Tuto "maličkost" zatím neví. Jak se zdá, původní paní se asi na své místo nevrací. Já jdu na operaci a třeba pak se vše vyřeší samo.

Není tady

 

#42 28. 12. 2009 20:05

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Rok 2009 pro mě byl naprosto zásadní a dal mi toho opravdu hodně - narodil se nám krásný šikovný kluk, mám nový domov, novou rodinu. Tenhle rok byl pro mě obrovskou školou a zkouškou stejně jako ten minulý. Dal mi pocítit, jak zatraceně důležité je zdraví. Znova jsem vše musela přehodnotit a znova a znova, až se mi to konečně jakž takž dostalo pod kůži. Co se týká vztahů, začínají letos krystalizovat, třídí se...
A co mi rok 2009 vzal? Nemyslím si, že mi roky něco berou. Snad jsem mu jen dala něco, co už mi nepatří.... Jen mě nic konkrétního nenapadá...Snad ten odpočinek, na který jsem si letos neudělala moc času big_smile


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#43 28. 12. 2009 20:06

Lúthien
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Tam, kde Vysočina začíná...
Registrovaný: 6. 10. 2007
Příspěvky: 1144
Web

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Rok 2009 pro mě byl naprosto zásadní a dal mi toho opravdu hodně - narodil se nám krásný šikovný kluk, mám nový domov, novou rodinu. Tenhle rok byl pro mě obrovskou školou a zkouškou stejně jako ten minulý. Dal mi pocítit, jak zatraceně důležité je zdraví. Znova jsem vše musela přehodnotit a znova a znova, až se mi to konečně jakž takž dostalo pod kůži. Co se týká vztahů, začínají letos krystalizovat, třídí se...
A co mi rok 2009 vzal? Nemyslím si, že mi roky něco berou. Snad jsem mu jen dala něco, co už mi nepatří.... Jen mě nic konkrétního nenapadá...Snad ten odpočinek, na který jsem si letos neudělala moc času big_smile


Svět je jako zrcadlo: směj se na něj, bude se na tebe smát. Mrač se na něj, i on se na tebe zamračí. Herbert Samuels

http://www.tvorbaprodusi.estranky.cz/

http://lpmf.lilypie.com/q91Ap1.png

Není tady

 

#44 29. 12. 2009 1:13

luminka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 12. 2007
Příspěvky: 732

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Ronja napsal(a):

Pro mě to byl rok plný událostí. Potkaly mě smutné, bolestivé věci, o kterých jsem si nikdy nepřála je zažít. Už už bych se litovala, ale těsně před vánoci jsem si nějak začala uvědomovat, jak až moc těžký může někdy život být, a všechno moje "trápení" se nějak přesunulo do jiné perspekltivy. Dozrálo ve mě vědomí, že kdyby ten příští rok byl alespoň takový, jako tento, tak je to vlastně pořád skvělé: mám skvělého muže, oba jsme zdraví natolik, aby nás bavil život a máme slušnou práci. Ani v rodině se nedějí nějaké větší tragédie, a uvědomuju si, že to už je hodně moc, za co můžu být vděčná. Takže...rok 2009 mi vzal představu, co všechno musím mít, abych byla šastná, a naučil mě být šastná s tím, co mám...takže je to vlastně nakonec hodně dobrý, ne?

Tys to asi nejvýstižněji napsala. Já jsem se bála dvou událostí, smrti babičky a vyhazovu z práce. A obě se staly! A ve velmi krátké době. A já zjistila, že to jde vydržet. A pokud by byl další rok podobně "hrozný", tedy s mým manželem a dětmi, bez rozvodu, bez nešastných úrazů a úmrtí mladých lidí, pak díky za něj.

Není tady

 

#45 29. 12. 2009 10:09

Janka77
♥♥-----
Registrovaný: 23. 7. 2009
Příspěvky: 71

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

vzal i dal hodně zároveň. Životní kotrmelce mne naučily se zastavit a více přemýšlet. Cítím se svobodnější a silnější.

Není tady

 

#46 29. 12. 2009 14:29

Nicolas
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 2752
Web

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Pokoušel jsem se znovu zamýšlet nad kategoriemi "dal" a "vzal".
Má prázdná makovice na nic bohužel nepřišla.

Přemýšlím nad tím, že každý rok a každé údobí života má něco do sebe.
Letos se mi dostala do rukou knížka s klišovitým názvem "Moc přítomného okamžiku". Autor nemá zrovna dar dramatického a zajímavého podání (možná zklamal editor knihy), ale tahle myšlenka nás provází (aniž by mnohé z nás nějak významně zasáhla a ovlivnila nᚠpřístup k životu) cca od doby středoškolských let a zápisníčku s citáty, kam jsme světaznale vepisovali "Carpe Diem".

Přestože mě ta kniha samotná nezasáhla, tak v kombinaci s Hovory s Bohem, se mi občas daří opravdu žít přítomným okamžikem. A neplýtvat příliš energií na posuzování minulosti a žít přáními a touhami do budoucnosti.

..konečně jsem si vzpomněl, letos jsem prohrál nějaký soud. Ale pr.dím na to. Je to jen nějaká zkušenost, která projde životem. Navíc u mě nelze s jistotou říct, že z toho bude nějaké výrazné poučení. Protože příští situace bude třeba diametrálně odlišná.

Takže rok 2009 mi vyšel fajn a těším se na další roky, event. okamžiky.

Není tady

 

#47 29. 12. 2009 17:52

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Jaký byl rok 2009? V podstatě to byl dobrý rok. Dobrý je za 3, to je sice pravda, ale když to vezmu kolem a kolem, byl to rok takový vcelku normální, žádné životní zvraty, žádné životní pohromy, sice ani žádné mimořádné povznášející události, ale nemůžu sdi stěžovat. Obavy trochu mám z roku nadcházejícího, ale starosti si zatím nepřipouštím, budu je řešit, až přijdou, dá-li Bůh, zvládnu je jako dosud všechno.
Takže rok 2009 hodnotím jako rok pozitivní.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#48 30. 12. 2009 12:46

amely
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 11. 1. 2009
Příspěvky: 907

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Mně teda ten rok dal zabrat.
Na jaře jsem se stěhovala do nového bytu - do novostavby, prodávala starý byt a zařizovala ten nový. Bylo to provázané a celkem složité. Pak jsem si užívala toho nového bytu - krásný výhled, plno světla - bezva. Dcera se dostala na střední školu. Konečně jsem si zajela na dovolenou na místo, kam jsem dlouho chtěla. Do té doby paráda.
V září přišla nečekaná nemoc, jeden den úplně zdravá, druhý den nechodící mrzák, 3 týdny v nemocnici, 3 měsíce horečky, které nikdo neuměl srazit, teď diagnóza - nevyléčitelná nemoc. Asi určitě k vůli budu muset hledat novou práci. Před vánocemi onemocněla dcera a včera doktorka potvrdila, že má mononukleózu. Měla odjet na hory se školou a nic. Konec roku oslavíme doma nějakým dietním jídlem - k vůli dceři a pak se z okna podíváme na ohňostroje.
Takže rok jako na houpačce a do toho dalšího si přeju hlavně zdraví - a taky vám všem, co sem chodíte.

Není tady

 

#49 30. 12. 2009 14:35

rejka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: kousek od matičky stověžaté
Registrovaný: 1. 12. 2009
Příspěvky: 1888

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Nemůžu si na rok 2009 vůbec stěžovat.
Začátek byl sice "věnován" mým chronickým zdravotním obtížím,ale se zdárným výsledkem. Léčba zabrala a obtíží jsem se tedy zbavila. A dál už to bylo jen a jen pěkné s občasným malým mráčkem,abych nezapoměla,že to dobré není automatické a musím si ho nejen vážit,ale hlavně si uvědomit,že je. Všichni jsme zdraví, uk, uk, uk, dětičky mi dělají radost,manžel,který se letos mým manželem stal mě také stále nádherně hýčká, společná dovolená u moře, stabilní zaměstnání se slušným příjmem. Co si přát víc ? Snad jen,aby ten nastávající rok byl takový jako ten letošní. Ale to bych byla opravdu hodně neskromná.....takže......a ten rok 2010 všichni ve zdraví (pře)(u)žijeme tummenupp tummenupp


„Nevyčítej životu, co ti nedal, uč se oceňovat to, co ti dal.“
Seneca
http://pdgf.pitapata.com/C9u1p2.png

Není tady

 

#50 31. 12. 2009 12:09

Kara
♥♥♥----
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 29. 12. 2009
Příspěvky: 220

Re: Co vám život dal a vzal v roce 2009 ?

Pročítám si vaše příspěvky a přemýšlím nad tím, co připsat. Nezapomenutelný a dokonalý pro mě byl rok 2008, ten se zkrátka nedal překonat, vyšlo i to, co vyjít nemohlo smile Letos přišli i odešli mí blízcí, kariérní příležitosti a nekonečné úsměvy. Nebylo to nic moc, zdraví mě trápilo a ani s přítelem to není jednoduchý. Bere mi to hodně sil, ale že stojí za to bojovat jsem si uvědomila třeba v pondělí, kdy jsme měli bouračku v tramvaji a nade mnou stál anděl strážný... Vždycky může být hůř, to abychom si vážili toho hezkého.

Mějte rok 2010 plný splněných přání a krásných zážitků! smile


Mohu být hruškou a hrát si s rojem vos...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů