Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 29. 12. 2009 8:47

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Tak už s ním nejsem v kontaktu tak jako předtím. Chlapce už přešly sliby o tom jak dobré to bude. Bere svou přítelkyni nepřítelkyni na Silvestra a snad jí představil už i rodině. Takže si myslím, že nakonec slečna nikam nejede. Není to má starost, ale je mi jí líto a to upřímně, protože jestli se takhle vyjadřuje před ní o mě jako přede mnou o ní tak jsem za vodou :-) Není sice ráno kdy bych si neposteskla, protože ho už nevidím ráno vedle sebe, ale začíná se to spravovat. Nejhorší teď se mnou je to, že ač se bavit chci, tak to pořád nejde. Nemůžu se teď ani na ty chlapy nějak koukat. Nevím proč to tak je, že chci být teď sama. Na jednu stranu si říkám, kdyby jí tam tenkrát nepotkal..... Ale alespoň vím, jak reaguje. Ale je mi líto i jeho, protože teď vidím jaký názor na něj mají ostatní. Já tomu zatím ještě stále nemůžu věřit :-(

Není tady

 

#52 29. 12. 2009 9:58

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Nemusíš se bavit za každou cenu, naopak si myslím, že nějaká doba "smutnění" je normální a prospěšná.. smutek se myslím musí odžít, ne potlačit. Za pár týdnů nebo měsíců to třeba uvidíš jinak, ale proč se do něčeho nutit?  par

Není tady

 

#53 29. 12. 2009 9:59

pigi22007
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 9. 2009
Příspěvky: 138

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Bezva..jsi na dobré cestě..jestli teď nemᚠna chlapy náladu,tak se nenu..ono to přijde samo:-)

Není tady

 

#54 29. 12. 2009 11:14

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Asi vás tady zásobuji hloupostma, ale pomáhají mi vaše rady. Dnes jsem se dověděla od velmi blízké osoby od mého expřítele jak o mě mluví. Prý tvrdí, že jsme se už snad 6x rozešli, byl to dětinský vztah a teď je to definitivní. Mě mluví jiné věci a přátelům taky. Mám sto chutí mu už fakt něco udělat, protože je to vážně idiot. Jsem ráda, že tohle říká, protože si uvědomuji jeho mentalitu. Vždy tvrdil, že musí mít vzdělanou slečnu, že jinak by to u nich v rodině neprošlo. No a protože já ještě nemám dodělanou vysokou školu tak to byl problém. Proto mě vyměnil za hloupou 20ti letou slečnu, navíc nezaměstnanou, která tvrdí, že aby byl člověk spokojený se svým životem, tak mu stačí jen láska. No teda mě se ti dva asi jen zdají. Těším se až tady po nějaké době napíšu jak dopadl můj expřítel. Nikdo není dokonalý a každý má své mouchy, ale takhle se chovat může jen naprosto nezodpovědný člověk. Navíc máme spolu nějaké společné dluhy na auto, které mimo jiné roztřískal, ale protože je napsané na mě tak se z toho mám údajně vyhrabat sama. Teď teprve zjišuji jakou sílu člověk v sobě najde. Ještě mu ukážu, jak jeho pomoc nepotřebuji. Opravdu mu musím ukázat, že bez něj je mi lépe a to je teď moje obrovská motivace!

Není tady

 

#55 29. 12. 2009 11:37

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Mᚠse z toho vyhrabat sama??? madmadmad 

No, asi se mu to jednou sečte, ale bejt tebou bych pracovala spíš na svý vlastní spokojenosti, která s ním nebude mít nic společnýho. Možná jsem špatně pochopila, cos psala, ale čerpat uspokojení z toho, že on jednou (brzo) dopadne špatně, mi nepřijde nejlepší směr uvažování, v důsledku tím uškodíš spíš sobě, páč si tím zaneseš duši, abych tak řekla.  Mmch ta vaše ves je podle všeho drbárna non plus ultra, fakt bych nevěděla, komu co věřit. cool

Není tady

 

#56 29. 12. 2009 11:39

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

A jemu nic dokazovat nemusíš, myslím daleko důležitější je vybudovat si takovej život, aby důležitost tohohle živočicha byla kolem nuly. Dokud mu potřebuješ něco dokazovat, figuruje ti v životě pořád jako někdo významnej. Ale to je asi záležitost času, asi po pár dnech taková věc není ani možná. rodna

Není tady

 

#57 29. 12. 2009 11:57

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Samozřejmě, že bych to nedokazovala jemu, spíš sobě, protože to já si stále myslela, že bez něj jsem neschopná. A ano naše malá vesnice pod Beskydama je teda úžasné zvědavá :-) Co člověk neví, to si vymyslí a pošle dál....takže asi takhle. No dostala jsem tak obrovskou lekci do života, že opravdu dlouho už nebudu tak bláhově důvěřivá....Ano časem se vše zpraví a chápu, že když se lidi rozejdou tak ne vždy v dobrém. Ale přeci, když mu neubližuji já, tak proč má on nutkání stále ubližovat mě....

Není tady

 

#58 29. 12. 2009 12:07

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Zzuuzz napsal(a):

Samozřejmě, že bych to nedokazovala jemu, spíš sobě,.

storstark
Proč má potřebu ubližovat on tobě? Myslím, že člověk, kterej tu potřebu nemá, nikdy nepochopí toho, kdo ji má. Prostě maj jinej software. Můj brácha se už několik let snaží rozlousknout, proč mu jeden takovej lidskej červ zakvrdlal se životem... hodně ho to ničí, ale nedokáže přestat, řeší to pořád dokola, aniž by k něčemu docházel. Jestli to jen trošku jde, na tohle se vykašli, nikam to nevede. skurt

Není tady

 

#59 29. 12. 2009 12:25

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Ano samozřejmě, že to nemůžu pořád řešit, že to nikde nevede, ale jednat, jakože bylo ublíženo jemu a ne mě, to je opravdu síla. Začíná vytahovat, že jsem ho zřejmě podváděla a proto to ukončil. Měla jsem těch 5 let opravdu kruchých. Vstávala jsem ve 3 hodiny když jel do práce dřív, aby měl snídani na stole. Já vstávala až o 3 hodiny později, cokoliv potřeboval měl zařízené, kdykoliv chtěl pomoct - měl tu pomoc, chtěl jít na ples jen s klukama - šel, chtěl, abych po akci pro něj dojela - já dojela. Měl tolik volnosti....ale v momentě kdy jsem chtěla odpoledne na chvíli s přáteli já - to ne! :-) Musím se tomu už jen vážně smát. A ještě mi napsal, že chce být na mě milý, ale přestane být pokud budu řešit to, že s někým se schází a budu o něm veřejně mluvit. Jo jo až teď zjišuji jak hloupá jsem byla. Snad už NIKDY neudělám stejnou chybu a k němu se nevrátím.

Není tady

 

#60 29. 12. 2009 14:13

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Zzuuzz napsal(a):

jednat, jakože bylo ublíženo jemu a ne mě, to je opravdu síla.

To je oblíbená taktika, ten bráchův škodič dělá přesně totéž. Jediná útěch, i když ne dokonalá - kdo tě opravdu zná, nebude tomu věřit.

Není tady

 

#61 29. 12. 2009 14:36

Beruska27
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 9. 2009
Příspěvky: 139

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Ahojky, tak jsem si pročetla Tvé nové příspěvky:

Za prvé, opravdu jsi na sebe velmi přísná. Věř mi, to ty bude chvíli trvat než se z toho celého probereš. Víš, člověk tyto věci absorbuje jen velmi velmi pomalu a chce to čas. Zatím to vem zlehka, ale ušetři sobě čas- a udělej rozhodnutí sama v sobě. Pak přeruš všechny kontaktya hlavně neřeš takové ty "pseudodrby". Akorát se v tom budeš babrat, v konečné fazi je úplně jedno, co si kdo myslí. Ty víš, jaká je pravda. POkud někoho budeš opravdu zajímat, zeptá se Tebe a bude při Tobě stát. Vím, jak moc to bolí a to nejen rozchod, ale předvším ten podraz, ty manipulace, to že Tě podrazil nejen jako muž a partner (což ok- to se může stát- lidi se rozchází), ale jako člověk, nebo ten způsob a jednání po rozchodu je opravdu sprosté. Představ si, kdybyste spolu měli dítě, jak teprve by to bolelo. Já si vždy říkám, že podle způsobu rozchodu, mohu být šastná, že s tím svým egoistickým psychopatem nemám dítě a vyhodila jsem do háje "pouze" x let a ne půlku života.  Snaž se teď  o sebe pečovat a hlavně si šetři nervíky.

2) Ohledně majetkových poměrů, mě zaujalo- že jste měli spolu auto- on ho rozmlátil a ty ho mᚠteď splácet? To je velmi sprosté. To bych rozhodně jen tak nenechala a vymáhala od něj náhradu! Nevím, podrobnosti, ale v případě, že někdo zničí Tvůj majetek, mᚠprávo na náhradu škody.

Není tady

 

#62 29. 12. 2009 14:40

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Zzuuzz ... ono je to na každé vesnici všude stejné ... stejná drbárna, takže buď v klidu - drbům se nevyhneš, leda by ses musela odtamtud odstěhovat smile

Navíc máme spolu nějaké společné dluhy na auto, které mimo jiné roztřískal, ale protože je napsané na mě tak se z toho mám údajně vyhrabat sama.

No, tak tohle je teda frajer ... usch
Víš co, milá Zzuuzz? Děkuj Pánubohu a oné slečně, že ses takového dárečka zbavila stolt Představ si, že by jeho hnojný charakter vyplaval navrch až ve chvíli, kdy byste byli x-let svoji a měli malé dítě (děti), on by odešel za jinou mladou slečnou a např. společnou hypotéku, kterou byste si nabrali by přestal platit s tím, že se z toho mᚠvyhrabat sama.
Mně by se takovejhle chlap okamžitě a navždy nevratně zhnusil - ne proto, že si našel mladou slečnu, to se může stát v každém vztahu - ale proto, že nemíní vyrovnat ze své strany Vaše společné závazky a hodlá Tě v nich vykoupat s tím, a si poradíš, jak umíš = zacáluješ ze své kapsy úplně všechno. I kdyby byl v té Vaší vesnici pod Beskydy v okruhu padesáti kilometrů jedinej chlap, za tohle bych si o něj neopřela ani vidle a hleděla bych si ho honem rychle vyhnat z hlavy, a to navždycky. Já vím, že po pěti letech je tohle přímo nadlidskej úkol ... ale jde to a čím dřív na tom zapracuješ, tím dříve se Ti uleví.
Beruško,

...Ohledně majetkových poměrů, mě zaujalo- že jste měli spolu auto- on ho rozmlátil a ty ho mᚠteď splácet? To je velmi sprosté. To bych rozhodně jen tak nenechala a vymáhala od něj náhradu! Nevím, podrobnosti, ale v případě, že někdo zničí Tvůj majetek, mᚠprávo na náhradu škody.

... bohužel, tohle se jen velmi těžko dokazuje, KDO ho vlastně rozmlátil usch jestli Zzuuzz nemá ohledně nehody přesné doklady, na tom syčákovi už si pravděpodobně nic nevezme. Já mám takový pocit, že Zzuuzz ani nemá celou situaci právně ošetřenou natolik, aby mohla bývalého partnera zažalovat o náhradu škody ... netoliko na tom, že honit bývalého partnera po soudech je dost velký humus, do kterého se málokomu chce a málokdo má na takové řešení žaludek, i kdyby byl stokrát v právu grater

Upravil(a) Kiara (29. 12. 2009 14:48)


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#63 29. 12. 2009 14:40

Beruska27
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 9. 2009
Příspěvky: 139

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Jestli čteš v angličtině, tahle web stranka mi docela pomohla:

http://lovesagame.com/7-reasons-why-you … lling-you/

Není tady

 

#64 29. 12. 2009 15:11

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Abych to uvedla na pravou míru. Půjčili jsme si penízky na auto a protože já pracovala na HPP tak jsem to vzala na sebe.  Vím, že co se týkalo peněz tak byl spolehlivý. Splácení jsme vzali na půl a ani mě tehdy nenapadlo sepisovat nějakou smlouvu. V říjnu jsme se u Prostějova přísahám bohu málem zabili. Tehdy u nás stáli všichni svatí. Auto samozřejmě bylo k ničemu a bylo od začátku psané na mě. A za volantem byl "pan dokonalý". Přetočili jsme se 3x přes střechu a skončili v poli. Vytáhla jsem se z auta otřískaná od airbagů a všech jiných věcí co v autě lítaly. Ani nevím jak, jsem vylezla, hned přišel přítel, plakal, litoval, omlouval se...tohle jsem v životě nezažila. Byl úžasný, pozorný, vše zařídil s policií i s hasičema zatímco mě dávali dohromady v sanitce. Tolik lásky najednou jsem nezažila, jak moc si mě vážil, jak mi nikdy neublíží, jak mě nikdy nechce ztratit..... No a když pak přišly papíry od nehody, kde jsem si mohla zažádat o majetkové vyrovnání, tak to přece nebudu dělat, když stál u mě, držel mě za ruku, miloval jako nikdy před tím a povídali jsme si o tom jak autíčko opravíme. Ale teď je to hrdina a musí živit svou nezaměstnanou přítelkyni. Vše je mu jedno, protože má vystudované právo, tak ví, že na něj nemůžu a ještě jestli nebudu sekat dobrotu tak mi nedoplatí takové menší dluhy, co u mě má když byl nezaměstnaný. Je to k nevíře. A navíc zase já skončila v té naší "vesnici" ta špatná a zničila JEMU auto, protože on má maminku v Rakousku a ta mu celý život sypala penízky. Taky strašně chtěla pomoct s opravou, ano i jeho mamča. Ale později jsem zjistila po kom on tu povahu má. Nasliboval hory doly a teď skutek utek. Mě uvádí nyní jako neschopnou, závislou na mých rodičích, kteří mi trochu vypomáhají a naprostou hysterku. Tolik vděku najednou jsem od něj vážně nečekala :-).

Není tady

 

#65 29. 12. 2009 15:18

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

No to by asi předčilo očekávání každýho člověka  dumbomdumbomdumbom

Není tady

 

#66 29. 12. 2009 15:39

Beruska27
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 9. 2009
Příspěvky: 139

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Mno tak v tomto případě bych si tedy s ním šla sednout a jaksi vyřešit majetkové poměry. Kolik kdo do toho investoval, zda je auto teď pojízdné a kdo platil opravu......

Není tady

 

#67 29. 12. 2009 15:42

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

... hlavně to, jak princezna políbila krásného, mladého a něžného prince a vyklubal se z něj ohavný, hnusný, slizký a skřehotající žabák dumbom dumbom dumbom dumbom


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#68 29. 12. 2009 15:46

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Beruska27 napsal(a):

Mno tak v tomto případě bych si tedy s ním šla sednout a jaksi vyřešit majetkové poměry. Kolik kdo do toho investoval, zda je auto teď pojízdné a kdo platil opravu......

Beruško, Zzuuzz psala, že se vzdala práva na majetkové vyrovnání ... tudíž je v tuhle chvíli zcela na libovůli jejího ex, jestli se zachová jako čestný chlap, nebo jestli na ni udělá reta a dlouhej nos usch


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#69 29. 12. 2009 15:49

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Ano ano, je mi líto, že to píšu, ale když je člověk šastný tak vidí jen to dobré, občas nějaká ta hádka, ale teď cítím lítost a vidím člověka nad kterým si v duchu říkam "tenhle? Ten mě tak trápí?" A už po té stránce fyzické nebo psychické. Jak rychle mě to "miláčku jsi úžasný" přešlo big_smile.

Není tady

 

#70 29. 12. 2009 16:02

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Představuj si ho v duchu opravdu jako toho žabáka: škaredého, s vypoulenýma očima, šedozelenou kůží plnou bradavic a ještě navíc kvákajícího ze smradlavého, bahnitého rybníčka - zkrátka jeho pravou tvář.
Když si ho takhle budeš představovat pokaždé, když si na něj vzpomeneš - zaručuji Ti, že Tě zamilovanost začne kvapem opouštět big_smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#71 29. 12. 2009 17:05

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Mám pocit, že jsem si ho trochu rozhádala úplně poslední sms, kterou jsem mu psala, jakože mi mohl říct, že má přítelkyni a netahat mě za nos a neslibovat hory doly. Bohužel teď ještě potřebuji vrátit nějaké celkem dost důležité věci a vůbec nevím jak to napsat. Jestli mám napsat a to vrátí, nebo se jen zeptat jestli teda se mnou mluví, že něco potřebuji vyřešit. Prostě se bojím mu napsat. Vůbec nevím jak. Pořád nechci, aby se zlobil, ale zase se tímhle dostávám tam, kde jsem byla 5 let.

Není tady

 

#72 29. 12. 2009 17:13

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Zzuuzz napsal(a):

Mám pocit, že jsem si ho trochu rozhádala úplně poslední sms, kterou jsem mu psala, jakože mi mohl říct, že má přítelkyni a netahat mě za nos a neslibovat hory doly. Bohužel teď ještě potřebuji vrátit nějaké celkem dost důležité věci a vůbec nevím jak to napsat. Jestli mám napsat a to vrátí, nebo se jen zeptat jestli teda se mnou mluví, že něco potřebuji vyřešit. Prostě se bojím mu napsat. Vůbec nevím jak. Pořád nechci, aby se zlobil, ale zase se tímhle dostávám tam, kde jsem byla 5 let.

A nešlo by se u něj prostě stavit s tím, že si jdeš pro věci?
Jinak dotaz, jestli s tebou teda mluví, bych rovnou zapomněla, čiší z něj nejistota, jestli s tebou vůbec bude ztrácet čas. Což je postoj, který ti tak úplně neposlouží, myslím si. Sebevědomí! tummenupp  Jestli ho necítíš, nemusíš to ukazovat zrovna jemu. smile

Není tady

 

#73 29. 12. 2009 17:20

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Bohužel nevím kde se teď pohybuje a nerada bych se sešla s jeho babičkou, která je největší místní klepna a svého vnuka hájí i kdyby pobil půl vesnice a stejně neví co vlastně potřebuji. Takže jediná možnost je kontakt přes mobil. E-maily nečte a když volám tak to nezvedá. Tudíž asi jediná možnost sms. Ovšem když to nenapíšu hezky tak se odpovědi nedočkám. Je to fakt v háji s tímhle chlapem. Asi ho budu muset nechat vychladnou a pak se ozvu, snad už bude alespoň trochu normální!

Není tady

 

#74 29. 12. 2009 17:40

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Pošli mu SMS: jasně, stručně, výstižně, slušně:
POTŘEBUJI VRÁTIT SVÉ DOST DŮLEŽITÉ VĚCI. SDĚL MI, PROSÍM, VHODNÝ TERMÍN K JEJICH VYZVEDNUTÍ. DĚKUJI. ZZUUUZZ.
Šmarjápanno, ZZuuzz, snad mu nebudeš smolit kvůli vyzvednutí svých věcí diplomatickou nótu va???
Odvykni si už, prosím, svůj přístup k expříteli jako nějaká oddaná poddaná, která se poníženě dožaduje audience u Jeho Výsosti!!! Promysli si a sepiš věci, které s ním potřebuješ vyřídit a spláchni to jednou provždy najednou - ne, že si jeden týden vzpomeneš, že potřebuješ tohle, druhý týden támhleto a za dalších čtrnáct dnů zase něco jiného. To by chlapeček nabyl přesvědčení, že si schválně hledᚠzáminky, aby ses mu mohla připomínat a byl by teprv na koni, jak Tě má na háku.


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#75 29. 12. 2009 17:52

Beruska27
♥♥♥----
Registrovaný: 23. 9. 2009
Příspěvky: 139

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

MNo ja souhlasim s Kiarou! Prostě jasně mu dát najevo, že věci jsou jasné- tak si pojďme jako dospělí dořešit potřebné věci, a to máme hotovo a zbytečně se nezdržujeme. Sepsala bych si věci, co s ním potřebuju projednat- zkusila bych po něm získat i peníze ohledně toho auta- možná bych zabrnkla na citovou stránku- hele zlato strávila jsem s tebou 5 let, vždy jsem tě považovala za slušného chlapa, přeci nebudeme nᚠvztah degradovat nějakámi dohady......

Mno, ale sms bych napsala: "Ahoj ty a ty, rozchod je u nás definitivní, to už mi došlo. Kdy se můžu stavit pro své věci a projednání praktických záležitostí. Bylo by fajn to mít hotovo do konce roku."

Hodně sil, je to nejlepší řešení!

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů