Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 12. 2009 10:15

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Potřebuji radu nebo alespoň útěchu od Vás, které jste si tím už prošly. Přesně na výročí 5ti let se se mnou přítel rozešel, navíc teď před Vánoci, takže mu za to opravdu velice děkuji. Nicméně, jak by jste reagovaly v mé situaci kdyby:
V březnu tohoto roku se se mnou rozešel poprvé na zhruba 6 týdnů, protože mě před tím 3 měsíce podváděl s velice mladou slečnou. Já se s tím trošičku smířila, ale bolelo to stále. Koncem dubna se ke mě vrátil, já ho přijala, protože jsme toho měli opravdu mnoho společného. Hodně jsem si povídali tak mi také řkl, že když to se mnou skončil, tak s tou jinou slečnou se dál nevídal. Že k ní něco cítil (asi všechny víme co, když slečna měla OBROVSKÉ přednosti), ale že do života není, že nic neřeší jen se směje a kýve hlavou. Trvalo mi ještě chvíli než jsem mu začala věřit. Ale pak přišlo zasnoubení a láska jako trám. Jenže stále jsme nebydleli spolu a žili na úkor jeho i mých rodičů. Jednou u nich, jednou u nás. Tak tentokrát mi jako důvod uvedl, že se musí ve svých 25ti letech postavit na nohy, chce zajistit byt, auto, splatit naše dluhy a pak se mnou určitě počítá, protože já jsem údajně jedině do života. On bohužel má takovou povahu, že když se něco nedaří tak spálí mosty kolem sebe. Ale nedalo mi to a zeptala jsem se jestli je to vš. Tak z něj ještě vypadlo, že potkal znovu tu slečnu a zase se s ní vyspal, ale až den po našem rozchodu. Tak jsem se naštvala a řekla, že kdyby byl opět nevěrný a s jinou tak to chápu, ale s tou stejnou? Tak jsem mu řekla, že k ní asi něco cítí, tak a s ní je. Jenže to on nechce. Slečna odjíždí po Vánocích do Anglie a on se vázat nechce. Chce si zajistit budoucnost (naštěstí k tomu má prostředky´jen to bude chvíli trvat), ale vázat se nechce a nechce nikoho nového. Prý ví, že mi hodně ublížil a chce to napravit, o vše se postará a mám si tím být jistá. Ale prostě to teď tak chce. Řekl, že ví že jsem mu tu nevěru nemohla jen tak odpustit a že i on mě podezíral, ale že když budeme spolu žít tak to bude jiné a ne, že se bude trápit řečmi, které kolují naší vesnicí když je pracovně mimo. Chce svůj klid a pak se mužeme zaměřit na nᚠživot.
Tak co si myslíte? Jsem naivní a čekám zbytečně nebo mu mám ještě naposledy věřit. Poraďte mi prosím, nechci zase jen tak zahodit 5 let.... Sice nevím co s tou slečnou, ale asi by s ní dávno byl, kdyby chtěl, no ne? Děkuji Vám velice.

Není tady

 

#2 23. 12. 2009 13:27

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Vážíš si ho? Vážíš si sama sebe? Mᚠse ráda?


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#3 23. 12. 2009 13:32

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Právě, že jsem asi na hlavu padlá, ale strašně si ho vážím, i když teď mám ve všem chaos. Vážím si sama sebe, protože vím, že se o sebe dokáži postarat a jemu jsem byla vždy oporou. A jestli se mám ráda? Protože teď přemýšlím, co jsem mohla udělat jinak tak nevím :-(

Není tady

 

#4 23. 12. 2009 13:57

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Člověk, který s tebou chvíli je, chvíli není, kolem všeho má spoustu řečí, jak tohle a tamto, ale ve finále je zatím zcela přízemně jiná ženská, asi nebude moc "do života". A co mě fascinuje vůbec nejvíc, je fakt, že nevěrný je tady prokazatelně on, ale bude vyprávět cosi o tom jak podezíral tebe protože řeči po vsi .....moc pěkný.

Mám dojem, že si je tebou moc jistý. Momentálně se mu vztah s tebou nehodí, tak ho dá na chvíli k ledu a pak až si zase ( možná ) vzpomene, zase přijde. Tohle fakt chceš ? Pořád někde pasivně čekat až se on rozhodne, co dál ?

Upravil(a) Tiina (23. 12. 2009 13:58)

Není tady

 

#5 23. 12. 2009 14:48

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Ano to je to, je si mnou zřejmě hodně jistý. Bolí to strašně, ale snad to přečkám, překonám a rychle zapomenu jak se mohl takhle chovat. Zařídila jsem pro něj vždy vše co potřeboval, o nic se nemusel starat, vše se mu nosilo na zlatém podnosu a takhle se mi odvděčí. Ovšem nedokáži pochopit, proč při tom budování si společné existence nemůžu být. A to do poslední hodiny bylo vše naprosto v pořádku, miloval mě, přiměřeně žárlil, snesl by mi modré z nebe.... Přítel byl vždy naučený žít si na úrovni. A v den kdy jsme se rozešli tak přišel o auto, matka se mu vdala, tudíž přišel o nějakou 8tisícovou podporu, kterou dostával, protože ona byla vdova a uvědomil si, že je na čase se o vše postarat. Ovšem nevím v čem jsem mu bránila já. Uzavřel se do sebe, volné večery tráví se slečnou, která mu do ničeho nemluví a jen ..... Ale se mnou prý počítá a zaručeně mě překvapí. Tak si říkám, jestli je tohle normální u chlapů.....

Není tady

 

#6 23. 12. 2009 15:05

Peuli
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 3. 2007
Příspěvky: 363

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Nevím, jestli je to u chlapů normální a ono je celkem jedno co je pro koho normální. Důležité je co je normální pro tebe. Já bych takový vztah nechtěla, trápila bych se v něm a teď už vím, že nemá smysl protrápit se životem.  Začni u sebe. Přečti si svůj poslední příspěvek  a rozhodni se jestli chceš trávit život s chlapem, který sice říká jak s tebou počítá, ale jeho činy nejsou v souladu s jeho slovy. Taky si myslím, že není dobře všechno zařizovat tak, aby ten druhý se nemusel o nic starat, ona je to pak pro něj pravděpodobně dost nuda, když se nemusí vůbec o nic snažit a vše má, jak sama píšeš, na zlatém podnosu. Já mám představu vztahu takovou, že starost a pomoc druhému je v pořádku, ale měla by být trochu vyvážená a ne jednosměrná.

Není tady

 

#7 23. 12. 2009 15:11

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Určitě nevěřit! Dělá si z tebe srandu a  ty mu to pořád žereš....a tak dokolečka dokola....roky letí, pozor na to !

Není tady

 

#8 23. 12. 2009 15:14

Kubula
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 5. 2006
Příspěvky: 1248

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Zuz, není to normální, podle mě. Fakt ne. Buď jsme partneři a jedem spolu, nebo nejsme. Osobně by mi nejvíc vadilo, že on mi OZNÁMÍ, jak to s náma bude, aniž by se mě ptal, co si o tom myslím já. Túúdle. Tudy fakt ne, soudruhu. :-(

Není tady

 

#9 23. 12. 2009 15:24

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Já prostě nerozumím tomu, že do poslední chvíle bylo vše v pořádku. Chápala jsem první rozchod, podváděl mě delší dobu, ale teď? Hodně si vážím všech názorů, i přesto, že jsem aspoň trochu doufala, že by ta šance tam byla. Ale já vím, že zrovna teď nedokáži přemýšlet objektivně a proto je určitě pravda, že tohle nikde nevede. Je mi líto, že jsem obětovala vše člověku, který pro mě tolik znamenal, tolik jsme toho zažili a ne jen toho dobrého, ale i to zlé. Ještě dnes si vzpomínám jak jsme měli opravdu vážnou dopravní nehodu v říjnu a plakal mi do klína, že už nikdy nedovolí, aby mi někdo ublížil, že by nepřežil, kdyby mě někdy ztratil.... Jo jo člověk toho hodně namluví, ale skutek utek.

Není tady

 

#10 23. 12. 2009 15:26

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Zzuuzz napsal(a):

Ano to je to, je si mnou zřejmě hodně jistý... Uzavřel se do sebe, volné večery tráví se slečnou, která mu do ničeho nemluví a jen ..... Ale se mnou prý počítá a zaručeně mě překvapí. Tak si říkám, jestli je tohle normální u chlapů.....

Nezlob se na mě, ale (jen) jestli jsi totálně blbá, tak mu to papej pěkně dál...
V jednom má jistě pravdu: Tento týpek tě bude překvapovat stále, furt a znova dumbom dumbom dumbom
(když ne slečnou, tak nějakou vdanou paní) lol lol lol lol lol lol lol lol lol

Není tady

 

#11 23. 12. 2009 15:28

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Vsadím se, že jakmile slečna odfrčí do Anglie, bude zvonit u tvých dveří....
Myslím, že v jeho případě opravdu není o co stát....poděkovala bych mu za možnost, začít si žít svůj život jinak a lépe a po boku někoho jiného.....
Takhle se stavíš do pozice "čekanky"....

Není tady

 

#12 23. 12. 2009 15:29

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Zzuuzz napsal(a):

že do poslední chvíle bylo vše v pořádku.

godlike a kterou poslední chvíli mᚠna mysli - první poslední chvíli nebo druhou poslední chvíli nebo??? vissla


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#13 23. 12. 2009 15:31

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

tříska napsal(a):

Zzuuzz napsal(a):

Ano to je to, je si mnou zřejmě hodně jistý... Uzavřel se do sebe, volné večery tráví se slečnou, která mu do ničeho nemluví a jen ..... Ale se mnou prý počítá a zaručeně mě překvapí. Tak si říkám, jestli je tohle normální u chlapů.....

Nezlob se na mě, ale (jen) jestli jsi totálně blbá, tak mu to papej pěkně dál...
V jednom má jistě pravdu: Tento týpek tě bude překvapovat stále, furt a znova dumbom dumbom dumbom
(když ne slečnou, tak nějakou vdanou paní) lol lol lol lol lol lol lol lol lol

No v hlavě to mám celkem v pořádku smile, jen prostě potřebuji slyšet názory i od jiných jestli se mi tohle fakt jenom zdá a nebo tento 25ti letý chlap je vážně nenormální. Ono je to celkem dlouhá doba - 5 let, ale takhle mě zase podrazit. A hlavně slibovat.....

Upravil(a) Zzuuzz (23. 12. 2009 15:35)

Není tady

 

#14 23. 12. 2009 15:33

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

:-) no to je taky otázka.... která byla ta poslední chvíle.

Upravil(a) Zzuuzz (23. 12. 2009 15:34)

Není tady

 

#15 23. 12. 2009 15:36

sandra
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2784

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Zzuuzz napsal(a):

:-) no to je taky otázka.... která byla ta poslední chvíle.

¨

On si chce užívat a zároveň mít tebe jako jistotu....
Řekni mi, CO tě u něj tak drží? Fakt by mě to zajímalo.

Není tady

 

#16 23. 12. 2009 15:46

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

sandra napsal(a):

Zzuuzz napsal(a):

:-) no to je taky otázka.... která byla ta poslední chvíle.

¨

On si chce užívat a zároveň mít tebe jako jistotu....
Řekni mi, CO tě u něj tak drží? Fakt by mě to zajímalo.

Jo tyhle otázky se mi líbí, protože konečně přemýšlím :-) Když napíšu, že ten život s ním nebyl nikdy nudný a vždy mě překvapoval tím jak jsme spolu trávili čas, hodně jsme cestovali, a vždy jsem si říkala, že i přes ty rozepře co jsme měli, jsme se opravdu milovali a vážili si jeden druhého a po prvním rozchodu a následně návratu jsem si říkala, že to za to stálo, tak zřejmě se pletu. Jednou začal a jak vidím nemíní tím končit :-(

Upravil(a) Zzuuzz (23. 12. 2009 15:46)

Není tady

 

#17 23. 12. 2009 16:01

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Zuz,
můj názor bude pochopitelně zcela jiný, než jsou ty ostatní.

Já si podle toho, co tu píšeš, myslím, že si nevážíš ani jeho ani sama sebe.
Pokud je tvůj přítel takový, jak ho líčíš, slova jako "vážím si ho" jsou dost mimo mísu a nebo si prostě vážíš nezodpovědných lidí, kteří to nemají v hlavě ještě porovnané.
Nevážíš si podle mne ale ani sama sebe, protože pokud by tomu tak bylo, nebudeš teď to, co píšeš, psát o člověku, kterého miluješ a kterého si jak tvrdíš velmi vážíš. Člověk, který si váží sám sebe a má se rád, obvykle neobviňuje své přítele, nehořekuje nad tím, že si ho dovlili opustit právě před vánoci, nečeká od nich vděk ze to, co pro ně udělal, protože to dělá z lásky a rád.
Svou lásku ničím nepodmiňuje, prostě ji cítí a druhému projevuje. O to víc ji pak dostává zpět, než ten, kdo si ji vynucuje a automaticky očekává, že když on do někoho investuje své city, jeho investice se mu vrátí. Takhle to nefunguje ani v byznisu, natož ve vztazích...

A začít musíéš prostě u sebe.
Nejprve investuj sama do sebe. Je dobré hledat chyby u sebe, ale ne v tom co jsem udělala špatně pro toho druhého, ale co dělám špatně sama pro sebe.
Jednou z největších chyb je představa, že druhého můžeme vlastnit a že vztah, který fungoval a byl krásný bude takový napořád.
Může být ale také nemusí.
To musejí totiž chtít OBA a také OBA pro to musejí pracovat.
Pokud ty pro svého přítele dělᚠVŠECHNO, tak on už nemusí dělat NIC.
A realizuje se jinde, to je naprosto přirozené. Nedělají to jen muži, ale děláme to i my ženy stolt

Chlap není naše hračka, pokud je, tak už to není chlap. A většinou nás pak přestane bavit stolt
Chlap je úplně jiná  bytost než žena.
A potřebuje svůj prostor.
Tak jako ho potřebuje žena.

Pokud budu mluvit sama za sebe, takového "chlapa" bych ve svém prostoru nechtěla. Ne proto, že je nevěrný, ale proto, že se snaží partnerku balamutit a "opíjet rohlíkem". Takový by prostě měl smůlu.

Přemýšlej ne o něm, ale o sobě stolt Proč si přitahuješ k sobě takového muže? Proč si vůbec dovoli se k tobě takhle chovat? Proč se vůbec odváží si myslet, že mu to spolkneš i s navijákem? Proč je přesvědčený, že ty počkáš, až on si to porovná v hlavě?
Proč doufá, že to nějak vyšumí a pak se uvidí?
Proč...?

A netrap se. Věř, že až se to přežene, uvidíš celou situaci jinýma očima. Mᚠvelkou možnost se na tom všem něco naučit o sobě a tak zabránit, aby se ti tyhle věci děly. Na světě je tolik bezva mužů smile Tak proč bys právě ty některého z nich nemohla potkat a zaujmout? smile


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#18 23. 12. 2009 16:31

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Pandorraa - velice ti děkuji za tvůj názor. Možná to tak z mých příspěvků nevyznělo, protože se na něj chvíli zlobím, chvíli je mi to líto. Ale to se dá v téhle situaci očekávat. Ovšem ano, vážím si ho, teda vážila když jsme spolu byli. Teď mě to prostě mrzí. Vím, že jsem ho nijak nedržela zkrátka, ani ho neomezovala, možná bude něco pravdy na tom, že chce vyřešit vše sám a je už na tom druhém partnerovi jak se s tím vyrovná, ale já se opravdu musím zamyslet nad sebou jestli takový vztah chci. Pokaždé, když vznikla nějaká hádka, tak jsem se bála, že ten vztah ukončí, protože on takhle impulzivně jedná. Bohužel jsem někoho takového ještě nepotkala, tak se srovnávám s tím, jak se takhle člověk vůbec může chovat.
Jedno si opravdu vezmu k srdci a nebudu mu už dělat poskoka nebo hračku nebo za co mě vůbec má ve chvílích, kdy se objeví problémy.
Je to lekce do života.

Není tady

 

#19 23. 12. 2009 19:06

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Zzuuzz napsal(a):

Pandorraa - velice ti děkuji za tvůj názor. Možná to tak z mých příspěvků nevyznělo, protože se na něj chvíli zlobím, chvíli je mi to líto. Ale to se dá v téhle situaci očekávat. Ovšem ano, vážím si ho, teda vážila ....
on takhle impulzivně jedná. Bohužel jsem někoho takového ještě nepotkala, tak se srovnávám s tím, jak se takhle člověk vůbec může chovat..

Bohužel - jsi měla jen jeden vztah (rozumím tomu dobře?) - a to s tímto impulsivním hochem ...
a tak si ani neumíš představit, že by se někdo jiný mohl chovat nějak jinak (lépe).
To je právě ono. cool Věřím, že závěr už si udělᚠsama.

Není tady

 

#20 23. 12. 2009 19:14

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Víte co je zajímavé? - Většina lidí, kteří se trápí dlouho a intenzivně v nějakém vztahu, pak - po rozchodu
hledají a hledají nového partnera - a dokonce za tím účelem vyzkouší i nějakou tu seznamku ... a obvykle
se sejdou s mnoha potenciálními partnery.

Mělo by to být právě NAOPAK - nejprve bychom měli vyzkoušet více vztahů, abychom se naučili schopnosti
srovnávat, vyhodnocovat, odpouštět a také rozcházet se s těmi, kteří za to (trápení) nestojí...
rodna

Není tady

 

#21 23. 12. 2009 19:47

Pandorraa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 21400
Web

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Zuzi,
jsi chytrá dívka stolt a taky moc statečná, protože si dovedeš vzít něco i z toho, co se neposlouchá vždycky dobře.
Víš, jak říká tříska - dívej se kolem sebe a poznávej lidi kolem sebe, další muže, vyzkoušej si různé vztahy a pak si vyber.
Mᚠvšechno před sebou, nemusíš si přece v té velké cukrárně života dát hned ten první dort a zůstat u něj celý život stolt
Je ale možné, že se k němu po čase vrátíš smile
Až ty i on nasbíráte víc životních zkušeností.

Vůbec se netrap tím, že jsi nadělala chyby. Děláme je všichni. Tedy my všichni, kdo se stále učíme stolt Bez chyb procese učení není možný a pokud ti někdo tvrdí opak, snaží se s tebou jen manipulovat.
Měj se ráda taková, jaká jsi a pracuj na tom, abys byla stále lepší.
A hlavně se ničeho neboj. Věci obvykle nejsou takové, jaké se na první pohled jeví a to, co se dnes zdá být  katastrofa, může být zítra požehnáním.
Držím ti palce a přeji hezké svátky. Ony budou přesně takové, jaké si je uděláš, je to na tobě stolt pussa


Co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi.

Pomluvy vymýšlejí závistivci, šíří je blbci a věří jim jen idioti.

Není tady

 

#22 23. 12. 2009 20:28

tříska
♥♥♥♥---
Místo: jižní Morava
Registrovaný: 15. 7. 2009
Příspěvky: 327

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Jak píše Pandora, udělej si svátky hezké - když ne s rodiči, tak třeba s bráškou nebo sestrou.
Víš, ono je docela pěkné objevit, že taky máme (někteří) i nějaké sourozence, je pěkné vzpomenout si
i na rodiče...
Být sama o vánocích není hrdinství, je to spíš zoufalství. Každý kdo to zažil (proti své vůli) tak ví.

Tak HEZKÉ VÁNOCE - tak hezké, jak jen je to v dané chvíli možné!  stolt

Není tady

 

#23 24. 12. 2009 9:46

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Moc děkuji za rady a přání krásného prožití Vánočních svátků. Je těžké se s tím srovnat, ale věřím, že to bude jen a jen lepší. Ještě chci odpovědět, že jsem již měla i jiný vztah a byl to člověk s opravdu dobrým srdcem, ale neměli jsme toho příliš společného. Ten se ke mě choval s úctou a krásně. Proto teď nechápu jak můžu dát přednost někomu, kdo mi tolik ubližuje, ale zase si velmi rozumíme ve společných zájmech. Život si s náma rád pohrává, ale vím, že jednou se na to budu dívat jinak.  Mnohokrát děkuji!

Není tady

 

#24 24. 12. 2009 12:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Určite existuje aj niekto dobrý, kto by a mal rád  mali by ste veža spoločného - chce to len trpezlivos a veri, že sa nájdete.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#25 25. 12. 2009 18:10

Zzuuzz
♥♥-----
Registrovaný: 23. 12. 2009
Příspěvky: 72

Re: Jsem zoufalá, prosím poraďte.....

Nedokáži si odpustit sms. Každý den mu jednu nebo 2 napíšu, pokaždé mě ujistí, že to bude v pořádku...Nevím co si mám myslet. A navíc jdou zase po vsi řeči, že jsem sama a že jsem s tím a s tím. Neuvěřitelné. No myslím si, že tenhle vztah je fakt už asi zničený :-(

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů